HCL.HR

FIFA 19

  • 230 Odgovora
  • 53797 Hitova
*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #120 : 26. Prosinac, 2018., 00:31 »
Nasao, treba samo A stisnut kod svakog tima kod odabira.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #121 : 26. Prosinac, 2018., 03:06 »
https://ibb.co/GsD2M1p

I jos promasen penal, davaj davaj Rusija psmtr.

Odg: FIFA 19
« Odgovori #122 : 26. Prosinac, 2018., 16:00 »
Ma, igru kao Fifa ili PES ne igraš ko pravi nogomet nego složiš svoje skripte koje rade, ako ti je bitna pobjeda.

Ako želiš uživati u Fifi igrajući nogomet onda računaj da tako nećeš imati dobar omjer pobjeda/poraza ali bar ćeš
imati dokaz da možeš i u ovakvoj igri odigrati nogomet.
Znači, igra ne nudi najbolje iskustvo nogometa kojeg može priuštiti u 2018. godini ali ako ne gledaš na nju kao nešto
iznad prosjeka onda se možeš i zabaviti, ali samo ako ti rezultat nije bitan. Ako ti je bitan, uči šablone. Ništa drugo!

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #123 : 27. Prosinac, 2018., 12:16 »
Eto, jučer završen prvi Xmass turnir, skupilo se nas 8, napeklo se pizza, narezaka, ića i pića i udri.

Custom cup - 2 grupe po 4 + knokaut faza od polufinala.

Kolega je odnio pobjedu u finalu protiv mene 3:2, s tim da sam 2 penala promašio iz nerazjašnjivih razloga (čitaj: alkohol :D )

Tako je prvak bio Liverpool, drugi A.Madrid.

Zabava je trajala oko cca 3h, a sve je pokvario ili jedan bug ili kvar kontrolera - u utakmici je igra sama prebacivala metodu pucanja classic ili alternate.

Jednostavno odabereš svoj stil (jer ima ekipe iz PES-a koja puca sa X), izađeš u utakmicu i on "random" nekome prebaci na drugu opciju.
To me uništilo u finalu jer mi je prebacilo na alternate i tako sam igrao - kontra.

Mislim nema veze, igrao sam i u grupi jednu i pol sa takvim kontrolama, privikneš se, no iritiralo je cijelu ekipu.
E sad zašto, nemam pojma. Ili bug u kupu, ili ovaj ebay kontroler za 130kn se "brika" pa nešto šalje sistemu. Jer nekad se xbox sam znao upaliti kad je bio spojen taj kontroler.

Kasnije smo igrali još 10-tak običnih kick off utakmica, tamo nije prebacivalo.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #124 : 27. Prosinac, 2018., 16:13 »
Lijepo čuti da i dalje ima takve igre i uživanja.

Ja sam danas kompletirao Rui Costa SBC i sada imam njega i Zolu. Mislio sam se dugo da li da stavim Sergia Ramosa u zadnji SBC I na kraju je i otišao, jer mi je trebalo oko 200 k da kupim što treba, a njega kada sam ubacio bilo je dovoljno 40k. Tim mi je sada malo šaren, ali već u nedelju ću kupiti planirano.
Trenutno igram 4-5-1 formaciju sa sljedećim igračima: Pickford (kupujem Ederson) --- Van Dijk - Stones (kupujem D. Sancheza) - Valencia - Van Aaanholt (ne znam koga da uzmem na LB) ---- Chamberlain (kupujem Fabinha) i onda naprijed erotika: Neymar IF - Zola - Rui Costa - Sterling I Aubameyang. :D


Odg: FIFA 19
« Odgovori #125 : 30. Prosinac, 2018., 17:26 »
Nakon dugo godina igranja PES-a(samo offline) ove godine igram FIFU. Danas prvi put  upalim FUT i nista mi nije jasno. LOL . Ako moze neki savjet ili nesto, bio bih vam veoma zahvalan! Hvala unaprijed ekipa :P

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #126 : 30. Prosinac, 2018., 19:45 »
https://xboxdvr.com/gamer/tomcjuva/video/66352910

Jedna raketa Rakete...Nadam se da vam vrti video.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #127 : 31. Prosinac, 2018., 02:34 »
Večeras sam imao najludju noć u FIFI.
Igram i čekam 01:00 h, imam Elite 1 u Squad Battles I nadam se nekom vrhunskom igraču.
Počinjem otvarati packova (dodatno preorder pack I 3-4 two players pack) i bukvalno dobijem 2 puta zaredom Ghoulama, Kepu, Viviana I Balottelija. Ljut, potrošim sve coine i sklopim 3 totw sbc. Dobijem 3 teška drloga, ne znam im ni imena. I onda iz zajebancije sklopim 4 PL upgrade, ne nadajući se apsolutno ničemu. Otvorim prvi i dobijem Alderwirelda. Otvorim drugi Sterling. Već mi nije jasno sta se dešava. Otvaram treći i dobijam Edersona. I onda najbolje, u četvrtom packu dobijem IF Pogbu.  :mrgreen:
Sta reci, ludost.
Nakon toga morao sam jednu odigrati, tip bolji od mene ali mu slab tim, 2:2 90. minuta i onda Rui Costa jednim projektilom rješava utakmicu. Vrijeme za spavanje :)

@CrunchyNapkin96, i ja sam isti ali sam se već uhodao, samo reći sta treba.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #128 : 31. Prosinac, 2018., 10:35 »
Imal' ko jači?  :hihi:


Odg: FIFA 19
« Odgovori #129 : 31. Prosinac, 2018., 11:20 »
Imam nikad bolju ekipu svojoj ne tako dugoj FUT povijesti, i ima igra nekih čari, ali šta me probije na mozak je to šta je tak lako zabit gol plasiranim udarcem da je to nerealno. Ja to čak i rijetko koristim, jer volim igrat i iz akcija zabijat golove a ne uzet igrača 85+ i zabijat plasirane samo. I tako onda izgubim ili odigram X protiv lika koji ne zna spojit 3 dodavanja, ali ima u napadu Firmina, Salaha, Ronalda ili Messija ili nekog drugog igrača 85+ i samo se namješta s njim na jaču nogu i plasiranje. I tako mi zabije 2-3 gola po utakmici. Zbog takvih stvari mi dođe da odjebem igru skroz :chair:

Odg: FIFA 19
« Odgovori #130 : 01. Siječanj, 2019., 11:21 »
Večeras sam imao najludju noć u FIFI.
Igram i čekam 01:00 h, imam Elite 1 u Squad Battles I nadam se nekom vrhunskom igraču.
Počinjem otvarati packova (dodatno preorder pack I 3-4 two players pack) i bukvalno dobijem 2 puta zaredom Ghoulama, Kepu, Viviana I Balottelija. Ljut, potrošim sve coine i sklopim 3 totw sbc. Dobijem 3 teška drloga, ne znam im ni imena. I onda iz zajebancije sklopim 4 PL upgrade, ne nadajući se apsolutno ničemu. Otvorim prvi i dobijem Alderwirelda. Otvorim drugi Sterling. Već mi nije jasno sta se dešava. Otvaram treći i dobijam Edersona. I onda najbolje, u četvrtom packu dobijem IF Pogbu.  :mrgreen:
Sta reci, ludost.
Nakon toga morao sam jednu odigrati, tip bolji od mene ali mu slab tim, 2:2 90. minuta i onda Rui Costa jednim projektilom rješava utakmicu. Vrijeme za spavanje :)

@CrunchyNapkin96, i ja sam isti ali sam se već uhodao, samo reći sta treba.

Evo uspio sam skupit neku ekipicu iz PL i pohvatat malo stvari, ali zanima me, koji  je najbrzi nacin za skupit coins-e?

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #131 : 01. Siječanj, 2019., 12:47 »
Večeras sam imao najludju noć u FIFI.
Igram i čekam 01:00 h, imam Elite 1 u Squad Battles I nadam se nekom vrhunskom igraču.
Počinjem otvarati packova (dodatno preorder pack I 3-4 two players pack) i bukvalno dobijem 2 puta zaredom Ghoulama, Kepu, Viviana I Balottelija. Ljut, potrošim sve coine i sklopim 3 totw sbc. Dobijem 3 teška drloga, ne znam im ni imena. I onda iz zajebancije sklopim 4 PL upgrade, ne nadajući se apsolutno ničemu. Otvorim prvi i dobijem Alderwirelda. Otvorim drugi Sterling. Već mi nije jasno sta se dešava. Otvaram treći i dobijam Edersona. I onda najbolje, u četvrtom packu dobijem IF Pogbu.  :mrgreen:
Sta reci, ludost.
Nakon toga morao sam jednu odigrati, tip bolji od mene ali mu slab tim, 2:2 90. minuta i onda Rui Costa jednim projektilom rješava utakmicu. Vrijeme za spavanje :)

@CrunchyNapkin96, i ja sam isti ali sam se već uhodao, samo reći sta treba.

Evo uspio sam skupit neku ekipicu iz PL i pohvatat malo stvari, ali zanima me, koji  je najbrzi nacin za skupit coins-e?

Nema brzog načina osim da u packu dobiješ nešto bolesno. Igraš Squad Battles, Division Rivals, Single season I weekend league. Tu dobijas coine od utakmica, coine i packove kao nagrade ...Npr. ja redovno budem Elite 1 u Squad Battles i minimalno rank 2 u Rivals, to ti je 70 k coina i par dobrih packova sedmicno. Ako još igram i weekend league to je 100 k i packovi.

Odg: FIFA 19
« Odgovori #132 : 01. Siječanj, 2019., 18:20 »
Ahh, mislim da cu se morat odlucit za jedan game mod onda, posto mi RL ne dozvoljava da igram FIFU koliko zelim, pet utakmica dnevno  u vrh glave.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #133 : 01. Siječanj, 2019., 19:06 »
Ahh, mislim da cu se morat odlucit za jedan game mod onda, posto mi RL ne dozvoljava da igram FIFU koliko zelim, pet utakmica dnevno  u vrh glave.

Ma ne igram ni ja puno više osim vikendom. Squad Battles imaš 4 tekme dnevno, odigras 2 protiv najslabijih protivnika na najvećoj razini i bez problema stignes do Elite 3 ili 2, ostatak odigras Rivals i mozes doći do Tank 2 ili 3 ako pobjedjujes. Dalje, sklapas SBC-ove, i tu su coini.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #134 : 08. Siječanj, 2019., 10:54 »
Eto upalim jučer FIFU nakon tjedan dana pauze (inače 90% ju igram samo 1vs1 sa kolegama ili sa sinom).

Uđem u FUT, nešto petljam kod Suareza kojeg sam dobio na neku početnu posudbu, i pretvorim ga u nekakvog Concept Playera.

Sad mi kod momčadi piše da imam Concept Team (ili tako nešto), i ne mogu igrati utakmice, kaže mi da moram stvoriti novu momčad.

Ne kužim ovo sa stvaranjem tih momčadi - ja sam si napravio svoj klub sa imenom kad sam startao FUT, sad vidim kod momčadi da imam nekakav "Hamburg FC"...


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9