HCL.HR

Guild Wars 2

  • 644 Odgovora
  • 146887 Hitova
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #540 : 29. Rujan, 2012., 18:48 »
koliko sam ja shvatio covjek je rekao da ima 30fpsa u WvWvW, a sto se tice ogranicenja ono sluzi za one koji imaju dovoljno jake kompjutere da im renderaju vise od npr 60fpsa, i onda limitaju na 60 i tako im graficka osjetno smanji grijanje i potrosnju

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #541 : 29. Rujan, 2012., 19:13 »
koliko sam ja shvatio covjek je rekao da ima 30fpsa u WvWvW, a sto se tice ogranicenja ono sluzi za one koji imaju dovoljno jake kompjutere da im renderaju vise od npr 60fpsa, i onda limitaju na 60 i tako im graficka osjetno smanji grijanje i potrosnju
ah tako je u WvW, to je vec relativno igrivo. a to sto se tice limitiranja, kazem ti da te opcije ne valjaju.

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #542 : 01. Listopad, 2012., 16:14 »
ja ne kontam šta nekim ljudima nevalja kod 30(ajmo reć stabilnih) fpsa. svejedno ljudsko oko ne vidi više od 60.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #543 : 03. Listopad, 2012., 00:05 »
Nije istina, uzmi monitor sa vecim refresh od 60, pa ces vidjeti sto ne vidis vise od 60, 30 u novim igrama je nedovoljno i lagg je previse ocit.

Nisu to filmovi koji koriste posebnu motion blur metodu  zbog kojeg ti se cini da je 24 fps fluidno, iako je to i istina da filmovi imaju 24 fps na svaki frame su umetnuta jos 3 unutrašnja ponovljena frame-a zbog kojega se slika cini jos fluidnija i zbog koje ne vidis flickering odnosno ne vidis crni dio film role.
Drugi primjer su ti televizori od npr 100 hz koji pulsiraju 100 puta u sekundi pa svjetlost overhaula black dijelove.

Osim toga cak i filmovi danas sve vise koriste 48 fps umjesto standardnih 24.

Sve ispod 45 u igrama je neprihvatljivo, a 60 bi trebao biti jebeni standard.

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #544 : 03. Listopad, 2012., 07:22 »
30 fpsa je standard ja neznam sta ti shazam trabunjas napamet 30 fpsa mos igrati bez trunke laga i stekanja!! sve ispod 30 je lose ona pocinje usporavat i ostale pizdarije lagg itd....

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #545 : 03. Listopad, 2012., 08:31 »
30 FPSa je standard za konzole. Za PC je uvjek bio i bit ce 60 FPSa. Razlika u fluidnosti je ogromna, pa cak i na monitorima sa 120HZ se na 120 FPSa osjeti razlika od 60 FPSa. Igra to veliku ulogu. Pa ne kupuju se nove graficke uzalud. Ne sjecam se kad sam zadnji put na kompu igro nkj u 30 FPSa  :wildboy:

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #546 : 03. Listopad, 2012., 16:27 »
30 FPSa je standard za konzole. Za PC je uvjek bio i bit ce 60 FPSa. Razlika u fluidnosti je ogromna, pa cak i na monitorima sa 120HZ se na 120 FPSa osjeti razlika od 60 FPSa. Igra to veliku ulogu. Pa ne kupuju se nove graficke uzalud. Ne sjecam se kad sam zadnji put na kompu igro nkj u 30 FPSa  :wildboy:
fala bogu, covjek s razumom.

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #547 : 03. Listopad, 2012., 16:42 »
jel se moze imat vise likova (i trebalo bi bit tako, ali da znam)? i ako moze, kolko ?
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #548 : 03. Listopad, 2012., 17:54 »
5 likova, s mogućnosti proširenja preko gem storea.

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #549 : 23. Listopad, 2012., 19:03 »
Jedno malo pitanje. Dali cu sretati druge playere kao neprijatelje ili se citavo vrijeme kroz igru borim protiv kompjutera?

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #550 : 23. Listopad, 2012., 19:19 »
Jedno malo pitanje. Dali cu sretati druge playere kao neprijatelje ili se citavo vrijeme kroz igru borim protiv kompjutera?


Ako se želiš borit protiv drugih igrača imaš PvP, Tournamente i World vs World vs World.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #551 : 24. Listopad, 2012., 10:52 »
Jedno malo pitanje. Dali cu sretati druge playere kao neprijatelje ili se citavo vrijeme kroz igru borim protiv kompjutera?

nema fakcija i to je ogroman minus... samo arranged events i WvW.

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #552 : 24. Listopad, 2012., 10:58 »
Jedno malo pitanje. Dali cu sretati druge playere kao neprijatelje ili se citavo vrijeme kroz igru borim protiv kompjutera?

nema fakcija i to je ogroman minus... samo arranged events i WvW.

Kako kome. Filozofija Arenaneta je kooperacija među igračima, svi dobivaju full exp, full loot, svi skupa rade questove i evente, te kad vidiš drugog igrača raduješ se, a ne govoriš mu GTFO. Zato je PvE odvojen od PvP.
WvWvW je borba između tri frakcije na 4 ogromne mape. To ti je neki mix PvE i PvP jer tamo imaš eventova, kopanja ruda, gankanja itd.

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #553 : 24. Listopad, 2012., 20:24 »
Jedno malo pitanje. Dali cu sretati druge playere kao neprijatelje ili se citavo vrijeme kroz igru borim protiv kompjutera?

nema fakcija i to je ogroman minus... samo arranged events i WvW.
[/quote
Jedno malo pitanje. Dali cu sretati druge playere kao neprijatelje ili se citavo vrijeme kroz igru borim protiv kompjutera?

nema fakcija i to je ogroman minus... samo arranged events i WvW.

Kako kome. Filozofija Arenaneta je kooperacija među igračima, svi dobivaju full exp, full loot, svi skupa rade questove i evente, te kad vidiš drugog igrača raduješ se, a ne govoriš mu GTFO. Zato je PvE odvojen od PvP.
WvWvW je borba između tri frakcije na 4 ogromne mape. To ti je neki mix PvE i PvP jer tamo imaš eventova, kopanja ruda, gankanja itd.

Kako kome. Filozofija Arenaneta je kooperacija među igračima, svi dobivaju full exp, full loot, svi skupa rade questove i evente, te kad vidiš drugog igrača raduješ se, a ne govoriš mu GTFO. Zato je PvE odvojen od PvP.
WvWvW je borba između tri frakcije na 4 ogromne mape. To ti je neki mix PvE i PvP jer tamo imaš eventova, kopanja ruda, gankanja itd.





Znaci mogu se boriti s drugim igracima u World vs World a ovako je co-op sa drugim playerima. Pa i nije to lose. Hvala vam puno! Igram vec par dana i jako mi se svidjela igra. Nadam se da cu srest i neke od vas. hehe... Pozdrav!

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #554 : 30. Listopad, 2012., 02:36 »
Na kojem si serveru?
Moj guild je na Gandara, ima nas 500 i sve naši. Inače na Gandari ima dosta balkanaca, ponajviše slovenaca.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9