HCL.HR

FIFA 15

  • 329 Odgovora
  • 93537 Hitova
*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: FIFA 15
« Odgovori #75 : 05. Rujan, 2014., 14:15 »
Hoce.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 15
« Odgovori #76 : 07. Rujan, 2014., 07:55 »

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: FIFA 15
« Odgovori #77 : 07. Rujan, 2014., 11:09 »
<3

Izgleda dobro svakako, ali ljudi koji su probavali 15 na raznim sajmovima i konferencijama ili cime vec kazu da je  bilo previse problema s tim da najslabiji udarac po golu ili cak dodavanje od suigraca zna cesto proci kroz noge i rezultira golom ili autogolom. Vjerojatno bug koji je do sad vec ispravljen, ali ako svi golovi budu bili kroz noge ili odbijeni od golmana bit ce apsolutno smece. Iako u 14 svaki gol izgleda isto, i mozda sam 5 puta zabio gol koji je bio "out of the ordinary", dobro ce doci ipak malo osvjezenja i jedinstvenosti. Samo triput sam zabio gol recimo od svog suigraca ili od suparnickog CB-a, da mu se odbije od glave ili ruke i u mrezu. Tu i tamo screamer sa centra sa finesse shottom od Rooneya, nekoliko skarica i raznih trikova, ali nikad nisam pucao finesse i da se recimo odbije golmanu od ruke, i u raslje.

Veselim se, kazu da uskoro ide demo na Origin, procitao sam negdje 9. 9. ali to mi je prebrzo nekako. Vidjet cemo ali hype svakako.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: FIFA 15
« Odgovori #78 : 07. Rujan, 2014., 14:13 »
Da, tko god je probao Fifu 15 kaže da su golmani skoro gori nego ikad, a i ako ste gledali videe možete vidjet da se gol zabije bez ikakvih problema. To me najviše razočaralo. Valjda su sad to popravili uz pomoć njihovog feedbacka.

Demo dolazi 9.9.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 15
« Odgovori #79 : 07. Rujan, 2014., 14:21 »
Po dosada viđenom kroz feedback onih koji su probali raniju betu su golmani katastrofa.
No zadnji buildevi pokazuju da su golmani i sve vezano za njihove probleme popravljeni, neda mi se guglat, pročitao sam na rebootovom forumu.
A i uvijek su se demoi razlikovali od finalne igre, na bolje nasreću.


*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: FIFA 15
« Odgovori #81 : 07. Rujan, 2014., 17:27 »
Hazard ima 11 kartica na FUTu u 14 tako da moram reci da je zasluzio veci rating vise od DiMarie.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: FIFA 15
« Odgovori #82 : 07. Rujan, 2014., 20:40 »
Hazard ima 11 kartica na FUTu u 14 tako da moram reci da je zasluzio veci rating vise od DiMarie.

Ne znam jesi li ikada gledao nogomet, ako jesi, ne znam što si gledao?!
Ali dobro, da je neki drugi član foruma u pitanju još bih shvatio da je to njegovo mišljenje ali pošto si ti u pitanju znam da samo bacaš kontru ko i na svakom drugom jebenom postu.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: FIFA 15
« Odgovori #83 : 07. Rujan, 2014., 22:50 »
frajeru što ti pričaš, i yaya toure i di maria, čak i aguero je imao bolju sezonu od hazarda. otkad su if kartice mjerilo rejtinga kriste

edit: sad sam vidio, jebeni bale ima rejting 87 nezzzzzz
već vidim da će neuer koštati ko suho zlato ;____;
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 15
« Odgovori #84 : 09. Rujan, 2014., 11:29 »
Jel zna netko u koliko sati se može preuzet DEMO?

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 15
« Odgovori #85 : 09. Rujan, 2014., 11:41 »
Kupi Xbox One pa ćeš moći odmah =D> :hiha2:

Da ovaj, to svi pitaju a EA šuti. Za PSN je navodno sutra.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: FIFA 15
« Odgovori #86 : 09. Rujan, 2014., 11:46 »
Sutra stiže za EU PSN, vjerojatno je onda tako i za PC, Xbox ekskluzivnost ili tako nešto

URED: Inače, pročitao malo reakcije s NeoGAF-a, izgleda da svi hvale novu FIFA-u, sutra isprobavanje. Inače, gdje je onaj Freddy sada s X1 da prenese dojmove :hiha2:
« Zadnja izmjena: 09. Rujan, 2014., 11:55 kaisersephirot »

Odg: FIFA 15
« Odgovori #87 : 09. Rujan, 2014., 12:11 »
Po ovome danas bi trebao izac demo za pc..
https://www.origin.com/en-ie/news/fifa-15-demo-ignite-engine

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 15
« Odgovori #88 : 09. Rujan, 2014., 13:17 »
Golmani su izvanredni.
Jedan jako dobar meč.

http://www.youtube.com/watch?v=IU2UaEq296A#t=412

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: FIFA 15
« Odgovori #89 : 09. Rujan, 2014., 13:51 »
frajeru što ti pričaš, i yaya toure i di maria, čak i aguero je imao bolju sezonu od hazarda. otkad su if kartice mjerilo rejtinga kriste

edit: sad sam vidio, jebeni bale ima rejting 87 nezzzzzz
već vidim da će neuer koštati ko suho zlato ;____;
Pa izvanredno odigrana utakmica = inform = dizanje ocjene. Ako je odigrao 9 izvanrednih utakmica i za svaku dobio informa to je vise nego sto je dimaria postigao cijele sezone. A i cinjenica je da ti rejtingsi nista ne znace i da su naizgled random.

Bale mozda je 87 ali mu je card weight toliko mali da ga se nece nikad izvuci, a sam sam dobio cavanija, van persiea i jos neke koji su svi imali veci rating od njega. A neuer i sad kosta ko suho zlato.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9