HCL.HR

FIFA Street

  • 16 Odgovora
  • 5962 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
FIFA Street
« : 29. Veljača, 2012., 16:37 »

EA je odlučio vratiti ulični nogomet na tržište, što znači da nam 15.03.2012 dolazi Fifa Street. Ovaj puta igra je okrenuta više realnosti nego prijašnje igre i za razliku od trećeg dijela izgledati će sasvim fino. Igra će pokretati Impact engine i sadržavati će Street Ball Control i "ATTACK" dribling sistem. Ako je netko gledao jučer Megafactories: EA Sports tamo je vjerujem rečeno više detalja o tim fičurima.

Igra će sadržavati 35 terena (London, Amsterdam, Rio, Dubai...) i svaki od tih terena trebao bi reflektirati nogomet kakav se igra tamo. Uz na izbor ćemo imati klubove i reprezentacije, wiki kaže 120 timova. Multiplayer će sadržavati EA Sports Football Club koji je predstavljen u Fifi 12 pa ako to nekome nešto znači divno.

Imate kakva očekivanje, želje, nešto? Demo izašao na USA store (zvone bi mogao napisati riječ dvije kad isproba), a ako nemate američki acc sutra je na našem.

Ps3/Xbox360 Gameplay - Fifa Street 2012

Odg: FIFA Street
« Odgovori #1 : 29. Veljača, 2012., 17:04 »
53% tek, valjda se uspije skinit i instalirat dok budem mora ić ća. Meni pari zabavni iako nisam siguran kako ovaj fifa 12 enđin paše na mali balun. Pari da je nemoguće ikome oduzet loptu  :wildboy:


rula šta ima 1v1, 2v2, 3v3, 5v5 futsal i onaj sa špondama, razni modovi i sranja. Pari igrivo i za zajebanciju kežualnu,
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: FIFA Street
« Odgovori #2 : 29. Veljača, 2012., 17:08 »
šponda xD

Odg: FIFA Street
« Odgovori #3 : 29. Veljača, 2012., 17:22 »
MANTINELA  :bonk:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: FIFA Street
« Odgovori #4 : 29. Veljača, 2012., 22:01 »
Izgleda odlično, brijem da će takvo i biti. :D
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

koken44

  • *
  • 135
  • HCL Fan :)
    • Termor Games
Odg: FIFA Street
« Odgovori #5 : 01. Ožujak, 2012., 00:03 »
Izgleda odlično, brijem da će takvo i biti. :D
slažem se
znao sam prije mazat na ps2  :hiha:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA Street
« Odgovori #6 : 01. Ožujak, 2012., 00:25 »
Uz pozitivne recenzije i dobre dojmove, nabavljam, ukoliko ne ostaje nekakava minimalna nada da dođe na PC.  :hiha:

Odg: FIFA Street
« Odgovori #7 : 01. Ožujak, 2012., 10:39 »
U ovih 35 terena se nalazi i dubrovački teren, točnije igra se na zidinama Starog grada.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=O6ESzDdUow0#!

Tu je na 14:10..

Odg: FIFA Street
« Odgovori #8 : 01. Ožujak, 2012., 21:24 »
Da to sam već bio vidio negdje. Malo fuce na Stradunu, diš bolje! :D
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

Odg: FIFA Street
« Odgovori #9 : 01. Ožujak, 2012., 23:01 »
Rula jebote, baš me nahajpalo to :))

inače, skinio demo i tako, impresije:


Nije toliko lagano zabijati golove kao što se čini iz videa, triba se malo naviknit na trikove/čuvanje lopte s l2, al uglavnom su principi igre dosta slični fifi 12. Samo se bojim da se ne sjebem s izvođenjem trikova kad se vratim na normalnu fifu, jer su dosta drugačiji.


demo ima 5v5 "STREET STYLE" nekakav s onim brankama s pola visine s ekipama: mancity, milan, adidas allstars (messi, rvp, villa i ostala kul ekipa), neki rendom tim i tvoje timove koje napraviš kroz world tour mode. Uglavnom tu sam potrošio dosta vremena, zabavno ko govno.

ea sports football center je ono govno koje su uveli sa fifa 12, kao neki UNIVERZALNI acc koji je sad spojen i sa streetom - svi XP koje zaradiš u bilo kojoj se pridodaju skupa i zbrajaju na neki LEVEL kurac, iz obe igre moš vidit zadnje ačivmente sebe i svojih prijatelja i tako to.

kul fičur - kad sam radia svog lika prepoznalo mi je mog FIFA 12 Virtual Pro-a pa sam ga loadao u street.

Ima još neki freestyle mod al njega mogu otključat tek kad izmjenim 2 igrača s PSN FRIENDS, pa ono, ako tko oće nek mi da svoj psn? snowblind?
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: FIFA Street
« Odgovori #10 : 01. Ožujak, 2012., 23:13 »
Budem sutra skinio demo nadam se, psn mi je Rekorder.

Odg: FIFA Street
« Odgovori #11 : 02. Ožujak, 2012., 14:50 »
ADD ME poslao sam ti request. I napravi nekog lika u world tour modu da ti ga mogu uzet da otključam ovo smeće
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: FIFA Street
« Odgovori #12 : 02. Ožujak, 2012., 16:32 »
Ae, sutra to budem napravio.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA Street
« Odgovori #13 : 12. Ožujak, 2012., 08:03 »
Sad sam se igrao 2 sata, brijem da ovo kupujem. Rula sve od finti, atmosfere i cijelokupne prezentacije. Odlični su mi stadioni, modovi, mogućnost nastupanja u dresovima/trenirkama. Baš GG za ovaj naslov. ^^

*

summertime

  • **
  • 198
  • Save it for the DA, Chico.
Odg: FIFA Street
« Odgovori #14 : 12. Ožujak, 2012., 14:45 »
baš predobro ovo s trenirkama  :ementaler:
"Words are like leaves and where they most abound, much fruit of sense beneath is rarely found."
-Darksiders

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9