HCL.HR

FIFA 15

  • 329 Odgovora
  • 93542 Hitova
*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: FIFA 15
« Odgovori #285 : 10. Lipanj, 2015., 09:28 »
Kupio sam nedavno igru i moram reći da sam dosta razočaran...
Ovo mi je prva Fifa nakon Fife 2000.
Inače imam i PES kupljen koji sam cijeli serijal godinama igrao. Pa ovakvi su dojmovi:
Pozitivno:
1. Puno bolji izbornik od PESa, kao i puno bolji online FUT mod za razliku od my Club u PESu.
2. Bolja konekcija s igračima, nema input lagga, ako se tekma prekine ipak dobiješ neke bodove i nisam naišao na cheatere.
3. Fora su oni paketi i ugovori, jako dobar koncept.
Negativno:
1. Igra je neralna do bola i puno više sliči nekakvoj arkadi. Ekipa koja igra nema uopće taktike niti taktičkog razmišljanja. Samo uzmu loptu, trče i driblaju. Nerealno je da ja s likom koji ima ocijenu 68 predriblam (na proffesional) cijelu Barcelonu i zabijem gol...
2. Igrači nisu tako brzi na terenu i igra je nerealno brza, golovi sa 40m i itd...
3. Jako teško spajanje online, veliki problemi sa serverima, no kad se igra jednom spoji onda više nema problema.

Iskreno rečeno jako sam razočaran. Tražio sam simulaciju, a dobio sam od obje igre poluproizvode... Kada bi kombinirali te igre u jednu bile bi idealne, a ovako je svaka za sebe poprilično loša i niti jedna nije potpuna niti daje potpuno iskustvo.
Kada "igram" nogomet žeim realnost koju Fifa nema... Hrpa dodavanja, prebacivanja lopte s jedne na drugu stranu i itd... U FUTu 95% ljudi uopće ne prebacuje loptu niti ju nabacuju...
Milim da odustajem i od Fife i od PESa... U 4 dana sam natukao 28h i to uzaludno i sad mi je žao radi toga.
Nadam se boljoj situaciju s obje igre iduće godine, iako su jako male šanse za to... :chair:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 15
« Odgovori #286 : 10. Lipanj, 2015., 10:55 »
:mrs:

Ne kužim šta nisi igrao duže na mom accu. :wildboy:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: FIFA 15
« Odgovori #287 : 10. Lipanj, 2015., 10:57 »
A ne znam, mislio sam da sam dovoljno igrao, a i glupo mi je bilo na tvom igrat online i gubiti bodove il kaj već...

Ma razočaran sam nogometnim simulacijama do bola...

Kad bi spojili PES gameplay i realnost i taktiku s Fifinim licencama, onlineom, bez cheatera bilo bi savršeno... Ovako imamo samo 2 poluproizvoda :wildboy:

*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: FIFA 15
« Odgovori #288 : 10. Lipanj, 2015., 14:21 »
A ne znam, mislio sam da sam dovoljno igrao, a i glupo mi je bilo na tvom igrat online i gubiti bodove il kaj već...

Ma razočaran sam nogometnim simulacijama do bola...

Kad bi spojili PES gameplay i realnost i taktiku s Fifinim licencama, onlineom, bez cheatera bilo bi savršeno... Ovako imamo samo 2 poluproizvoda :wildboy:
Daj mi samo nemoj sa realnosti PESa, Boli me mozak kada takve gluposti čitam. Reci kakvu god glupost hoćeš ali to je previše. Da realnost... Joj, kakvu glupost može netko napisati!

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: FIFA 15
« Odgovori #289 : 10. Lipanj, 2015., 14:27 »
A realno je predriblat Barcelonu sa igračem koji ima overall ocijenu 68? Ili samo s jednim likom cijelu momčad driblat i nitko ti ne može oduzeti loptu?

Čovječe ovo je čista arkada... Imam 280h u PESu i sad imam 30h u FIFI pa mogu objektivno i reći.
Jel normalno da nitko u FIFI ne nabacuje? Da skoro svaki pokušaj ide u okvir gola?

Koliko si ti sati igrao PES, a koliko FIFU? Ja sam rekao da obje igre imaju svoje mane i ne pljujem iz ne znanja ili zato što sam nečiji fan, nego gledam objektivno i subjektivno. Kad si vidio da su igrači toliko brzi u nogometu?!?


*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: FIFA 15
« Odgovori #290 : 10. Lipanj, 2015., 15:08 »
Sve je u redu, imaj ti "objektivno" mišljenje ali reći za PES 2015 da je realan je po meni glupo. Daleko do toga da je Fifa nešto realna ali ništa manje realna od PESa. PES sam odigrao 20ak sati a Fifu preko 200 na PCu + PS4 i nikad nisam bio toliko bedast da za bilo koju od ove igre kažem da je realna ili realnija od ove druge. A sad... Ovo što ti kažeš, ocjena 68, da ti nešto objasnim. Postoji nešto što se zove brzina, snaga, izdržljivost, ubrzanje, vođenje lopte, skill pokreti, kontroliranje (i udaranje) lopte slabom nogom i to pojedinačno ima svaki igrač svoju ocjenu na skali od 1 do 99. 20 igrača koji imaju istu sveukupnu ocjenu (u ovom slučaju 68) i u PESu a posebno Fifi koja to ima bolje razrađeno imaju velike razlike u tim stvarima. Daj kad nešto komentiraš malo razmisli prije. Osim toga, ima panjeva u obje igre koje možeš predriblati sa slabijim igračima a ima igrača ( i tu ne mislim na ove u igri nego nas koji ih kontroliraju) koje je teško predriblati sa messijem ili nekim takvim igračinom. I osim toga, svi koji vole Fifu kažu da je ona realnija a ona ostala manjina da je PES realniji. Preciznost u Fifi imaju samo oni koji koriste pomagala. Isključi to i dam se kladiti da nećeš znati niti dodati tri puta a kamoli zabiti gol. Kao da kažeš da je Project Cars arkada kada igraš sa svim pomagalima te na najlakšoj razini i još vozilo koje je sporo i kojim je lako upravljati. Nema prave nogometne simulacije ali postoje bolji ili slabiji protivnici. A to što te netko dobije na foru koju ti ne znaš jer nemaš dovoljno iskustva kako da se obraniš to je nešto drugo. I reći da taktika ne pomaže nije skroz točno. Pomaže sasvim dovoljno da to ne ode u zonu toga da promjena taktike dovede do razine da se ne trebaš truditi. I formacija i taktika su vrlo dobro ispolirane u Fifi, čak su i na boljoj razini nego na PESu. A osim toga, da si igrao Seasons u 1. ili 2. ligi ili FUT u prve tri vidio bi kako su tamo zajebani protivnici. Sad mi reci da neki igrači koji nisu kvalitete messija ne mogu odigrati nevjerojatno neku utakmicu. Fora je u ovim današnjim nogometnim igrama da nemaju ono dodatno a to je forma. Da, istina, PES već godinama pokušava napraviti nešto toga tipa ali dok EA ne odluči napraviti nešto slično a znam da bi odmah bilo kvalitetnije ne možemo si pomoći. Najbolje bi bilo da igrač ima svaki od npr. 85 do 91 svoje kvalitete pa da se to od utakmice do utakmice sporadično mijenja i onda bi isti igrač u par utakmica zapravo bio drugačije kvalitete i to je jedino što mi Fifa 16 ili PES 16 trebaju ponuditi da kupim jednu od tih igara. U slučaju da se to ne dogodi, a vjerojatno neće, neću ove godine kupiti niti jednu od tih igara jer nema one čari da te igra sili ne promjene. Ne, jednom kada upoznaš određenog igrača to je to. Znaš u mane i vrline. Peace, Hrv4tine, ali realnost u ovim dvjema "simulacijama" ne postoji!

*

iJerkOffJedenTag

  • *
  • 123
  • FPS, Sandbox, Sport i Avanture.. <3
    • Twitter @iBlindHD
Odg: FIFA 15
« Odgovori #291 : 10. Lipanj, 2015., 15:51 »
Konzolaske verzije: FIFA09, FIFA10, FIFA11, FIFA12
PC verzije: FIFA11, FIFA 12 ..

Ostalo sve sranje .. Al i dalje igram jer mi se ne svidja vise PES :wildboy:


*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: FIFA 15
« Odgovori #292 : 10. Lipanj, 2015., 16:16 »
Ma daj... Fifa 15 je jedna od najboljih Fifa igara ikada. Nakon osrednje 14ice napokon imamo neke promijene i nakon 12ice napokon da Fifa bude dobra igra opet.

*

iJerkOffJedenTag

  • *
  • 123
  • FPS, Sandbox, Sport i Avanture.. <3
    • Twitter @iBlindHD
Odg: FIFA 15
« Odgovori #293 : 10. Lipanj, 2015., 17:00 »
Zadnja 2 tjedna sam primio 6-7 golova iz slobodnjaka sa centra .. Lik ubaci loptu, odbije se od zemle, golman skoci po nju ko da ide 100 km/h, golman promasi loptu, lopta ulazi u gol .. Poznato ?

"Next-Gen goalkeepers" my ass :ne:


*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: FIFA 15
« Odgovori #294 : 10. Lipanj, 2015., 17:18 »
Zadnja 2 tjedna sam primio 6-7 golova iz slobodnjaka sa centra .. Lik ubaci loptu, odbije se od zemle, golman skoci po nju ko da ide 100 km/h, golman promasi loptu, lopta ulazi u gol .. Poznato ?

"Next-Gen goalkeepers" my ass :ne:
To je da su golmani glupi za dalekometne golove. Ali uvijek su tako bili, promijenila se preciznost udaraca.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: FIFA 15
« Odgovori #295 : 10. Lipanj, 2015., 17:35 »
Netko je zadrti fanboy...

Pričam ono što znam uz to matchmaking sistem NE postoji. Ja s momčadi koja ima u prosjeku 75 dobivam redovno protivnike sa 90+ i sa team chemistry 100

Tako da nije baš neka najbolja solucija...
Jesi ti igrao PES online ili si ga samo "probao". Ja imam obje igre u potpunosti! I tek kad obje igre potpuno možeš probat i odigrati sve online i offline i sve moguće opcije koje igra pruža onda tek vidiš razliku...
Al vidim da s tobom nema razgovora. S većinom ljudi s kojima sam pričao o Fifi imaju bolje mišljenje o Fifi 14, a ne o 15...
I tebi je realno da frajeri zabijaju golove s centra... Ok, nema problema, blago tebi, ne znam koju nogometnu ligu pratiš, al ak toga ima u svakoj tekmi sigurno su im prijenosi jako zabavni. Isto kao što gledaš da jedan Ante Rukavina dribla cijelu Barcelonu...

*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: FIFA 15
« Odgovori #296 : 10. Lipanj, 2015., 17:53 »
Netko je zadrti fanboy...

Pričam ono što znam uz to matchmaking sistem NE postoji. Ja s momčadi koja ima u prosjeku 75 dobivam redovno protivnike sa 90+ i sa team chemistry 100

Tako da nije baš neka najbolja solucija...
Jesi ti igrao PES online ili si ga samo "probao". Ja imam obje igre u potpunosti! I tek kad obje igre potpuno možeš probat i odigrati sve online i offline i sve moguće opcije koje igra pruža onda tek vidiš razliku...
Al vidim da s tobom nema razgovora. S većinom ljudi s kojima sam pričao o Fifi imaju bolje mišljenje o Fifi 14, a ne o 15...
I tebi je realno da frajeri zabijaju golove s centra... Ok, nema problema, blago tebi, ne znam koju nogometnu ligu pratiš, al ak toga ima u svakoj tekmi sigurno su im prijenosi jako zabavni. Isto kao što gledaš da jedan Ante Rukavina dribla cijelu Barcelonu...
Nemaš pojma o igri koju komentiraš i onda sam ja zadrti fanboy? Znaš ti nešto konkretno reći? kao PRVO!  FUT omogućava da se sastanu bijedni i iznad-prosječan tim, u tome je čar. Vidi se po tvojim komentarima da ne znaš osnovne stvari u Fifi i onda kada ti kažem stvarno stanje te igre sam zadrti fan. Što ćeš drugo komentirati uopće? kao DRUGO! Fifa 14 i 15 imaju par sitnih razlika a najbitnija je ta da u 14 je defenziva bila mnogo važnija od napada i sada su to promijenili. Mnogima se to ne sviđa a meni koji volim igrati, napadati i dodavati se je 15ica bolja. kao TREĆE!  Golovi sa centra... ja sam možda dobio 4 gola od izlaska te igre sa te udaljenosti i od toga samo jedan sa slobodnjakom. Osim toga, ako igraš sa tako slabom momčadi protiv tako jakih, što uopće očekuješ? Kolače? Pa baš je u tome fora... U Fifi postoje očite razlike između dobrog, lošeg i vrhunskog igrača kao i u životu. To što su golmani glupi je druga stvar, ne brini, i ja sam pobjesnio mnogo puta zbog glupog gola. kao ČETVRTO! Igraš obje igre u potpunosti a o Fifi nisi ni u jednom komentaru rekao nešto što je točno. Prvo pričaš kako si sa igračem od 68 predriblao barcelonu što nije nemoguće u nekim situacijama a sada te jebe što na FUTu igraš sa slabim timom protiv jakih sa dobrim chemistryem. Pa, kvragu, nabavi i dobar tim sa prosjekom 75, 100 chemistry (i manager) i imat ćeš šanse protiv jačih timova. Ja sam sa otprilike takvim timom znao dobivati igrače koji imaju i preko 95 prosjek u timu. Mislim, ne govorim gluposti, snimam i na PCu i PS4 svaku tekmu ili barem da se vidi ekipa i rezultat. U stvarnosti svaka koka ubode zrno. U fifi se to zrno ubada češće, to je jedini problem. A ovo zadrti fanboy... Što da ti kažem kad ne znaš kakav je to FUT sistem i kakav je matchmaking tamo i kad ne znaš osnove ove igre? Da te j... fanboy. Pa neću valjda komentirati o Super Mariju kad je ovo Fifa tema a došao si ti koji ne znaš osnove? Bokte mazo!

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: FIFA 15
« Odgovori #297 : 10. Lipanj, 2015., 18:02 »
Ja tebe nikad u niti jednom postu nisam vrijeđao, kao što ti to radiš.
Meni je zadnja Fifa bila 2000, a ovu sam sad prije par dana uzeo i od tada sam skupio preko 30h u igri. Znači intenzivno igram i istražujem.
U čemu je problem ako se meni nešto ne sviđa? Zašto to tebe osobno dira?!?
Meni igra nije dobra zbog konkretnih razloga koje sam naveo, a to su:

1. nerealnost
2. prevelika brzina igre koja nije moguća u niti jednoj utakmici na svijetu (jer kao što si ti sam rekoa Fifa je simulacija, a simulacije ne mogu biti "brže" od onoga što simuliraju)
3. golovi se dobivaju odasvud.
4. ne pošten matchmaking. Ja sam tek uzeo igru i ne mogu imati dobru momčad i ne, neću kopovati i koristiti mikrotranskacije koje upropaštavaju sve igre.
5. ne igram s asistencijama i volio bih odigrati koju utakmicu protiv tebe, kako u Fifi, tako i u Pesu.
6. opet nisi odgovorio na pitanje jesi li igrao PES online ili si imao ilegalnu kopiju u kojoj ne možeš dokučiti sve aspekte igre.
7. rekao sam i hrpu pozitivnih stvari koje si zanemario i samo krenuo u napad...

I nauči, molim te, koristiti koji puta tipku enter za novi red, jer ovo je strašno nepregledno i ružno.
Velikim slovima se piše jedino kada netko viče, postoje i brojevi iznad slova na tipkovnici.
Vrijeđaš na veliko, a ljudi koji vrijeđaju rade to zato što nemaju argumenata ili jednostavno nemaju taj kapacitet za iznositi ih suvislo i smisleno.

*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: FIFA 15
« Odgovori #298 : 10. Lipanj, 2015., 18:40 »
Ja tebe nikad u niti jednom postu nisam vrijeđao, kao što ti to radiš.
Meni je zadnja Fifa bila 2000, a ovu sam sad prije par dana uzeo i od tada sam skupio preko 30h u igri. Znači intenzivno igram i istražujem.
U čemu je problem ako se meni nešto ne sviđa? Zašto to tebe osobno dira?!?
Meni igra nije dobra zbog konkretnih razloga koje sam naveo, a to su:

1. nerealnost
2. prevelika brzina igre koja nije moguća u niti jednoj utakmici na svijetu (jer kao što si ti sam rekoa Fifa je simulacija, a simulacije ne mogu biti "brže" od onoga što simuliraju)
3. golovi se dobivaju odasvud.
4. ne pošten matchmaking. Ja sam tek uzeo igru i ne mogu imati dobru momčad i ne, neću kopovati i koristiti mikrotranskacije koje upropaštavaju sve igre.
5. ne igram s asistencijama i volio bih odigrati koju utakmicu protiv tebe, kako u Fifi, tako i u Pesu.
6. opet nisi odgovorio na pitanje jesi li igrao PES online ili si imao ilegalnu kopiju u kojoj ne možeš dokučiti sve aspekte igre.
7. rekao sam i hrpu pozitivnih stvari koje si zanemario i samo krenuo u napad...

I nauči, molim te, koristiti koji puta tipku enter za novi red, jer ovo je strašno nepregledno i ružno.
Velikim slovima se piše jedino kada netko viče, postoje i brojevi iznad slova na tipkovnici.
Vrijeđaš na veliko, a ljudi koji vrijeđaju rade to zato što nemaju argumenata ili jednostavno nemaju taj kapacitet za iznositi ih suvislo i smisleno.
Da, rekao sam da me bili mozak kada čitam sa strane Fifa igrača ili sa strane PES igrača da je jedna igra realna ili realnija i da je to glupo reći. A ti, nisi me vrijeđao? Tko je rekao da sam "zadrti fanboy"? Sveti otac. Gle, Peace, Hrv4tine ali nije mi se dalo stiskati ENTER, malo sam lijen u zadnje vrijeme. Vidim da se ne slažemo u mišljenju ali FUT i Matchmaking su stvari u kojima sam sigurno u pravu što se naših komentara tiče. A to da nemam argumenata- pa kako da ti 100x objasnim kakav je tu Matchmaking? Objasnio sam ti i ono sa igračem a ti me onda nazoveš fanboyem. Mrzim tu riječ. Zato što mi je FIfa nešto draža od PESa nisam fanboy, čovječe!

1. Nerealnost- isto kao PES, to nema govora da su to neke strašno realne igre. Fifa je brža i ima "zajebaniju" loptu a PES ima zato još gluplje golove, golmane i odbijance to me odbija od dužeg igranja te igre i kpnje iste.
2. Pogledaj si 2:15 minutu na https://www.youtube.com/watch?v=bJotxHV6whw i pogledaj si 3:35 na https://www.youtube.com/watch?v=bz2EZhhVnFM . Kako ti imaš dobro oko da vidiš da je Fifa toliko brža? Ja to baš i ne vidim. Znači, ako griješim oprosti. Osim toga, pogledaj oba videa a to su prva dva videa na koje sam nabasao, samo da znaš!
3. https://www.youtube.com/watch?v=7837USykoVQ https://www.youtube.com/watch?v=VEHJGbG8uBU A ima toga još. Gle, kako sam rekao niti meni se to u Fifi ne sviđa uvijek ali ne može baš svatko svakome zabiti takav gola. To treba znati puknuti i treba biti panj da se ne znaš obraniti na vrijeme.
4. Na FUTu sam platio svoju momčad 50000 coinsa i dogurao do 4. lige u 6 sezona do sada. A to sam nedavno počeo igrati na PS4. Istina, neku lovu sam dobio kao nagradu za Exp na Fifi ali opet ako ne možeš sakupiti tako malo love onda stvarno pogotovo što sada igreači koji su do prije koji mjesec vrijedili par desetaka tisuča sada vrijede mnogo manje. Npr, ja sam na PCu prije koji mjesec kupio Švajnija za 50000 coinsa a on sada vrijedi višestruko manje, no to je zbog nove fore u Fifi gdje limitiraju cijenu igrača... Matchmaking, da opet objasnim, u FUTu ne ide na tu foru da dobivaš tim koji je u rangu tvojeg. Isto kao i u kupu možeš dobiti bilo koji tim koji se trenutno nalazi u tvojoj diviziji. Ja ne mogu sa svojim timom doći dalje od 3. lige jer za prve dvije stvarno trebaš stvarnim novcem kupiti igrače a to se neće desiti da kupim ili imati masu sreće da u kartama dobiješ nekog dobrog igača. Znači, shvaćaš sada? Matchmaking je u tom modu tu da te spoji sa nekim sa kime možeš igrati online (iz regije) i da ste u istoj diviziji bez obzira na snagu tima?
5. To se nikad neće desiti jer se neće :P
6. Igrao sam PES kod frenda par desetaka sati 20+ a online u toj igri mi je bio sav razbacan i nisam se snalazio u njemu, većinom sam kao i Fifu igrao offline sa ekipom. Doduše Fifu 15 igram online nekih 200+ sati na PC+ PS4 jer mi ima bolju online komponentu a ne volim gubiti vrijeme na igru koja mi nije zanimljiva.
7. Nisam zanemario ali ti objašnjavam kako sa igračem od 68 možeš odigrati neku tekmu dobro i kakav je Matchmaking u FUTu i ostalim modovima.
8. Nisam fanboy ali me zapali riječ realnost i današnje nogometne "simulacije". Ja ne znam što ljudi očekuju uopće od tih igara, nije mi jasno. Imaš igru koja pruža dobru zabavu a opet je dovoljno ozbiljna da se moraš pomučiti dok igraš sa protivnikom koji je dobar i još k tome bolji od tebe i protiv tima koji je bolji od tvojeg. Pa, nema mi slađe pobjede u Online Turniru u polu-finalu kada sam sa svojim bokcima dobio igrača koji ima tim što u igri vrijedi par milijuna coinsa. Sve ljubičasti igrači, čak mislim da je imao i Ronalda od 97. Ja to nikad neću imati jer ne kupujem coinse ali i ovako uživam dovoljno u igri sa svojim Španjolskim timom na PCu i Njemačkim na PS4 :D

Je li sada sve jasno? Mislim meni je super kad netko tako komentira kao ti bez obzira što preferira onu drugu igru više nego onu koju preferiram ja. I stvarno, ne trebaš mi govoriti mane Fife, znam ih vrlo, vrlo dobro no i sa njima više mi odgovara nego PES :P

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: FIFA 15
« Odgovori #299 : 10. Lipanj, 2015., 18:52 »
Nije bitno kome što više odgovara, jer uvijek će netko vući na Fifu, a netko na Pes.
Bitno je da mene u obje igre smeta hrpetina stvari i imam pravo vidjeti igru u svjetlu u kojem ju vidim i izreći svoj vid i uvid u situaciju.
Fifa je u mnogočemu bolja, ali je i jednako tako lošija. I zato mislim da ću izbjegavati obje igre od ove godine jer nisam ni najmanje sretan.
Pes mi je ove godine zbilja genijalan i vidim kako bi bio velik problem prilagoditi se "sporijem" nogometu od ovog FF nogometa.

Zašto ne bi zaigrao protiv mene?!? Mene baš zanima kako igraš i kako to funkcionira. Igrao sam i s blowfishem i svaku sam do sada izgubio, ali sam i puno toga naučio. Kako napraviti taktiku, pojedinačne markere na igrače, kako pravilno oduzeti loptu i itd.
Jer te dvje igre su različite.

Moje zapažanje je nakon toliko sati igranja, a preferiram igrati online, jer offline mi je naporan i dosadan. NPC uvijek ima na određenoj težini, više-manje, istu taktiku koju lako probiješ kada ju skužiš. Prava igra je tek u onlineu i ne, meni se taj matchmaking ne sviđa niti najmanje, jer uopće ne uzima u obzir nove igrače kao što sam ja.
Sad sam u ispao iz 7. lige u kojoj nisam uspio dibiti niti jednu jedinu utakmicu. I sve zato jer su igrači drugima do ibera, a ja nemam ni kartice za produljenje ugovora...
Nemam ni malo coinsa i ja za svaku tekmu bez obzira pobijedio, izgubio ili odigrao nerješeno uvijek dobijem cca 500 coinsa što je koma.
U PESu bar za pobjedu dobijem duplo više od izjednačeog, dok ovdje toga nema... I kako da čovjek onda zaradi išta ako bez obzira na sve uvijek dobijem do 500 coinsa, osim kada prelazim u drugu ligu...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9