HCL.HR

FIFA 11

  • 224 Odgovora
  • 40881 Hitova
FIFA 11
« : 26. Kolovoz, 2010., 11:32 »
ovdje možemo pričat zašto će fifa 11 bit najbolja igra ikad.
i čak možda bude bolje od pesa 6. možda.
al teško.

trejler.

kupit ću original za ps3 i igrat 11v11 onlajn s virtualnim frendovima. :( zakon.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: FIFA 11
« Odgovori #1 : 26. Kolovoz, 2010., 11:38 »
objasni mi personality sustav...

trejler mi je malo ružnjikav, grafika im kaska za pesićem.  :ementaler:

edit: mrtvi jajalo u trejleru :hihi:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: FIFA 11
« Odgovori #2 : 26. Kolovoz, 2010., 11:48 »
to je šemica ala ono šta pes ima, traitovi kao, 1v1, crossing, passing etc, al lepo napravljen tako da svaki virtualni igrač ima "personaliti" kao pravi.
na papiru ne znači ništa, al vjerujem da će rulat.
bar pes svake godine izlazi s nekim "revolucionarnim" sranjima od kojih ne bude ništa :(

sličnu šemu su radili s klubovima u 9/10, posebne formacije/taktike za klubove tako da se ponašaju na terenu sličnije stvarnim. ovo je kao ista stvar, samo za svakog igrača posebno.

i meni fifa izgleda bolje. pes izgleda plastično :(

evo i BE A GOALKEEPER trejler.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: FIFA 11
« Odgovori #3 : 26. Kolovoz, 2010., 11:58 »
gledo sam gameplay videe, animacija je odlična...
be a goalkeeper je kul.

pa neznam, master liga je prošle godine dovedena na sasvim novu razinu. igra je sakala, al da nije, bilo bi kul.
ove godine uvode tu manualnost potpunu pa mi je to dovoljno + mapping finti.

personality mi je kul, al kod pesa mi je fora što je to skroz suptilno. ne govorim da ovdje nije LOL
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: FIFA 11
« Odgovori #4 : 26. Kolovoz, 2010., 12:37 »
neznam kakva je šema s fintama na pesu, al na fifi rulaju. intuitivno i sve, al zahtjeva skilla, dosta.
meneđer mod doduše je bio dosta loš, al valjda će to popravit ove godine. no na kraju sve spada ne gejmplej. koji rula.

a ovaj personaility plus.. a ono, forsiraju ga jer nemaju nekih VELIKIH novosti, pa moraju to gurat malo da se ima o čemu pričat.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: FIFA 11
« Odgovori #5 : 26. Kolovoz, 2010., 12:40 »
pa prije su bile rendom, al sad su stavili da možeš stavljat na 4 tipke koje god oćeš "kompleksne" finte, znači baš izbornik usred igre i biraš. I onda ih možeš "kombinirat" na neki način, nisam skužio još. uglavnom kulovali su s tim.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: FIFA 11
« Odgovori #6 : 26. Kolovoz, 2010., 12:59 »
sumnjam da će bit bolje od ovog. :(
fifa 10 skillovi

ok prestat ću hvalit, al stvarno rula. :(
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: FIFA 11
« Odgovori #7 : 26. Kolovoz, 2010., 13:34 »
ŠTA JE TU TOLKO KUL LOL.

 :(
ne mislim odlično je, animacije rulaju i to, al ono, to su finte kao takve.
uglavnom..neznam šta oću reć. mapping. kombiniranje. ono, počneš s ruletom i usred toga napraviš matheusa + oxford. neznam.  :(
uglavnom2, mislim da će pes ove godine biti skroz na nivou fife s tim.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: FIFA 11
« Odgovori #8 : 26. Kolovoz, 2010., 14:30 »
pa ono, ne moraš mapirat ništa. svaki lik ima sve finte (ovisi o skillu jel) i sve ih je moguće izvest. mapiranjem ćeš se ograničit na neki broj (4?) finte s kojima ćeš bit predvidljiv. il ne? neznam točno kak će to izgledat pa da ne serem :(
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: FIFA 11
« Odgovori #9 : 26. Kolovoz, 2010., 14:34 »
Ja stvarno ne vidim da ikako taj model 11vs11 igraca i jedna lopta funkcionira na terenu... po meni je to veliki fail jer ne znam tko ce imati strpljenja i volje da tokom 15minutne nazovimo to zabave, dodje u dodir s loptom citavih 3 puta :( uopce ne kuzim, kak oni to zamisljaju? jel to uopce igrivi? di naci 10 gamera koji ce se normalno ponasati a ne svi trcati u napad ili sjediti kraj auta i slicno... meni se cini nemoguca misija

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: FIFA 11
« Odgovori #10 : 26. Kolovoz, 2010., 14:36 »
pa ono, ne moraš mapirat ništa. svaki lik ima sve finte (ovisi o skillu jel) i sve ih je moguće izvest. mapiranjem ćeš se ograničit na neki broj (4?) finte s kojima ćeš bit predvidljiv. il ne? neznam točno kak će to izgledat pa da ne serem :(

pa da, al ko će znat 100  kombinacija tipki? upravo je zato fora da staviš si 4 i to je to (može se u svakom trenutku mjenjat maping i finte).
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: FIFA 11
« Odgovori #11 : 26. Kolovoz, 2010., 15:14 »
pa da, al ko će znat 100  kombinacija tipki?

skilleri :(

Ja stvarno ne vidim da ikako taj model 11vs11 igraca i jedna lopta funkcionira na terenu... po meni je to veliki fail jer ne znam tko ce imati strpljenja i volje da tokom 15minutne nazovimo to zabave, dodje u dodir s loptom citavih 3 puta :( uopce ne kuzim, kak oni to zamisljaju? jel to uopce igrivi? di naci 10 gamera koji ce se normalno ponasati a ne svi trcati u napad ili sjediti kraj auta i slicno... meni se cini nemoguca misija

rendom video.

izgleda skroz okej. zapravo je jako timski i zahtjeva koordinaciju. nisam nikad igrao, al izgleda zahtjevno i jako zanimljivo. :(
pogotovo ak su ljudi s kojim igraš okej.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: FIFA 11
« Odgovori #12 : 31. Kolovoz, 2010., 14:23 »
Igru preordo u crasha, popust 10 %. Ova igra će rulat, nije mi važna grafika uz ovakvu igrivost. Ako bude upola kao fifa 10 mene će oduševiti.

Odg: FIFA 11
« Odgovori #13 : 31. Kolovoz, 2010., 14:46 »
koliko te para izašlo s popustom?
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: FIFA 11
« Odgovori #14 : 31. Kolovoz, 2010., 18:29 »
Oko 400 kuna ću platiti igru + poštarina još 20 kuna.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9