HCL.HR

Fifa 10

  • 130 Odgovora
  • 36337 Hitova
Odg: Fifa 10
« Odgovori #45 : 27. Rujan, 2009., 15:55 »
Mislim da ova slika govori sve o grafici iz FIFA-e 10 :loludara:


Odg: Fifa 10
« Odgovori #46 : 27. Rujan, 2009., 19:07 »
 :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Fifa 10
« Odgovori #47 : 27. Rujan, 2009., 19:34 »
grafika je baš retro :hiha:

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Fifa 10
« Odgovori #48 : 27. Rujan, 2009., 19:42 »
grafika je baš retro :hiha:
Retro je kul :hiha:, a možda je Screenshot Taker slikal u nekom krivom formatu. :D
Šalu na stranu, svi se žale na bolesno bijednu grafiku, ko da je igra PS1, a ne PS2 port ;)
S druge strane, ovi kaj imaju Xbox 360 hvale je na sva zvona, govore da je najbolja simulacija nogometa ikad...
Dvije različite Fife.
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Odg: Fifa 10
« Odgovori #49 : 27. Rujan, 2009., 19:52 »
PES vec dvije godine ne moze konkurirati fifi. Ali ovoj fifi na konzolama. No ruku na srce, i na konzolama grafika na toj fifi nije nista posebno. Nije no losa, daleko je od loshe, no u usporedbi sa PES grafikom zaostaju i to debelo zaostaju. Ali je gameplay fenomenalan, pa se ne bunim  :kava:

*

mr. unstoppable

  • *
  • 22
  • labeled mentally deranged
Odg: Fifa 10
« Odgovori #50 : 27. Rujan, 2009., 19:52 »
grafika je baš retro :hiha:
Retro je kul :hiha:, a možda je Screenshot Taker slikal u nekom krivom formatu. :D
Šalu na stranu, svi se žale na bolesno bijednu grafiku, ko da je igra PS1, a ne PS2 port ;)
S druge strane, ovi kaj imaju Xbox 360 hvale je na sva zvona, govore da je najbolja simulacija nogometa ikad...
Dvije različite Fife.

drito to Armor. to je zato jer na x360 i ps3 fifa je next-gen. ej pa daj se  :clubbed: FIFA da x360 i ps3 je next gen a na PC-u nije? instaliro sam igru, potrosio ratio bezze i odma deinstaliro. grafika sux. brijem cak da je iz 09 bila bolja. cekam kralja nogometa (bar na PC-u) PES. do tad  :piva:
ep43-ds3l,e5200,hd4830,4gbram,hitachi320gb,pioneer216dbk

Odg: Fifa 10
« Odgovori #51 : 27. Rujan, 2009., 20:12 »
grafika je baš retro :hiha:
Retro je kul :hiha:, a možda je Screenshot Taker slikal u nekom krivom formatu. :D
Šalu na stranu, svi se žale na bolesno bijednu grafiku, ko da je igra PS1, a ne PS2 port ;)
S druge strane, ovi kaj imaju Xbox 360 hvale je na sva zvona, govore da je najbolja simulacija nogometa ikad...
Dvije različite Fife.

Tu sliku nije uslikao Screenshot Taker jer Screenshot Taker slika slike u 1920x1200 rezoluciji :D

Ovu sliku sam nabavio na jednom trackeru kojega vjerovatno večina zna jer je domači :thumbs:

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Fifa 10
« Odgovori #52 : 27. Rujan, 2009., 21:12 »
grafika je baš retro :hiha:
Retro je kul :hiha:, a možda je Screenshot Taker slikal u nekom krivom formatu. :D
Šalu na stranu, svi se žale na bolesno bijednu grafiku, ko da je igra PS1, a ne PS2 port ;)
S druge strane, ovi kaj imaju Xbox 360 hvale je na sva zvona, govore da je najbolja simulacija nogometa ikad...
Dvije različite Fife.

Poredis PC i Xbox ili PS3 i Xbox? jer je nabavljam za PS3 pa da ne bude zabune.

*

mr. unstoppable

  • *
  • 22
  • labeled mentally deranged
Odg: Fifa 10
« Odgovori #53 : 28. Rujan, 2009., 17:23 »
grafika je baš retro :hiha:
Retro je kul :hiha:, a možda je Screenshot Taker slikal u nekom krivom formatu. :D
Šalu na stranu, svi se žale na bolesno bijednu grafiku, ko da je igra PS1, a ne PS2 port ;)
S druge strane, ovi kaj imaju Xbox 360 hvale je na sva zvona, govore da je najbolja simulacija nogometa ikad...
Dvije različite Fife.

Poredis PC i Xbox ili PS3 i Xbox? jer je nabavljam za PS3 pa da ne bude zabune.

na PS3 FIFA owna PES.  :ementaler:
ep43-ds3l,e5200,hd4830,4gbram,hitachi320gb,pioneer216dbk

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Odg: Fifa 10
« Odgovori #54 : 28. Rujan, 2009., 17:27 »
Konami je nazalost vec duze vrijeme zajebao PES. I evo treca godina za redom je takva. A EA odlicno iskorisito priliku. FIFA na NG konzolama jednostavno nema konkurencije sto se virtualnog nogometa tice. Jedva cekam petak, pa onda odmah mars online  :clap:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Fifa 10
« Odgovori #55 : 28. Rujan, 2009., 17:34 »
što točno fali pesu ove godine? ili bolje ne odgovaraj, opet će se skupit fanboy ekipa u topicu za fifu.

a neznam. igrah na x360 prošlogodišnju fifu, i nije me nešto posebno očarala. istina, pes faila, ali imam dojam da se fifa baš zbog toga uzdiže u nebesa. a zapravo uopće nije ništa posebno imho.

hoću reć, postoje samo dvije igre, i u toj bitci fanboya nikad nemože i neće moć bit izjednačeno. ako je jedan proizvod dobar zato što je drugi loš, loše je to sve skupa  :wildboy:

*

mr. unstoppable

  • *
  • 22
  • labeled mentally deranged
Odg: Fifa 10
« Odgovori #56 : 28. Rujan, 2009., 17:42 »
što točno fali pesu ove godine? ili bolje ne odgovaraj, opet će se skupit fanboy ekipa u topicu za fifu.

a neznam. igrah na x360 prošlogodišnju fifu, i nije me nešto posebno očarala. istina, pes faila, ali imam dojam da se fifa baš zbog toga uzdiže u nebesa. a zapravo uopće nije ništa posebno imho.

hoću reć, postoje samo dvije igre, i u toj bitci fanboya nikad nemože i neće moć bit izjednačeno. ako je jedan proizvod dobar zato što je drugi loš, loše je to sve skupa  :wildboy:

pes faila, fifa ne. fifa TEBI možda nije nešto, da i ja priznam to nije nešto posebno sad extra, ali da je 09 na x360 i ps3 bolja od pesa 09 TO SVAKAKO. to nemožeš poreći!
ep43-ds3l,e5200,hd4830,4gbram,hitachi320gb,pioneer216dbk

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Odg: Fifa 10
« Odgovori #57 : 28. Rujan, 2009., 20:50 »
što točno fali pesu ove godine? ili bolje ne odgovaraj, opet će se skupit fanboy ekipa u topicu za fifu.

a neznam. igrah na x360 prošlogodišnju fifu, i nije me nešto posebno očarala. istina, pes faila, ali imam dojam da se fifa baš zbog toga uzdiže u nebesa. a zapravo uopće nije ništa posebno imho.

hoću reć, postoje samo dvije igre, i u toj bitci fanboya nikad nemože i neće moć bit izjednačeno. ako je jedan proizvod dobar zato što je drugi loš, loše je to sve skupa  :wildboy:

Nije bolja jer je PES loš, iako normalno i to ima utjecaja. Primjerice, sumnjam da bih i oprobao fifu da PES nije otisao k vragu.
A sto se tice pitanja sta fali PES-u ove godine... Zar stvarno zelis da postam par videa kao sto sam to napravio prosle godine? Nisam se dotakao PES topica iz razloga jer ta igra ne zasluzuje vise moju pozornost. Na stranu fanboyizam i sl. gluparije, valjda se ozbiljno moze popricati ovdje? :)

Odg: Fifa 10
« Odgovori #58 : 28. Rujan, 2009., 21:04 »
ne budi dosadna pizdica i čekaj izlazak konačne igre za svoje homoseksualne "dokaze".  :thumbs:

poređivanje ove dve igre preko 2 demoa je ono,retajno
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Fifa 10
« Odgovori #59 : 28. Rujan, 2009., 21:23 »
PES konstantno saka od 6-ice.
Tak me ne čudi da ga Fifa ovna.  :ementaler:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9