HCL.HR

FIFA 19

  • 230 Odgovora
  • 53782 Hitova
*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #15 : 10. Rujan, 2018., 19:06 »
Gledam videe od FIFA 19 beta na YT, i gameplay mi prvi puta izgleda normalno a ne da me glava zaboli od brzine. Takodjer, normalno trče. Je li ovo nešto novo? Da li je neko probao betu? Koliko je gameplay usporediv sa PES-om?

Odg: FIFA 19
« Odgovori #16 : 10. Rujan, 2018., 19:30 »
Preorder standardne verzije je napravljen još jučer i sada samo treba čekati :D

Do onda se igra Fifa 18 :D

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #17 : 10. Rujan, 2018., 20:16 »
Ja sam napravio gresku i kupio 18, razočaran PES-om, medjutim razočaranje FIFOM je bilo veće. Pricekacu demo, ako bude imalo zadovoljavalo moj ukus i ja ću preorderati standard edition.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 19
« Odgovori #18 : 13. Rujan, 2018., 18:08 »
Prva utakmica, drugi napad, osma minuta.

SMALLING OD SVIH

https://youtu.be/niDh2kglooM

bože dragi, jel moguće da su se vratili u eru totalne arkadetine?

btw ne igram s ovim indikatorima uključenim, to je u replayu.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #19 : 13. Rujan, 2018., 18:23 »
Meni se svidja, čak štaviše. Lijepo trče, igrači imaju neku težinu, kontroler vibrira kad se remplaju, polahko se igra ... fizika lopte, šutevi i još štošta opet 0, ali šta je tu je, mnogo bolje od 18. Ako će ovo ovako ostati i u finalnoj verziji, mogao bih se navici, Konami mi se svakako posrao u ćejf sa myClub.

Odg: FIFA 19
« Odgovori #20 : 14. Rujan, 2018., 15:50 »
Je li ima neko od vas problem sa gamepadom u Fifa 19 demo, kod mene kada pritisnem strelicu gore igrac ide dole, a kada pritisnem strelicu dole, igrac ide gore, i ne mogu nikako igrati niti napraviti to. Instalirao x360ce emulator, medjutim tada sve radi na gamepadu, ali mi igrica koci, kao i Fifa 18, i ne znam zasto mi koci igrica radi emulatora. Svaka vasa pomoc bi dobro dosla, hvala unaprijed.

Odg: FIFA 19
« Odgovori #21 : 14. Rujan, 2018., 18:23 »
Točno tempo igre kakav volim.  :thumbs:
Igrači imaju svoju težinu i osjeti se da trče po travi, umjesto da lebde kao u prijašnjim fifama. Brzina igre je sporija od lani (tamo su igrači sprintali 300 na sat), a opet je brža od dedovskog pesa gdje se igrači vuku po terenu kao da su u 200-oj minuti igre. Dueli također imaju svoju težinu, više to nije samo puko naletavanje na igrača i usputno uzimanje lopte. Šut dobar, postavljanje i utrčavanje igrača isto dobro. Sve u svemu, jako zabavno. Vjerojatno ću uzeti kada malo opadne cijena.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #22 : 14. Rujan, 2018., 19:58 »
Točno tempo igre kakav volim.  :thumbs:
Igrači imaju svoju težinu i osjeti se da trče po travi, umjesto da lebde kao u prijašnjim fifama. Brzina igre je sporija od lani (tamo su igrači sprintali 300 na sat), a opet je brža od dedovskog pesa gdje se igrači vuku po terenu kao da su u 200-oj minuti igre. Dueli također imaju svoju težinu, više to nije samo puko naletavanje na igrača i usputno uzimanje lopte. Šut dobar, postavljanje i utrčavanje igrača isto dobro. Sve u svemu, jako zabavno. Vjerojatno ću uzeti kada malo opadne cijena.

Potpisujem, samo da ne pokvare u finalnoj verziji brzinu. Ja sam već preorderao, myClub u PES-u je uništen uz ionako loš online. Danas okrenem 12 puta i dobijem 12 crnih lopti, top igraca, od Griezmana, De Bruynea do Curtoisa, wtf?!?

Odg: FIFA 19
« Odgovori #23 : 14. Rujan, 2018., 20:14 »
A dobro, ti si i prije imao dosta sreće s otvaranjem lopti.

Probaj FUT u fifi, vjerojatno ćeš i tamo imati sreće s kupnjom pošto nema lopti. :D

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #24 : 14. Rujan, 2018., 20:49 »
A dobro, ti si i prije imao dosta sreće s otvaranjem lopti.

Probaj FUT u fifi, vjerojatno ćeš i tamo imati sreće s kupnjom pošto nema lopti. :D

Ma nije samo kod mene, pogledaj na YT, napravili su farsu, već svi imaju timove koje bi trebali imati tek iza nove godine uz mnogo znoja, a o featured players da ne pričam, anonimus iz Brazila od 38 godina boostan na 88 rating.

Odg: FIFA 19
« Odgovori #25 : 15. Rujan, 2018., 11:35 »
Pa daju dobre igrače uz malo truda da navuku igrače koje inače ne zanima myclub. Tko bi uostalom htio igrati s timom iz pete japanske lige?

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #26 : 15. Rujan, 2018., 12:08 »
Pa daju dobre igrače uz malo truda da navuku igrače koje inače ne zanima myclub. Tko bi uostalom htio igrati s timom iz pete japanske lige?

Druže poenta je izgubljena. Šta ja sada da radim godinu dana sa timom superstarova? Koga više da poželim da unaprijedim igru kada sve imam? Zar nije poenta FUT ili myClub da se gradi tim polahko? Druga stvar je nemoguć online, sinoć tresnem trojicu 1200+ rated I onda izgubim 7:1 od potpunog nooba 370 rated sa timom bijelih 60 overall igraca, jer ne mogu dati gol ni u crtanom filmu?  Volim PES, ali ovo je kraj PES-a, definitivni, barem za mene. FIFA 18 je smeće koje sam pokušao igrati, 19 izgleda odlično, ali nakon ovih iskustava sa PES-om sve postaje nebitno, ide FIFA da je najgore smeće na svijetu.

*

FM Beast

  • n00b
  • 1
Odg: FIFA 19
« Odgovori #27 : 15. Rujan, 2018., 13:18 »
FIFA
Pozdrav ljudi, ako želite pogledati kako izgleda fifa 19 demo i još vise od toga slobodno pogledajte moj kanal i ako vam se svidi ostavite lajk i pretplatite se za još
Hvala!  :D :faca: :slini: :clap: :hug
https://youtu.be/sgvm14kp40g

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #28 : 20. Rujan, 2018., 14:16 »
Skinuo jučer na xbox demo, pa izgleda po gameplayu bolje nego Fifa 16 koju sam zadnje igrao i izludio...Makar mi i ovo izgleda još prebrzo malo, ali budem vidio nakon par tekmi, ne nakon jedne.

Odigrao sa Romom protiv Juventusa 0:0, skršio Ronaldića u 5m, skinuo mu penal haha...

Jedino mi se čini da visoke lopte u for (LB+Y) idu nekako "visoko u zrak" a ne oštro u naprijed po zraku? No možda samo dojam tako ostavila jedna tekma...

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #29 : 24. Rujan, 2018., 07:33 »
bome nakon 10-tak tekmi u demo-u, mogu reći da me pozitivno iznenadila FIFA, s obzirom da sam zadnju igrao Fifu 16 koja je bila koma.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9