HCL.HR

Ghost Recon: Wildlands

  • 196 Odgovora
  • 82381 Hitova
*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #165 : 26. Ožujak, 2017., 13:43 »
@metalni                                                                pa nije to neka posebna daljina,moze se i preko 1 kilometra kill postici,samo treba znat...

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #166 : 26. Ožujak, 2017., 14:45 »
Znam da može, ali nije to ni poenta.... Ovo je bio drito u vugla, iz prve.
Rekordi me ionako ne bendaju previše, ja igram za sebe.
 :kava:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #167 : 26. Ožujak, 2017., 17:07 »
Tu se vidi da igra ipak rula ako joj se pristupa na pravi HC način.

http://youtu.be/6psPsQhKsfg

Iskreno, to je izdrkavanje. U igri se dogodi toliko blesavih situacija, čisto zato jer je sandbox tipa, da je zapravo vrlo glupo igrati tako kad jednostavno nije dizajnirana za to. Možeš ti magarca prerušit u konja, i u videu od 10 min možda netko i povjeruje da je to konj, ali čim počne trčati svi će skužiti krinku. Barem polovica misija u igri je takva da imaš pokretne mete, npr. neki konvoj. Možeš ti čučati u nekom žbunju i čekati deset minuta da ti konvoj dođe, ali stvarno - isplati li se to? Želiš li u igri sjediti i čekati toliko vremena? I onda to ponoviti, jer ako ne uspiješ iz prve, gotovo je, možeš mačku o rep objesiti taj SNIPER GHOST pristup.

Hitman je, recimo, igra koja je dizajnirana tako da se može igrati HC. Wildlands je dizajniran tako da taj HC bude izdrkavanje bez ikakvog smisla.

! No longer available
« Zadnja izmjena: 26. Ožujak, 2017., 17:10 wyzard »

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #168 : 10. Svibanj, 2017., 20:06 »
Pozdrav moze li mi itko reci koliko je potrebno da se zavrsi main story Wildlandsa,znaci samo kampanja.
Bez side misija i sl.
Hvalaa.

Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #169 : 10. Svibanj, 2017., 20:35 »

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #170 : 11. Svibanj, 2017., 00:51 »
Mašala.  :ave:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #171 : 11. Svibanj, 2017., 07:55 »
Ja sam nagurao oko 80 sati... a tek sam glavni dio priče prešao.
Pješice of skroz.
 :kava:

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #172 : 11. Svibanj, 2017., 23:35 »
Cek salis se ili :D,stvarno ne mogu vjerovat da toliko traje ,Watch Dogs sam stukao za cirka 18-20 sati.
Ovo oko 26 samo glavna kampanja,znaci jos malo okolo istrazivanja i skace na 35-40.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #173 : 12. Svibanj, 2017., 00:21 »
Metalni sve lagano prelazi, nema kod njega žurbe.   :D



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #174 : 13. Svibanj, 2017., 21:28 »
Upravo tako.
 :kava:

Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #175 : 20. Kolovoz, 2017., 11:35 »
Kroz nekih 20 sati sam tek destabilizirao Security ogranak, polako igram i uzivam u igri, tagam svaki supply i trazim sve Kingslayer filove itd. Igra nije losa, dosta je zabavna i napucavanje je dosta dobro napravljeno svida mi se balistika metka pa moras pazit ako je puska slabija i koliko je meta udaljena i to, jedino sto mi kvari igru su toliko glupi bugovi, nacin na koji su napravili voznju (kao da po ledu vozim) i frame dropovi, igra inace ide na Ultra postavkama 65-75 fpsa sa nekim postavkama smanjenim (Godrays OFF, Shadows Medium i jos neke stvari sto ne cine neku razliku u grafici ali daju puno fpsa) ali kada vozim stalno dropa na 20-ak fpsova na sekundu dvije ili cak nekad i stane na 5-6 sekundi igra zato kada god mogu idem pjeske ili helikopterom. Grafika je odlicna, svijet je malo prazan i nema se bas nesto za raditi u njemu osim skupljanja dodataka za oruzja i sama oruzja i  nekih bzvz side misija (Rebel suport). Igrao sam malo CO OP ali nije to to kad mi neki idiot koji se dere cijelo vrijeme i ragea po mapi i ne zeli igrati koperativno kako treba, tako da bi CO OP preporucio samo ako imate frendove s kojima mozete komunicirati i grati kako spada tada je igra jos zabavnija.

EDIT: zaboravih napomenuti kako je glavni lik s kojim igras skroz nekako znj ahah stalno iste fore i fraze i vec nakon 20 min igre vec znas sto ce reci kad tagas supply ili naides na neprijatelje
« Zadnja izmjena: 20. Kolovoz, 2017., 11:40 badmeetsevil »
They say they want heaven; They say they want god. I say I have heaven, I say I am god.


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #176 : 21. Kolovoz, 2017., 23:58 »
Igra je takav alat za kidanje vrhunskih screensa da to nije normalno!!!






*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #177 : 23. Kolovoz, 2017., 11:11 »
A sereš!

Zavidan sam ti što pronalaziš zabavu u prosječnim igrama!

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #178 : 23. Kolovoz, 2017., 18:33 »
Kad Cole čuje da će novi PES imat dobar alat za screenshotove možda se ostavi Fife :mrs:

Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #179 : 17. Listopad, 2017., 14:25 »
Pozdrav svima,

zanima me sto mislite o navedenoj igri Ghost recon wildlands? Isplati li se to kupovati ili ne? Kakav je multiplayer ?
Htio bi si ju nabaviti ali prvo da cujem sto vi mislite o njoj.

LP svima.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9