HCL.HR

FIFA 15

  • 329 Odgovora
  • 93569 Hitova
*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: FIFA 15
« Odgovori #270 : 06. Travanj, 2015., 13:01 »
Nisam do sad vjerovao nešto puno u onaj scripting i "namještene" utakmice, ali sam zadnjih par mjeseci potpuno promjenio mišljenje. Ovo je toliko loše i očito napravljeno da nemam volje igrati više uopće. Ionako mimo UT-a ništa drugo i ne igram puno, ali sad kako sam došao do prve tri divizije, ili pobjeđujem da mi je sve neugodno, ili gubim da mi dođe razbit i gamepad i monitor i sve. Došlo je do toga da već u 80% slučajeva pogodim u kojem napadu ću dobiti gol. Ili zadnje dvije-tri sezone, igram jedva, ili vodim gol-dva razlike, ili je izjednačeno do 75. minute, onda tu oko 75. dobijem prvi gol i nakon toga ili dobijem još 3-4 do kraja, ili završi remijem. Nema između, kad god sam dobio gol oko 75., nikad nisam dobio utakmicu. Ako na kraju sezone kupim pack, redovno startam novu sezonu s 2-3 pobjede. Definitivno zadnja FIFA koju sam kupio.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: FIFA 15
« Odgovori #271 : 06. Travanj, 2015., 13:17 »
lol

prva divizija je najznojavija divizija ikada, dogodilo mi se da je frajer sa 2 toty igrača zabio gol u 10. minuti i dodavao se na svojoj polovici doslovce ostalih 80 minuta.
ali inače da, ut je najveće govno ikada, toliko je očajno da sam počeo igrati karijeru,,,

da je bar pes kvalitetna igra :(
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: FIFA 15
« Odgovori #272 : 06. Travanj, 2015., 13:28 »
Da se bar to dogodi, pa da mogu pizdit na lika. Evo, sad sam baš odigrao utakmicu, povedem 1-0, lik izjednači, pucao je s 20ak metara, Begović mi obrani (niska lopta) i lopta u luku s jedno 8-10 metara gdje je obranio lagano odleti u zrak i padne u gol. Drugi gol dobijem iz penala, i to kakvog, ukližem sa Colemanom, lopta odleti 20ak metara, znači nema teorije da nisam pogodio loptu. Fućka penal, nema ni snimke prekršaja. To mi se prvi put dogodilo da prije penala nije bila snimka prekršaja. Treći gol se više ni ne sjećam kako sam dobio, mislim da je lik s Griezmannom pretrčao dva i pol terena i zabio u rašlje iz mrtvog kuta. Al znalo mi se dogoditi svačega, od toga da pogodim stranu s golmanom kod penala, a golman mi se baci u drugu stranu (?!), do toga da mi se igrač u 85.-90. minuti u 1 na 1 s golmanom kad idem na izjednačenje ili pobjedu doslovce popikne na zrak, nakon čega naravno slijedi gol iz kontre. Još bi nešta rekao da ima neke rezlike između tih situacija, pa da je možda u pitanju neki glitch ili moja glupa greška, ili stvarno odličan igrač i odličan gol. Ali ako u 40-ak utakmica dobijem u njih 30 gol u 75. i niti jednom ne uspijem izvući 3 boda (bez obzira jel u tom trenu 1-1 ili vodim 2-1, 3-1), onda nisam baš impresioniran :D

*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: FIFA 15
« Odgovori #273 : 13. Travanj, 2015., 14:02 »
Pozdrav, ekipa. Ima netko da bi htio malo igrati koju sezonu u Fifi 15 Online Pro?

Odg: FIFA 15
« Odgovori #274 : 18. Travanj, 2015., 21:22 »
Lijepo sto se netko sjetio da napravi jednu temu o FIFI15! Ja se na Originu zovem CaptainAlbatraoz, a moj frend, sa kojim takodje igram Fifu, linolada5243. Dodaj te nas. Nadam se dobrom druženju!! :thumbs:

*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: FIFA 15
« Odgovori #275 : 20. Travanj, 2015., 15:18 »
Muž... Moramo prihvatiti činjenice da su golmani katastrofa kad pucaš sa veće udaljenosti- ili odbiju loptu ili su predaleko od gola pa ih preskoči i to me najviše ubija. Kada ja zeznem ili kada netko ubaci pa primim gol to je zbog mene ali ono što me ubije je kada netko bez veze puca sa daljine a ja ne mogu kontrolirati golmana ili nemam igrača da uđe u blok... To su trenuci koji me živciraju do bola jer znaš da je 80% šanse da će biti ili odmah gol ili od odbijanca. Govorili su da su ovo najbolji golmani ikada na Fifi ali reakcije kakve imaju dok pucaš sa udaljenosti su im živa koma. 50% golova primim na taj način i to me uvijek ubije! A suci su kreteni samo takvi. Em su neinteligentni u smislu da sude penal kada prvo ispucaš loptu pa onda slučajno malo udariš igrača, em mi nikada nisu sudili prednost kada je trebalo i kao šlag na tortu totalno nemaju iste kriterije kada su u pitanju faulovi. I taj dio njihovog koda me najviše živcira. Tu bi po meni trebalo biti više uključen input od mene kao igrača a manje da ima veze sa time da li igram sa nekim tko je fizički jači ili slabiji ili barem da se to nivelira. Na dobrom je putu ova igra ali me ponekad raživcira da to nije normalno!

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: FIFA 15
« Odgovori #276 : 20. Travanj, 2015., 16:10 »
Nema govora o inputu igrača kad je svaka druga utakmica namještena. 2 tjedna nisam upalio igru, ne da mi se trošit vrijeme na nešta šta me živcira, a trebalo bi me zabavljat.

*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: FIFA 15
« Odgovori #277 : 20. Travanj, 2015., 20:04 »
E, to si pametno učinio. Ja se par dana u tjednu živciram baš zbog istih gluposti. Srećom pa sam otkrio ProClub mod... Tamo se manje živciram nego u FUTu ili Seasons :D

Odg: FIFA 15
« Odgovori #278 : 20. Travanj, 2015., 20:45 »
E ljudi dajte mi malo vise objasnite o Fifi15, kupil sam ju, a sve sto igram je ultimate team!

Odg: FIFA 15
« Odgovori #279 : 26. Travanj, 2015., 09:29 »
Ako je neko zainteresovan da ponekad zaigramo Fifu 15 preko PS4 konzola neka me doda na PSN-u, moj id je NEBRISATIFIFU15... uz Fifu od igrica imam i Far Cry 4, NBA 2k15, Battlefield Hardline i GTA 5, ako ste zainteresovani možemo igrati zajedno i jednu od ovih igara...

Odg: FIFA 15
« Odgovori #280 : 26. Travanj, 2015., 12:49 »
Ja sam zainteresovan. Poslat cu ti pm.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: FIFA 15
« Odgovori #281 : 28. Svibanj, 2015., 14:46 »
Iman jedno pitanje kad se kreira "turnir" na fifi 15 za ps4, jeli to samo ide na eliminaciju ili se ka moze igrat na bodove,gol razlika,doma/gostima. Ka liga jer koliko ja znam nemoze se kreirat liga offline

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: FIFA 15
« Odgovori #282 : 30. Svibanj, 2015., 16:42 »


fun fact: ovo sam dobio u free packu nakon što sam osvojio turnir :=(
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: FIFA 15
« Odgovori #283 : 30. Svibanj, 2015., 18:10 »
Iman jedno pitanje kad se kreira "turnir" na fifi 15 za ps4, jeli to samo ide na eliminaciju ili se ka moze igrat na bodove,gol razlika,doma/gostima. Ka liga jer koliko ja znam nemoze se kreirat liga offline
kako da ne? Ideš na Custom Tournaments i tamo odabireš broj timova, opciju o tome da ti odabireš timove ili automatski da se popuni ta liga (opcija broj zvjezdica, opcija odabira liga ili liga i reprezentacija), hoćeš li igrati knockout i/ili grupni turnir ili ćeš igrati ligu. Znači, što god možeš zamisliti imaš u tom Custom Tournamentu. Tako se ja povremeno vježbam u toj igri. Uzmem neki slabi tim, napunim ligu sa 19 najjačih momčadi i igram ligu :D

Odg: FIFA 15
« Odgovori #284 : 30. Svibanj, 2015., 18:17 »
Hvala:clap:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9