HCL.HR

FIFA 19

  • 230 Odgovora
  • 53764 Hitova
*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #135 : 08. Siječanj, 2019., 17:29 »
Eto upalim jučer FIFU nakon tjedan dana pauze (inače 90% ju igram samo 1vs1 sa kolegama ili sa sinom).

Uđem u FUT, nešto petljam kod Suareza kojeg sam dobio na neku početnu posudbu, i pretvorim ga u nekakvog Concept Playera.

Sad mi kod momčadi piše da imam Concept Team (ili tako nešto), i ne mogu igrati utakmice, kaže mi da moram stvoriti novu momčad.

Ne kužim ovo sa stvaranjem tih momčadi - ja sam si napravio svoj klub sa imenom kad sam startao FUT, sad vidim kod momčadi da imam nekakav "Hamburg FC"...

Concept players ti služe za planiranje momčadi, sbc-ova itd. i sa njima ne možeš igrati.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #136 : 09. Siječanj, 2019., 08:06 »
Kužim da, samo ja sad moram novi tim napraviti jer mi je ovaj tim "concept team"?

To znači da gubim sve igrače, ili kad radim novi tim tamo pod opcijama samo eliminiram tog concept playera?

Mogu reći da mi je više zanimljivo igrati taj FUT nego nekakvu ligu, pogotovo da dobijem neke prijašnje igrače (meni još kao klincu R.Carlos je bio uvijek fantazija od igrača), posložim nešto extra i uživam.
Samo dok vremena nađem.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #137 : 09. Siječanj, 2019., 14:02 »
Samo izbacis concept playera kojeg imaš iz tima (ne na klupu ili u rezerve).

FUT je jedan fantastičan mode u kojem uvijek ima zabave. Npr. nekada mi se ne igra nego samo želim otvarati paketice i onda sklapam SBC-ove, trgujem ...

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #138 : 14. Siječanj, 2019., 13:17 »
Jučer se primio 3h Fife napokon, i samo FUT sam igrao. Je, zarazno je.

Prve 3 tekme, jedan remi i 2 poraza. Porazi iz squad battlesa jer sam igrao protiv dosta jačih na pro težini, i nemožeš se jednostavno nositi prvenstveno jer imam krakane u napadu.
E onda taman skupio bodova, otvorio jedan silver paket i dobio još jedan kako obavljam one zadatke, te dobio malo bolje prosječne nogometaše.

Šta je najbolje, u sredini promjenim dvojicu sa istim bodovima, ali chemistri se digao i nekako za moj stil igre bolje odgovaraju (bolje se priključuju u napad).
Također napadača izmjenio sa nižijim, nekakav austrijanac, ali brz je i uvijek se postavi sam gdje treba, nasuprot ovog afrikanca koji nije trčat mogao.

Krenuo igrati opet neki kup, 7-0 pa 5-0 pobjede protiv mrvicu slabijih momčadi.

Sad mi je cilj skupiti 25 tisuća da dobijem onaj prošireni gold paket od 12 nagrada.

Odg: FIFA 19
« Odgovori #139 : 14. Siječanj, 2019., 16:29 »
Tomina savjet:Nemoj kupovati pakove ne isplati se uopce osim.Za 25K coinsa mozes lako naci 22 gold igraca i sastavit dosta dobru ekipu.Ja sam slagao ekipe od 81-82ovr za 15k nekad i za manje samo trebas naci ono sto ti odgovara.Poslije ih mozes upgrejdati i igrati singleplayer fut za coinse tako sto uzmes onaj Fut boost koji ti daje bonus od :250,500 ili 1000 zavisi koji uzmes na nekoliko meceva.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #140 : 14. Siječanj, 2019., 18:41 »
Tomina: U tim paketicima ćeš 99% dobiti teško sranje. Čuvaj coine za SBC-ove ili kupovinu igrača.

Ja sam malo osvježio tim:




*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #141 : 15. Siječanj, 2019., 12:25 »
hvala na savjetima.

A koliko se pojedini igrač može "nadograditi" putem kartica? Jel ima neko ograničenje ili?

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #142 : 15. Siječanj, 2019., 15:09 »
hvala na savjetima.

A koliko se pojedini igrač može "nadograditi" putem kartica? Jel ima neko ograničenje ili?

Nema nadogradnje, možeš mu malo pojačati atribute chemistry styleom.

Imaš više različitih kartica, evo vidiš npr. u mom timu: Pogba, Lindelof, Gunn i Neymar su IF tim sedmice kartice i boostane su u odnosu na standardne, Ibrahimović je flashback kartica u spomen na njegovu 2014. godinu a regularna kartica mu je 85 overall, Paulinho je kartica za igrača godine itd.

Preporučam ti, i ja sam ove godine bio početnik, da sklapas SBC-ove i trgujem, napraviš sebi u concept squad kakav tim želiš i polahko kupujes kartice. Možda nešto ubodeš i u packovima koje dobiješ od sbc-ova, Squad Battles I division rivals, npr. u njima sam ja dobio: Van Dijka, Aguera, Aubameyang, Godina, Lehmana ...

Odg: FIFA 19
« Odgovori #143 : 16. Siječanj, 2019., 08:45 »
Tomina: U tim paketicima ćeš 99% dobiti teško sranje. Čuvaj coine za SBC-ove ili kupovinu igrača.

Ja sam malo osvježio tim:

(Klikni za pregled slike.)


Odlična ekipa ali otkud golman od 78 među njima?  :mrgreen:

Inače, naotvarao sam se pun k**** paketa sad kad je bilo ovo Team of the Year, što onih dnevnih SBC, što PL i La Liga premium upgrade, pa paketi iz Squad Battlesa i Division rivalsa. I dobio sam uglavnom ništa, razočaravajuće, dobio sam Casemira ocjena 88, kojeg već imam, i Ter Stegema ocjena 89, ostalo sve nije ni vrijedno spomena. Zanimljivo, bolje igrače sam dobio na Gold upgrade, a tamo dobijes svega 2 rare gold igraca. I to sam znao dobit Davida Silvu, Gundogana, Piquea, Matheiu EL kartica, Edersona, par IF igrača i jos neke kojih se sad ne mogu sjetit.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #144 : 19. Veljača, 2019., 17:52 »
Ekipo koja godinama igrate FIFU:

Je li EA ovako svako malo sa patchom poremeti igru ili je to samo ove godine slučaj?

Odigrao sam preko 1200 tekmi ove godine, uredio tim sa Nedvedom, Rui Costom, Van Dijkom, Neymarom ... i onda od ovog zadnjeg patcha pogodim po tekmi jedno 7-8 prečki i stativa, promasim 5-6 zicera zbog super golmana koje kada ja kupim ne mogu skinuti malo jaci pas, povedem 4:3 u 87. minuti i onda on napadne, jedva uzmem loptu, panicno izbijam, lopta pogodi sudiju i odbije se direktno njegovom igracu na nogu koji puca direktno u mog 91 rated golmana koji se baca u stranu da izbjegne loptu.  :hihi:

Odg: FIFA 19
« Odgovori #145 : 19. Veljača, 2019., 20:16 »
Malo je igra dobra, malo loša.
Godinama je tako
Danas sam u jednoj tekmi imao 5 puta pogođen okvir.

Mislim da oni pokušavaju (i to potpuno neuspješno) prilagođavati neke sitnice za koje misle da nisu dobre. Najzabavnije je to da uglavnom sj... stvari.
Recimo, ne znam više koje godine je demo igre bio ono... najbolje od EAa godinama. Ja kupio, došla igra- ne znaš
bi li se smijao ili plakao- igra je bila loša. I onda su tokom godine išli na gore pa na bolje i tako to...
« Zadnja izmjena: 19. Veljača, 2019., 20:20 bozicni_zeko »

Odg: FIFA 19
« Odgovori #146 : 04. Ožujak, 2019., 18:58 »
Ova igra je iz dana u dan sve gora i žalim što sam napravio kardinalnu grešku - kupio sam je digitalno pa je ne mogu prodat. Ultimate team je odličan mod i sve je super osim samih utakmica jer igra je previše skriptirana i retardirana. Ne znam je li do patcheva ali ovo je iz dana u dan sve lošije. I što imaš jaču ekipu to je očito sve više skriptirana jer bolje mi je išlo sa srebrenima i običnim zlatnima nego s trenutnom ekipom. Nevjerojatno nešto, odigram danas 4 utakmice Division rivalsa (divizija 5), od toga 3 poraza i 1 remi a sve utakmice sam izgubio i remizirao na ovakav način:
https://imgur.com/a4aoHLs

Općenito u zadnjih cca 15 utakmica imam 3-4 pobjede i sve ostalo porazi i nerješeno, i većinom ovako kao na slici iznad. Gadi mi se više tako igrat, nije mi teško prihvatit poraz, pogotovo ako je netko bolji, ali da se stalno ovako nešto događa, to je stvarno previše.

Inače ovo mi je ekipa:
https://imgur.com/eQOp4RG

Ne smatram se nekim vrhunskim igračem, ali nisam ni baš tako loš da me neki debili šta ne znaju spojit 3 dodavanja i šta u cijeloj utakmici upute 4 udarca tako olako gaze i pobjeđuju.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #147 : 06. Ožujak, 2019., 16:06 »
Isti problem imamo. Npr. weekend league sam igrao fenomenalno, 14 tekmi 12 pobjeda, medjutim danas 8 tekmi, 1 remi i 7 poraza, sve na isti način kao ti. Zadnju sam izgubio 7:4 !?!?, imao 29 udaraca na gol, protivnik 6. I tada sam odlučio da pauziram dan-dva i i igram BF V.

Vidim imaš sbc league Casemira. I ja sam ga doveo i u WL mi je bio fenomenalan. Kako tebi izgleda?

Odg: FIFA 19
« Odgovori #148 : 06. Ožujak, 2019., 22:30 »
Dobar je Casemiro, i ofenzivno i defenzivno, skroz sam zadovoljan s njim. Sad ću vjerojatno i Umtitija SBC dovest, još 4-5 klubova moram kompletirati, vidit ćemo šta će paketi sutra donijet.

Btw uspio sam nadmašit poraze od nekidan, danas mi je lik zabio 2 gola iz 3 udarca od čega je imao samo 1 u okvir gola. Tragikomično.
https://imgur.com/hQD1P0k

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #149 : 07. Ožujak, 2019., 08:50 »
Jbg.

Meni paketici od division rivals (2 rare players pack, 2 mega i 2 jumbo premium gold) donijeli jedan board - Di Maria. Otvorio sam i 10 UCL upgradea i nista preko 83. Fakat me ovi packovi iritiraju, ne mogu dobiti već dugo apsolutno ništa, npr. od LaLiga sbc dobio 2 informa, bez ijednog walkouta.

Danas još kupujem De Geu i kraj.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9