HCL.HR

Fight Night 3 - PS2

  • 3 Odgovora
  • 1741 Hitova
*

pilip

  • ******
  • 4442
Fight Night 3 - PS2
« : 22. Siječanj, 2010., 20:17 »
Uglavnom, igrao ko? Mene zanima osobno, malo detalji i to... :(
Jel ima poznatih boraca? Ako ima, kojih (barem par nabrojite)?
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Fight Night 3 - PS2
« Odgovori #1 : 22. Siječanj, 2010., 22:32 »
Igrao, ali prije još. Uglavnom, igra je zbilja odlična, ali ne sjećam se baš detalja, samo znam da je zanimljiva kampanja. Prvo se boriš protiv amatera, a kasnije odlaziš u profesionalnu ligu i tamo se peglasš sa najboljima. Ostalog se ne sjećam ipak je to bilo prije dvije-tri godine. Eh da, i grafika je dobra.

*

Forbs

  • **
  • 472
Odg: Fight Night 3 - PS2
« Odgovori #2 : 23. Siječanj, 2010., 19:22 »
Vrlo dobra simulacija boksa...Sto reci najbolja na ps2...Svakako ako volis boks odigraj...

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Fight Night 3 - PS2
« Odgovori #3 : 27. Siječanj, 2010., 16:30 »
Uglavnom, nabavio pa sam misilo niapisat nes u vezi igre ako ce ko ikad trazit i to jel...
Ae, super je igra, grafika je na mjestu, popis boraca je ok (iako cudi da nema Tysona i jos par poznatijih boraca), gejmplej je isto ok. Jedino kaj se meni ne svida je kretanje. Ono, premali naglasak je na kretanju pa de facto mozes stajat samo na mjesti radit eskivaze i otklone i bacat kontre. Sta je u biti glupo. :( Mislim, boks jako puno ovisi o kretanju pa posto su radili neku realnu simulaciju boksa morali su malo na to pripaziti. IMO jel :(
Ostalo je vise manje tu, super multiplejer zajebancija zbog cega sam uopce i nabavio PS2 i Fight Night 3.
Po mom misljenju, od nekih 10... ocjena 8. :( Naci 8/10. :ementaler:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9