HCL.HR

FIFA 20

  • 133 Odgovora
  • 37362 Hitova
Odg: FIFA 20
« Odgovori #15 : 11. Rujan, 2019., 15:32 »
Demo izasao. Gameplay doradjen, svidja mi se ako ovako ostane. Sutevi i pasovi sredjeni, divljanje sa skill moves napokon limitirano. Blagi update 19, nista aman.

Volta ce pokidati, skidam kapu, revolucija.  :hihi:

naravno da je connection super  i sve radi kad je " offline "    Si cuo kad za pojam " ea servers " ? cekaj jos par danas pa bus vidio haha Day one patch bude , i 10 do 15 patcheva incoming in next few months .

Nemam problema sa online FIFA, rijetko, iako bi serveri mogli biti dosta bolji. Ti patchevi me zivciraju, tamam se naviknem na jedno, oni nesto pokvare.

za servere moramo vidit kada igra bude  " out " prvih par dana odmah cemo vidjet na cemo smo , ako je isto ko i 19 ili je bolje . U vezi patcheva ,  igra igra potpuno drugacije na day one i par tjedana ili mjeseci kasnije tako je uvijek bilo . Svi kazu kada izadje da je igra super , i onda ovi zezneju sa patchevima , Bilo je tako u 18 i 19 . Di ces ti igrat? na xboxu?

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #16 : 11. Rujan, 2019., 15:35 »
Demo izasao. Gameplay doradjen, svidja mi se ako ovako ostane. Sutevi i pasovi sredjeni, divljanje sa skill moves napokon limitirano. Blagi update 19, nista aman.

Volta ce pokidati, skidam kapu, revolucija.  :hihi:

naravno da je connection super  i sve radi kad je " offline "    Si cuo kad za pojam " ea servers " ? cekaj jos par danas pa bus vidio haha Day one patch bude , i 10 do 15 patcheva incoming in next few months .

Nemam problema sa online FIFA, rijetko, iako bi serveri mogli biti dosta bolji. Ti patchevi me zivciraju, tamam se naviknem na jedno, oni nesto pokvare.

za servere moramo vidit kada igra bude  " out " prvih par dana odmah cemo vidjet na cemo smo , ako je isto ko i 19 ili je bolje . U vezi patcheva ,  igra igra potpuno drugacije na day one i par tjedana ili mjeseci kasnije tako je uvijek bilo . Svi kazu kada izadje da je igra super , i onda ovi zezneju sa patchevima , Bilo je tako u 18 i 19 . Di ces ti igrat? na xboxu?

Mene te promjene iritiraju. Razumijem kada popravljaju neke stvari tipa preprevise golova skaricama na pocetku 19, ali kad zamijene nesto sto mi je bilo dobro onda nastaje problem.

Prodao sam XBox prosle godine, uz Pro mi je jednostavno postao suvisan. Ti?

Odg: FIFA 20
« Odgovori #17 : 11. Rujan, 2019., 16:49 »
Demo izasao. Gameplay doradjen, svidja mi se ako ovako ostane. Sutevi i pasovi sredjeni, divljanje sa skill moves napokon limitirano. Blagi update 19, nista aman.

Volta ce pokidati, skidam kapu, revolucija.  :hihi:

naravno da je connection super  i sve radi kad je " offline "    Si cuo kad za pojam " ea servers " ? cekaj jos par danas pa bus vidio haha Day one patch bude , i 10 do 15 patcheva incoming in next few months .

Nemam problema sa online FIFA, rijetko, iako bi serveri mogli biti dosta bolji. Ti patchevi me zivciraju, tamam se naviknem na jedno, oni nesto pokvare.

za servere moramo vidit kada igra bude  " out " prvih par dana odmah cemo vidjet na cemo smo , ako je isto ko i 19 ili je bolje . U vezi patcheva ,  igra igra potpuno drugacije na day one i par tjedana ili mjeseci kasnije tako je uvijek bilo . Svi kazu kada izadje da je igra super , i onda ovi zezneju sa patchevima , Bilo je tako u 18 i 19 . Di ces ti igrat? na xboxu?

Mene te promjene iritiraju. Razumijem kada popravljaju neke stvari tipa preprevise golova skaricama na pocetku 19, ali kad zamijene nesto sto mi je bilo dobro onda nastaje problem.

Prodao sam XBox prosle godine, uz Pro mi je jednostavno postao suvisan. Ti?

A znam da . morat cemo vidjet sta bude za par dana . gdJe  budes igro onda? ps4? Ja vjerojatno tu na pc u , steta kaj nebudemo mogli igrat zajedno opet :P

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #18 : 11. Rujan, 2019., 23:51 »
Steta. Ja sam uvijek bio PS igrac. Imao sam jedan izlet na XBox koji mi je simpaticna konzola i dalje, medjutim PS jos od jedinice jd moja maticna konzola. Imam i solidan PC i laptop ali nikada nisam bio nesto pretjerano zagrijan za PC igranje, jednostavno obaveze, porodica, djeca me tjeraju na simple igranje a konzola mi je idealna za to.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #19 : 20. Rujan, 2019., 00:44 »
Odigrao 5 tekmi, EA poslovicno rijesio domaci zadatak, tim koji dobija se ne mijenja. Malo dotjerali gameplay, malo vizualizaciju, Volta revolucija, znaju sta rade. Zbog Volte, companion i web app, raznolikosti modova, zanimljivog UT-a, Pro club ... monotoni PES, nazalost, nema sta traziti.

Odg: FIFA 20
« Odgovori #20 : 20. Rujan, 2019., 07:55 »
Volta je zvjer, jucer sam opet malo demo opalio. Smjesno mi je jedino sto je s vece udaljenosti tesko pogoditi cak i prazan gol (lopta uglavnom pogodi u zid iako ciljas prema golu). Vjerojatno su to napravili da nema golova "s gola na gol". Bar je moj dojam takav, mozda jednostavno nisam dobro ciljao pa napucao zid.  :hihi:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #21 : 24. Rujan, 2019., 11:31 »
Nakon 30 tekmi mogu slobodno reci da je ovo najbolji virtualni nogomet koji sam igrao godinama unazad. Ispocetka sam se malo mucio sa odbranom protiv brzih igraca, ali dok sam sredio tim, postavio pravu formaciju i malo "usao" u igru sve se poslozilo. Igra je strasno izbalansirana, ne vidim do sada nijedan exploit ili bug kao sto je bilo na pocetku prosle FIFE. Pravo je uzivanje igrati, a ovaj early acces daje strasnu prednost nad onim koji ga nemaju. Vec imam solidan tim iako nisam imao apsolutno srece u packovima, medjutim jeftin transfer market mi je to nadomjestio. Sada cu uloziti 50k coinsa u igrace koje cu prodati kada sluzbeno izadje igra i cijene odu u nebo. 86 igraca kupiti za 9k coinsa je smijesno. Sve u svemu, topla preporuka za igru, uz Voltu za razbibrigu defintivno worth to buy.

*

Gigo

  • *
  • 25
Odg: FIFA 20
« Odgovori #22 : 25. Rujan, 2019., 22:01 »
Isplatili se uzeti Fifu ove godine? Je li bolja od prosle i kakav joj je gameplay? Hvala

Odg: FIFA 20
« Odgovori #23 : 26. Rujan, 2019., 01:16 »
Isplatili se uzeti Fifu ove godine? Je li bolja od prosle i kakav joj je gameplay? Hvala

Po meni, moje misljenje je da se ISPLATI kupiti
« Zadnja izmjena: 26. Rujan, 2019., 12:07 wyzard »

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #24 : 26. Rujan, 2019., 01:32 »
Isplati itekako.

Izuzev op pace u gameplayu koji meni lično smeta i tjera me da igram drugacije nego sto volim, igra je apsolutno odlicna.

Odg: FIFA 20
« Odgovori #25 : 26. Rujan, 2019., 20:38 »
Radi ko pukkija?

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #26 : 26. Rujan, 2019., 22:27 »
Radi ko pukkija?

Uradio ja odmah na pocetku, srednja zalost, dobar ko super sub.

Odg: FIFA 20
« Odgovori #27 : 27. Rujan, 2019., 16:05 »
Radi ko pukkija?

Znaci bolje ne radit jelda?
Uradio ja odmah na pocetku, srednja zalost, dobar ko super sub.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 20
« Odgovori #28 : 01. Listopad, 2019., 08:53 »
Probao par demo tekmi, nema šanse da kupim, dobra je i Fifa 19. U biti, jedina promjena koju vidim je nešto sporiji tempo, nekako se obrana igra sa više smisla - tj puno više se blokiraju pokušaji, i igrači kao da više slušaju taktiku koju odrediš,pa i na taj način momčad igra.

Nije loše, ali davati novce za par ispravak i ono najjadnije - malo kozmetičke promjene - nema šanse.

Bio bi red da Fifa i PES naprave pauzu od barem 2 godine, pa neka izbace nove igre, a ne upgrade postojećih verzija.

Probat ću i PES demo, pa da vidimo - prošle godine mi je baš demo verzija dala do znanja da mi je bolje ležala Fifa nego PES, a nisam zagovaratelj niti jednog serijala - otvoren sam za sve.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #29 : 01. Listopad, 2019., 10:46 »
Probao par demo tekmi, nema šanse da kupim, dobra je i Fifa 19. U biti, jedina promjena koju vidim je nešto sporiji tempo, nekako se obrana igra sa više smisla - tj puno više se blokiraju pokušaji, i igrači kao da više slušaju taktiku koju odrediš,pa i na taj način momčad igra.

Nije loše, ali davati novce za par ispravak i ono najjadnije - malo kozmetičke promjene - nema šanse.

Bio bi red da Fifa i PES naprave pauzu od barem 2 godine, pa neka izbace nove igre, a ne upgrade postojećih verzija.

Probat ću i PES demo, pa da vidimo - prošle godine mi je baš demo verzija dala do znanja da mi je bolje ležala Fifa nego PES, a nisam zagovaratelj niti jednog serijala - otvoren sam za sve.

Slazem se da trebaju raditi patch ili season pass.

Ali generalno, sta novo revolucionarno mogu ponuditi u nogometu? Evo FIFA je pokusala sa Voltom, a sto se tice gameplaya daleko je bolji od 19, demo nije mjerilo jer je igra drugacija.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9