HCL.HR

GoldenEye 007: Reloaded

  • 20 Odgovora
  • 6072 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
GoldenEye 007: Reloaded
« : 17. Studeni, 2011., 01:22 »


Stiže nam remake remakea klasika sa Nintendo 64 konzole. Igra će imati multiplayer s podrškom za 16 igrača, a tu je i legendarni split-screen za četiri igrača. U sklopu remakea u igru će biti dodan novi mod: "Mi6 Ops Missions" koji je neka vrsta spec opsa nalik na one koje viđamo u zadnjim Call of Duty igrama. Igra bi trebala izaći na jesen ove godine za PS3 i X360.

Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=TM_vKHjCsLk&feature=player_embedded#at=11

MI-6 Ops Trailer


__________________________________________________________________














*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: GoldenEye 007: Reloaded
« Odgovori #2 : 17. Studeni, 2011., 08:11 »
Ma, nepotrebna igra. Pustite Wiiu da ima svoje ekskluzive  :wildboy: ... koje su remakeovi  :wildboy:

Mda, gledam po ocjenama na Metacriticu, user i critic ocjena je ista 7.5. Tako nešto sam i očekivao, ali vi koji niste igrali Goldeneyea na N64 ili Wii-u nemojte zbog relativno niske ocjene ovo preskočit. Ja nisam igrao ovu verziju, ali nemaju šta pogriješit, Goldeneye s boljom grafikom i nekm dodacima. Tako da - treba odigrat ako niste.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GoldenEye 007: Reloaded
« Odgovori #3 : 17. Studeni, 2011., 09:43 »
Još kupim dojmove ljudi, pa ću se odlučit na kupnju, ako ništa da jednom odigram i proslijedim.  :ementaler:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GoldenEye 007: Reloaded
« Odgovori #4 : 09. Siječanj, 2012., 23:05 »
Jel nabavio itko? Koliko traje singleplayer? Igrao demo i nekako sam zadovoljan.  :wildboy:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GoldenEye 007: Reloaded
« Odgovori #5 : 20. Studeni, 2012., 20:00 »
Odigrao prve tri misije i prezadovoljan sam. Prema ovome MW-i i Black Ops ll mi se čini ispljuvak. Stealth misije i dijelovi sa snajperom i priguševačem rulaju krista. Meelee borba odlično izgleda. Jako lajkam ozbiljan setting i atmosferu u igri. Neznam samo zašto ostale 007 igre nisu ovako kvalitetne. Preporuka svima koji vole ovaj žanr.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: GoldenEye 007: Reloaded
« Odgovori #6 : 20. Studeni, 2012., 21:00 »
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GoldenEye 007: Reloaded
« Odgovori #7 : 20. Studeni, 2012., 21:37 »
 :hihi:

Misliš odigrat ovo?  :ementaler:

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: GoldenEye 007: Reloaded
« Odgovori #8 : 20. Studeni, 2012., 21:45 »
Ja bi mogao nabavit ovo kad ove trenutno aktualne igre odigram.  :ementaler:

Iskreno mi je Bloodstone rulao pecto. Prešo sam ga tri puta i od toga jednom na onoj najvišoj težini (jedan metak te ubija), a to inače nije neka moja navika jer igram igre easy/medium, ovisno kako sam raspoložen.

Jasno mi je da ovo nije ni slično Bloodstoneu, ovo je fps i sve, al ono,,, hoću reći da su i Bond igre potencijalno dobre i kvalitetne :)

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: GoldenEye 007: Reloaded
« Odgovori #9 : 20. Studeni, 2012., 21:50 »
:hihi:

Misliš odigrat ovo?  :ementaler:

Vjerovatno. Nabavit za praznike il nešto...
Iako Xbox nisam taknuo od ljeta. #ixylyff :hiha:

Ja bi mogao nabavit ovo kad ove trenutno aktualne igre odigram.  :ementaler:

Iskreno mi je Bloodstone rulao pecto. Prešo sam ga tri puta i od toga jednom na onoj najvišoj težini (jedan metak te ubija), a to inače nije neka moja navika jer igram igre easy/medium, ovisno kako sam raspoložen.

Jasno mi je da ovo nije ni slično Bloodstoneu, ovo je fps i sve, al ono,,, hoću reći da su i Bond igre potencijalno dobre i kvalitetne :)

Zadnji JB koji sam igrao bio je From Russia With Love. Na PS dvojci. Tolko o 007 :( Iako sad si me zaintrigirao pa bi mogao probati Blood Stone. Prije Goldeneye :kava:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GoldenEye 007: Reloaded
« Odgovori #10 : 20. Studeni, 2012., 23:07 »
Po trenutnim dojmovima, ako je Bloodstone i QS za nekih 5/10 ovo je 8/10, ako ne i 9/10.  
Akcija i napucavanje je stvarno dobro izvedeno i čak mi je veliki gušt igrat s mišem. Igra fino nagrađuje veće težine, tu se dobivaju dodatni zadaci.
Hit detekcija je baš kako treba biti i kod rafalne paljbe neprijatelji padaju baš nekako realno pokošeni. Prava stvar je igra.

:ementaler:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: GoldenEye 007: Reloaded
« Odgovori #11 : 21. Studeni, 2012., 17:38 »
Sta ovo ima za pc? Ili si ti pacova okacio na ps3/x360?
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GoldenEye 007: Reloaded
« Odgovori #12 : 21. Studeni, 2012., 17:47 »
Original igra na X360.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GoldenEye 007: Reloaded
« Odgovori #13 : 29. Prosinac, 2012., 21:20 »
Odigrao igru i vrlo sam zadovoljan. Najbolja 007 igra u čitavom serijalu. Neznam zašto raniji i kasniji Bondovi nisu bili ovoliko kvalitetni i zanimljivi, stvarno mi to nije jasno. Ono što se vidi iz aviona je kvaliteta i ozbiljnost ove igre. Nedavno sam pogledao GoldenEye film i igra je gotovo identična, ali kudikamo bolje realizirana. Većini će možda biti čudno što je Craig Bond u odnosu na Brosnana, ali tako je očito moralo biti zbog licence jel. Igra na X360 izgleda prelijepo te su nerijetki trenuci gdje igra izgleda jako jako dobro.



AI je dosta dobar i na većim težinama dosta izazovan. Neprijatelji flankiraju, skrivaju se iza zaklona, bacaju bombe pod noge te čak skaču sa gornjeg kata na donji, što vas nekada dosta iznenadi. QTE nisu toliko česti, a dobro su izvedeni i fino su ukomponirani u igru, iako su pošast današnjeg gaminga. Napucavanje je jako dobro izvedeno i uz bok najboljim šuterima u žanru što se toga tiče. Sav gameplay je na vrlo visokoj razini i baš zbog toga mi nije jasno zašto su ostali Activisionovi Bondovi tako podbacili. Misije su fantastično prenesene sa velikog platna u ovaj zanimljivi šuter. Kao što sam već spomenuo grafiku, ni zvučna strana igre nije podbacila te tako stvorena cijelokupna prezentacija dojma se privlačno i kvalitetno.



Oružja i njihovo ponašanje oduševljavaju. Misije sa stealthom su priča za sebe i među najboljima u žanru. Trenutaka sa prigušenim snajperom ima poprilično te ih smatram najboljim dijelovima igre. Stealth je izveden besprijekorno. Cijelu igru sam težio preć što je tiše moguće, pa sam nerijetko ponavljao naizgled laganu situaciju i po desetak puta. Hit detekcija je na solidnom nivou, te ono što veseli u tome svemu je bilokakav headshot znači uspješan headshot. Omjer kvalitetne hit detekcije, dobrog AI-a i dobrog level designa kretanja obećavaju vrlo dobru i izazovnu zabavu. Cijela kampanja je razduženi film i jako sam zadovoljan s njome. Poslje nje možete se upustiti u Special Ops zadatke odnosno mini misije gdje ispunjavate različite zadatke.



Ima igra svojih dosadnih trenutaka i pojedinih levela gdje je užasno isforsiran broj neprijatelja, no to nisu nekakve prevelike mane. Ovdje se radi o remejku remejka i adaptacije filma u igru, no nekakav zaključak je da ovu igru moraju probati svi koji vole ovaj žanr, kao i ljubitelji James Bond lika i dijela. Ne radi se o igri bez mana, naravno ima ih ponešto, ali opet - ovo je jedan vrlo dobar FPS naslov koji odiše kvalitetom i zanimljivom kampanjom te kvalitetnim napucavanjem. Preporuka svima koji se pronalaze u šuterima, stealth pristupu i akcijskim igarama.

8.7

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: GoldenEye 007: Reloaded
« Odgovori #14 : 30. Prosinac, 2012., 00:01 »
Ja odigro 2 misije prije nekoliko mjeseci i cinilo mi se smece.Morat cu ponovo insalirat..;(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9