HCL.HR

FIFA 20

  • 133 Odgovora
  • 37361 Hitova
*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #60 : 18. Listopad, 2019., 00:19 »
Jbg.

Da nema ovih sbc i packova, pa i drafta, prestao bih igrati. Gameplay je totalno skriptovano, lose odradjeno smece, jadno za igrati. Samo je PES gori od ovoga. Ukoliko nesto ubrzo ne poprave prestacu totalno igrati, uzecu RDR 2 i sa tim se zabavljati, jahati konje i uzivati u virtualnoj prirodi.  :mrgreen: Lag, delay, nerensponzivnost ... ne mogu da vjerujem da je ovo FIFA, nekad se zapitam da li igram PES koliko je lose. A dobro su poceli, i solidno je izgledalo.
« Zadnja izmjena: 18. Listopad, 2019., 10:57 bhlazio »

Odg: FIFA 20
« Odgovori #61 : 18. Listopad, 2019., 14:19 »
Jbg.

Da nema ovih sbc i packova, pa i drafta, prestao bih igrati. Gameplay je totalno skriptovano, lose odradjeno smece, jadno za igrati. Samo je PES gori od ovoga. Ukoliko nesto ubrzo ne poprave prestacu totalno igrati, uzecu RDR 2 i sa tim se zabavljati, jahati konje i uzivati u virtualnoj prirodi.  :mrgreen: Lag, delay, nerensponzivnost ... ne mogu da vjerujem da je ovo FIFA, nekad se zapitam da li igram PES koliko je lose. A dobro su poceli, i solidno je izgledalo.

Znam stari , kuzim te . Evo danas dolazi taj Scream promo pa cemo vidit sta bude sa tim .

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #62 : 18. Listopad, 2019., 19:28 »
Koja ludost. Otvorim na mobitelu pack jer kontam poslije Pogbe mogu dobiti samo kikiriki i dobijem ovo, lik kosta 180 tisuca:




Prvi tim mi izgleda bolesno nakon mjesec dana, jos vcrs dodajem POTM Harita za WL.

« Zadnja izmjena: 18. Listopad, 2019., 19:39 bhlazio »

Odg: FIFA 20
« Odgovori #63 : 18. Listopad, 2019., 19:31 »
Koja ludost. Otvorim na mobitelu pack jer kontam poslije Pogbe mogu dobiti samo kikiriki i dobijem ovo, lik kosta 180 tisuca:

(Klikni za pregled slike.)

red list op

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #64 : 18. Listopad, 2019., 19:41 »
Koja ludost. Otvorim na mobitelu pack jer kontam poslije Pogbe mogu dobiti samo kikiriki i dobijem ovo, lik kosta 180 tisuca:

(Klikni za pregled slike.)


Hahah, mogu u Youtubere. Nesto ne stima, ovo je previse. Mislim da cu ovo sve rasprodati i kupiti neku ikonetinu.
red list op

Odg: FIFA 20
« Odgovori #65 : 18. Listopad, 2019., 19:50 »
Koja ludost. Otvorim na mobitelu pack jer kontam poslije Pogbe mogu dobiti samo kikiriki i dobijem ovo, lik kosta 180 tisuca:

(Klikni za pregled slike.)


Hahah, mogu u Youtubere. Nesto ne stima, ovo je previse. Mislim da cu ovo sve rasprodati i kupiti neku ikonetinu.
red list op

pa  vidis da je istina . i onda ljudi govore o " pack luck " . Kada neko ne packa niti boarda niti ' profita , a drugi likovia konstantno i  cijelo vrijeme ikone , meta playera i meta profit na free to play acountima onda znas da se neradi o " luck " . Najbolji primjeri youtuberi naravno .

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #66 : 18. Listopad, 2019., 22:40 »
Ma to njihovo pack luck je smijesno. Meni ovo izgleda ono vidite svi sta sam dobio pa navalite na FIFA pointse.

Pogba me nosi u WL, 10 tekmi 8 pobjeda. Lag ubija, ali iskustvo sa PES-a me nosi.

Igras li ti WL, kako stojis?

Odg: FIFA 20
« Odgovori #67 : 19. Listopad, 2019., 14:03 »
Ma to njihovo pack luck je smijesno. Meni ovo izgleda ono vidite svi sta sam dobio pa navalite na FIFA pointse.

Pogba me nosi u WL, 10 tekmi 8 pobjeda. Lag ubija, ali iskustvo sa PES-a me nosi.

Igras li ti WL, kako stojis?

znam stari . zato ih i ea stavlja na " red list " tako da ljudi " vide " i misle i oni ce tako , logicno idu i kupe masivno fifa pointsa i ne pakaju ama bas nista ,Odu na youtube vide istog lika drugi dan paka ikonu open i idu oni fifa pointse opet i tako u krug . Ja sam silver 3 at the moment . Oces grindat za tvojeg dzeku? lol

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #68 : 19. Listopad, 2019., 17:02 »
Ma kakvi, Dzeko mi je bitan za tim ko drugi enter na tastaturi.  :mrgreen:

Meni ove godine samo sipaju igraci i to vecinom tradeable: Pogba, Wijnaldum iF, Suarez, Mertens, Hummels, Alderweireld, Coman par puta, Martial 2 puta dok je kostao 80k ... ali od mene FIFA pointse nece vidjeti.  :mrgreen:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #69 : 19. Listopad, 2019., 22:51 »
Nisam mislio da cu ovo ikada napisati i reci ali FIFA 20 je, trenutno, najvece sranje koje sam poigrao u zivotu, cak vece i od PES 19. Nevjerovatno sta su uradili od igre.

Odg: FIFA 20
« Odgovori #70 : 20. Listopad, 2019., 14:18 »
Nisam mislio da cu ovo ikada napisati i reci ali FIFA 20 je, trenutno, najvece sranje koje sam poigrao u zivotu, cak vece i od PES 19. Nevjerovatno sta su uradili od igre.

dok je pack luck tu moze se sve zaboravit haha :D koji rank si zavrsio u wl ? jel bilo gold 1 kako si planiro?

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #71 : 20. Listopad, 2019., 16:40 »
Jos 10 utakmica pokusao i sve rage quitao, katastrofa. Lag, balvani u odbrani, momentum, znao sam voditi 4:0 i u 90. primim za 5:4.  Znaci silver 2. Nemam rijeci, sve mislim da je do mene i onda vidim da je generalni problem.

Kako si ti prosao?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 20
« Odgovori #72 : 20. Listopad, 2019., 19:21 »
Karijera šta popravljena?

Odg: FIFA 20
« Odgovori #73 : 20. Listopad, 2019., 21:36 »
Karijera šta popravljena?

briem da ne . Sada je zadnji patch bio prije par dana popravili su glitcheve i sve te stvari koju bile wrong kazu ali sta se tice inovacija ili boljih stvari briem da ne stari moj .

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #74 : 21. Listopad, 2019., 01:08 »
Opa, pozalio se Castro i sada svi ostali YouTuberi se zale na FIFU, mozda sada nesto i promijene.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9