HCL.HR

FIFA 19

  • 230 Odgovora
  • 53801 Hitova
Odg: FIFA 19
« Odgovori #150 : 12. Ožujak, 2019., 18:47 »
Ekipa kako vam izgledaju teamovi? jel radi ko " prime icon moments sbcjeve od vas " ? Igro ko weekend leagua? :D

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #151 : 13. Ožujak, 2019., 02:16 »
Radim ja NistelSTROJa :D Ostale mi jos 2 85 rated momcadi I 86 rated, mogao bih i to sklopiti ali neću da rasturim tim. "Sklapaš" ti koga?

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: FIFA 19
« Odgovori #152 : 13. Ožujak, 2019., 16:55 »
Ja osobno ne igram FUT-a. Probao na FIFA 18, išlo je, ali nemam živaca za taj mod. Draže mi je offline natjecanje.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: FIFA 19
« Odgovori #153 : 17. Ožujak, 2019., 14:10 »
Radim ja NistelSTROJa :D Ostale mi jos 2 85 rated momcadi I 86 rated, mogao bih i to sklopiti ali neću da rasturim tim. "Sklapaš" ti koga?

Jel mislis da je " worth it " ? haha Kako ti izgleda ostatak teama? ja si mislim da radim del piera mozda super izgleda karta :D

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #154 : 18. Ožujak, 2019., 00:01 »
Radim ja NistelSTROJa :D Ostale mi jos 2 85 rated momcadi I 86 rated, mogao bih i to sklopiti ali neću da rasturim tim. "Sklapaš" ti koga?

Jel mislis da je " worth it " ? haha Kako ti izgleda ostatak teama? ja si mislim da radim del piera mozda super izgleda karta :D

Imao sam 86 njegovu karticu na početku i bila je odlicna, tako da ne sumnjam da je ova op. Del Piero izgleda bolesno, ali sam na toj poziciji prebukiran.

Ostatak tima: De Gea - Van Dijk - David Luiz Flashback - João Cancelo OTW - Marcelo ---- Casemiro LaLiga SBC - Pogba IF - Rui Costa --- Neymar IF - Ibrahimovic flashback - Nedved. Imam još par vrhunskih kartica ali ovo je tim sa kojim igram.

Kakav je tvoj tim?

Odg: FIFA 19
« Odgovori #155 : 18. Ožujak, 2019., 22:21 »
Radim ja NistelSTROJa :D Ostale mi jos 2 85 rated momcadi I 86 rated, mogao bih i to sklopiti ali neću da rasturim tim. "Sklapaš" ti koga?

cool ! ja imam alonso , ramos , varane , lala , curtois , pogba , kante , eriksen , sane , hazard i best u 4 3 2 1 . Neznam kaj da upgradam sada haha . Koiji si rank bio u ovo weekeld leagua sada' kolko winns? di igras inace? mogli bi zajedno koji put :D

Jel mislis da je " worth it " ? haha Kako ti izgleda ostatak teama? ja si mislim da radim del piera mozda super izgleda karta :D

Imao sam 86 njegovu karticu na početku i bila je odlicna, tako da ne sumnjam da je ova op. Del Piero izgleda bolesno, ali sam na toj poziciji prebukiran.

Ostatak tima: De Gea - Van Dijk - David Luiz Flashback - João Cancelo OTW - Marcelo ---- Casemiro LaLiga SBC - Pogba IF - Rui Costa --- Neymar IF - Ibrahimovic flashback - Nedved. Imam još par vrhunskih kartica ali ovo je tim sa kojim igram.

Kakav je tvoj tim?

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #156 : 23. Ožujak, 2019., 20:24 »
Super tim  :thumbs:

Slabo igram WL, pretproslu sam odigrao 14 tekmi, 11 pobijedio, Silver 1, od nagrada sranje, player pick Van Persie.

Mozemo kada god želiš poigrati.

Završio sam Van Nistelrooya. Kartica ne da je dobra, fenomenalan je, bukvalno nezaustavljiv. Otvarajući packove dobijem FUT birthday Sanea koji me ne zanima apsolutno a košta preko 700k coinsa, pa sada se razmišljam koju još ikonu da dodam. Trenutno sam najbliži Kluivertu i eventualno Puyolu, vidjecu još do kraja ovog eventa šta će izaći.

Odg: FIFA 19
« Odgovori #157 : 25. Ožujak, 2019., 17:25 »
Super tim  :thumbs:

Slabo igram WL, pretproslu sam odigrao 14 tekmi, 11 pobijedio, Silver 1, od nagrada sranje, player pick Van Persie.

Mozemo kada god želiš poigrati.

Završio sam Van Nistelrooya. Kartica ne da je dobra, fenomenalan je, bukvalno nezaustavljiv. Otvarajući packove dobijem FUT birthday Sanea koji me ne zanima apsolutno a košta preko 700k coinsa, pa sada se razmišljam koju još ikonu da dodam. Trenutno sam najbliži Kluivertu i eventualno Puyolu, vidjecu još do kraja ovog eventa šta će izaći.

U kojem paketu si ga dobio?
Ja tu i tamo dobijem nekog dobrog zlatnog ili totw igraca u paketima, a otvaram sve moguce, od drugih posebnih igraca nikad nista.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #158 : 25. Ožujak, 2019., 21:49 »
Super tim  :thumbs:

Slabo igram WL, pretproslu sam odigrao 14 tekmi, 11 pobijedio, Silver 1, od nagrada sranje, player pick Van Persie.

Mozemo kada god želiš poigrati.

Završio sam Van Nistelrooya. Kartica ne da je dobra, fenomenalan je, bukvalno nezaustavljiv. Otvarajući packove dobijem FUT birthday Sanea koji me ne zanima apsolutno a košta preko 700k coinsa, pa sada se razmišljam koju još ikonu da dodam. Trenutno sam najbliži Kluivertu i eventualno Puyolu, vidjecu još do kraja ovog eventa šta će izaći.

U kojem paketu si ga dobio?
Ja tu i tamo dobijem nekog dobrog zlatnog ili totw igraca u paketima, a otvaram sve moguce, od drugih posebnih igraca nikad nista.

Rare players pack za 85 rated team radeći Van Nistelrooy SBC.

Meni ide, nekad me naljuti ne mogu da dobijem ništa i onda saberem šta sam dobio i shvatim da mi s vremena na vrijeme daju ekstra igrače. Prvo sam dobio od vrijednih Lehmana u small rare gold packu, poslije njega Aubameyanga i Aguera u mega pack, Neymara IF u totw upgrade pack, Pogba IF PL players upgrade, Van Dijka u gold upgrade ... Najbolji pack mi je bio De Bruyne, Hamsik, Alisson, bezvezni totw i još par 84 (jumbo rare players pack). Bilo je tu još svašta ali se ne sjećam, znam samo da sam Sanea dobio u apsolutno svim mogućim verzijama od regularne, 2 puta CL karticu ....
« Zadnja izmjena: 25. Ožujak, 2019., 21:50 bhlazio »

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #159 : 26. Ožujak, 2019., 11:14 »
Još malo o Nistelstrooju ako se neko misli da li da slaže SBC.

Predominantan je. 13 tekmi online 19 golova. U zadnjoj tekmi sam baš vidio kolika je zvijer. Protivnik je imao Desaillyja i Blanca prime moments kao stopere, Stroj je postigao 3 gola, jedan dalekometni šut, jedno građenje i sut i skok na kraju. Ovo mu i jesu najjače odlike, ima top u nozi, zicer još nijedan nije profulao. Gradi se divlje npr. dodao sam loptu u 16 na leđima mu je Desailly ali on je prima, okreće se i zabija, što do sada nisam imao ni sa jednim napadačem (super sub mi je Zlatan koji je predobar ali nije u klasi sa RVN).

Helem, ko želi da ima apsolutnu zvijer vrijedi svakog coina. Mene je na kraju ispao džabe, sa igračima koje sam imao, Trezgeuetom koji mi je bio tu i tamo i već dosadio i kojeg sam utopio u Iconic SBC, dobivši FUT B-Day Sanea u packovima, ostala mi je zvijer za sicu.

Moj tim i klupa (Dembele igra zbog chema i biće zamijenjen Griezzmanom a o Guaiti bih napisao roman, ja boljeg golmana na FIFA 19 nisam našao a branili su mi svi):






*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #160 : 08. Travanj, 2019., 15:15 »
Kako ide FUT ekipa?

Kod mene i više nego dobro. Prodao sam b-day Sanea i uradio Laudrupa prime moments, a prije još sam dobio Kluiverta 88 u mid icon sbc. Radeći to dobijem Van Dijka (i još par odličnih igrača tipa Alisson) kojeg već imam i koji košta cca. 250 k, tako da sada opet imam coina za 2 nove ikone. Planiram raditi Moorea jer je prejeftin a kartica mi izgleda odlično, i kupiti ili pričekati SBC za Petera Schmeichela, koji bi bio moja 7. ikona u timu i sa kojim bih definitivno završio sa dovođenjem novih igrača.

Odg: FIFA 19
« Odgovori #161 : 09. Travanj, 2019., 16:41 »
Kako ide FUT ekipa?

Kod mene i više nego dobro. Prodao sam b-day Sanea i uradio Laudrupa prime moments, a prije još sam dobio Kluiverta 88 u mid icon sbc. Radeći to dobijem Van Dijka (i još par odličnih igrača tipa Alisson) kojeg već imam i koji košta cca. 250 k, tako da sada opet imam coina za 2 nove ikone. Planiram raditi Moorea jer je prejeftin a kartica mi izgleda odlično, i kupiti ili pričekati SBC za Petera Schmeichela, koji bi bio moja 7. ikona u timu i sa kojim bih definitivno završio sa dovođenjem novih igrača.

Da da , super imas team haha . Pa netrebas cekat gk , imas yashina vec u sbc isto , jel ti on nije dobar? :D icon hernanzes isto super izgleda i nije uzasno skup ko ovi ostali . Jesi napravio moorea? Kolko ti je coinsa ostalo? Ja mislim mozda njega isto , reci mi kakav review i to kako igra za tebe . ja sam na pc u btw , gdje ti igras? :D

Odg: FIFA 19
« Odgovori #162 : 09. Travanj, 2019., 16:54 »
Ma ja jednostavno ne mogu više nać uživanciju u tom Ultimate teamu, previše je utakmica gdje mi protivnik iz 2-3 udarca zabije jednako ili vise golova od mene, jednostavno je neigrivo, bar iz moje perspektive. Odigram koliko treba da budem rank 3 u Rivalsima, odigram koji SB i to je to, čisto jer mi je zabavno otvarat pakete i ispunjavat SBC ali mislim da ni to neću još dugo...

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #163 : 09. Travanj, 2019., 21:14 »
Kako ide FUT ekipa?

Kod mene i više nego dobro. Prodao sam b-day Sanea i uradio Laudrupa prime moments, a prije još sam dobio Kluiverta 88 u mid icon sbc. Radeći to dobijem Van Dijka (i još par odličnih igrača tipa Alisson) kojeg već imam i koji košta cca. 250 k, tako da sada opet imam coina za 2 nove ikone. Planiram raditi Moorea jer je prejeftin a kartica mi izgleda odlično, i kupiti ili pričekati SBC za Petera Schmeichela, koji bi bio moja 7. ikona u timu i sa kojim bih definitivno završio sa dovođenjem novih igrača.

Da da , super imas team haha . Pa netrebas cekat gk , imas yashina vec u sbc isto , jel ti on nije dobar? :D icon hernanzes isto super izgleda i nije uzasno skup ko ovi ostali . Jesi napravio moorea? Kolko ti je coinsa ostalo? Ja mislim mozda njega isto , reci mi kakav review i to kako igra za tebe . ja sam na pc u btw , gdje ti igras? :D

Igram na PS4. Preskupi su mi Yashin (a i ne zanima me baš on, prastar je)  a i Hernandez koji mi nije interesantan jer imam RVN, Kluiverta i Ibrahimovića, iako mu je kartica brutalna, imao sam ga na loan. Imam 700 k coinsa, a nisam još završio Moorea. Vjerujem da će mi ostati dovoljno za icon GK, a možda u packovima opet sta otvorim vrijedno. Laudrup je jeftin a brutalno je odličan, jedino mu stamina pada brzo.

Odg: FIFA 19
« Odgovori #164 : 10. Travanj, 2019., 22:05 »
Ma ja jednostavno ne mogu više nać uživanciju u tom Ultimate teamu, previše je utakmica gdje mi protivnik iz 2-3 udarca zabije jednako ili vise golova od mene, jednostavno je neigrivo, bar iz moje perspektive. Odigram koliko treba da budem rank 3 u Rivalsima, odigram koji SB i to je to, čisto jer mi je zabavno otvarat pakete i ispunjavat SBC ali mislim da ni to neću još dugo...
da istina tesko je sa svim tim ajmo rec " glitchevima " :D al moras bit pozitivan i ustrajat , nema odustajanja !

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9