HCL.HR

Fight Night Champion

  • 27 Odgovora
  • 5770 Hitova
*

Armor

  • ******
  • 4195
Fight Night Champion
« : 30. Prosinac, 2010., 22:51 »
Boks, koji bi mogao rulati, stize iz EA-a 1.3.2011. na PS3 i X360.
Najavljuju se brojne inovacije u odnosu na Fight Night Round 4, a da bude vrhunska grafika, daje naslutiti friski video:

Mosley vs. Pacquiao

Jos dva trailera

Izgleda vrlo obecavajuce, osobno vec dugo cekam vrhunski boksacki naslov.
Sve tamo od Knockout Kingsa...
Ocekujete li ovo?
Rasprava
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Fight Night Champion
« Odgovori #1 : 31. Prosinac, 2010., 08:13 »
nikad nisam volio boks igre, jednostano mi to sve pre jednostavno :)

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Fight Night Champion
« Odgovori #2 : 02. Siječanj, 2011., 11:46 »
Uopce nije tolko jednostavno kak se cini.
Istina je da su igre poput UFC-a ili MMA kompliciranije ali ima i boks svojih aduta, prvenstveno karijera, koja ni u jednoj drugoj borilackoj igri ne moze biti bolja.
Naravno, ak se dobro napravi, a Knockout Kings je pravi primjer
A i daleko od toga da borbe nisu zanimljive
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: Fight Night Champion
« Odgovori #3 : 02. Siječanj, 2011., 12:03 »
Kurac je UFC kompliciraniji. Igram UFC 2009 dosta cesto i mogu reci da je igra stvarno prosjecna. Sve se svodi na to koji igrac ce prvi bacit jaki krose ili hajkik. Ili slucajno ako protivniku stamina padne pa mu polugu napravis. 90% borbi zavrsava tako. A to je sranje. I dalje se sve svodi na samo jednu tipku (gljiva za polugu ili tipka za udarac).

Igrao sam i Fight Night 3 za PS2 i za PS3. Ima vise stvari za paziti nego UFC. Barem iz gledista nekog ko trenira boks.
Jer ono, pokusao sam u UFC-u paziti na akcije, tehniku i strategiju ali na kraju sve zavrsi isto kao i da krenem glavom bez obzira. Dok kad se u Fight Nightu pazi na te stvari, borba se protegne dosta dugo i postane zanimljiva. Nezz... osobno, Fight Night > UFC Undisputed 2009

Sta se ovog novog FN-a tice, kupio bi PS3 samo zbog te igre. Ako ce imat tolko jebenu grafiku i te novitete sta najavljuju, bice sigurno najbolja sportksa igra godine. Isto kak je i FN 4 bio. Gledajuci svaki aspekt igre posebno, i to isto recimo kod PES-a ili FIFA-e, Fight Night ih dere po svemu.
RIP Pilip (2005-2010)
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Tesko..??? OMFG OMFG

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Fight Night Champion
« Odgovori #4 : 02. Siječanj, 2011., 12:11 »
@Armor:
Nisi jos naucio da mu se ne vrijedi uopce obracat?  :wildboy:

tl;dr
Izgleda divno, ali mehanika same igre je jos prekruta.



Ideja same igre mi je kul zbog price. Isto tako izgleda prejebeno. Mehanika je isto na mjestu, barem na papiru.

Ali kad god pogledam neki ingame trailer jedna stvar mi smeta, a to je nedostatak reakcije boraca kod udaraca. To je i u dosadasnjim nastavcima dosta kvarilo dozivljaj.
Borci prakticki ne reagiraju na udarce dok nisu "zreli" za knockout. Nema promjene putanje udarca, vecih trzaja glavom, zanosenja cijelog tijela.
Kontra udarci su tu, ali nisu mi predobro izvedeni.
Recimo, nema bonusa na stetu ako udarite protivnika dok je on u zamahu svojeg udarca. Igra to ne registrira kao pravi counter, vec jedino u slucaju da se izmaknete njegovom udarcu i onda tek uputite svoj. Reagirate na promaseni udarac i u igri to najcesce rezultira sansom za knockout. Ako "presjecete" udarac, knockout dolazi jedino ako je protivniku stamina bila dovoljno niska za knockout.

Realno, u pravom boksu su takvi presjeceni kontraudarci puno efikasniji od reaktivnih. Protivnik ne ocekuje i najcesce ne zna kako je uopce bio udaren jer je bio fokusiran na svoj udarac, pa ga pogada fizicki i psihicki u tom trenutku.
Moze doci kao lucky punch, ali vecina kvalitetnih boksaca zna spoznati kad je protivnik uzeo preveliki zamah i iskoristi priliku.

Bla.

Picajzla sam sto se tice boksa, jebi ga.  :wildboy:

Odg: Fight Night Champion
« Odgovori #5 : 02. Siječanj, 2011., 12:16 »
+1

Ali ovo je stvarno istina. Nemozes ga rusiti prije nego ga izudaras prvo. Cisti hayemaker udarac dok mu je stamina visoka nista ne znaci.
Steta da nema tog one-shot KO.

URED:
Nezz, 54 boksaca. :( Puno je to.
Igrobi

Augustus, Emanuel
Calzaghe, Joe
César Chávez, Julio
Corrales, Diego
Cotto, Miguel
Donaire, Nonito
Foreman, George
Frazier, Joe
Gamboa, Yuriorkis
Guerreo, Robert
Hagler, Marvelous Marvin
Hatton, Ricky
Hearns, Thomas
Jones Jr, Roy
LaMotta, Jake
Lewis, Lennox
Chad Dawson
Monzon, Carlos
Mora, Sergio
Morrison, Tommy
Mosley, Shane
Ortiz, Victor
Pacquiao, Manny
Pavlik, Kelly
Paz, Vinny
Robinson, Sugar Ray
Taylor, Jermain
Tyson, Mike
Whitaker, Pernell
Wright, Ronald "Winky"
De La Hoya, Oscar
Holyfield, Evander
Hopkins, Bernard
Klistchko, Vitali
Klistchko, Wladimir
Liston, Sonny
Sugar Ray Leonard
Ali, Muhammad
Danny Jacobs
Erislandy Lara
Roberto Duran
Cristobal Arreola
Tim Bradley
Anthony Mundine
Billy Dib
Fernando Vargas
Kevin Kelley
Eddie Chambers
David Haye
Jesse James Leija
Peter Manfredo Jr.
Butterbean
Zab Judah
Kendall Holt
« Zadnja izmjena: 02. Siječanj, 2011., 12:44 filip_pinko »
RIP Pilip (2005-2010)
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Tesko..??? OMFG OMFG

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Fight Night Champion
« Odgovori #6 : 02. Siječanj, 2011., 13:54 »
Filipe imam i ja UFC 2009 i nije sve na "gljivi" i njezinom vrtenju.
Komplicirana je to igra, pogotovo protiv ljudi, pravih.

@Yuri, da, kontra udarac trebal bi ovdje biti snazniji, u UFC je brutalan
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: Fight Night Champion
« Odgovori #7 : 02. Siječanj, 2011., 15:48 »
Filipe imam i ja UFC 2009 i nije sve na "gljivi" i njezinom vrtenju.
Komplicirana je to igra, pogotovo protiv ljudi, pravih.


Po cemu?
Rusenje je sve samo ne komplicirano. Svega dvije tipke. A kada si u parteru imas ono, tri opcije.
Mjenjanje pozicije u parteru je isto glupo napravljeno. Poluge se svode samo na jednu tipku i staminu. Udarci da ne govorim. Dobro ono, drzis one L ili R za hajkik ili lowkick.
S tim da je kretanje u igri napravljeno retardirano. Dok on udara po tebi nemozes u istom trenutku napravit dva koraka unatrag.
RIP Pilip (2005-2010)
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Tesko..??? OMFG OMFG

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Fight Night Champion
« Odgovori #8 : 03. Siječanj, 2011., 11:16 »
Ne govori takve gluposti!
Koje lako rusenje? Pa dok ides nekoga rusit koljeno u glavu i instant KO!
Tri tipke u parteru  :ave:
Poluge se svode "SAMO" na staminu; a ne govoris o tome kolko je tesko natjerati protivnika da je izgubi...
Dok on udara po tebi, branis se valjda, jel?
A ak uspijes onda zavrsiti svoj udarac prije nego njegov pogodi tebe, to je onda onaj ubitacni "counter hit", o kojem govori Yuri
Uglavnom, UFC je jako kompliciran, vise je mozda samo SSFIV (zbog tempiranja i tih stvari), koji pak ne spada u kategoriju igre o kojoj raspravljamo, tj. nije sport
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Fight Night Champion
« Odgovori #9 : 03. Siječanj, 2011., 11:37 »
Pjenis se nesto u zadnje vrijeme?  :wildboy:

Reko bi da Pilip govori iz druge perspektive jer to trenira/trenirao je. Izvodenje poluga u igri je nerealno jer se prelako izvode.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Fight Night Champion
« Odgovori #10 : 03. Siječanj, 2011., 12:17 »
Ne pjenim se nego to igram, vecinom protiv ljudi i nije samo tak doci do pozicije da napravis polugu.
Ak ides na skidanje bacanjem, tj. hrvackim zahvatima, onda i sebe izmoris.
Isto vrijedi i za mlacenje protivnika, prije bude KO nego njemu mala stamina, a inace se pozdravi s polugom ak on dobro vrti gljivu

I nije to nikakva svada, vec argumentima govorim na UFC nije jednostavna igra.
A nije bome ni boks
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: Fight Night Champion
« Odgovori #11 : 03. Siječanj, 2011., 12:35 »
Ne govori takve gluposti!
Koje lako rusenje? Pa dok ides nekoga rusit koljeno u glavu i instant KO!
Tri tipke u parteru  :ave:
Poluge se svode "SAMO" na staminu; a ne govoris o tome kolko je tesko natjerati protivnika da je izgubi...
Dok on udara po tebi, branis se valjda, jel?
A ak uspijes onda zavrsiti svoj udarac prije nego njegov pogodi tebe, to je onda onaj ubitacni "counter hit", o kojem govori Yuri
Uglavnom, UFC je jako kompliciran, vise je mozda samo SSFIV (zbog tempiranja i tih stvari), koji pak ne spada u kategoriju igre o kojoj raspravljamo, tj. nije sport

Dok on baci nogu rusenje se svede na tri tipke. I ovo za koljeno, daj molim te :tired: Dogodilo mi se samo par puta jer tesko ko pogodi tajming.
Pa da za poluge :hihi: Recimo, ja sam Mirko i Mir me srusi, pustim ga u parteru i on pocne G&P. Samo stisnem gljivu za polugu, uhvati mu ruku, poluga ne uspije i Mir se digne s mene. I to je to. To je retardirano. I to sata Yuri kaze, poluge su nerealne jer se preprelako izvode.
Branim se da. Ali sta mi to znaci kad nece napravit tri koraka unatrag. Napravi ih tek nakon 5sek i 3 cista udarca.

Ono, danas sam igrao s Mirkom protiv frenda s Mirom i 5/5 mojih pobjeda je zavrsilo hajkikom ili G&P-om. Samo sam to radio, dok me ovaj rusil. Cim me srusil, napravio sam polugu koja nije uspjela i oslobodio se.
Ono, u povjesti UFC-a ima samo nekoliko KO-a sa hajkikom a spektakularni krajevi borbi nisu tolko cesti vise, a ovdje svaka borba zavrsi sa nekim nokautom. :hihi:

I onak, ti si mod, premjesti ove postoveu odgovarajuci topic.
RIP Pilip (2005-2010)
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Tesko..??? OMFG OMFG

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Fight Night Champion
« Odgovori #12 : 03. Siječanj, 2011., 13:36 »
Ne fali nis ovom topiku i postovi su ok, raspravljamo o nekim usporedbama izmedu kompliciranosti UFC i nadolazece Boxing igre...
Mir je malo prejak tam, ko i Lesnar
Al sve redom "ubijam" u pojam sa Copom, sve dok se ne nademo na podu...

Eto, popricali smo fino o UFC-u, a sad bi mogli malo i o boksu  :hiha:
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: Fight Night Champion
« Odgovori #13 : 03. Siječanj, 2011., 15:13 »
+1 za Mira. Ono, frajer je nevjerojatno dobar u igri, dok npr Velasquez je los ko kurac. :hihi: Mir ima sve onak, dobru stojku i najbolji parter. Lesnar je onako, nista posebno. Ima teske ruke ergo dobar boks. Ali ostalo mi je zakurac. :(
RIP Pilip (2005-2010)
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Tesko..??? OMFG OMFG

Odg: Fight Night Champion
« Odgovori #14 : 03. Siječanj, 2011., 15:15 »


Hocu :(
Nego, oce bit na HCL-u najava kakva, recenzija?
RIP Pilip (2005-2010)
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Tesko..??? OMFG OMFG

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9