HCL.HR

FIFA 17

  • 208 Odgovora
  • 80049 Hitova
*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 17
« Odgovori #75 : 13. Rujan, 2016., 21:27 »
Jesi ti igrao prijašnje Fife ili si friško prešao s PES-a?

Frišak sa PES-a nakon 20 godina samo i samo PES-a  :hihi:

Sa EA Accessom sam skinuo FIFA 16 i pokušavao, trudio se, tješio se, igrao unazad mjesec dana ... ali nije išlo, igra mi je ličila na Lego fudbal.
Međutim ovaj demo mi je odmah "sjeo"  :D

Odg: FIFA 17
« Odgovori #76 : 13. Rujan, 2016., 22:53 »
što se tice same igre svidja mi se, jedino sto mi se malo ne svidja jeste trava, msm u igri je sasvim lijepa i ti, ali npr kada golman ispucava loptu sve je ravno i ne vidi se trava kao na fif 16, isto tako na ponovljenom snimku sve je ravno nema onoga kao na fifi 16 kada igraci slave pogodak i kada stane kopackom a trava se udubi

Odg: FIFA 17
« Odgovori #77 : 14. Rujan, 2016., 11:09 »
Jesi ti igrao prijašnje Fife ili si friško prešao s PES-a?

Frišak sa PES-a nakon 20 godina samo i samo PES-a  :hihi:

Sa EA Accessom sam skinuo FIFA 16 i pokušavao, trudio se, tješio se, igrao unazad mjesec dana ... ali nije išlo, igra mi je ličila na Lego fudbal.
Međutim ovaj demo mi je odmah "sjeo"  :D

Da, baš je kao LEGO nogomet. U PES se trebaš dobro oznojiti i taktizirati da dođeš do gola, baš je prava simulacija (realna). Fifa je jednostavno arkadnog tipa i svaka lopta prolazi.

Odg: FIFA 17
« Odgovori #78 : 14. Rujan, 2016., 14:11 »
Sory, BHLAZIO ali toliko si naporan sa PESovim gameplayem da to nisu istine.
Znamo... Pogrešno si uvjeren da je PESov gameplay bolji. Bravo ti. Sada pusti nama da govorimo o Fifi.
Imaš PES temu, piši tamo knjige o njegovom gameplayu. Postaješ n¨dosadan!

Odg: FIFA 17
« Odgovori #79 : 14. Rujan, 2016., 14:45 »
Covek je samo usporedio dve igre
Nije uopste naporan, i vecinu za pes i pise u temi za PES

Odg: FIFA 17
« Odgovori #80 : 14. Rujan, 2016., 15:06 »
Covek je samo usporedio dve igre
Nije uopste naporan, i vecinu za pes i pise u temi za PES


Sory, meni je naporan :P
Gameplay ovo, gameplay ono.... Shvatili smo ga prvi put kad je to rekao, nismo glupi. Čak sam se i u nekim stvarima
složio da PES u gameplayu ima boljih stvari ali lik samo piše da je gameplay u PESu bolji. Samo to, bez ikakvog objašnjenja
po čemu je bolji. Ja sam napisao po čemu je meni bolji. Tko želi neka čita starije postove...

Usporedba nije "gameplay je bolji" ili "fifa je lego igra". Ako ništa drugo, lego je zabavan. Ako to znači da mu je Fifa zabavna, odlično. AKo ne nije me briga jer, opet, nije rekao što sa tim misli. Kužiš? Kvragu, sad i ja postajem naporan :P


Znaš što ću ti reći? Offline igranje je puno bolje i za živce kod ovih igara.
Sve su prilike da ćemo sa FIFA 17 i Frostbite dobiti dobar gameplay, insideri pišu da strašno podsjeća na unaprijeđeni gameplay od PES 16. A gameplay i grafika igrača na FIFA 16 je katastrofa, tu nema polemike. Sve oči su sada uprte u FIFA 17.

Kako nema polemike? Polemike će uvijek biti. Pogotovo iz razloga što je ovo Fifa tema i mnogi ljudi ne žele
čitati toliko puno o PESu koliko ti pišeš... Sad, na temu u koju si me ulovio:
Fifa na žalost ima nekih problema- 1. Postoji nešto zvano FirstTouchControl što čini igru težom na krivi način.
                                                               2. Fintice su tako OP da ih može svaki besmrtnik koristiti s uspjehom
                                                               3. Udarci glavom su zajebana stvar i traže previše vremena da se nauče kako spada
PES ima isto par problema              - 1. Golmani ne postoje
                                                                2. Obrana i branjenje nije niti blizu Fifinog
                                                                3. Dese se neki bugovi vezani uz fiziku

Čuj.... Ja pratim PES i Fifa svjetska prvenstva. Moram reći da PESov gameplay izgleda bliže stvarnosti, neću lagati.
Fifa 12 je bila posljednja Fifa na pravom putu. Ne znam zašto na njoj nisu gradili svoj put nego su išli na ruke ljudima
koji igraju anti-nogomet sa optrčavanjima i skillsima koji me podsjećaju na Fifa street.
PES 16 definitivno ima prirodniji gameplay od Fife 16, to nije upitno. Fifa 16 je bolja igra od PESa 16, to nije upitno.
Fifa 14 je zadnja Fifa koja je imala gameplay godinama ispred PESa.
15ice su bile nusproizvodi makar mi je bila draža Fifa 15.
16ice su kod PESa veliki a kod Fife mali korak u pravom smjeru i sjećam se jedne stvari koje sam napisao-
gameplay njihovih demoa su bili toliko blizu da sam iskreno mislio da neće biti razlike koja god da se igra kupi.
Release Fife je promijenio mnogo toga na gore u gameplayu ali opet je to bila igra kod koje se više dobiva za uloženo.
Da... gameplay je najbitniji ali bitne su i licence i manjak bugova i bolji modovi i puno sitnica koje PES nema a mrvicu bolji gameplay ne može to sve nadoknaditi.
Ove godine ne znam da li ću koju od te igre kupiti ili ne. Imao sam sreću pa sam Fifu 16 prodao prije dolaska u OriginAccess pa mislim da ću 17icu isto čekati na accessu, najisplativije je a PES nije igra koju bi igrao online.
Konami treba uložiti vrijeme u pošten online mod bez cheatera i doći nekako do licenci
da se vrati čim više igrača jer mislim da su od pred-prošle godine sa gameplayem napokon na pravom putu.
 EA samo neka stvara igru koja je u globalu bolja ali ima balans u gameplayu na krivim stvarima.
OK, možda nije fer govoriti da Fifa ili PES imaju "bolji" gameplay jer ovisi o perspektivi.
Recimo da je netko napokon krenuo raditi nogometnu simulaciju (PES) a netko drugi radi na još većoj zaradi "arkadiranjem"  balansa igre koja je u svojoj verziji 2012-te godine dušu dala za sve nogometne igre.
I da, ja ću opet online igrati FIFU a offline PES. Vrlo jednostavno- Fifa je bolja igra.
Najbolje od svega je to što su i FIFA i PES na istom putu- da promijene to da je Fifa bolja igra.
« Zadnja izmjena: 14. Rujan, 2016., 15:13 baDarmageddoN »

Odg: FIFA 17
« Odgovori #81 : 14. Rujan, 2016., 17:54 »
pozdrav, da li mi moze neko od vas reci, zasto mi je trava npr kada ispucavam sa golmanom loptu sva ravna isto kao da je mutna, pa onda npr kada pravim postavu timova u pozadini trava kao da je zamagljena, nije kao na ovom videu https://www.youtube.com/watch?v=fdl-ys0FaD4 2:21 minut, i tako mi je sve u igri i kada je faul tj ponovljeni snimak, i to me bas bode u oci.
Ako neko zna sta je molio bi za pomoc

ostalo sve radi ok, na hight detaljima kao i fifa 16, konfiguracija i5 4440, 8 gb ram i graficka gtx 750 2gb ddr5
« Zadnja izmjena: 14. Rujan, 2016., 17:57 nedac10 »

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 17
« Odgovori #82 : 14. Rujan, 2016., 18:22 »
Sory, BHLAZIO ali toliko si naporan sa PESovim gameplayem da to nisu istine.
Znamo... Pogrešno si uvjeren da je PESov gameplay bolji. Bravo ti. Sada pusti nama da govorimo o Fifi.
Imaš PES temu, piši tamo knjige o njegovom gameplayu. Postaješ n¨dosadan!

Prvo, preskočiš post ako ti se ne sviđa, drugo, pojma nemaš i ne bih uopšte da se raspravljam sa tobom, ni o realnom ni o virtuelnom fudbalu.

Odg: FIFA 17
« Odgovori #83 : 14. Rujan, 2016., 18:23 »

Prvo, preskočiš post ako ti se ne sviđa, drugo, pojma nemaš i ne bih uopšte da se raspravljam sa tobom, ni o realnom ni o virtuelnom fudbalu.

Sad tek znam da sam u pravu :D

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 17
« Odgovori #84 : 14. Rujan, 2016., 22:59 »

Prvo, preskočiš post ako ti se ne sviđa, drugo, pojma nemaš i ne bih uopšte da se raspravljam sa tobom, ni o realnom ni o virtuelnom fudbalu.

Sad tek znam da sam u pravu :D


Grohotom se smijem.

Odg: FIFA 17
« Odgovori #85 : 14. Rujan, 2016., 23:13 »
 :loludara:

Odg: FIFA 17
« Odgovori #86 : 15. Rujan, 2016., 08:13 »
Sinoć sam malo odigrao demo i mogu reći da je grafika perfektna  :ave:

Gameplay nisam još do kraja istražio jer sam odigrao samo jednu tekmu. Probao sam onaj story mode i čini se super s tim cinematicima. Penali mi se čine malo kompliciraniji nego inače, jer se izvode kroz 3 koraka. Vjerojatno stvar navikavanja samo.

Odg: FIFA 17
« Odgovori #87 : 15. Rujan, 2016., 13:59 »
meni su i grafika i gameplay savršeni, samo imam jedan problem, konfa mi je i5 2500, gtx 1060, 8gb ram i imam konstatnih lockanih 60 fps-a, ali stalno mi slika trza i ne mogu to nikako riješit, boli za oči  :wildboy: :wildboy:
Flying through a digital universe as vast as our own and letting its inconceivable beauty consume you. That's the heart of No Mans Sky!!

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: FIFA 17
« Odgovori #88 : 15. Rujan, 2016., 14:06 »
:loludara:
(Klikni za pregled slike.)

LOOOOL kralj.  :hihi: :hihi: Radi tih stvari sam napravio twitter račun.

I kako je sa Hunterom ekipa, dali može igrat izvan Premiership-a?



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 17
« Odgovori #89 : 15. Rujan, 2016., 14:46 »
Samo Premiership. Predviđam da će to biti priča u trajanju jedne sezone. Ne treba očekivati puno od toga.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9