HCL.HR

Far Cry serijal... KUDA !?

  • 18 Odgovora
  • 4820 Hitova
*

NikolaDexter97

  • *
  • 23
  • Anime & Games
Far Cry serijal... KUDA !?
« : 07. Lipanj, 2014., 12:44 »
Pozdrav svima,
Otovrio sam ovu temu da malo popričam o Far Cry-u. Kao što svi ljubitelji serijala i sami znaju, uskoro stiže četvrti dio ove igre, a prošli dio (treći) je izašao prije samo dvije godine. Još jedna stvar, koja me je natjerala da otvorim ovu temu, jesu par izjava vezane za ovaj naslov FAR CRY 4.
Far Cry - prvi dio, potpuno je različit od svojih nastavaka u serijalu, na ostrvu ste, borite se sa čudovištima, kroz jednu jako dobru (PO MENI) priču, uz zabavne zadatke i lijepo napucavanje sa monstrumima koji iz ruku ispaljuju metkove bazuke itd. Idalje se sjećam kada sam je igrao sam je godinu nakon izlaska i kao debil poskakivao kada bi neki od tih čudovišta naletjeli ispred mene. Igra je bila sjajna, horror atmosfera, puške... Ama SVEE (AAA) čega se sjećam u igri je bilo sjajno ! Po meni je ocjenaa 8.5/10, jer ta godina, ta grafika, EXTRA
Far Cry 2 - je drugi dio u serijalu, ako ne brojimo neke sitne nastavke vezane za prvi dio. Igra nema nikakve veze za predhodnikom, nalazimo se u nekakvoj centralnoj Africi (siguran sam da je Afrika, valjda, nisam sigurno tačan koji dio nje) i... borimo se ! (WOW) Igra je imala fenomenalnu grafiku, sjajan MultiPlayer i jedan... divan... završetak... Samo moje mišljenje, naravno. Uživao sam u igri, zato i jeste jedna od mojih omiljenih. Ocjena je 9.5/10 po meni
Far Cry 3 - Ahhh, prije samo dvije godine.... BOOOM ! Grafika, puške, misije, neprijatelji, životinje, animacije i gola  Citra ! Sam' kažem. Igra je zabavna, odlično izgleda, i taj doživljaj dok onako plivate.... zaranjate... I samo na vas nasrdne Ajkula ili Krokodil ! Pa onda klikćete ŽĐŠČĆ da se spasite. Multiplayer je fenomenalan, i igram ga idalje na Steamu, jedino što je problem, jesu neke greške sa serverima, jedno vrijeme nisam uopšte uspio uć u igru, online match dakako. Ocjena je 9.0/10 po meni, jer me igra nije očarala kao Far Cry 2, a u to vrijeme, bilo je ponekih boljih naslova
Far Cry 4 - hej ljudi ! Tek su dvije godine od predhodnika, a Ubisoft je rekao da će se posebno u novom serijalu bazirati na Multiplayer ??? Iskreno, nije mi problem da sačekam pa makar i 5 godina, da zaigram Far Cry 4, ali da dobijem sjajan SinglePlayer, i dobar ili solidan Multiplayer. Kao da nam nije dovoljno takvih FPS naslova koje izlaze svake godine, i pritom mislim na BF i CoD serijal ! I još jedna stvar, glavni lik je...     Gej...
''You smart.
You loyal.
You’re grateful.
I appreciate that.
Go buy your momma a house.
Go buy your whole family houses.
Put this money in your savings account.
Go spend some money for no reason.
Come back and ask for more.''
-DJ Khaled (best man ever)

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Far Cry serijal... KUDA !?
« Odgovori #1 : 07. Lipanj, 2014., 12:49 »
Mogao si ovo ostaviti i u Far Cry 4 temu
Promašio si i podforum prije svega jer FC serijal nije ekskluzivan za PC

ajde uzmi si neko vrijeme da proučiš kako forum funkcionira ;)

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Far Cry serijal... KUDA !?
« Odgovori #2 : 07. Lipanj, 2014., 12:55 »
Ma tema može ostati budući da nije samo o Far Cryu 4 nego o cijelom serijalu. Samo je prebačena u Multiplatform podforum jer je Far Cry multiplatformski serijal.

*

NikolaDexter97

  • *
  • 23
  • Anime & Games
Odg: Far Cry serijal... KUDA !?
« Odgovori #3 : 07. Lipanj, 2014., 14:16 »
Izvinjavam vam se :3 Nov sam ovdje, pa nisam baš upoznat sa svačim. Cilj teme je bio u tome, da ako FC ovako nastavi, biće kao Battlefield i Call Of Duty :O
''You smart.
You loyal.
You’re grateful.
I appreciate that.
Go buy your momma a house.
Go buy your whole family houses.
Put this money in your savings account.
Go spend some money for no reason.
Come back and ask for more.''
-DJ Khaled (best man ever)

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Far Cry serijal... KUDA !?
« Odgovori #4 : 07. Lipanj, 2014., 14:39 »
Ajde, argumentiraj - u čemu je sličnost FC serijala i COD/BF?
Osim u učestalosti izlaženja?

Prije bi usporedio učestalost sa onom AC serijala (barem je isti izdavač), a još se nitko nije pobunio protiv kvalitete AC naslova

Odg: Far Cry serijal... KUDA !?
« Odgovori #5 : 07. Lipanj, 2014., 14:48 »
Ne možeš nikako Far Cry serijal usporedit s CoD il BF serijalom.
Kakve veze ima to što igra izlazi samo dvije godine nakon prethodnika? Ne mora to nužno značit da će igra izgubit na kvaliteti al ajd i ja očekujem da će bit dosta recikliranja al sigurno će nam pružit sate i sate super-zabave što nam CoD i BF nikad neće (bar što se tiće SP-a jer me MP ni ne zanima baš). Jedino me taj fokus na multiplayer muči malo....

:kava:

EDIT: Glavni negativac izgleda ko gay a ne glavni lik :hihi:
« Zadnja izmjena: 07. Lipanj, 2014., 14:53 gamelaker »

*

NikolaDexter97

  • *
  • 23
  • Anime & Games
Odg: Far Cry serijal... KUDA !?
« Odgovori #6 : 07. Lipanj, 2014., 15:44 »
Ja sam samo rekao da ako ovi krenu da guraju sa Far Cry sa svake 4 godine na svaku 2, i da se počnu bazirat na Multiplayer kao što su izjavili, nema se šta za očekivat sem da će ''doć'' da budu kao BF i CoD. Što je u neku ruku i logično. A što se AC-a i njegovog izlaženja tiče.... Pa ovako, (1)AC nije FPS naslov, pa njegov multiplayer je samo 2157632816539208 puta različit od Far Cry-ovog, (2)AC se mijenja kroz vremena, od 1100+ do 1800+, a Far Cry serijal se vrti po nekom normalnom vremenu 20 vijeka ako se nevaram,(3)AC je drugačiji žanr, i kada ga jednom preigramo, jedva čekamo još jedan dio, kako bismo parkurisali i copali templare :3 Toliko od mene ;)

EDIT: Ja sam to da je glavni lik GAY, našo o'den: Glavni lik u Far Cry 4 je GAY (vau, mnogo bitno) | Tema dana
« Zadnja izmjena: 07. Lipanj, 2014., 15:46 NikolaDexter97 »
''You smart.
You loyal.
You’re grateful.
I appreciate that.
Go buy your momma a house.
Go buy your whole family houses.
Put this money in your savings account.
Go spend some money for no reason.
Come back and ask for more.''
-DJ Khaled (best man ever)

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Far Cry serijal... KUDA !?
« Odgovori #7 : 07. Lipanj, 2014., 16:02 »
O crni Nikola... ne ideš baš dobrim putem. :kava:

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Far Cry serijal... KUDA !?
« Odgovori #8 : 07. Lipanj, 2014., 17:07 »
:wildboy: nez

Odg: Far Cry serijal... KUDA !?
« Odgovori #9 : 07. Lipanj, 2014., 20:49 »
Ja sam samo rekao da ako ovi krenu da guraju sa Far Cry sa svake 4 godine na svaku 2, i da se počnu bazirat na Multiplayer kao što su izjavili, nema se šta za očekivat sem da će ''doć'' da budu kao BF i CoD. Što je u neku ruku i logično. A što se AC-a i njegovog izlaženja tiče.... Pa ovako, (1)AC nije FPS naslov, pa njegov multiplayer je samo 2157632816539208 puta različit od Far Cry-ovog, (2)AC se mijenja kroz vremena, od 1100+ do 1800+, a Far Cry serijal se vrti po nekom normalnom vremenu 20 vijeka ako se nevaram,(3)AC je drugačiji žanr, i kada ga jednom preigramo, jedva čekamo još jedan dio, kako bismo parkurisali i copali templare :3 Toliko od mene ;)

EDIT: Ja sam to da je glavni lik GAY, našo o'den: Glavni lik u Far Cry 4 je GAY (vau, mnogo bitno) | Tema dana

:geek: :wildboy: čini mi se da ni sam ne znaš o čemu pričaš

*

NikolaDexter97

  • *
  • 23
  • Anime & Games
Odg: Far Cry serijal... KUDA !?
« Odgovori #10 : 08. Lipanj, 2014., 09:17 »
Pusti me, drogiram se








(šalim se naravno, narkotici su štetni, i nemojte ih koristiti, makar ne 80 puta na dan)
''You smart.
You loyal.
You’re grateful.
I appreciate that.
Go buy your momma a house.
Go buy your whole family houses.
Put this money in your savings account.
Go spend some money for no reason.
Come back and ask for more.''
-DJ Khaled (best man ever)

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Far Cry serijal... KUDA !?
« Odgovori #11 : 08. Lipanj, 2014., 09:29 »
Hahhah mislim da Far Cry 4 nece biti uopce losa igra stovise mislim da ce biti odlicna, malo se previse brines za FC kao prvo nema veze sto igra izlazi samo 2 godine nakon treceg nastavka,to uopce ne smeta da bi igra bila dobra ,mislim zasto igra mora biti u produkciji 4-5 godina da bi bila hit to nigdje ne pise.Far Cry 4 ce imati noviteta 100% ubisoft uvijek ima asa u rukavu nemoguce da ce promasiti sa Far Cry-om.

A to da je glavni lik  gay to mi se ne svidja ,mislim ako je istina to sto si napisao i sta govori ovaj lik u videu jel. :hiha:

EDIT:Cek cek samo malo mislim da nije glavni lik u igri gay vec ovaj negativac u rozom odjelu,koliko sam skuzio.



*

NikolaDexter97

  • *
  • 23
  • Anime & Games
Odg: Far Cry serijal... KUDA !?
« Odgovori #12 : 08. Lipanj, 2014., 13:13 »
The one - MAX-imalno se slažem ! Ubisoft je uvek ima nekog keca u rukavu ;) Ali opet, što je duže prave, imaju više vremena za boljom grafikom, dodatkom misija, oružja itd. Ali opet ko što si reko, UBISOFT je velik studio, dovoljno je njima i po' godine... Ko zna, vidjećemo kada izađe igra

I meni je laknulo sad, ako je u pitanju da je negativac gej, onda ono, imaš neku lakoću kada ga ubijaš na kraju xD Bolje nego da smo mi (glavni lik) gay
''You smart.
You loyal.
You’re grateful.
I appreciate that.
Go buy your momma a house.
Go buy your whole family houses.
Put this money in your savings account.
Go spend some money for no reason.
Come back and ask for more.''
-DJ Khaled (best man ever)

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Far Cry serijal... KUDA !?
« Odgovori #13 : 08. Lipanj, 2014., 16:24 »
Itekako da je bolje da je negativac gay neg glavni lik...da je glavni lik gay ja uopce ne bih ni pogledao igru :chair: mislim koji kurac to moraju naglasavati i u igrama jebote....pun mi je kurac tih pedera.

Odg: Far Cry serijal... KUDA !?
« Odgovori #14 : 08. Lipanj, 2014., 17:19 »
Pa jel uopće igdje naglašeno da je antagonist GAY? :wildboy:
Samo izgleda kao gay zbog onog ružićastog outfita......

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9