HCL.HR

Fifa 10

  • 130 Odgovora
  • 36291 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Fifa 10
« Odgovori #90 : 27. Prosinac, 2009., 18:26 »
Vjerojatno je momak samo jako mlad i forumski neiskusan.  :b_wildy: Valjda mu netko zna točno odgovoriti.  :syzygy:

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Fifa 10
« Odgovori #91 : 27. Prosinac, 2009., 18:40 »
može se li na fifi 09 biti golman na pc :b_dodo:

Ovde izgleda da ne: http://www.gamespot.com/ps3/sports/fifasoccer09/show_msgs.php?topic_id=m-1-46840198&pid=947077

Ovde još više (a vjerojatno i misliš na Be a Pro): "You can’t play the Goalkeeper position, but then again what fun would that be anyway?"   :syzygy: - http://www.thegamereviews.com/article-801-FIFA-09Be-A-Pro.html

I neki tipovi za 10-tku, možda tu kaj piše korisno: http://www.techarena.in/guide/12348-fifa-10-walkthrough-tips-cheats.htm
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

GTA

  • *
  • 89
Odg: Fifa 10
« Odgovori #92 : 27. Prosinac, 2009., 20:23 »
može se li na fifi 09 biti golman na pc :b_dodo:

Ovo bi ti moglo pomoći
http://www.hcl.hr/forum/index.php?topic=6912.0
http://www.hcl.hr/forum/index.php?topic=6392.0
neznam može li se biti golman na pc verziji ali imam gadan osjećaj da nas ti sve fino zezaš.
P.S.Modovi linkovi nemaju nikakve veze ali ja mislim da bi mu mogli pomoći u ponašanju.
Asus Rampage II Extreme
Intel Core i7 965 Extreme
Sapphire ATI Radeon HD 5970 2 GB
Corsair Dominator 6GB 1600 MHz DDR3 (3x2)
Pioneer Blu-Ray BDR-203
WD Caviar Black 2 TB
Thermaltake Spedo
Corsair 1000W napajanje

*

Forbs

  • **
  • 472
Odg: Fifa 10
« Odgovori #93 : 28. Prosinac, 2009., 11:41 »
ne zezam ja nikoga samo hoću znati mogu li na fifi 09 biti golman na pc


Kako pise ocigledno nemoze se..mozda sa novom nadam s next gen verzijom za pc i to bude bilo moguce...

*

amerX

  • *
  • 16
  • What the fuck is WTF.
Odg: Fifa 10
« Odgovori #94 : 28. Prosinac, 2009., 18:54 »
fifa je jaca od pesa i u grafici i gemplayu. F.I.F.A 4EVER

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Fifa 10
« Odgovori #95 : 29. Prosinac, 2009., 00:06 »
baš si amer  :hihi:

*

.Bole

  • *
  • 57
Odg: Fifa 10
« Odgovori #96 : 20. Lipanj, 2010., 22:03 »
Znam da vadim temu iz naftalina ali je neophodno.Svudje sam trazio ima li dje kako se izvode penali ali nidje.Evo sad cekam da mi dodje igra pa igram demo.Nekako se snadjem da odbranim sa golmanom ali da sutnem u stranu i visoko ili po zemlji sve sam pokusavao i strelice i stick ...nista

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Fifa 10
« Odgovori #97 : 21. Lipanj, 2010., 00:04 »
Kad si već rivajvo mogu se ja nadovezat na temu...

Igrao sam i PES i Fifu na next-gen konzolama i moram reći da je Fifa puno bolja...

Moje je mišljenje da je PES nogometna arkada: brza igra, jurnjava s gola na gol, igra oko šestnaesterca, automatizirana dodavanja, polu-automatizirano pucanje i ubacivanje, loša fizika, loši sudci, loše reakcije igrača, niska realnost,itd...

Dok je Fifa na drugu stranu nogometna simulacija: planirana igra, akcije, možeš stat na loptu i odigrat polako, više tehnike ( al u granicama profesionalnog nogometa, ne ko Fifa street, jel ), raznolikosti igrača, finte, propuštanja lopte, nimalo automatizirana dodavanja, realno pucanje i ubacivanje koje ovisi i o igraču kao i o položaju tijela ili lopte, bolji AI, idilična fizika, bolja prezentacija terena (osjećaj dubine, širine, cijelokupnog prostora, kao i veličina gola ) ,itd...

Ponavljam, to je samo moje mišljenje koje sam postigao kroz igranje preko 200-tinjak sati nogometnih igara kroz zadnje 3 godine

*

.Bole

  • *
  • 57
Odg: Fifa 10
« Odgovori #98 : 21. Lipanj, 2010., 10:28 »
Totalno se slazem ,a penale rijesio sam sa finess shotom

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Fifa 10
« Odgovori #99 : 21. Lipanj, 2010., 12:07 »
Kad si već rivajvo mogu se ja nadovezat na temu...

Igrao sam i PES i Fifu na next-gen konzolama i moram reći da je Fifa puno bolja...

Moje je mišljenje da je PES nogometna arkada: brza igra, jurnjava s gola na gol, igra oko šestnaesterca, automatizirana dodavanja, polu-automatizirano pucanje i ubacivanje, loša fizika, loši sudci, loše reakcije igrača, niska realnost,itd...

Dok je Fifa na drugu stranu nogometna simulacija: planirana igra, akcije, možeš stat na loptu i odigrat polako, više tehnike ( al u granicama profesionalnog nogometa, ne ko Fifa street, jel ), raznolikosti igrača, finte, propuštanja lopte, nimalo automatizirana dodavanja, realno pucanje i ubacivanje koje ovisi i o igraču kao i o položaju tijela ili lopte, bolji AI, idilična fizika, bolja prezentacija terena (osjećaj dubine, širine, cijelokupnog prostora, kao i veličina gola ) ,itd...

Ponavljam, to je samo moje mišljenje koje sam postigao kroz igranje preko 200-tinjak sati nogometnih igara kroz zadnje 3 godine

+1 na opširan i detaljan post

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Fifa 10
« Odgovori #100 : 21. Lipanj, 2010., 22:51 »
Totalno se slazem ,a penale rijesio sam sa finess shotom

Za realizaciju penala nije potreban finesse shot...
Kao što sam rekao u postu nešto više Fifa ima realistično neautomatizirano pucanje i fiziku,
stoga ako napuniš shot bar ko sivonja ispucat ćeš široko ( od okvira, jel )... dovoljan ti je lagan udarac ( predlažem četvrtinu shot bara ) te mjenjanje strana kao i visine ( lijevo nisko, desno visoko, lijevo visoko, ... ) te izbjegavanje udaraca po sredini gola ...tako ćeš najlakše realizirati jedanaesterce...

Još ti ostaje obrana penala, tu ti ne mogu previše pomoći, jedino što sam primjetio jest da ( na World Class težini ) prvi jedanaesterac AI u 80 % slučajeva puca u lijevu stranu ( golmanovu desnu, jel ), a ako ga realizira najčešće opet puca u istu stranu ( samo moja primjedba, ne znači da je i tebi tako ), inače sve ovisi o iskustvu igrača i golmana, težini na kojoj igraš to naposlijetku o tvojoj sreći, jel...

 :piva:

*

.Bole

  • *
  • 57
Odg: Fifa 10
« Odgovori #101 : 22. Lipanj, 2010., 11:08 »
Ja sam pokusavao kocka i strelice u stranu,i nije mi uspijevalo sve dok nisam poceo sa finess shotom.Inace ima trick najcesce gdje gleda AI tu i sutira ,dosta puta sam ga tako citao (nisu sve iste situacije).Ovo mi je demo posto igru cu da kupim ove nedelje.A finess shot u igri tesko pogodim uvijek mi odbrani ,polako sam poceo da stosam u igri.Dajte neki tips ili neku pomoc

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Fifa 10
« Odgovori #102 : 22. Lipanj, 2010., 12:09 »
štosaš ?? ako pričaš o driblanju u smislu izvođenja trikova i finti tu ti imam nekoliko savjeta...

1. Najvažnije je da znaš ekipu s kojom igraš... ja najčešće igram s Manchester United i točno znam što mogu očekivati od kojeg igrača npr. za trikove i finte su mi najbolji Nani i Giggs ( dva krila ), s time da je Nani bolji pa s njim mogu i predriblat u šestanesterac a s Giggsom otvaram bokove.

2. na igračima izvodi jednostavne trikove...ako si u trku dvaput napraviš flick dolje lijevo (ili desno) i 90 % ces proc, ili samo zarolas loptu ili tako jednostavne finte... ako stojis na mjestu i igrač je pred tobom nemoj samo iči u trk već samo napraviš laganu fintu da zamahneš preko lopte i trk u suprotnu stranu, zasigurno ćeš ga uhvatit na krivoj nozi... ( i ne koristi u utakmicama pijadete ( žongliranje s loptom, jel ) jer ničemu ne pomažu samo lijepo izgledaju)

3. ne predlažem driblanje golmana iako ja to u areni stalno izvodim s Giggsom,najbolje ti je pred golmanom ili sa trick stickom okrenut stranu da ga uhvatis na krivoj nozi ili onu fintu udarca ... to sve izvježbaj u areni 1 na 1... ako hoćeš advanced keeper dribbling onda u areni jedan na jedan izvježbaj tajming kada ćeš napraviti potez [dolje-dolje-gore] i prebaciš golmana te volejom zabiješ gol... nije lako al predivno izgleda u utakmici

4. Najbolji je savjet da jednostavno naučiš sve trikove i finte napamet te koristiš u utakmicama samo one jednostavnije finte i trikove te da znaš točno što radiš a ne da vrtiš trick stick ko manijak bezveze... a nakon toga uzmeš svog najdražeg igrača ( ako ti je najdraži igrač neki branič ili neki igrač bez tehnike ( npr. Ferdinand il tako nešto ) onda si radije uzmi najdražeg tehničara, logično ) u arenu i vježbaš protiv golmana jedan na jedan... vježbaš u prazno... zatim si namjestiš da si ti sam na njihova dva braniča i golmana pa vježbaj tako i tako kasnije možeš raditi kombinacije ( 2 na 5 i tako )  dok ne dođeš do trening utakmice gdje ćeš im moći driblati pola obrane

To su ti ukratko moji dribbling tips koje ti mogu ovako preko foruma dati... nadam se da će pomoć  ;)

 :piva:
« Zadnja izmjena: 22. Lipanj, 2010., 12:12 Freddy »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Fifa 10
« Odgovori #103 : 22. Lipanj, 2010., 14:53 »
Ajde fredyu jedan reputejšn point

*

.Bole

  • *
  • 57
Odg: Fifa 10
« Odgovori #104 : 22. Lipanj, 2010., 15:43 »
Freddy mnogo hvala.Ja imam sad demo pa mogu 6 timova najbolji su tu Barca i Chelsea ali ima i Juventus Bayern ,OM i Chicago.Sad te finte mi lose idu trick button mi je na L2 a na strelice se krecem ,jel opet koristim right stick ili strelice za ove jdnostavne finte.I ja sam trazio vise neki tips za centarsut udarac  glavom,voley ,slobodni udarac i tako to .

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9