HCL.HR

FIFA 17

  • 208 Odgovora
  • 79740 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 17
« Odgovori #90 : 15. Rujan, 2016., 14:52 »
Zašto onda na nekim promotivnim materijalima za Huntera je i Borussia Dor.?

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: FIFA 17
« Odgovori #91 : 15. Rujan, 2016., 15:22 »
Nisam nigdje vidio Huntera u dresu neke momčadi izvan Engleske. Prilično sam siguran da je potvrđeno da je samo Premier liga, kaže u igri.

Odg: FIFA 17
« Odgovori #92 : 15. Rujan, 2016., 17:34 »
Da, samo Premijer Liga.

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: FIFA 17
« Odgovori #93 : 15. Rujan, 2016., 19:12 »
Krste mrtvi to gradjenje igraca, svaki igrac koji dobije loptu se pocne se graditi i jedino sto mozes je polomiti mu obadvije noge s ledja i dobit crveni karton. Penal molim boga da nedobijem jer nemam pojma kako se to izvodi. Grafika je cini mi se malcice bolja, nisam igro proslu FIFU dugo vremena pa nemogu napraviti razliku.

Odg: FIFA 17
« Odgovori #94 : 16. Rujan, 2016., 08:51 »
Meni je demo vrlo zadovoljavajuć, gameplay mi je sasvim dobar, možda malo sporiji nego na fifi 16.

Korneri - zanimljivi, daju veću slobodu i vidi se da je tu moguće uigrat neku akciju iz kornera, recimo da ubaciš na prvog igrača pa da je on prebaci dalje. Jedino mi se čini da će ovo usporavat utakmicu u online dvobojima.

Penali - smijeh, dosad sam imao jedan penal i tako sam ga tragično slabo pucao, no golman je srećom skočio u drugu stranu. Mislim da je, bar teoretski, mogao stić ustat se i skupit loptu prije nego dođe do gola. Ovo je stvar navike, uostalom bit će onih treninga za vježbat dok se utakmica učitava.

Journey mode - na prvu zanimljivo, ali isto ne vidim to kao dugoročnu priču, tj. možda i traje duže al pretpostavljam da će se dijalozi ponavljat u idućim sezonama. I zanimljivije bi bilo da možeš počet npr. iz 4.engleske lige. Vjerujem da je ovo ipak tek početak razvoja ovog moda kroz buduće serijale.


Odg: FIFA 17
« Odgovori #95 : 16. Rujan, 2016., 11:38 »
Meni je demo vrlo zadovoljavajuć, gameplay mi je sasvim dobar, možda malo sporiji nego na fifi 16.

Korneri - zanimljivi, daju veću slobodu i vidi se da je tu moguće uigrat neku akciju iz kornera, recimo da ubaciš na prvog igrača pa da je on prebaci dalje. Jedino mi se čini da će ovo usporavat utakmicu u online dvobojima.

Penali - smijeh, dosad sam imao jedan penal i tako sam ga tragično slabo pucao, no golman je srećom skočio u drugu stranu. Mislim da je, bar teoretski, mogao stić ustat se i skupit loptu prije nego dođe do gola. Ovo je stvar navike, uostalom bit će onih treninga za vježbat dok se utakmica učitava.

Journey mode - na prvu zanimljivo, ali isto ne vidim to kao dugoročnu priču, tj. možda i traje duže al pretpostavljam da će se dijalozi ponavljat u idućim sezonama. I zanimljivije bi bilo da možeš počet npr. iz 4.engleske lige. Vjerujem da je ovo ipak tek početak razvoja ovog moda kroz buduće serijale.



Sto se tice Journey moda, gledajuci onaj trailer od ea od prije dva dana, kada je demo izasao vidi se da Hunter igra u Newcastle-u, a oni su u drugoj ligi, vjerovatno ce se  moci i igrati u 2, 3 ligi, barem ja tako mislim

Odg: FIFA 17
« Odgovori #96 : 16. Rujan, 2016., 17:25 »
Meni je demo vrlo zadovoljavajuć, gameplay mi je sasvim dobar, možda malo sporiji nego na fifi 16.

Korneri - zanimljivi, daju veću slobodu i vidi se da je tu moguće uigrat neku akciju iz kornera, recimo da ubaciš na prvog igrača pa da je on prebaci dalje. Jedino mi se čini da će ovo usporavat utakmicu u online dvobojima.

Penali - smijeh, dosad sam imao jedan penal i tako sam ga tragično slabo pucao, no golman je srećom skočio u drugu stranu. Mislim da je, bar teoretski, mogao stić ustat se i skupit loptu prije nego dođe do gola. Ovo je stvar navike, uostalom bit će onih treninga za vježbat dok se utakmica učitava.

Journey mode - na prvu zanimljivo, ali isto ne vidim to kao dugoročnu priču, tj. možda i traje duže al pretpostavljam da će se dijalozi ponavljat u idućim sezonama. I zanimljivije bi bilo da možeš počet npr. iz 4.engleske lige. Vjerujem da je ovo ipak tek početak razvoja ovog moda kroz buduće serijale.



Sto se tice Journey moda, gledajuci onaj trailer od ea od prije dva dana, kada je demo izasao vidi se da Hunter igra u Newcastle-u, a oni su u drugoj ligi, vjerovatno ce se  moci i igrati u 2, 3 ligi, barem ja tako mislim
To mi je promaklo, vidiš zanimljivo. Svakako je izazovnije počet makar iz Championshipa nego odmah ravno u Premiership  :D

Odg: FIFA 17
« Odgovori #97 : 16. Rujan, 2016., 18:54 »
Danas sam imao vremena pa sam si odigrao demo verzije PESa i Fife na PS4.
Moram reći da su obje igre napredovale.
Fifa je u odnosu na prošlogodišnji naslov grafički ljepša. Nije puno ali opet...
Balans je potpuno promijenjen a tome najviše pridonosi promijena FirstTouchControla koji sada napokon
dopušta da igrači primaju lopte kako to i treba biti.
Mehanika i fizika su dobile najznačajnije promijene. Igrači napokon imaju fiziku i ne dešava mi se
da (primjera radi) Messi ili Zlatan imaju isto djelovanje na suparničkog igrača i ono što je najbolje
ove godine niti jedna lopta nije izgubljena. Pravom fizičkom igrom sve se da popraviti.
AI je stvarno na visokoj razini, pogotovo AI obrane. Napokon je Legendary težina s razlogom legendary.
Brzina, putanja, mehanika i animacije lopte su taman kako trebaju biti.
Mini igre za vrijeme loadinga su mi super. Napete, kompetativne, neke teže neke lakše- Zabavno. Pogotovo
ako igraš sa /protiv frenda. Napokon neki pomak.
Slobodnjaci, penali i korneri su napokon na nekoj težoj razini. Sviđa mi se to, makar ih ne znam koristiti, još :P


Sve u svemu meni se ovo čini mnogo "izbalansiranija" igra nego Fifa 16.
PES mi je u odnosu na FIFU bolji jedino u dodavanjima, u svemu ostalome- od loše grafike i tekstura do nepostojanja
obrane (što je već godinama tako)... Jednostavno mi je teško nakon par godina Fife vratiti se na PES.
Ne znam da li ti ljudi znaju razliku između terena i tepiha ali ako i znaju mislim da su zamijenili ta dva pojma jer
ono u PESu je bliže tepihu nego terenu.

Meni je opet Fifa bolja po svim osnovama nogometa (osim ako zbog FUTa ne promijene neke stvari na gore, kao što
se to obično događa). Mislim da mi je to najbolja nogometna igra do dana današnjeg, bolja čak od Fife 12. Jupi jej :D

Ocjena demo verzija:
Fifa-   90
PES-   82

Odg: FIFA 17
« Odgovori #98 : 16. Rujan, 2016., 23:16 »
i opet imam problema kao na fifi 16 sa djojstikom, golmani nece da se bacaju pri branjenju penala, sada na 17-ci kada je faul sa npr 30m ne mogu promjeniti kameru( jer ne radi desni analog)  ne mogu pomjerati onaj krugic, sta mislite da li ce na fifi 17 funkcionisati onaj x360ce emulator, to mi je pomoglo na fifi 16, zanima me da li ce i na 17ci on raditi???

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: FIFA 17
« Odgovori #99 : 17. Rujan, 2016., 01:10 »
i opet imam problema kao na fifi 16 sa djojstikom, golmani nece da se bacaju pri branjenju penala, sada na 17-ci kada je faul sa npr 30m ne mogu promjeniti kameru( jer ne radi desni analog)  ne mogu pomjerati onaj krugic, sta mislite da li ce na fifi 17 funkcionisati onaj x360ce emulator, to mi je pomoglo na fifi 16, zanima me da li ce i na 17ci on raditi???

Mora funkcionisat x360 emulator i na Fifa 17.
Ako ne bude funkcionisao preuzmi Montionjoy.
Tamo emulira; Ps1,ps2,ps3 Dualschock, također i  x360 gamepad.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: FIFA 17
« Odgovori #100 : 17. Rujan, 2016., 16:06 »
:loludara:
(Klikni za pregled slike.)
:D


Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: FIFA 17
« Odgovori #101 : 17. Rujan, 2016., 22:59 »
Jel netko zainteresiran da uzmemo za PS4 po pola svaki sa ps storea?

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 17
« Odgovori #102 : 18. Rujan, 2016., 21:59 »
Ja bih rado, ali sam prešao na XO.
Ako neko ima zainteresovan da uzmemo popola za XBox, bilo bi odlično.

Odg: FIFA 17
« Odgovori #103 : 21. Rujan, 2016., 14:45 »
Evo zadnjih dana sam proveo dosta sati u igri i to igrajući uglavnom protiv nekoliko prijatelja. I pronašao sam jednu zamjerku a to su korneri. Naime, igrali smo pajdo i ja, on Bayern a ja Real. Dobio me 4-2, ali mi je čak 3 gola zabio iz kornera. To nije sve, od cca 10 kornera koje je imao, moji braniči nisu osvojili niti jedan skok u tim kornerima. Ove ostale kornere nije zabio jer sam jedva uspio izbaciti sa crte ili je jednostavno promašio gol. Isto tako, u ostalim utakmicama koje je taj moj pajdo igrao s Bayernom, bilo protiv mene ili protiv drugih prijatelja, redovito je zabio bar 1 gol iz kornera, štoviše u cca 10 utakmica zabio je više od pola svojih golova iz kornera. Naravno, ima dobre skakače Hummelsa i Boatenga, a čak je i s Mullerom zabio nekoliko golova, ali nadam se da će u  full verziji to ispravit, da najbolji igrači nisu toliko dominantni u kornerimajer ni u stvarnosti nije tako. To bi onda mogao biti problem i za FUT jer će svi onda kupovat ove najbolje skakače i igrat na kornere.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: FIFA 17
« Odgovori #104 : 21. Rujan, 2016., 16:32 »
Joj u kojoj su ono Fifi udarci glavom bili garantirani golovi? 14-15 tamo negdje, igralo se pošteno do 85. minute, a onda ako gubiš, dva-tri gola glavom i sređeno.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9