HCL.HR

FIFA 13

  • 618 Odgovora
  • 175953 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
FIFA 13
« : 08. Svibanj, 2012., 14:49 »


Otkrivena FIFA 13 l HCL.hr

Očekujem da nadmaše sami sebe, jer to rade godinu za godinom. Volio bi jako vidjeti da se igrači iz reprezentacija čijih klubova i nema u igri svejedno mogu kupiti. Očekujem još bolju karijeru te bi također volio vidjeti i da u već prvoj sezoni se igra u europi, bar klubovi koji su to zaslužili u stvarnosti - to bi rulalo.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: FIFA 13
« Odgovori #1 : 08. Svibanj, 2012., 14:59 »
Koliko god sam igrao FIFU, nekako mi je uštogljena naspram PES-a. Nisam negi nogometni fanatik pa mi i realnost nije toliko bitna, očito više volim PES arkadnost.
Svejedno, probat ću 100%.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: FIFA 13
« Odgovori #2 : 08. Svibanj, 2012., 15:20 »
Očekujem da nastave s poboljšanjima, impact engina pogotovo jer zna fejlat tu i tamo. Bilo bi dobro kad bi se rješili nekih nebitnih liga i metnuli više južnoameričkih. Grafički ne očekujem neki pomak, s time nek se PES zabavlja jedino u tom i mogu konkurirat. Jedva čekam neki gameplay video :ementaler:

Odg: FIFA 13
« Odgovori #3 : 08. Svibanj, 2012., 15:25 »
1. ) Maknut nebitne lige
2.) Stavit južnoameričke lige


 :wildboy:


inače:

Nadalje, očekuje nas realističnije (čitaj: teže) upravljanje loptom po primitku iste. Drugim riječima, neće svi igrači jednako moći kontrolirati loptu kada im ona dođe pod noge, već će o kvaliteti kontrole odlučivati jačina, brzina i visina dodavanja, kao i sama vještina igrača. Ni driblinzi više neće biti isti – tzv. Complete Dribble onemogućit će klasično driblanje jednostavnom promjenom smjera kretanja.

to tražim,,,


AI unaprijeđen tako što CPU-kontrolirani igrači bolje uočavaju prilike za ulazak u prostor te su više svjesniji opasnosti od upadanja u zaleđe.

ovo ralno govore za svaki nogomet od kad postoje simulacije nogometa al ok.

za LICA IGRAČA me zaboli kurac više manje
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 13
« Odgovori #4 : 08. Svibanj, 2012., 16:27 »
Bit će zanimljivo vidjet kako će izvest ovo novo kontroliranje i driblanje. Ovako na prvu zvuči kao velika promjena, gotovo kao tactical defending prošle godine.

I ovo novo izvođenje slobodnjaka se čini zanimljivo.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: FIFA 13
« Odgovori #5 : 08. Svibanj, 2012., 17:59 »
definitivno varirat malo tehniku igračima. Svi savršeno primaju loptu u 12-ici.
malo poboljšat taj impact engine jer je nekad malo prerendom.

Karijera je iskreno jako loša. Prezentacijski najviše.
Sistem kupovanja igrača je dobar, al to je više manje to (skaut sistem je ustvari vrhunski). Statistike su samo za tekuću godinu, oni tekstovi o igračima/momčadima onak, ima ih 3 jebote.  :wildboy: al doslovno. Kao i onih pisama što ih šalje uprava. Također nez imao sam prvog strijelca lige al ono igra nije napravila ništa kako bi mi to rekla/proslavila. to mi je malo lejm. nije bilo ni dodjela za najbolje igrače, igrače mjeseca etc, sve one male stvari koje rulaju u pesu.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 13
« Odgovori #6 : 08. Svibanj, 2012., 18:11 »
Slažem se sa svime Grgure, sve si rekao plus ovo što sam ja nabrojio u uvodnom postu.
Bilo bi jako lijepo kada bi se na tome svemu poradilo. FIFA 12 je vrhunska igra, ali ima prostora za napredak.  :ementaler:

Odg: FIFA 13
« Odgovori #7 : 09. Svibanj, 2012., 16:44 »
Što se tiče gameplay treba samo neke sitnice popraviti, rađe neka se usmjere na prezentaciju i poboljšanje karijere odnosno manager moda

Odg: FIFA 13
« Odgovori #8 : 26. Svibanj, 2012., 15:16 »
Sve je to dečki moji totalno sranje. Boli me kita jel igrač više ili manje liči na sebe ili ne. Bitno je da stave widescreen kameru ili da kod ostalih dozvole veće odzumiranje, a ne da vidiš 1/4 terena i 5 ili 6 igrača  a ne sve. Isto tako trebaju omogućiti igranje sa svim joysticima a ne samo s onima koje oni odaberu. Nakon fife 10, dalje je sve smeće. Tako će fiti i s 13-icom.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: FIFA 13
« Odgovori #9 : 26. Svibanj, 2012., 15:54 »
Vidiš mene boli kita za veće odzumiranje ;)

Bitno je da stave widescreen kameru ili da kod ostalih dozvole veće odzumiranje, a ne da vidiš 1/4 terena i 5 ili 6 igrača  a ne sve.

Da se narihtat u igri, imaš slidere za kameru narihtaš si kako got ti paše.

Isto tako trebaju omogućiti igranje sa svim joysticima a ne samo s onima koje oni odaberu.


Ja igram sa valjda najvećim šrotom od gamepada koji postoji i sigurno ga nisu "odabrali", a nisam ovo morao radit.

Fifa 12 gamepad control setup + patch download

google.com  :thumbs:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: FIFA 13
« Odgovori #10 : 26. Svibanj, 2012., 16:19 »
ja imam šrot od kontrolera i desna gljiva jednostavno neće radit.šta god napravio...
uostalom ne želim guglat zašto mi jebeni kontroler ne radi. oću da radi.  :hihi:

mislim ok, nije mi ni potrebna desna gljiva pa igram ionako, al ono.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: FIFA 13
« Odgovori #11 : 26. Svibanj, 2012., 17:12 »
gljiva jedna ali vrijedna :(

Neznam, trebo bi se počastit decent kontrolerom nemrem niš s ovim :/

Odg: FIFA 13
« Odgovori #12 : 03. Lipanj, 2012., 12:13 »
Igra ce biti katastrofa. Baš kao i njene predhodne verzije  :wildboy:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 13
« Odgovori #13 : 03. Lipanj, 2012., 12:30 »
Bravo, argument ti je?

Odg: FIFA 13
« Odgovori #14 : 03. Lipanj, 2012., 13:50 »
Argument mu je da je Fifa hejter! ;)
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9