HCL.HR

FIFA 19

  • 230 Odgovora
  • 53588 Hitova
*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #195 : 25. Travanj, 2019., 17:44 »
Više se ne mogu žaliti ni na WL nagrade, jutros player pick 1 od 3 - silver 1 I dobijem Reusa.

neznam stari , meni je vec trednima sve uzas . Best pick danas mi je neki random 81 rated od oba 2 picka . Sve se  cini da neki imaju uvijek " luck " a neki nikad lol

Jbg. Možda meni jer mi je ovo prva FIFA. Reus kida. Jutros gledam TOTW i razmišljam kako bi bilo dobro ubosti Mbapea ili Reusa :)
Imaces sada sreće kada krene TOTS kampanja, sigurno.

Odg: FIFA 19
« Odgovori #196 : 25. Travanj, 2019., 18:23 »
Više se ne mogu žaliti ni na WL nagrade, jutros player pick 1 od 3 - silver 1 I dobijem Reusa.


neznam stari , meni je vec trednima sve uzas . Best pick danas mi je neki random 81 rated od oba 2 picka . Sve se  cini da neki imaju uvijek " luck " a neki nikad lol

Jbg. Možda meni jer mi je ovo prva FIFA. Reus kida. Jutros gledam TOTW i razmišljam kako bi bilo dobro ubosti Mbapea ili Reusa :)
Imaces sada sreće kada krene TOTS kampanja, sigurno.

da da ziher haha Briem da kada tots krene sada da budu untradable random tots , oces radit to? Neam pojma kako se stavit za requirements .

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #197 : 26. Travanj, 2019., 18:19 »
Ne vjerujem, možda samo Van Dijka ako bude sta normalno. Završiću Gerrarda i to je to, ionako imam prejak tim, pojačati se mogu jedino nečim 'iz vedra neba' kao što jucer dobih crvenog Reusa. :)

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #198 : 27. Travanj, 2019., 18:31 »
Upalio ovo valjda nakon mjesec i pol....Update izvršio, nadam se uklanjanju momentuma, no i dalje se meni to ne sviđa. Zabavu jedino daje ovako kad igramo nas par jedan protiv drugoga (i tu me zna momentu ubiti u pojam), no protiv AI-a užas.

Uzmem Dinamo, liga krvaka, Galatasaray, City, Valencia u skupini. Nakon prve 4 tekme imam 10 bodova, i treba mi jedan bod da potvrdim prolazak.

Prvo doma izgubim od Galatasaraya 4-1, pa u gostima od City-a 2-0, no prođem dalje jer su turci zeznuli u zadnjem kolu protiv Valencije.

Osmina protiv Bayerna, doma izubim 2-0, odigrao 3 tekme u gostima i nema šanse dalje.

A PRO težina, dakle malo jača sredina.

Ubija me u pojam što u zadnje 3 tekme (ako brojim od poraza doma 4-1) gotovo svaki kontakt je faul za protivnike. Mislim kao da AI namjerno dodatno oslabi moj tim, i jedno poluvrijeme nemogu 3 dodavanja napraviti, dok drugo te pusti da se igraš i ganjaš rezultat.

Evo treći pokušaj protiv Bayerna, nakon 10 minuta gubim 2-0, imam ukupno 4-0 zaostatak. Upijem smanjiti na 2-1 do kraja poluvremena, no doslovce ovi lete ko strijele, moja obrana nikamo, svaki udarac glavom bayern osvaja, svako dodavanje u kontranapadu krivo iako igrač sam otvoren.

U drugom poluvremenu Bayern kreće igrati kao 2 razine ispod da se smanjio, ja zabijem fakin 2 gola, i oba dva poništena radi nepostojećeg zaleđa. Točnije u prvom je AI kao fulao za par cm procjenu, u drugome mi igrač doslovce za širinu tjela iza obrane, no ovaj sudi zaleđe.

Uspijem na 2-2 izjednačiti, i opet bayern poludi, nemožeš do lopte. Do kraja 4-5 prilika, skoro sve 1-1 sa golmanom, no ovaj brani kao boginja šiva.

Ide dalje pauza Fife, dok ne dođe koji frend da pošteno zaigramo.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #199 : 01. Svibanj, 2019., 07:27 »
Kao početnik, ne bih se složio sa tobom, iako na početku FIFE bih. Trenutno ne vidim scripting ispod legendary I ultimate tezine.

Online je druga priča, tu scripting apsolutno ubija, iako ima dosta do laga i interneta pa se nekada to učini kao scripting. 
« Zadnja izmjena: 01. Svibanj, 2019., 09:03 bhlazio »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 19
« Odgovori #200 : 22. Svibanj, 2019., 11:02 »
Wolverhampton Wanderers Football Club
The Wanderers | Molineux Stadium 32,050 att.

Wolves have won the FA Cup four times, most recently in 1960, and finished runners-up on a further four occasions.
The club has also won the Football League Cup twice, in 1974 and 1980.
Ultimate Difficulty





Vukovi okreću novi list u klupskoj povijesti i s 80,000,000€ kapitala ulaze u novu sezonu EPL-a. Klub je prvo doveo bivšeg engleskog reprezentativca i legendu Liverpoola i Leicestera Emila Hekseya. Heskey je dobio potpunu slobodu biranja koga će dovesti od pojačanja. Čak 17 igrača doveo je Emile Heskey pred svoju prvu sezonu na klupi Wanderersa.

GK | Kevin Trapp (Eintracht Frankfurt)

DF | Kyle Walker (Man City)
DF | Stefan de Vrij (Internazionale)
DF | Gary Cahill (Chelsea FC)
DF | Benjamin Hübner (TSG 1899 Hoffenheim)
DF | Florian Lejeune (Newcastle United)
DF | Benjamin Mendy (Man City)

MF | Maikel Kieftenbeld (Birmingham City)
MF | Jota (Birmingham City)
MF | DeGuzman (Eintracht Frankfurt)
MF | Danny Drinkwater (Chelsea FC)
MF | Gary Gardne (Birmingham City)
MF | Dani Olmo (Dinamo Zagreb)
MF | Emil Forsberg (RB Leipzig)
MF | Kerem Demirbay (TSG 1899 Hoffenheim)

CF | Ante Rebić (Eintracht Frankfurt)
CF | Timo Werner (RB Leipzig)

Stanje na ljestvici nakon deset kola EPL-a.



*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 19
« Odgovori #201 : 22. Svibanj, 2019., 15:08 »
Olma je kupio lik  :hihi:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 19
« Odgovori #202 : 22. Svibanj, 2019., 15:27 »
Naš kako je jeben.  :slini:

   :hiha: :hiha: :hiha:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #203 : 22. Svibanj, 2019., 18:19 »
Danas sam ušao u FUT DIV 1. Za početnika koji nije imao kontakta sa FiFA-om velika stvar. Preko 1500+ tekmi sam odigrao do sada, sklopio strašan tim (8 ikona), i u single division sam došao do division 1, pobjedjujem COM na legendary ...  i sve to za 7 mjeseci aktivnog igranja. FIFA me apsolutno "kupila", iskreno ovoliko zabave nisam imao od 2011. i zadnjeg vrhunskog PES-a za mene. Definitvno prednarucujem i FIFA 20, a do tada cu da uživam u svom timu sa kojim me niko nije uspio pobijediti 27 tekmi unazad. Gerrard, Blanc i Van Nistelrooy prime moments jednostavno su nepobjedivi.  :) Uskoro im se pridružuje još jedan base icon FUT swap i zavrsavam Hernandeza, tako da idemo postaviti nove rekorde.
« Zadnja izmjena: 22. Svibanj, 2019., 18:21 bhlazio »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 19
« Odgovori #204 : 25. Svibanj, 2019., 14:29 »
Jel tko ima zadnjih par dana na PC-u problema s FIFA 19? U drugom poluvremenu svake utakmice izgubim zvuk komentatora i ako stisnem pauzu zablokira mi igra...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 19
« Odgovori #205 : 26. Svibanj, 2019., 05:51 »
Čekirao fajlove i dobro je sad...

Kakva utakmica! Prvo poluvrijeme su me tako samljeni "njukastlani" da sam popio tri gola s 20 metara...
A u drugom poluvremenu startao s ultra attacking formacijom i sve u napad se isplatilo!
Poklisle svrake...



A nakon serije dobrih rezultata i potencijalnog drugog mjesta na ljestvici; šok.



Poraz protiv Chelsea je malo poljuljao ekipu u isčekivanju Liverpoola, a razloga za brigu je bilo...



Liverpool je jedina momčad ove sezone koja je kroz mene prolazila kao kroz šivcarski sir...
Nakon dva poraza za redom, nema mjesta panici, ali dogodili su se alarmanti sastanci i momčad je pod resetom!
Prvi na redu koji je stradao je AFC Bournemouth; dok je Ante Rebić postigao gol tjedna, a možda i jedan od ljepših u sezoni!

EPL Goal of the Week | ANTE REBIĆ SCREAMER vs. AFC Bournemouth

Pogled na trenutnu ljestvicu...


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 19
« Odgovori #206 : 29. Svibanj, 2019., 17:39 »
U svega par dana odigrao više od 50 utakmica i tako prvu sezonu s Wolverhamptonom priveo kraju. Apsolutno iznenađenje je da sam izborio LP i da sam osvojio FA CUP! Iako sam imao puno poraza u sezoni, ni ostali od gornjeg doma nisu bili imuni na loše rezultate. Usred zime prodajem Nevesa Chelseu za 87,000,000€ i kupujem Origija, no ne shvaćam da sam ga kupio tek nakon kraja sezone, pa sam ozljedom Raula imao deficit u napadu. Kolo prije kraja porazom protiv Liverpoola izgubio bi ligu prvaka ukoliko bi Everton dobio zadnju utakmicu. No iako sam osigurao barem bod na Anfieldu, Spursi su pobjedili Everton, tako da LP dolazi na Molineux.

Šta reć...



I najbolji igrač sezone sa 55 nastupa 33 pogodaka i devet asistencija u svim natjecanjima! EPL zlatna kopačka!





A kako sam osvojio FA CUP, još jedna vijest me obradovala; bivši Dinamovac Dani Olmo proglašen je za igračem turina!



A za LP sam potrošio mnogo za učvrstit obranu! Dao sam najboljeg srednje beka i još podosta milijona za Umtitija!



A i kasa kluba je puna pa imam na raspolaganju puno za potrošit...



Slažem momčad za novu sezonu!
Oba Jota morat će potražiti novi klub, kao i Moutinho, a za tu trojicu planiram dobiti najmaje 100,000,000€. Želja je Brozović, Axel Witsel i Thorgan Hazard...
A najmanje što mi je trebalo za početak nove sezone jest teška ozljeda novopridošlice...



Everton došao po skupog veznjaka...



A dao odličnog defanzivca za trećeg na svijetu Witsela...





A ja nažalost izgubio FA Community Shield Finale...



A sada kreće EPL i ubrzo nova sezona Lige Šampiona; ovog puta s atomskim Wolvesima!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 19
« Odgovori #207 : 29. Svibanj, 2019., 22:48 »

Wolverhampton Wanderers Football Club
The Wanderers | Molineux Stadium 32,050 att.

Wolves have won the FA Cup five times, most recently in 2019, and finished runners-up on a further four occasions.
The club has also won the Football League Cup twice, in 1974 and 1980.
Ultimate Difficulty | Season Two




Početak nove sezone iz snova. Prve četiri utakmice četiri pobjede i djelim prvo mjesto s Chelsea-om, Cityem i Unitedom. No onda se desio Leicester. Gostovanje kod lisica neću pamtit po dobrom, prvo sam vodio 1:2 i onda dobio gol u devedesetoj za 3:2 prvi poraz ove sezone u Premiershipu. Moram napomenut da mi je čudno vidjet moj stadion Molineux koji jedini ima gostojuću tribinu smještenu bočno od terena, na donjoj etaži. Uspio sam u naumu i doveo Thorgan Hazarda, brata slavnije Edena. Kiša i poraz oprali su osmjehe skoro 4000 navijača vukova koji su potegnuli na gostovanje.



A onda je usljedila prva europska utakmica kluba nakon 30 godina, te prva ikad u povijesti ovog kluba u Ligi Prvaka...

Olympiakos SFP - Wolverhampton Wanderers F.C. | CL Match Day 01

Odg: FIFA 19
« Odgovori #208 : 30. Svibanj, 2019., 09:12 »
Zanimljivo je ovo za pratit, potaknulo me na razmišljanje da i ja ovako neki story započnem ako ulovim vremena, a imam par klubova u glavi s kojima bih mogao. :mrgreen:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #209 : 30. Svibanj, 2019., 12:19 »
@Cole  :thumbs: :thumbs: :thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9