HCL.HR

FIFA 17

  • 208 Odgovora
  • 79975 Hitova
*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: FIFA 17
« Odgovori #150 : 08. Listopad, 2016., 10:17 »
Desni klik na x360ce.exe > Properties > Run this as Administrator i Apply

Odg: FIFA 17
« Odgovori #151 : 08. Listopad, 2016., 18:48 »
Igra li ko na PS4 ?
psn sonicfox93

Odg: FIFA 17
« Odgovori #152 : 09. Listopad, 2016., 14:51 »
Desni klik na x360ce.exe > Properties > Run this as Administrator i Apply
Opet isto, ne može da da prepozna.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: FIFA 17
« Odgovori #153 : 09. Listopad, 2016., 20:38 »
Skini Motionjoy, pa probaj preko njega. Nema veze što je za PS kontrolere, kad ima u opcijam da staviš 'custom' kontroler.


Upute kako istalirati drivers:

1. Motionjoy/Driver Manager/

2. Uštekaj kontroler u PC, kad ga izbaci tu da je učitan, označiš i klikneš na 'install all'.

3. Kad instalira, klikneš na 'Profiles' pa probaš; Ds3,360x, a ako nijedan dobro ne bude radio, klikneš na 'Custum' i napraviš profil.
Sretno!  :piva:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: FIFA 17
« Odgovori #154 : 10. Listopad, 2016., 12:06 »
Skini Motionjoy, pa probaj preko njega. Nema veze što je za PS kontrolere, kad ima u opcijam da staviš 'custom' kontroler.


Upute kako istalirati drivers:

1. Motionjoy/Driver Manager/

2. Uštekaj kontroler u PC, kad ga izbaci tu da je učitan, označiš i klikneš na 'install all'.

3. Kad instalira, klikneš na 'Profiles' pa probaš; Ds3,360x, a ako nijedan dobro ne bude radio, klikneš na 'Custum' i napraviš profil.
Sretno!  :piva:
Čim dođem sa posla, pokušaću.

Odg: FIFA 17
« Odgovori #155 : 11. Listopad, 2016., 09:55 »
Uspeo sam da rešim problem, hvala Vam.

Odg: FIFA 17
« Odgovori #156 : 14. Listopad, 2016., 00:48 »
Ne znam, što više igram ovu fifu to mi se manje sviđa. Nekako mi se čini da je previše skriptirana i previše šablonski napravljena, a nogomet nije šablonska igra.

Posvetio sam se zadnjih par dana Ultimate Teamu i sad tu dolazi do izražaja gore spomenuto. Sastavio sam solidnu ekipu, uglavnom od igrača koji su mI višak, 79 overall, chemistry oko 70, i krenem igrat singleplayer ligu protiv AI-a, da zaradim nešto coinsa i da ne trošim igrače koje čuvam za online mečeve. Odaberem najlošiju ligu, League 2, znači 4.engleska liga, protivnici su mi ekipe sa 0.5 ili 1 zvijezdicom. I sad kod svake utakmice piše na kojoj je težini, uglavnom ostavio sam na semi-pro i amateur, što mi je poželjno da što lakše dođem do coinsa. Sad dolazimo do ključne stvari:

Bilo da igram na amateur, semi-pro ili world class nema neke razlike jer igra je očito skriptirana da neovisno o težini, ekipe sa 1 zvijezdicom protiv mene igraju kao Barcelona. Neki tamo engleski niželigaški krkan koji ima brzinu 60 mi bez problema prešprinta Mahreza, drugi kojem strenght i balance nisu iznad 60 mi Martiala izgura kao da je od papira i slično. Uglavnom, iako piše da se radi o istim težinama, one su potpuno drukčije kad igrate Ultimate team i npr Career mode. Jasno mi je da za UT žele otežati skupljanje coinsa kako bi ih ljudi kupovali pravim novcima, ali to ne opravdava ovu skriptiranost i općenito šablonsko igranje i razmišljam da igru već prodam, jer očekivao sam ipak nešto više nakon dema.
« Zadnja izmjena: 14. Listopad, 2016., 00:54 luyindula8 »

Odg: FIFA 17
« Odgovori #157 : 14. Listopad, 2016., 08:28 »
Čisto arkadni nogomet, ako želiš pravu nogometnu simulaciju uzmi PES.

Odg: FIFA 17
« Odgovori #158 : 14. Listopad, 2016., 09:35 »
Ma nije mi ni pes neko ludilo, probam demo svake godine, i nekako mi to nije to

U pat poziciji sam  :P

Odg: FIFA 17
« Odgovori #159 : 14. Listopad, 2016., 11:00 »
Sami moto "Control reality" govori sve...

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 17
« Odgovori #160 : 14. Listopad, 2016., 11:03 »
@luyindula8, upravo sam ja o tome pisao o FIFA 16. Jednostavno nemaš osjećaj da imaš bolji i nadmoćniji tim, svi igrači su mi loše izbalansirani i svejedno je na kojoj težini igraš isto igraju i engleski provincijalski klub i Barcelona. U PES-u se to strašno osjeti, ako imaš Ronalda na krilu odmah si u plusu, ako imaš sporog i tromog stopera u minusu si. Generalno, ni PES ni FIFA ove godine nisu dobri, što je u jednih dobro u drugih ne valja, FIFA je strašno grafički napredovala, poboljšana je fizika i to je to. PES opet muči stare boljke sa online i licencama, tako da ...

Odg: FIFA 17
« Odgovori #161 : 18. Listopad, 2016., 11:53 »
@luyindula8, upravo sam ja o tome pisao o FIFA 16. Jednostavno nemaš osjećaj da imaš bolji i nadmoćniji tim, svi igrači su mi loše izbalansirani i svejedno je na kojoj težini igraš isto igraju i engleski provincijalski klub i Barcelona. U PES-u se to strašno osjeti, ako imaš Ronalda na krilu odmah si u plusu, ako imaš sporog i tromog stopera u minusu si. Generalno, ni PES ni FIFA ove godine nisu dobri, što je u jednih dobro u drugih ne valja, FIFA je strašno grafički napredovala, poboljšana je fizika i to je to. PES opet muči stare boljke sa online i licencama, tako da ...
Isto je i kod mene, nevernovatno je kako se ne oseća razlika u brzini. Npr. ideš sa Aguerom u napad i stižete Gigs...

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 17
« Odgovori #162 : 18. Listopad, 2016., 18:49 »
Odigrao sam ovo što imam trial preko EA Access i generalno sam zadovoljan FIFA-om, međutim te neke sitnice u balansiranosti, šablonska igra i taktička površnost me odvlače od nje, pa ću pričekati da vidim hoće li najavljeni patch šta promijeniti, a ako ne promijeni igraču PES do dolaska FIFA u EA Access, više sam zagrijan za BF1 :)

Odg: FIFA 17
« Odgovori #163 : 18. Listopad, 2016., 22:17 »
A ja sam svoju prodao za koliko sam je i kupio, pa cu je mozda nabavit opet kad bude na nekom popustu jer 400 kn mi ne vrijedi ipak

Odg: FIFA 17
« Odgovori #164 : 10. Studeni, 2016., 14:04 »
Pozdrav ljudi ovako planiram kupiti fifu17 za ps3 pa ne zanima jel znate možda hoce li u skorije vrijeme biti na popustu ako netko zna
Hvala

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9