HCL.HR

FIFA 15

  • 329 Odgovora
  • 93611 Hitova
*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: FIFA 15
« Odgovori #300 : 10. Lipanj, 2015., 19:05 »
Nije bitno kome što više odgovara, jer uvijek će netko vući na Fifu, a netko na Pes.
Bitno je da mene u obje igre smeta hrpetina stvari i imam pravo vidjeti igru u svjetlu u kojem ju vidim i izreći svoj vid i uvid u situaciju.
Fifa je u mnogočemu bolja, ali je i jednako tako lošija. I zato mislim da ću izbjegavati obje igre od ove godine jer nisam ni najmanje sretan.
Pes mi je ove godine zbilja genijalan i vidim kako bi bio velik problem prilagoditi se "sporijem" nogometu od ovog FF nogometa.

Zašto ne bi zaigrao protiv mene?!? Mene baš zanima kako igraš i kako to funkcionira. Igrao sam i s blowfishem i svaku sam do sada izgubio, ali sam i puno toga naučio. Kako napraviti taktiku, pojedinačne markere na igrače, kako pravilno oduzeti loptu i itd.
Jer te dvje igre su različite.

Moje zapažanje je nakon toliko sati igranja, a preferiram igrati online, jer offline mi je naporan i dosadan. NPC uvijek ima na određenoj težini, više-manje, istu taktiku koju lako probiješ kada ju skužiš. Prava igra je tek u onlineu i ne, meni se taj matchmaking ne sviđa niti najmanje, jer uopće ne uzima u obzir nove igrače kao što sam ja.
Sad sam u ispao iz 7. lige u kojoj nisam uspio dibiti niti jednu jedinu utakmicu. I sve zato jer su igrači drugima do ibera, a ja nemam ni kartice za produljenje ugovora...
Nemam ni malo coinsa i ja za svaku tekmu bez obzira pobijedio, izgubio ili odigrao nerješeno uvijek dobijem cca 500 coinsa što je koma.
U PESu bar za pobjedu dobijem duplo više od izjednačeog, dok ovdje toga nema... I kako da čovjek onda zaradi išta ako bez obzira na sve uvijek dobijem do 500 coinsa, osim kada prelazim u drugu ligu...
To je mana FUTa. jer i u 1. ligi dobivaš po tekmi oko 500 coinsa i to je definitivno sramota jer brzo shvatiš da je to vrlo pametno napravljeno zato da trošiš stvaran novac. A offline nisam mislio protiv AI-a, to je dosadno, nego protiv dobroga igrača. To je nešto drugo... A https://www.youtube.com/watch?v=G6DmISX4MgY - to su moja dva gola jedan za drugim što su tog dobrog frenda poslala kući :P To je bolje nego svi online modovi zajedno, sigurno!

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: FIFA 15
« Odgovori #301 : 10. Lipanj, 2015., 19:29 »
Što se čeka, dodaj me na Origiu. Nick je: Hrv4tin4

Pa da koju oderemo

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: FIFA 15
« Odgovori #302 : 10. Lipanj, 2015., 19:31 »

Moje zapažanje je nakon toliko sati igranja, a preferiram igrati online, jer offline mi je naporan i dosadan. NPC uvijek ima na određenoj težini, više-manje, istu taktiku koju lako probiješ kada ju skužiš. Prava igra je tek u onlineu i ne, meni se taj matchmaking ne sviđa niti najmanje, jer uopće ne uzima u obzir nove igrače kao što sam ja.
Sad sam u ispao iz 7. lige u kojoj nisam uspio dibiti niti jednu jedinu utakmicu. I sve zato jer su igrači drugima do ibera, a ja nemam ni kartice za produljenje ugovora...
Nemam ni malo coinsa i ja za svaku tekmu bez obzira pobijedio, izgubio ili odigrao nerješeno uvijek dobijem cca 500 coinsa što je koma.
U PESu bar za pobjedu dobijem duplo više od izjednačeog, dok ovdje toga nema... I kako da čovjek onda zaradi išta ako bez obzira na sve uvijek dobijem do 500 coinsa, osim kada prelazim u drugu ligu...

Asu naravno da ćeš gubiti ako nisi probao pohvatati osnovne mehanike i cake igre. Probaj riješiti sve Skill gameove prije nego što išta kreneš igrati jer su ti gameovi ekvivalent onom special treningu u pesu. Odigraj tekmu-dvije u singleplayeru čisto da dobiješ filing,, igranja igre i da pohvataš osnovne mane i nedostatke (pomoć: većina frajera online pace abusea s Aubameyangom i Walcottom i ostalim 90+ pace igračima, igrači jako često padaju u 16ercu i ne očekuj od prosječnog golmana (75-80 rejting) da će obraniti ijedan zicer).

Ako ti fali coinsa farmaj u singleplayer divizijama (igraj sp divizije s brončanim igračima koje si dobio na početku, oni imaju nekih 45 contracta na sebi svaki), nemoj otvarati packove (bar ne u početku) jer su skupa govna, contractse nađeš na marketu za 300 coinsa. Nemoj kupovati u početku skupe igrače visokog rejtinga, nego pogledaj online (http://www.futhead.com/15/players/) koji igrači imaju kvalitetnu statistiku za određeno područje (npr. za napadača ćeš gledati da su mu pace i shooting visoki, za veznog da su mu passing i dribbling visoki, za golmana da su mu brzina i refleksi visoki; naravno za svakog igrača manje više gledaj da ima 80+ pace jer je brzina najbitnija u igri).

inb4 prolly imaš filing da je igra brza zato što i je brza,,, ali i zato što je pes užasno spor u odnosu na fifu i treba ti vremena za privikavanje.
dodao bi još da je prednost fife velik broj tzv. skill movesa (TRIKOVA S LOPTOM XDD) koji su užasno efektivni i lijepi za gledati.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: FIFA 15
« Odgovori #303 : 10. Lipanj, 2015., 19:40 »
Pa naravno da sam prva 3 sata igre proveo isključivo na svim skill treninzima i sve ih prošao!
Nisam klinac i znam kako se igraju igre i da je prvo i osnovno naučiti svu gameplay mehaniku.
Ako se nakon 30+h nisam ufurao u igru onda stvarno ne znam kaj da ti kažem. Sve sam prošao i ufurao sam se. Ne bih ni pisao svoj komentar da sam igrao manje od 20h...
Za sve što komentiram uvijek imam bar 20h u igri.
Ti skillovi s loptom mi idu na živce pomalo jer ih je prelagano za napraviti. S druge strane ne želim igrati offline protiv NPCa jer je to do bola dosadno i nema mi ni malo smisla.
Nisam uzeo igru za offline, nego za online jer mi je to velika prednost Fife naspram PESa, a to je manje cheatera i bolja povezanost s drugim igračima i nema input lagga na onlineu.

Jedino kaj mi router krepava pa imam velike lossove na EA serverima i sad mogu igrat 1/12 tekmi kad krenem tražit protivnika :bonk:
Čekam Amis da mi dođu zamijeniti router

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: FIFA 15
« Odgovori #304 : 10. Lipanj, 2015., 19:58 »
ma sve stoji, ali si njub ako ne prođeš 7. diviziju :hiha:

nezz jesmo li se okej razumjeli ali skillovi su užasno teški i trebaju masu vremena za naučiti, msm okej osnovni poput ball rolla i rouletta su lagani, ali ostali i ne baš.
naravno da si uzeo igru za online, svatko normalan to napravi (osim čoleta koji gradi Chelsea u offline karijeri s Pirlom kao temeljem momčadi :hiha: ). nakon što ti zamijene router vjerojatno će te igra opet izbacivati jer ea ima najgore servere ikada. ako si za pravi izazov dodaj me na originu: paajjkoo ;)
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: FIFA 15
« Odgovori #305 : 10. Lipanj, 2015., 20:05 »
Poslao sam ti zahtjev, mogli bi večeras nabacit koju, ako si za

Odg: FIFA 15
« Odgovori #306 : 14. Lipanj, 2015., 23:43 »
Prosli tjedan mi se ovo dogodilo https://m.youtube.com/watch?v=W60KJq9X1a4

*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: FIFA 15
« Odgovori #307 : 15. Lipanj, 2015., 09:19 »
Prosli tjedan mi se ovo dogodilo https://m.youtube.com/watch?v=W60KJq9X1a4
Online prekidi su tako tipični za Fifu... Golmane, suce i to moraju obavezno popraviti.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: FIFA 15
« Odgovori #308 : 18. Lipanj, 2015., 06:49 »
Konačno sam uspio dobiti drugi router i sada mi radi online i mogu otvorit portove!!!

Ako netko želi danas navečer koju nabacit nek se javi, bit će mi zadovoljstvo ;)

*

bigbongman

  • *
  • 8
  • Music is a safe kind of high.
Odg: FIFA 15
« Odgovori #309 : 27. Lipanj, 2015., 10:17 »
Ljeto je, toplo je, predivno vrijeme za kupanje..ako niste srećković kao ja, pa slomite nogu baš na početku tog predivnog ljeta. Baš zbog tog loma, barem sljedećih par tjedana nemam drugog izbora nego prepustiti se igranju svih i svakakvih igara, a jedna od tih je, FIFA 15. Sve bi to bilo super i nebi ja tu niti pisao, niti vas zamarao, ali došao sam na ideju koju moram priznati sam vidio već negdje. O čemu se radi? Radi se o tome da ja, ti, vi, a mogu i ona i on, pokrenu novi career mode u FIFI 15, te baš ovdje pišemo nekakve izvještaje o napretku našeg kluba, transferima i svim tim stvarčicama koje čitate u dnevnim novinama. Naravno ovo je samo prijedlog, možda nikoga nebi zanimalo čitati ovakve nekakve "virtualne sportske novosti", ali rekoh 'ko pita, ne skita. Dakle nekakva mišljenja i sve prijedloge prihvaćam :D
« Zadnja izmjena: 27. Lipanj, 2015., 10:22 bigbongman »
Excuse me while I kiss the sky.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 15
« Odgovori #310 : 27. Lipanj, 2015., 11:25 »
To se može i u odgovarajućoj Fifa temi, ionako će se ljudi sad više fokusirati na fifu 16.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: FIFA 15
« Odgovori #311 : 29. Lipanj, 2015., 09:38 »
Nakon 80+h sati u igri, na žalost, moram reći da i dalje nisam oduševljen. Igra je OK, ima i dalje hrpu problema s onlineom.... Imam dobru vezu i ne znam dal ekipa vara ili kaj al ponekad se tekma uspori totalno kao u slowmo i onda rade kaj hoće jer imaju 100x više vremena za razmišljanje i pregled terena...
Sinoć mi se dogodilo u FUT online prekid u kojem je moj igrač krenuo u aut po loptu i samo je tako nastavio trčat u nevidljiv zid uz to da je vrijeme počelo teći u kao u stvarnom svijetu znači 1sec=1sec... Prošlo je sat vremena i dalje ništa se nije dogodilo.
Mislio sam da će sudac svirati poluvrijeme pa će prestati taj glupi bug, no nije ga svirao iako je isteklo 45 minuta... :bonk:

Pajko i ja iz nekog razloga nismo uspjeli odigrati niti jedu tekmu jer se čovjek nije mogao spojiti, a IaMarmageddoN-a i dalje čekam...


*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: FIFA 15
« Odgovori #312 : 02. Srpanj, 2015., 18:43 »
Samo čekaj, bio sam u bolnici do danas a zbog potresa mozga ne smijem igrati par dana.

*

Tomica12

  • n00b
  • 1
Problem s pokretanjem fife 15
« Odgovori #313 : 08. Srpanj, 2015., 10:23 »
Znaci kupio sam fifu 15 sa origina i instaliro je na kompjuter i neće mi se pokrenut. Piše ''unhandled exception has occurred in your application''  evo slika http://i.imgur.com/UYzaPex.png
Dali netko možda ima kakvo rješenje? :ave: :ave:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Problem s pokretanjem fife 15
« Odgovori #314 : 08. Srpanj, 2015., 10:57 »
Instaliraj popratne programe koji dolaze uz Fifu!

Koja ti je uopće konfiguracija? Windows? NET Framework? DirextX?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9