HCL.HR

FIFA 19

  • 230 Odgovora
  • 53758 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 19
« Odgovori #210 : 30. Svibanj, 2019., 12:49 »
Moram priznat da sam sretan što sam Raúl Jiméneza zamjenio sa Jürgen Locadiom kojeg sam dopeljao iz Brighton & Hove Albiona. Prošle sezone Raúl je zabio pet golova u 19 utakmica. Locadia odmah u debiju za vukove, dva komada Watfordu u utakmici u kojoj sam odmarao Ante Rebića pred prvu domaću povijesnu utakmicu u Ligi Prvaka za Wolvse. Zasada sezona izgleda odlično. Iako dva vezana poraza protiv Leicestera i Olympiakosa su malo poljuljali samopouzdanje, vraćam se na staze dobrih rezultata.







Trenutna ljestvica izgleda ovako...



A ovdje možete pogledati i golove mjeseca Wolvesa, pa i ostaviti glas za svog favorita...


Wolves Goal Of The Month | EPL Goals of 19/20 Season - YouTube

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #211 : 03. Lipanj, 2019., 13:06 »
Mislio sam da se više ne mogu pojačati, ali odlučio sam uložiti u Bergkampa ove sulude 90+ TOTS free kartice. Ne znam zašto ni kako, tip je preop, nisam do sada imao igrača koji ovoliko utiče na igru kao on. 7 tekmi 8 velemajstorkih golova i 9 nemogućih asistencija je bilans ovog stroja. Uparen sa Luisom Hernandezom i Van Nistelstroyom, sa ledjima koja mu štite Gerrard, Rui Costa, Nedved i Blanc jednostavno uživam u svakoj tekmi.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 19
« Odgovori #212 : 09. Lipanj, 2019., 15:16 »
New report!
Krenuo po prve bodove u Ligi Prvaka i poslje pa čak i iznenađujućeg poraza moram odigrati prvu domaću utakmicu u natjecanju s dobrim rezultatom.
Poraz kod kuće praktički bi zatvorio vrata drugog kruga.




Wolverhampton Wanderers - Valencia Club de Fútbol | CL Match Day 02 - YouTube

Kako sam na početku sezone bio sretan što sam zamjenio Jürgen Locadiom Raúl Jiméneza, sreću je zamjenilo nezadovoljstvo.
Puno prilika je promašio Locadia u dosta utakmica i čak je kriv za ispadanje iz Liga Kupa užasnom predstavom, gdje je promašio čak 5 velikih prilika.
Ispadanje od Birminghama pojačalo mi je fokus za druga natjecanja...

Nakon pobjede u LP usljedila je i velika pobjeda protiv Chelsea u gostima!
Trenutno me najviše iznenađuje forma Liecestera koji na krilima Vardya i Draxlera radi čuda u premiershipu.
Draxler je sljedeći na listi velikih želja Wolvesa.





A jednu od najljuđih gostujućih utakmica i s puno golova odigrao sam protiv Crystal Palaca; čak devet golova.
Jedna od najboljih utakmica nekog igrača u EPL zadnjih par sezona. Savršeni Thorgan Hazard i njegovih 4/7!





Bacio sam oko na Mijata Gaćinovića!
Vjerojatno ću ga dovesti na zimu, dok sam pripremio transfer dogovora, gdje bi ozljeđeni na 4 mjeseca Draxler došao u Wolerhampton umjesto Demirbaya!
Transfer je dogovoren i obje strane su zadovoljne! Leicester dobiva zdravog igrača, a ja 4 star WC igrača...





Pobjeđujem u Ligi Prvaka Leverkusen, ali mi oni uzvraćaju porazom na Molineuxu.
Olympiakosu vraćam za prvi poraz u grupi i treba mi doslovce bod protiv Valencie u zadnjem kolu da prođem u šesnaestinu finala Lige Prvaka!
Pa je tako i bilo! A sada sljedi povijest!



*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #213 : 01. Srpanj, 2019., 12:16 »
Mislim da sam došao do kraja FUT-a, sada idemo na FIFA 20. :)






*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #214 : 03. Kolovoz, 2019., 02:54 »
Je li samo ja imam problema sa FIFOM ili je globalno? Bukvalno ne mogu nikog da pobijedim, moj superstar team izgleda kao hrpa amatera, obični pas dodati mi je postala naučna fantastika jer se lopte odbije od igrača kao da sam u martinelu udario. Protivnici ih oduvaju sa lakoćom u duelima iako imam npr. Vieru kojeg obični Fellaini strpa u džep. Stalno pogadjam okvir gola, odbrana luta, golman sve prima ... rating mi je spao sa 2170 na 1690, znači igra mi je bukvalno neigriva. U napadu su mi TOTS Salah, Mbappe, Ben Tedder I prime Ronaldinho ali to izgleda komično

Je li ovo skripting ili su cackali gameplay? Uglavnom užasno iskustvo.

Odg: FIFA 19
« Odgovori #215 : 04. Kolovoz, 2019., 16:16 »
Je li samo ja imam problema sa FIFOM ili je globalno? Bukvalno ne mogu nikog da pobijedim, moj superstar team izgleda kao hrpa amatera, obični pas dodati mi je postala naučna fantastika jer se lopte odbije od igrača kao da sam u martinelu udario. Protivnici ih oduvaju sa lakoćom u duelima iako imam npr. Vieru kojeg obični Fellaini strpa u džep. Stalno pogadjam okvir gola, odbrana luta, golman sve prima ... rating mi je spao sa 2170 na 1690, znači igra mi je bukvalno neigriva. U napadu su mi TOTS Salah, Mbappe, Ben Tedder I prime Ronaldinho ali to izgleda komično

Je li ovo skripting ili su cackali gameplay? Uglavnom užasno iskustvo.

najbolje sta mozes da radis je odi i " preorder " fifa 20  gg

Odg: FIFA 19
« Odgovori #216 : 21. Kolovoz, 2019., 20:04 »
Zanima me da li ima smisla sad kupit fifu 2019 zbog razlike u cijeni naspram fife 2020.

Igro bi ju online.

Da li nakon izlaska nove fife broj igrača na prethodnoj padne do te mjere da je recimo teško pronači online protivnika?

Odg: FIFA 19
« Odgovori #217 : 21. Kolovoz, 2019., 22:09 »
Zanima me da li ima smisla sad kupit fifu 2019 zbog razlike u cijeni naspram fife 2020.

Igro bi ju online.



Da li nakon izlaska nove fife broj igrača na prethodnoj padne do te mjere da je recimo teško pronači online protivnika?

ima smisla ako mislis igrat . Fifa 20 ce  bit ista stvar , jedino transferi updatani , drugo je sve kozmetika i pranje ociju , marketing . Broj igraca online u fut jako puno padne dole da , i neces dobivat totw i special kartice vise , to sve se seli u fifa 20 . , ali sto se tice protivnike , bit ce ih , i moc ces nac igrace za igrat i bit potpuno aktivan u fut .

Odg: FIFA 19
« Odgovori #218 : 22. Rujan, 2019., 23:05 »
Kupio  mi je kolega orginal Fifu 2019 kako bi mogao igrati online utakmice, ali nikako ne mogu pronaći protivnika za igru. Molim neki savjet kako najlakše da pronađem protivnika i koje postavke moram podesiot da to postignem.
Hvala!
« Zadnja izmjena: 24. Rujan, 2019., 23:42 rolac69 »

Odg: FIFA 19
« Odgovori #219 : 23. Rujan, 2019., 19:50 »
Kupio sam orginal Fifu 2019 kako bi mogao igrati online utakmice, ali nikako ne mogu pronaći protivnika za igru. Molim neki savjet kako najlakše da pronađem protivnika i koje postavke moram podesiot da to postignem.
Hvala!
Di? jel pricas o fut? o kojoj platformi pricas? Nikakve postavke " nemozes podesit " da bi ti to poboljsalo . Ako igras fut , sada izlazi fifa 10 i sve se sele tamo .

Odg: FIFA 19
« Odgovori #220 : 23. Rujan, 2019., 23:19 »
Ok, onda mi je frend uzalud kupio fifu 2019 :) A da li mi netko može reći dali Fifa 2019 podržava mogučnost da igram protiv nekog tko ima Fifu 2019 na PS4?

A što se tiće FUT-a uzeću premium pretplatu na EA i to je to.

Odg: FIFA 19
« Odgovori #221 : 25. Rujan, 2019., 00:57 »
Ali opet kaki su ovo tripovi đesu ti protivnici, pa zar je moguće da nitko više ne igra Fifu 2019 ili moram podesiti neke postavke :fpalm: :fpalm: :fpalm:


Odg: FIFA 19
« Odgovori #222 : 25. Rujan, 2019., 15:47 »
Ali opet kaki su ovo tripovi đesu ti protivnici, pa zar je moguće da nitko više ne igra Fifu 2019 ili moram podesiti neke postavke :fpalm: :fpalm: :fpalm:


Once again , ovo nije fut , ovo su " seasons " . Ako pise " o online " onda naravno da neces nikog nac kada nitko osim tebe to neigra . Ako si uzeo premium kako si i sam reko , to znaci da imas access za fifa 20? zasto to neigras kada si svi tamo?

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #223 : 14. Listopad, 2019., 06:11 »
Za vikend odigrao oko 10 tekmi sa frendom 1 vs 1, jučer sa Barcom krenuo igrati neki custom random tournament na WC težini, da se "uigram" na većim težinama jer nisam do sada.
Ugl, meni kao laiku nije jasno kako netko može razvaljivati AI-a na najvećoj težini - pa ja na WC u 3 tekme imam 5 bodova, a igrao sam protiv nekih mrljavaca :D

Recim puno lakše mi igrati protiv duplo jačeg frenda i tu baš igraš onoliko koliko možeš i kužiš igru, dok ovo me nekad frustrira - imam osjećaj kao da su skripte za težine radili na način da na tim većim težinama jednostavno svakom igraču daju više šanse nego tebi. Jučer zadnja tekma 1-1 protiv New York-a, oke - od starta sa 10 igrača jer sam sa Rakitićem polomio tipa. No i iz te tekme i iz prijašnje dvije imam osjećaj da protivnički zadnji bočni kao da imaju veću snagu nego Messi i Dembele.

Valjda stvar navike.

Ostat ću na Fifi 19, preskačem 20 jer ne želim bacati pare za par dorada, i to uglavnom loših.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #224 : 24. Listopad, 2019., 06:14 »
Ekipa pitanje, jučer pokrenuo FUT nakon dugo vremena.

Zašto nekim igračima ne mogu staviti "consumables" tj produžiti ugovore? Imam cca 4-5 igrača koji mi blinkaju i njima ne mogu ugovore dati. Drugima sam mogao.

Btw, igrao one tekme protiv AI-a za bodove, došao sam do zadnjeg protivnika po jačini, i to dosta jači od mene. Inače sam takve tekme gubio jer su uvijek imali u napadu neke Ronalde, ove one, doslovce preko 90 zvijezde.

90 regularnih minuta, oni su imali omjer udaraca 28-17 i samo jedan gol. Doslovce mi je golman sa 75 ocjenom skidao sve živo i neživo.

Ja sam imao 11-5 omjer i uspio zabiti jedan. Igrao se u biti napad za napadom, oni se uopće nisu branili jer realno protiv mojih početničkih debila dosta ti je golman na golu.
Produžetci oni 4 stative, ja 1 zicer prokockao. I dobio na penale 3-1.

Da je više ovakvih tekmi, puno više bi volio igru. Ovo se valjda poklopilo da se igra brzi nogomet što ja obožavam.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9