HCL.HR

Final Fantasy XIII

  • 149 Odgovora
  • 36233 Hitova
*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Final Fantasy XIII
« Odgovori #90 : 17. Veljača, 2010., 13:11 »
Buraz je reko da je čito neke recenzije ovog (FF XIII, jel) i neki recenzent je reko da igra postane zanimljiva tek nakon 30 sati. Kako ja to ne želim nikad igrati. :wildboy:
Zakaj ne, pa to je taman da se ufuraš  :hiha:
Zato im i ne treba DLC-ova
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: Final Fantasy XIII
« Odgovori #91 : 17. Veljača, 2010., 14:03 »
Želim da je igra zabavna od početka, ne nakon tjedan dana morbidnog mazohističkog samouništenja.

DLC-ovi ne bi trebali ni jednoj igri, da su developeri kompetenti / da nisu greedy govna.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Final Fantasy XIII
« Odgovori #92 : 18. Veljača, 2010., 17:30 »
Onak, ak neko ima viška para, točnije £249.99

 

Ima i za PS3 al ne tolko udarno (iako sasvim ok):



    *  FINAL FANTASY XIII Original Sound Selection: Soundtrack CD including a selection of music tracks from the game that are especially chosen for this Limited Collector’s Edition by composer Masashi Hamauzu. The CD is presented inside a slipcase  featuring artwork from FINAL FANTASY XIII, and also liner notes that are written by the composer.
    * The World of FINAL FANTASY XIII: Hardback book featuring character artwork, CG rendered artwork and environments from across the game production.
    * Exclusive Art Prints: 3 highly collectable art prints showing artwork of the Eidolons, powerful summoned allies of the lead playable characters in FINAL FANTASY XIII
    * Unique ‘Brand of the l’Cie’ decal: Collectible decal featuring this most iconic symbol from the game storyline


Lijepe stvarčice, nema šta
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Final Fantasy XIII
« Odgovori #93 : 06. Ožujak, 2010., 18:07 »
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Final Fantasy XIII
« Odgovori #94 : 06. Ožujak, 2010., 20:54 »
Pa nije tolko loša ocjena.
Uostalom, zar treba vjerovati samo recama?
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Final Fantasy XIII
« Odgovori #95 : 06. Ožujak, 2010., 21:14 »
kome vjerovat ako ne stručnim recenzentima. instinktu? dežurnim piratima koji nemilosrdno žvaču igre tvrdeći da su pucačine najbolji žanr u povijesti gaminga?

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Final Fantasy XIII
« Odgovori #96 : 06. Ožujak, 2010., 21:23 »
dežurnim piratima koji nemilosrdno žvaču igre tvrdeći da su pucačine najbolji žanr u povijesti gaminga?

Misliš da ja spadam u taj "žanr", ne  :wildboy:
Velim samo da je malo rano, a također i ocjena nije loša...
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Final Fantasy XIII
« Odgovori #97 : 06. Ožujak, 2010., 21:29 »
kome vjerovat ako ne stručnim recenzentima. instinktu? dežurnim piratima koji nemilosrdno žvaču igre tvrdeći da su pucačine najbolji žanr u povijesti gaminga?

Vjeruj sebi. Nitko ti nemože reći kakva će tebi bit igra. Možda mogu opisati u suštini o čemu se radi ali ja osobno radije odučim sam.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Final Fantasy XIII
« Odgovori #98 : 06. Ožujak, 2010., 22:02 »
Misliš da ja spadam u taj "žanr", ne  :wildboy:

nisam to rekao.

Vjeruj sebi. Nitko ti nemože reći kakva će tebi bit igra.

ne, ali to su nijanse. ako se jasno ustvrdi, u više recenzija, da je neka igra linearna, neoptimizirana, bugovita ili kratkotrajna, zašto bi itko hitio tvrdit suprotno kad se baš to onda kosi s objektivnim viđenjem. uostalom, otprilike već znam što bi mi se moglo sviđat i što mogu tolerirat, neovisno o tuđem mišljenju, tako da u recenzijama tražim informativne dijelove koji nisu subjektivni.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Final Fantasy XIII
« Odgovori #99 : 06. Ožujak, 2010., 22:13 »


ne, ali to su nijanse. ako se jasno ustvrdi, u više recenzija, da je neka igra linearna, neoptimizirana, bugovita ili kratkotrajna, zašto bi itko hitio tvrdit suprotno kad se baš to onda kosi s objektivnim viđenjem. uostalom, otprilike već znam što bi mi se moglo sviđat i što mogu tolerirat, neovisno o tuđem mišljenju, tako da u recenzijama tražim informativne dijelove koji nisu subjektivni.

Ne kažem da nije tako, ali bilo je igara koje su bile slabije ocjenjene na recenzijama a ja bih im osobno dao veću ocjenu. To zavisi od ukusa i tipa čovjeka, ne paše svima isto, istina je da u recenziji treba uzet u obzir samo informativne dijelove. Kao primjer bih naveo zadnji Aliens vs Predator za kojeg vidim slabije ocjene u nekim recenzijama dok je meni igra odlična.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Final Fantasy XIII
« Odgovori #100 : 15. Ožujak, 2010., 20:36 »
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Final Fantasy XIII
« Odgovori #101 : 15. Ožujak, 2010., 21:03 »
Ili manje ako imas Xbox.

No da. Lajkam igru zasad na engleskom, kad mi prica napokon ima smisla.

Borbe su kratke i slatke, nema vise MP-a, nego se sve akcije mjere u atb barovima.
I kad kazem da su kratke, doslovno su kratke. Igra ocjenjuje trajanje i ucinkovitost u borbama, ala DMC.
Ili vi dobivate po picki u manje od pola minute, ili protivnici. Boss borbe su jedine koje traju malo duze. Al' ae, to vrijedi za pocetak samo.
Svida mi se kako poprilicno sporo otvaraju sve aspekte battle systema. Prvo osnovni attackovi, pa paradigms, pa crystarium. Iduce je valjda weapon upgrade.

I da, sto se tice levelanja posto protivnike vidite i ne respawnaju se u pocetnoj fazi igre...
Nema levela. :D
Barem ne levela likova. Sustav slican onome u FFX se koristi. Skupljate CP iz borbi koji onda iskoristavate za upgrade atributa i skillova u crystariumu. Oruzja nadogradujete raznim dijelovima i stvarima koje skupljate od porazenih monstera. Nesto slicno lootu iz FFXII.
Sama nadogradnja oruzja i oklopa je potencijalno zanimljiva, buduci da mozete upgradeati i pocetna oruzja na vrlo pristojnu razinu. Neki ljudi su sa upgradeom druge klase oruzja na koju naidete zavrsili igru. Stajaznam, treba igrat dalje.

Uglavnom, approveam.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Final Fantasy XIII
« Odgovori #102 : 15. Ožujak, 2010., 23:19 »
Sestra kupila onaj neki limited edišn sa glazbom i slikicama i već ju 20 sati igra. Mogući spojler; taman je izašao crveni đava u visokim petama iz crnje.
Neprestano igra. Otuđmanila mi plejku jebemu.

I, ono malo što sam gledao...avaj, lepa je igra. Vizualno i to. Al se čini jako jako dosadnom. Priča nepotrebno retardirana i sve je nekako prelinearno. :wildboy:
Iako, nisam nikad ni bio ljubitelj, pa ono.

A borbe jesu brze i fora mi što se dobivaju zvezdice za brzinu i to.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

debsy

  • *
  • 121
Odg: Final Fantasy XIII
« Odgovori #103 : 15. Ožujak, 2010., 23:30 »
dve stvari... kolko ti ono sestra ima godina? odi pogledaj ql topic i kad je turnir u fifi kod tebe :piva:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Final Fantasy XIII
« Odgovori #104 : 15. Ožujak, 2010., 23:33 »
:wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9