HCL.HR

FIFA 15

  • 329 Odgovora
  • 93584 Hitova
Odg: FIFA 15
« Odgovori #225 : 06. Studeni, 2014., 12:52 »
Pozdrav,

pitanje jedno, jel ima tko problema sa fullscreen-om u FIFI 15. Imam Grundig 102cm TV spojen preko DVI na računalo i kad stavim full screen nakon nekog vremena (nebitno jesam li u izborniku ili u utakmici) mi stavi window mode. Stisnem Alt + Enter, igra se vrati u fullscreen nakon 2-3 sec crnog ekrana i opet nekoliko minuta normalno radi pa ga opet baci u window mode i tako stalno... :S to je pogotovo super kad protivnik ima napad pa sam već nekoliko golova primio tako da od prije koji dan igram preko window moda i sve je ok, osim što nije full screen kojeg bi htio...

Pa ako netko ima kakvo rješenje molio bih ga za pomoć, hvala !

Odg: FIFA 15
« Odgovori #226 : 06. Studeni, 2014., 16:31 »
Pozdrav,

pitanje jedno, jel ima tko problema sa fullscreen-om u FIFI 15. Imam Grundig 102cm TV spojen preko DVI na računalo i kad stavim full screen nakon nekog vremena (nebitno jesam li u izborniku ili u utakmici) mi stavi window mode. Stisnem Alt + Enter, igra se vrati u fullscreen nakon 2-3 sec crnog ekrana i opet nekoliko minuta normalno radi pa ga opet baci u window mode i tako stalno... :S to je pogotovo super kad protivnik ima napad pa sam već nekoliko golova primio tako da od prije koji dan igram preko window moda i sve je ok, osim što nije full screen kojeg bi htio...

Pa ako netko ima kakvo rješenje molio bih ga za pomoć, hvala !

Nezz meni ponekad zna cim stisnem play pri ucitavanju igre mi ga baci u window iako mi je u opcijama na full screanu. Inače to rješim tako da odem u game settings postavim na window i stisnem ok i onda jos jednom game settings full screan ok.

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: FIFA 15
« Odgovori #227 : 06. Studeni, 2014., 19:33 »
Nije mi se dogodilo još u utakmici, ali zna mi se dogoditi dok palim igru, ili kad mi izlazi iz utakmice u menu. Restartam igru :mrgreen:

Inače, na kojoj težini igrate vi koji igrate karijeru? Ja sam krenuo na legendary jedno 5 utakmica, jedva bod i -9 gol razlika. Smanjio na world class, 3 boda skupio u 8 utakmica, smanjio na profesional i osvojio ligu za 2 boda :hihi:
Igram s Liverpoolom, vjerojatno ko i većina ovdje. Osvojio i FA Cup (ubio Chelsea 3:0 u finalu, u polufinalu 1:0 Arsenal na jedvite jade, u četvrtfinalu dvije utakmice s Cityjem, 1:1 i 4:3 nakon produžetaka u drugoj). U ligi prvaka ispao od Barce u osmini finala 1:6 :fpalm:
To sve na professional.
Krenuo u drugu sezonu, izgubio od Chelsea Charity Shield 1:0 i drugu utakmicu od Saintsa u gostima 2:1. Teška mi je igra, skroz drugačija nego prethodne, nikako da se naviknem.

Od transfera uzeo Benzemu na početku prve sezone (37M), u siječnju uzeo Stockera iz Herthe za 13M (poor man's Reus :D), na početku druge uzeo Bernda Lenoa iz Leverkusena (20M) i Živkovića iz Ajaxa (18,75M) - dvije greške, da sam ih kupio odmah u prvoj sezoni prošao bi puno jeftinije. Schneiderlina iz Saintsa za mislim 13M i na kraju dao 20M i Balotellija za Modrića 2 sata prije kraja prijelaznog roka.
Otišli Škrtel, Johnson, Kolo Toure, Enrique, Balotelli, Jones, Assaidi, Alberto, Suso, Coates i još par igrača za sve skupa oko 30-40M. Benzema i Sturridge su trenutno na 87 overall, 1. i 2. strijelac prvenstva u prvoj sezoni, u drugoj sad trenutno imaju po tri gola iz tri utakmice svaki.

Dobio sam i ponudu od PSG-a za Sturridgea na 44M, stavio 137M iz zajebancije i ovi prihvatili, pa sam morao ispočetka pokretat drugu sezonu :D

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: FIFA 15
« Odgovori #228 : 06. Studeni, 2014., 22:35 »
za CDM-a wanyama i malanda su ti puno bolji izbori od schneiderlina :(
prodavanje assaidija :(
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: FIFA 15
« Odgovori #229 : 07. Studeni, 2014., 09:09 »
Čitao sam malo po netu i EA forumu, dosta česti problem oko window moda i full screena... Valda će neki patch izaći neam pojma šta da radim, gledam tu ružnu window borduru cijelo vrijeme :S

A što se tiče težine, preteška mi je nekako ova FIFA protiv AI-ja, semi-pro prelagan sve 5:0, 6:0, ali na pro se već dobrano namučim, jako teško dam gol, ali teško i primam, ove iznad težine nisam ni probao haha

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 15
« Odgovori #230 : 07. Studeni, 2014., 09:58 »
Moraš stisnut alt desni + entar da ti uđe u full screen.
Ukoliko imaš iTunes instaliran na kompu, disableaj ga prije nego uđeš u igru.

Odg: FIFA 15
« Odgovori #231 : 07. Studeni, 2014., 10:03 »
Moraš stisnut alt desni + entar da ti uđe u full screen.
Ukoliko imaš iTunes instaliran na kompu, disableaj ga prije nego uđeš u igru.

Stisnem i bude mi ok nekih 10 min i onda opet uđe u window mode... nemam itunes, ali moguće da ga neki program koji je u trayu zajebava, baš ću probat pogasit sve pa da vidimo šta će biti...

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: FIFA 15
« Odgovori #232 : 08. Studeni, 2014., 13:30 »
Meni je na Pro taman ok da mogu pobjedit, ali i da se namučim protiv boljih ekipa. Obrana mi je najveći problem, kad mi s krila krene utrčavat u sredinu, tak primam većinu golova. Mislim da ću od druge polovice druge sezone probati na World Class, pa ću vidjeti. Online sam igrao nešta malo FUT, 5 utakmica čini mi se... katastrofa, ne mogu ništa. Totalno drugačija igra praktički od Fife 14.

Odg: FIFA 15
« Odgovori #233 : 10. Studeni, 2014., 12:09 »
ako neko igra na ps4 nek me doda da bacimo koju prijateljsku ili co-op :D
psn : raptileos
:piva:

 

Odg: FIFA 15
« Odgovori #234 : 14. Studeni, 2014., 12:53 »
Znaci ovako, molio bih malu pomoc sto se tice konfiguracije za fifu 15, Imam grafu ATI Radeon HD 5600 Series, i 4 gb RAM-a, ako bi ja stavio jos 6 gb. RAM-a, Bi li FIFA mogla bit igriva, vidio sam minimalne specifikacije ali ne razumijem se bas u graficke kartice, pa eto pitam jeli mi se isplati stavljat jos RAM memorije ako ce mi moc grafa podrzat, a procesor je Intel Core i3 530 @ 2.93 GHz (4 cpu)

Hvala

Odg: FIFA 15
« Odgovori #235 : 17. Studeni, 2014., 16:47 »
Pozdrav, ko ima FIFU15 i hoće da igramo, nek me doda ili ostavi svoj PSN ID dole.
Moj PSN ID je: miodragkovacevic

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 15
« Odgovori #236 : 17. Studeni, 2014., 18:42 »
Tema ti je spojena sa igrinom.
Ovdje se možeš dogovoriti sa nekim tko ima PS4 verziju...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 15
« Odgovori #237 : 04. Prosinac, 2014., 18:54 »
Još malo pa novi reportovi...
Čudo od updatea i dodataka od moding zajednice, pa evo mali teaser...


*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 15
« Odgovori #238 : 04. Prosinac, 2014., 19:04 »
Kakav dodatak? Što donosi?
Jel ima kakvih gameplay modova?
Jel ima HNL mečeva u kojima igrači ne izađu na teren???

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 15
« Odgovori #239 : 04. Prosinac, 2014., 19:07 »
Da.
Da.
Da.
Naravno da ne. Liga prvaka i europa lige, licencirane, kao i pjesma te dresovi s LP brojevima.
Ubačene repke i natjecanja (ima hrvatska, ali su dresovi nešto katastrofa fulani).
Vida mislim nema glavu.

Ali Liga prvaka i novi klub za vodit <3.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9