HCL.HR

Forza Horizon 3

  • 135 Odgovora
  • 60075 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Forza Horizon 3
« Odgovori #135 : 21. Prosinac, 2018., 23:00 »
Dijamant u svom podžanru ili govno umotano u zlatni celofan s platinastim šljokicama?



Forza Horizon 3 je prekrasnoća koja zadaje glavobolju nakon nekog vremena...





U svom životu do ove igre nisam bio dao više od 350 kn za igru, za ovu sam tada za preorder pljunuo tisuću kuna za ultimate verziju, točnije 1050 s Season Passom. Moram odmah bacit frustracije koje su me mučile od prvog do zadnjeg dana igranja. Kako se prva Forza Horizon igrala maestralno na tadašnjem Fanatecovom GT2 volanu, a preskočio sam "duju", bio sam uvjeren kako će sve biti u najboljem redu. No sama činjenica da se igra vozi ko govno na volan i da se ljepše vozi na kontroler nego na fucking volan od par tisuća kuna, je nedopustiva, sramotna i ridikulozna. Od toga je samo gore bez pretjerivanja stotinjak CTD-a koje sam imao u prvih mjesec dana. Kasnije se to kroz update malo sredilo; no igra na konzoli je daleko superiornija od one na Windows Storeu. Photomode ni u FH3 ni u FH4 nije "jak" i tehnički napredan kao onaj na Xbox-u.

Što se same igre tiče, utrke su dobre, zanimljive, ima tu jako dobrog sadržaja i jako sam uživao primjerice u Blizzard Mountain DLC-u, dok mi je Hot wheels bio katastrofa, tj. zabavan možda 45 minuta. Za FH2, no FH3 je okrljaštena igra po pitanju voznog modela i raznolikosti automobila po pitanju fizike. Prva Forza Horizon je bila daleko bolja igra po tom pitanju, jer je imala zapečenu fiziku i vozni model od Forza Motorsport 4; koja je po meni i po svima, najbolje iz Turn 10 riznice. Ta neozbiljnost i amerikanizacija u FH3 mi je isto išla na jetra, pa osim dobrih utrka, odlične grafike nisam imao razlog da provedem u igri dulje od 62 sata, koja su me u jednu ruku stvarno iscrpila. Kada bih gledao faktor zabave i ljepote, to bi stvarno bila 90+ kategorija igre, no ovako objektivno sa manama iz teksta do je jedna navučena osmica, progledana kroz prste svih mana koje su pokušane biti zamaskirane, no šteta je učinjena.














« Zadnja izmjena: 21. Prosinac, 2018., 23:03 Cole »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9