HCL.HR

Forza Motorsport 5

  • 75 Odgovora
  • 30962 Hitova
Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #15 : 20. Studeni, 2012., 01:23 »
Želim shvatiti mozgovni proces kod ovih rendom gejming frajera.

Nego, jel bilo išta novo o ovom?
Nisam baš ništa čuo.

Možda neće biti na ovoj generaciji ipak.  :hiha:

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #16 : 20. Studeni, 2012., 08:10 »
ane  :hihi:

Al da nez, nije curio nikakav info koliko ja znam. Jesmo propustili nesto? :(

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #17 : 20. Studeni, 2012., 09:15 »
Nismo. Jedini info je da su kod najave Horizona rekli da se radi na petici.
Pocetkom proljeca ocekujem prve prave informacije.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #18 : 20. Studeni, 2012., 11:29 »
A ja misla :))))))))))))))

A nezz ako bude na novoj gen ocekujem bolju grafiku tj. puno vise paznje detaljima. Nocne voznje, razbijanje vjetrobrana u kokpit kameri i dinamicni vremenski uvjeti. Prosirivanje baze automobila, iako ih ima dosta, nove staze takodjer. Fizika nabrijanija i puno bolja, mozda cak novi engine.

I ocekujem da ce rulat :hug

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #19 : 20. Studeni, 2012., 13:13 »
Zasto pobogu novi engine.
Samo upgrade istog i gg. T10 zna znanje i uopce ne sumnjam u buducnost serijala.
Nocna voznja i bolji model ostecnja je ono oko cega treba poraditi i uvesti u sljedeci naslov.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #20 : 20. Studeni, 2012., 14:22 »
Ma nisam mislio cijeli novi engine, glupo sam se izrazio.  to je bilo vezano za fiziku, kao cijeli FIZICKI SUSTAV novi napravit ispocetka il nesto. To bi ukljucivalo i destrukciju i voznju po raznim uvjetima. Bas onako da ostanem zapanjen fizikom bi volio.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #21 : 20. Studeni, 2012., 15:42 »
Od igre očekujem na idućoj generaciji, bila to FM5 ili FM6:

- Da postojećoj track listi dodaju: Spa, Bathurst, Zolder, Fuji, Monza, Dijon-Prenois, Brands Hatch etc. (da dodaju barem neke od ovih legendarnih staza), te da track lista sadrži bar 30 staza.
- Da postojeću (već sad najbolju viđenu u igrama) car listu prošire s novim automobilima i trkaćim serijama. Npr. - WTCC, BTCC, NASCAR...
- Da fokus ostane na cestovnom utrkivanju ako nisu u stanju napraviti dobar rally - tj. da ga ni ne stavljaju u igru ako ne bude kak se spada.
- Da ne ubacuju open-wheel i slično, ako ubace da ne forsaju s njim.
- Da poboljšaju vizualnu i audio prezentaciju i da sve ostane u konstantnih, zaključanih 60 fps-a.
- Daljnja poboljšanja u voznom modelu.
- Poboljšan damage vizualni i mehanički, makar je to već sad dosta dobro - ali nije još to prava stvar - hoću probušene gume, bolje raspadanje auta, da djelovi ostaju po stazi, da se na dugim utrkama auto troši i ovisno o stilu vožnje da se kvari itd.
- Promjenjivi vremenski uvjeti u realnom vremenu - dan/noć/kiša/vjetar na svim stazama. Vjetar da utječe na stabilnost auta.
- Dok pada kiša da voda ostaje na stazi i da se staza s obzirom na vremenske uvjete suši, isto i da se trkaća putanja na stazi suši obzirom kolko se po njoj prelazi i kakva je jačina kiše.
- Više automobila na stazi - realno očekujem najmanje 20 auti na stazi, želja bi mi bila 56 automobila na stazi da se može po prvi put na konzolama simulirati autentično Le Mans iskustvo s više klasa na stazi.
- Realna potrošnja goriva i guma.
- Da ima utjecaja kolko je goriva u autu - ako je manje, da si brži, ako je više (tj. auto da je teži) - onda da si sporiji.
- Da stave barem soft, hard, wet smjese guma, to mislim da bi bilo dosta.
- Animirani ljudi u boksu, na pitwallu, suci oko staze.
- Realna pravila, znači - zastave, stop & go penaltiji i slično (u ovo sumnjam).
- Puno više dima, prašine, da prljavština ostaje na šajbi itd.
- Funkcionalna svjetla i brisači.
- NORMALNE KVALIFIKACIJE - znači nikakve free practice, lobby points gluposti prije utrke, već opcija Qualifying.
- Safety Car.
- Podrška za sve ozbiljne force feedback volane (Logitech, Thrustmaster, Fanatec...).
- Prljavština po stazi koja utječe na grip i sitni detalji tipa da prilikom izljetanja s staze i prilikom vraćanja na istu (ako je takva situacija) da auto tu prašinu, pijesak i slično nosi na stazu.
- Da je moguće razbiti svjetla na autu kaj bi bilo interesantno za videti prilikom noćnih utrka.
- Mogućnost uploadanja celih replaya na FM server.
- Više kuteva kamere na replayu.
- Poboljšan photomode.
- Općenito više opcija.
- Poboljšan multiplayer - npr. da se može u igri staviti lista staza koja bi se vozila za turnir i za svaku da se može posložiti kolko krugova, vremensko ograničenje, vremenski uvjeti etc., te da igra automatski boduje nakon završetka utrke - tj. da se može voziti custom sezona/turnir online.

Sigurno ima još dosta stvari, ovo su neke koje su mi pale na pamet, mislim da je dosta njih bitno. Sva ova očekivanja se odnose i za novi GT na novoj generaciji.

Od nerealnih očekivanja:

- Prilikom sudara da je moguće istjecanje goriva, pa da se more zapaliti benzin koj teče po stazi i auto - i da ima eksplozija.
- Više od 200 automobila na Nordschleifu po uzoru na 24h Norda.
- Ne da mi se zmišljati toplu vodu sad više.  cer1njo

Na novoj generaciji pola od ovih stvari bi bilo realno očekivat. Bar pola.

 :ementaler:

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #22 : 20. Studeni, 2012., 16:15 »
ae, ovo su baš opširne i razrađene želje, rulala bi većina toga istina, neke stvari mi nisu ni pale na pamet, a očito je da bi bilo OK da ih se doda.

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #23 : 20. Studeni, 2012., 16:53 »
sad kad si spomenuo volane sta fali onom original od xbox-a ja ga imam i zadovoljan sam a i cijena je ok za razliku od nekih sta si ti naveo

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #24 : 20. Studeni, 2012., 19:13 »
Fali to što nisi probao vozit na boljem volanu.
Ništa ne fali Tomosu, ali brate Ducati 999 koja pila, kako ide ee. O tome dakle govorim. Daje mlako iskustvo i tek jedva solidnu podršku.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #25 : 20. Studeni, 2012., 20:48 »
Zasto pobogu novi engine.
Samo upgrade istog i gg. T10 zna znanje i uopce ne sumnjam u buducnost serijala.
Nocna voznja i bolji model ostecnja je ono oko cega treba poraditi i uvesti u sljedeci naslov.

Grafički engine novi i igra milenija.
"Sakaju" im boje i šederi općenito. 

Eh, i podrška za USB volane (iako, to je do rendom MS pravila).
Eh2, i da ne dominiraju AWD audiji.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #26 : 21. Studeni, 2012., 02:01 »
Istina je to za dominaciju Audija malo  :wildboy:
S4 je vjerojatno najbolji izbor D-A klasa. ili C-A nisam siguran koja je.

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #27 : 21. Studeni, 2012., 02:47 »
Fali to što nisi probao vozit na boljem volanu.
Ništa ne fali Tomosu, ali brate Ducati 999 koja pila, kako ide ee. O tome dakle govorim. Daje mlako iskustvo i tek jedva solidnu podršku.
ali kad si sam platis tomosa i on je dobar jer na zalost ja nisam iz tolko bogate obitelji koja mi moze dat 2,3 tisuce i vise za volan. Normalno da bi svi voljeli imat sve najbolje ali treba gledat realno i zadovoljit se i s "tomosom" kako ti kazes

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #28 : 21. Studeni, 2012., 11:06 »
Problematika lezi vise u Microsoftovoj politici i njihovoj gluposti, nego o stanju necijih novcanika.  :wildboy:

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #29 : 21. Studeni, 2012., 14:55 »
Ja igram na kontroler  :wildboy:

I ok mi je  :wildboy: :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9