HCL.HR

Ghost Recon Advanced Warfighter 2

  • 8 Odgovora
  • 3309 Hitova
*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Ghost Recon Advanced Warfighter 2
« : 27. Rujan, 2007., 21:35 »
Igrao tko?

Ja igrao, bio naišao na bug, pa sam stavio full 100% savegame i samo išao na drugu misije..neke sam odigro do kraja, neke ne..jako dobra igra...

vaše mišljenje?

favourite weapon?
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Re: Ghost Recon Advanced Warfighter 2
« Odgovori #1 : 27. Rujan, 2007., 22:20 »
prezahtjevno...
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Ghost Recon Advanced Warfighter 2
« Odgovori #2 : 27. Rujan, 2007., 22:26 »
bezveze mi je nekak to.. ono moras postavljat ekipu sim tam ovo ono.. to mi je prelejm
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Ghost Recon Advanced Warfighter 2
« Odgovori #3 : 27. Rujan, 2007., 22:44 »
Meni trzalo malo previše da bi se upuštao u ozbiljniju igru... čak i na low detaljima je bilo nekako mutavo za igrat.

Konfiguracija je P4 3.5ghz Northwood, 1gb DDR433, GF 6800nu @ 16/6 420/900. Tak da do takvog trzanja na low stvarno ne bi smjelo dolazit... Znam da konfa praktički spada u low segment tržišta trenutno, ali opet...

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Ghost Recon Advanced Warfighter 2
« Odgovori #4 : 28. Rujan, 2007., 11:16 »
Ja sam igrao na 6.420 @ 2.13 (kako kaže System, jel), 2gb ram i geforce 8600 256mb :) Grafički igra owna, stvarno jako lijepa...

Što se tiče realnosti, ima je, znači nema trčkaranja bezveze lijevo desno, jer i iz daljine ćeš popiti metak bez da vidiš tko ti ga je dao...

AI je ok, dosta puta će ti se desiti da vidiš neprijatelja kako trči, on te skuži i samo se baci u zrak i padne iza nekog objekta tako da ga ne možeš ubiti...

Blaster, komande timu su jako dobro napravljene, a za likove popute tebe, preporučujem komandu FOLLOW :)...iako moram priznati AI mog tima ponekad zna biti glup, većinom će napraviti sve oke, ubijati i sve, ali zna se desiti da se zbrejkaju ako trčim između zgrada
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Ghost Recon Advanced Warfighter 2
« Odgovori #5 : 28. Rujan, 2007., 12:16 »
AI je ok, dosta puta će ti se desiti da vidiš neprijatelja kako trči, on te skuži i samo se baci u zrak i padne iza nekog objekta tako da ga ne možeš ubiti...
Ne kužim, tip se usere pa skoči u zrak il šta?  :D

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Ghost Recon Advanced Warfighter 2
« Odgovori #6 : 28. Rujan, 2007., 12:27 »
Argh, mislio sam u naprijed :)

Evo example:

Vidim 3 neprijatelja trče prema meni (misle da još nisam došao)...Skidam dvojicu i kako mičem nišan da skinem i trećeg on se baca na pod i puže do nekog objekta da ga ne mogu pogoditi :)

Moram reći da sam se iznenadio kada sam ja trčao pa pretisnuo tipku za puzati...pao sam na pod i onako prašina se digne :) stvarno gg
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Ghost Recon Advanced Warfighter 2
« Odgovori #7 : 28. Rujan, 2007., 12:39 »
Moram reći da sam se iznenadio kada sam ja trčao pa pretisnuo tipku za puzati...pao sam na pod i onako prašina se digne :) stvarno gg

E da po tome sam ja u biti zapamtio Ghost Recon prvi, to bacanje na pod i prašina... to mi bilo špica..  :dancing:

Takve stvari bi više trebali ubacivat u pucačine... Jebeno je kad lik napravi neš posebno ( baci se nekakav zaklon il neš slično ) a ti to vidiš iz prvog lica, po tome je i F.E.A.R poznat između ostalog...

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Ghost Recon Advanced Warfighter 2
« Odgovori #8 : 28. Rujan, 2007., 13:35 »
Jedino što mi se baš ne sviđa jest kada te netko pogodi..to je malo loše napravljeno, ostalo je sve gg :)

Te male stvari kao prašina te što se ekran zadrma...to mi je gg
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9