HCL.HR

FIFA 19

  • 230 Odgovora
  • 53580 Hitova
Odg: FIFA 19
« Odgovori #180 : 17. Travanj, 2019., 14:57 »
Dobio sam veliko ništa, ali moralo je i to jednim. Već sam uzeo Pepe IF karticu, trebala mi za Petera, vjerovatno cu od ostatka uzeti Werner IF karticu da je utopim u Pippa Inzaghija. Base icon bih dobio nešto neiskoristivo, pa nisam htio ići na to. Šta ti planiraš uzeti, Griezzmana mozda?  :D

Isto kod mene , uvijek nista u pakovima . Ja sam uzeo informe isto koje sam mogu , wernera i pepea , jednostavno moras njih uzet jer su super value i 87 totw su jako skupi na marketu . A mi koji radimo te " velike " sbcje za nas su te stvari bit deal haha :D


Hahahaha, da, da  :D

Zavrsio sam Laurent Blanca. Imam 2 zaključka nakon par tekmi. Prvi: on će biti prva ikona koju cu kupiti u FIFA 20, a poslije njega Van Nistelrooya. Drugi: ako neko trazi najboljeg stopera našao ga je. Kartica je apsolutno bolesna, nevjerovatna, kao da imam zid ispred gola. Anchor chem my je digao gotovo sve odbrambene karakteristike na 99 i definitivno jede sve pred sobom. OP igrače je sazvakao i ispljunuo i po prvi put da vidim da neko Ronalda tako čuva da nisam ni primijetio da ga protivnik ima. Ikone su jednostavno zakon, on mi je već sedma i ostaje taj Pippo čisto radi egzotike.

Evo i toga skromnog sastava. Na klupi 3 League sbc kartice (Casemiro, Umtiti i Doucure) + Kluivert + Ibra + Van Dijk.

(Klikni za pregled slike.)
Slazem se stari moj , reko sam ti predobar je , ima sve haha . Super ti je team  ! Jel imas ti steam il nes da se cujemo?

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #181 : 17. Travanj, 2019., 15:35 »
Hvala, I tvoj je strašan.
Ostalo mi je nekih 30k coina kada sam rasprodao sve iz packova, idem odraditi jedan UCL premium, kako bi mi jos dobro došao Griezzman da od njega napravim CAM-a jer nemam adekvatnu zamjenu za Laudrupa.

Samo PS4, PSN ID: Dracarys_BH. Volio bih da koju odigramo.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #182 : 18. Travanj, 2019., 23:58 »
Je li neko radio UCL premium upgrade?

Mene su ovi YouTuberi isprepadali sa Phillipom i Pulisicem, ali ipak sam odlučio odraditi jedan. Dobijem Tagliafica RTTF karticu, prezadovoljan, zamjena za Kurzavu. U packovima dobijem Hamsika i odlučim još jednu napraviti jer mi je Hamsik nebitan. Dobijem Fekira TOTT karticu, odlično, nemam zamjenu Laudrupu koji se umara brzo, a francuz iz Ligue 1 mi odgovara fantastično. Onda me neki djavo uhvati i odlučim još jednog odraditi. Jedva nekako sklapam, na silu, dobijem Piqea RTTF "živu" karticu. Opet prezadovoljan, samo da nisam vidio američku ili njemačku zastavu. Ostajem na 4500 coina i kažem idem još jedan upgrade obični, možda sta dobijem jer jedini walkout na oko 40 otvora je Hamsik. I nevjerovatno, dobijam De Geu 92 karticu.  :D

Odg: FIFA 19
« Odgovori #183 : 19. Travanj, 2019., 13:43 »
Je li neko radio UCL premium upgrade?

Mene su ovi YouTuberi isprepadali sa Phillipom i Pulisicem, ali ipak sam odlučio odraditi jedan. Dobijem Tagliafica RTTF karticu, prezadovoljan, zamjena za Kurzavu. U packovima dobijem Hamsika i odlučim još jednu napraviti jer mi je Hamsik nebitan. Dobijem Fekira TOTT karticu, odlično, nemam zamjenu Laudrupu koji se umara brzo, a francuz iz Ligue 1 mi odgovara fantastično. Onda me neki djavo uhvati i odlučim još jednog odraditi. Jedva nekako sklapam, na silu, dobijem Piqea RTTF "živu" karticu. Opet prezadovoljan, samo da nisam vidio američku ili njemačku zastavu. Ostajem na 4500 coina i kažem idem još jedan upgrade obični, možda sta dobijem jer jedini walkout na oko 40 otvora je Hamsik. I nevjerovatno, dobijam De Geu 92 karticu.  :D

Done 2 , got 87 cb fernandez i 86 fekira , uzas :S Sad kad si dobio de geu ko bude golman schemihel il on? :D I kaj budes radio sa drugim? kaj budes sa piqueom isto? Po mojem baci ga u inzagi sbc , super je za rating !

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #184 : 19. Travanj, 2019., 13:55 »
Je li neko radio UCL premium upgrade?

Mene su ovi YouTuberi isprepadali sa Phillipom i Pulisicem, ali ipak sam odlučio odraditi jedan. Dobijem Tagliafica RTTF karticu, prezadovoljan, zamjena za Kurzavu. U packovima dobijem Hamsika i odlučim još jednu napraviti jer mi je Hamsik nebitan. Dobijem Fekira TOTT karticu, odlično, nemam zamjenu Laudrupu koji se umara brzo, a francuz iz Ligue 1 mi odgovara fantastično. Onda me neki djavo uhvati i odlučim još jednog odraditi. Jedva nekako sklapam, na silu, dobijem Piqea RTTF "živu" karticu. Opet prezadovoljan, samo da nisam vidio američku ili njemačku zastavu. Ostajem na 4500 coina i kažem idem još jedan upgrade obični, možda sta dobijem jer jedini walkout na oko 40 otvora je Hamsik. I nevjerovatno, dobijam De Geu 92 karticu.  :D

Done 2 , got 87 cb fernandez i 86 fekira , uzas :S Sad kad si dobio de geu ko bude golman schemihel il on? :D I kaj budes radio sa drugim? kaj budes sa piqueom isto? Po mojem baci ga u inzagi sbc , super je za rating !

Fekir 86 je iznenađujuće solidan.
Sad sam u ogromnoj dilemi izmedju 2 golmana, probao sam De Geu i bolji je od Petera 1 na 1, medjutim Peter baca rukom loptu preko pola terena što je meni jako bitno, tako da će braniti malo jedan malo drugi. ;)
Baš tako, Piquea ide u Inzaghi SBC, još je live kartica pa će sada biti 91.

Imaš li namjeru kupovati nekoga od TOTS-a?

Odg: FIFA 19
« Odgovori #185 : 19. Travanj, 2019., 15:37 »
Je li neko radio UCL premium upgrade?

Mene su ovi YouTuberi isprepadali sa Phillipom i Pulisicem, ali ipak sam odlučio odraditi jedan. Dobijem Tagliafica RTTF karticu, prezadovoljan, zamjena za Kurzavu. U packovima dobijem Hamsika i odlučim još jednu napraviti jer mi je Hamsik nebitan. Dobijem Fekira TOTT karticu, odlično, nemam zamjenu Laudrupu koji se umara brzo, a francuz iz Ligue 1 mi odgovara fantastično. Onda me neki djavo uhvati i odlučim još jednog odraditi. Jedva nekako sklapam, na silu, dobijem Piqea RTTF "živu" karticu. Opet prezadovoljan, samo da nisam vidio američku ili njemačku zastavu. Ostajem na 4500 coina i kažem idem još jedan upgrade obični, možda sta dobijem jer jedini walkout na oko 40 otvora je Hamsik. I nevjerovatno, dobijam De Geu 92 karticu.  :D

Done 2 , got 87 cb fernandez i 86 fekira , uzas :S Sad kad si dobio de geu ko bude golman schemihel il on? :D I kaj budes radio sa drugim? kaj budes sa piqueom isto? Po mojem baci ga u inzagi sbc , super je za rating !

Fekir 86 je iznenađujuće solidan.
Sad sam u ogromnoj dilemi izmedju 2 golmana, probao sam De Geu i bolji je od Petera 1 na 1, medjutim Peter baca rukom loptu preko pola terena što je meni jako bitno, tako da će braniti malo jedan malo drugi. ;)
Baš tako, Piquea ide u Inzaghi SBC, još je live kartica pa će sada biti 91.

Imaš li namjeru kupovati nekoga od TOTS-a?

Treba ih isprobat jednog i drugog pa vidjet kako ti koji pase bolje slazem se . Jesi poceo vec radit ingazija polako il jos planiras sve? Danasnji promo je team of the knockout stages , vidjet cemo ko bude i sve to ali mislim da me nece zanimat nista od toga . Mozda stave i sbc za nekoga od tog promo , mozda bude i koja karta u weekly objectiveu :D 

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #186 : 22. Travanj, 2019., 01:00 »
Igrajući vikend ligu uvidio sam da imam problema sa CAM-om, Laudrup se prebrzo umara i ima preslab defending dok Fekir nije baš na nivou ostatka tima. Iako sam bukvalno pokidao (11 pobjeda iz 12 tekmi, nisam stigao više igrati) odlučio sam odgoditi Inzaghija i početi raditi Gerrarda ili Seedorfa.  Njih smatram idealnim za CAM-a u mojoj formaciji.

Jesi ti igrao weekend league?

Odg: FIFA 19
« Odgovori #187 : 22. Travanj, 2019., 15:16 »
Igrajući vikend ligu uvidio sam da imam problema sa CAM-om, Laudrup se prebrzo umara i ima preslab defending dok Fekir nije baš na nivou ostatka tima. Iako sam bukvalno pokidao (11 pobjeda iz 12 tekmi, nisam stigao više igrati) odlučio sam odgoditi Inzaghija i početi raditi Gerrarda ili Seedorfa.  Njih smatram idealnim za CAM-a u mojoj formaciji.

Jesi ti igrao weekend league?

Da da , nije laundrup bas jako dobar jbga . Jesam da  , imam 16 winna , jos jedan winn mi je trebo za gold 2 . U 3 utakmice sam vidio 2 0 ili bolje i kikalo me je u drogom poluvremenu oko 80 minute ( sa internetom mi je sve u redu ) u bacilo me je u fut menu sa porukom " game is under review " i u svih 3 dobio sam loss , a vodio sam i dobio bi ih sve . Bio sam jucer ljut znas kako e , al to ti je fifa za tebe jbga .

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #188 : 23. Travanj, 2019., 11:43 »
Igrajući vikend ligu uvidio sam da imam problema sa CAM-om, Laudrup se prebrzo umara i ima preslab defending dok Fekir nije baš na nivou ostatka tima. Iako sam bukvalno pokidao (11 pobjeda iz 12 tekmi, nisam stigao više igrati) odlučio sam odgoditi Inzaghija i početi raditi Gerrarda ili Seedorfa.  Njih smatram idealnim za CAM-a u mojoj formaciji.

Jesi ti igrao weekend league?

Da da , nije laundrup bas jako dobar jbga . Jesam da  , imam 16 winna , jos jedan winn mi je trebo za gold 2 . U 3 utakmice sam vidio 2 0 ili bolje i kikalo me je u drogom poluvremenu oko 80 minute ( sa internetom mi je sve u redu ) u bacilo me je u fut menu sa porukom " game is under review " i u svih 3 dobio sam loss , a vodio sam i dobio bi ih sve . Bio sam jucer ljut znas kako e , al to ti je fifa za tebe jbga .

Steta. Ja generalno nemam problema, samo me često lag naljuti. Medjutim u usporedbi sa PES-om ovo je fantazija. Jesi dobio nekada nešto dobro od WL nagrada, prije svega player pick? Ja još nikada apsolutno ništa, najveći rating 85.

Sto se tiče Laudrupa, odličan je naprijed, medjutim u formaciji koju igram treba da bude boz-to-box a on to ne može. Tako da sam "prisiljen" raditi Gerrarda ili Seedorfa, a Laudrup da bude za zadnjih 20 minuta. Kako idu tvoji SBC-ovi?
« Zadnja izmjena: 23. Travanj, 2019., 11:46 bhlazio »

Odg: FIFA 19
« Odgovori #189 : 23. Travanj, 2019., 14:48 »
Igrajući vikend ligu uvidio sam da imam problema sa CAM-om, Laudrup se prebrzo umara i ima preslab defending dok Fekir nije baš na nivou ostatka tima. Iako sam bukvalno pokidao (11 pobjeda iz 12 tekmi, nisam stigao više igrati) odlučio sam odgoditi Inzaghija i početi raditi Gerrarda ili Seedorfa.  Njih smatram idealnim za CAM-a u mojoj formaciji.

Jesi ti igrao weekend league?

Da da , nije laundrup bas jako dobar jbga . Jesam da  , imam 16 winna , jos jedan winn mi je trebo za gold 2 . U 3 utakmice sam vidio 2 0 ili bolje i kikalo me je u drogom poluvremenu oko 80 minute ( sa internetom mi je sve u redu ) u bacilo me je u fut menu sa porukom " game is under review " i u svih 3 dobio sam loss , a vodio sam i dobio bi ih sve . Bio sam jucer ljut znas kako e , al to ti je fifa za tebe jbga .

Steta. Ja generalno nemam problema, samo me često lag naljuti. Medjutim u usporedbi sa PES-om ovo je fantazija. Jesi dobio nekada nešto dobro od WL nagrada, prije svega player pick? Ja još nikada apsolutno ništa, najveći rating 85.

Sto se tiče Laudrupa, odličan je naprijed, medjutim u formaciji koju igram treba da bude boz-to-box a on to ne može. Tako da sam "prisiljen" raditi Gerrarda ili Seedorfa, a Laudrup da bude za zadnjih 20 minuta. Kako idu tvoji SBC-ovi?
znaci igras cam? zasto neradis onda rivalda ajmo rec? lik ima sve , ima super staminu isto , ima shooting  , jedino sta mu fali je 2 wf i to je to . Po mojem za te pare i coinse je dobar value . Za gerrarda neznam ali za seedorfa sam cuo da je jako los  , uopce neigra za statse koji pise da ima i da je jako avarage . Da mene pitas ja ga nebi radio .

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #190 : 24. Travanj, 2019., 00:24 »
Rivaldo ima preslab defending. Uzeo sam Gerrarda na loan I to je to, definitivno, Seedorfa neću ni probati jer sam isto pročitao da je jako los. Večeras je izašao moj najdraži SBC - player Pick tako da Gerrard brzo stiže. Odradio 7 puta i dobio Isca, Eriksena, Sokratisa, Malcolma i 3 drloga. :)

Odg: FIFA 19
« Odgovori #191 : 24. Travanj, 2019., 14:49 »
Rivaldo ima preslab defending. Uzeo sam Gerrarda na loan I to je to, definitivno, Seedorfa neću ni probati jer sam isto pročitao da je jako los. Večeras je izašao moj najdraži SBC - player Pick tako da Gerrard brzo stiže. Odradio 7 puta i dobio Isca, Eriksena, Sokratisa, Malcolma i 3 drloga. :)

bravo stari , jos malo i imat ces gerrarda ! Evo za par dana , ovaj tjedan dolazi player of the season for bpl , young i senior , mislim da ce bit sbc , probably van dijk ce dobit i sterling , bit ce to oko 95 plus kartice , briem da ce bit jako skupi sbc lol A i tots je blizu isto .

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #192 : 24. Travanj, 2019., 16:41 »
Rivaldo ima preslab defending. Uzeo sam Gerrarda na loan I to je to, definitivno, Seedorfa neću ni probati jer sam isto pročitao da je jako los. Večeras je izašao moj najdraži SBC - player Pick tako da Gerrard brzo stiže. Odradio 7 puta i dobio Isca, Eriksena, Sokratisa, Malcolma i 3 drloga. :)

bravo stari , jos malo i imat ces gerrarda ! Evo za par dana , ovaj tjedan dolazi player of the season for bpl , young i senior , mislim da ce bit sbc , probably van dijk ce dobit i sterling , bit ce to oko 95 plus kartice , briem da ce bit jako skupi sbc lol A i tots je blizu isto .

Danas još 5 napravio: Ederson,Muller, David Silva i 2 flopa. Već imam 88 team spreman, u Iconic guram Kluiverta I onda mi ostaje 87,86,85,84 i 83, a i za njih imam već dosta igrača.
TOTS će biti fantazija, za ti ću čuvati packove iz Gerrarda, već imam 2 Jumbo rare players packa spremna.
Možda mi se posreći pa dobijem Van Dijka, to je jedini igrač mimo ikona koji me interesuje. Dobio sam davno 85 karticu koju i sada koristim, nedavno 88 koju sam prodao i sada bi bilo super dobiti special karticu.

Kome se nadaš od TOTS'a u sbc ili packu?

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #193 : 25. Travanj, 2019., 12:13 »
Više se ne mogu žaliti ni na WL nagrade, jutros player pick 1 od 3 - silver 1 I dobijem Reusa.

Odg: FIFA 19
« Odgovori #194 : 25. Travanj, 2019., 16:37 »
Više se ne mogu žaliti ni na WL nagrade, jutros player pick 1 od 3 - silver 1 I dobijem Reusa.

neznam stari , meni je vec trednima sve uzas . Best pick danas mi je neki random 81 rated od oba 2 picka . Sve se  cini da neki imaju uvijek " luck " a neki nikad lol

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9