HCL.HR

FIFA 18

  • 167 Odgovora
  • 49780 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 18
« Odgovori #150 : 05. Svibanj, 2018., 21:43 »
Malo sam prvo bio zabrinut jesam li pretjerao s prodajom Firmina; no Vardyeva trenutna forma sugerira da nisam pogriješio...


FIFA 18: FIRMINO IS A PAST | LFC CAREER MODE - EPISODE 13 - YouTube

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 18
« Odgovori #151 : 06. Svibanj, 2018., 09:22 »
Vs Bayern... :)


Odg: FIFA 18
« Odgovori #152 : 10. Svibanj, 2018., 22:21 »
da li neko od vas ima problem kada hoce uci u fifa 18, da ga samo vrati u orgin, ne mogu nikako uci, izbrisao igru i opet instalirao ali nece

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: FIFA 18
« Odgovori #153 : 10. Svibanj, 2018., 23:33 »
Vs Bayern... :)

(Klikni za pregled slike.)

Povjesna utakmica na fifi?  :hiha:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: FIFA 18
« Odgovori #154 : 23. Svibanj, 2018., 17:32 »
Ne znam kakva je prije fifa bila, ali ova scrpting obrana ne valja k..cu.

Prije bi rekao da pokusavaju biti najbolji u akrobacijam da djeca mogu u skoli pricat kako su tri puta u 10sec vratnicu pogodili a ne kako su dotukli nekog sa brain-om. Ciljaju na na mladju populaciju i to je odlicno za marketing. A sto se tice nogometa/gameplay-a, to je sminka i nas starije zivcira scrping nije vise zabavan jer ne trazis akrobacije i "zabavu" nego nogomet i tu bi zabava bila,  a to ne mogu dat ni PES ni FIFA trenutno, i jos dugo vrimena.

Razocarao sam se kad sam sa rodjakom jednu sezonu lige zavrsio, i tjt. Ocekivao sam da igramo "Lp" i kupove u drugoj sezoni ali ne, to je za jednu sezonu bilo.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 18
« Odgovori #155 : 23. Svibanj, 2018., 17:37 »
Ne znam kakva je prije fifa bila, ali ova scrpting obrana ne valja k..cu.

Prije bi rekao da pokusavaju biti najbolji u akrobacijam da djeca mogu u skoli pricat kako su tri puta u 10sec vratnicu pogodili a ne kako su dotukli nekog sa brain-om. Ciljaju na na mladju populaciju i to je odlicno za marketing. A sto se tice nogometa/gameplay-a, to je sminka i nas starije zivcira scrping nije vise zabavan jer ne trazis akrobacije i "zabavu" nego nogomet i tu bi zabava bila,  a to ne mogu dat ni PES ni FIFA trenutno, i jos dugo vrimena.

Razocarao sam se kad sam sa rodjakom jednu sezonu lige zavrsio, i tjt. Ocekivao sam da igramo "Lp" i kupove u drugoj sezoni ali ne, to je za jednu sezonu bilo.

Ove godine sam uzeo i igrao obje igre (FIFA i PES) i moj zaključak nakon mnooogo utrošenih sati je:

FIFA je našminkano smeće koje nema veze sa normalnim nogometom i ne znam ko to može igrati, PES je rudimentalni oblik smeća koji se trudi izgledati kao normalni nogomet ali ne uspijeva.

Sve u svemu obje igre su katastrofa, iako biram i igram PES možda najviše zbog nostalgije.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: FIFA 18
« Odgovori #156 : 23. Svibanj, 2018., 19:20 »
Ja nisam PES htio uzet jer svake godine dodje u drugom omotu.

Pa rekoh da promjenim, + plus FIFA bila na popustu, i ne vrijedi ni toji 200kn na popustu...



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 18
« Odgovori #157 : 23. Svibanj, 2018., 20:01 »
Ja nisam PES htio uzet jer svake godine dodje u drugom omotu.

Pa rekoh da promjenim, + plus FIFA bila na popustu, i ne vrijedi ni toji 200kn na popustu...

Ma sve je to isto smeće u drugom pakovanju, PES ima momenata kada na nešto liči ali su vrlo, vrlo rijetki, FIFA ne liči ninašta nikada :D

Odg: FIFA 18
« Odgovori #158 : 27. Svibanj, 2018., 19:29 »
Serie A TOTS je ono što sam čekao. očistio se cijeli tim od non-rare i low-rated rare igrača na Upgradeove i nakon jedno 30-ak pakova dobio se Immobile. Sada upravo sam riješio je Guaranteed TOTS i iz njega dobio Kolarova, a nakon toga sam s ostatkom riješio Zanetti SBC i iz packova dobio Iličića. Neki će reći najgori mogući trenutak za icon SBC, ali meni i nije cilj skupljanje coinsa za WC mode nego želim ovdje napraviti što bolju Serie A ekipu s ikonama koje su tamo igrale.



Ovo je sada moj tim. Iličić mi se jako svidio u tri utakmice što sam do sada s njime igrao. Visok, snažan, brz s dobrim udarcem iz daljine.



Inače, kada radite one Premium Upgrade SBC-ove, do koje ocjene ubacujete igrače unutra? Ja sam do sada najviše 80, iznad nisam.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 18
« Odgovori #159 : 29. Svibanj, 2018., 23:47 »
Od sutra počinje Drago Čole Čosić da prenosi utakmice hrvatske na svjetskom prvenstvu u Rusiji.
A evo i gola testnog natjecanja gdje sam na kraju ispao u osmini finala. =)))))))))))))))


FIFA 18 World Cup | BEST GOAL OF TOURNAMENT - YouTube

Odg: FIFA 18
« Odgovori #160 : 30. Svibanj, 2018., 10:50 »
Drago otvori Wikipediju i čita koji sastav je igrao 1956. godine....  :wildboy:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 18
« Odgovori #161 : 08. Lipanj, 2018., 01:11 »
Zanima me kako funkcionise FUT co-op?
Da li kao na PES-u odabere par najboljih igraca od jednog par od drugog playera i sklopi tim ili ...?

Odg: FIFA 18
« Odgovori #162 : 03. Srpanj, 2018., 16:00 »
Je li itko od vas probao Online World cup gdje igras od osminefinala?Ja sam bas za vikend probao s Hrvatskom i osvojio.Dobro me namucio 1 lik s brazilom ali mu utrpo 5 komada od cega 4 mandzo(mec dobio 5-4) a u finalu dobio nekog ko je igrao s francuskom 3-1.Dosta zabavan cup.

*

aca

  • **
  • 171
Odg: FIFA 18
« Odgovori #163 : 11. Srpanj, 2018., 08:01 »
Dali mi netko moze objasniti u fifi u singl plejeru kad rokam karijeru i sad kupim skauta tj dam jadnom čoeku posao za masne pare, e sad kad mu dajem instrukcije imaju one opcije kakve igrace da trazi (box to box, pinpoint crosser, world class, first team queality...itd) dali negdje ima nekakvo obasnjenej za te stvari :S ili netko zna napamet pa da mi objasni ? Hvala unaprijed
 
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 18
« Odgovori #164 : 11. Srpanj, 2018., 09:21 »
box to box - igrač koji može igrati na pozicijama od šesnaesterca do šesnaesterca
pinpoint crosser - igrač s odličnim nabacivanjima
world class - igrač svjestske klase
first team quality - kvalitetan igrač za prvi tim

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9