HCL.HR

H1Z1

  • 28 Odgovora
  • 10420 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
H1Z1
« : 10. Travanj, 2014., 21:29 »
H1Z1 je novi zombie MMO od kreatora Planetsidea 2

H1Z1 Gameplay - Zombie Apocalypse MMO

Zombija nikada dosta. To su valjda shvatili i u SOE-u pa su se i oni također bacili u izradu MMO zombie apokalipse. Ono što mi je posebno interesantno kod ovog naslova je količina igrača po serveru te to što bi svaki zombie trebao imati zasebni AI pa se ovo možda neće pretvoriti u PvP festival nego će oni biti značajna opasnost. Barem se nadam da će tako biti. Više informacija ima u samoj vijesti da sada ne ponavljam.

Isto tako, nadam se da će poraditi na optimizaciji, a ne da se ponovi Planetside 2 problem gdje su čak i jače konfiguracije iz nekog razloga imale problema s pokretanjem.

U moru zombie survival igara rekao bih da je ova previše, ali s obzirom da iza nje stoji SOE koji je s prijašnjim naslovom pokazao da zna posao (barem koliko sam čitao po forumima), mislim da ima mjesta za ovu igru. Barem bi je ja zaigrao, a i ono f2p će biti.

Odg: H1Z1
« Odgovori #1 : 11. Travanj, 2014., 10:15 »
Grafika je solidna, zasad nemaju ništa značajno u igri što se razlikuje od drugih igara u tom žanru, treba čekati pokoji update.

Zanimljivo je što ćeš moći skoro pa cijelu državu istražiti, meni je osobno dojadilo non stop isti mali gradić obilaziti i takve gluposti.
Taj komentator jaaaako loše cilja, ali vidi se da je pun entuzijazma, ima puno ideja kako da se igra znatno razlikuje od drugih.
I to paljenje drugih građevina i okoline je super ideja.

Po ovome što sam dosad vidio mislim da će biti popularna igra ako se završi u roku godine dana, jer ako se završi DayZ, 7DTD, Rust, The Forest prije ove igre, onda neće imati baš nešto uspjeha.
"Keep that hair short, Clem."

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: H1Z1
« Odgovori #3 : 28. Travanj, 2014., 19:45 »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339

Odg: H1Z1
« Odgovori #5 : 09. Lipanj, 2014., 18:31 »
Slazem se da dosta toga zavisi od toga kada ce je zavrsiti, a mislim da su i oni toga svjesni. Medjutim ukoliko pozure sa pravljenjem igre moglo bi katastrofa ispasti. Bit ce zanimljivo pratiti razvoj :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: H1Z1
« Odgovori #6 : 09. Lipanj, 2014., 22:17 »
A ono, u ovom videu to izgleda kao da ima još podosta posla, ali isto tako mi se čini da će se lakše to razvijati nego recimo DayZ.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: H1Z1
« Odgovori #7 : 17. Lipanj, 2014., 19:39 »
H1Z1 Developer Demo - E3 2014

Ovaj video naspram trailera mi izgleda kao totalno drugačija igra. Poprilično lijepo napreduje razvoj od prve objave.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
« Zadnja izmjena: 01. Studeni, 2014., 20:38 snowblind »

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: H1Z1
« Odgovori #9 : 01. Studeni, 2014., 23:08 »
To ce biti F2P jelda? Cuo sam prije da je kao early acces nekih 10 eura, pa final release besplatan, ali ga ne vidim na steamu jos. Kad dolazi early acces, a kad potpuna, besplatna igra? ima nekakvih novosti?
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: H1Z1
« Odgovori #10 : 01. Studeni, 2014., 23:39 »
Nema još datuma za early access, barem nisam nigdje vidio da je objavljen. Isto tako, još nema datuma ni za završnu verziju kada stiže.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: H1Z1
« Odgovori #11 : 08. Siječanj, 2015., 00:15 »
IGN snimak alpha verzije s CES-a

Jel ovo moguće da izgleda lošije od svega do sada prikazanog? Kao da je u pitanju grafika s PS2. Zbilja se nadam da je ovo neki veoma veoma rani build iako to nema smisla, a i bilo bi žalosno da idu ovo prodavati na Steam.

*

hacker

  • *
  • 105
  • mmo-balkan.com/forum
    • http://mmo-balkan.com/forum
Odg: H1Z1
« Odgovori #12 : 23. Siječanj, 2015., 22:52 »
H1Z1 je nova survival igra i trenutno je u prerelease fazi kao dayz te se plača 20€. Kada igra izađe biti će free, a za sve sadašnje i buduće igraće slobodno nam se pridružite na teamspeak serveru 188.166.19.14:9987

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: H1Z1
« Odgovori #13 : 23. Siječanj, 2015., 23:13 »
Gornji post je prenesen iz teme koju je .Hacker. otvorio u PC gaming podforumu. Valjda nije vidio da imamo već temu za ovu igru u multiplatform podforumu.

Inače, tema je otvorena u multiplatform podforumu, a ne u PC Gaming podforumu jer je igra najavljena i za PS4, pored PC-ja.

*

hacker

  • *
  • 105
  • mmo-balkan.com/forum
    • http://mmo-balkan.com/forum
Odg: H1Z1
« Odgovori #14 : 24. Siječanj, 2015., 00:44 »
Ispričavam se, pretražio sam pc gaming, ali ga nisam našao, a nisam ni pomislio da je ovdje :)

Uglavnom imamo ekipu koja igra od samog početka prerelease faze i jako smo zadovoljni igrom i developerima jer su stvarno brzi što se tiće ama baš svega. Neki će ljudi uspoređivati igru s dayzem, ali budemo jasni, igra će zamjeniti dayz to je sigurno jer će ova igra biti free, puno bolja je u svemu od samog servera koji prima hrpu igrača do grafike i gradnje baze.

Mi smo sagradili 2 baze, ali su nam provalili tako da su stavili ispred 2 kutije jednu na drugu i samo skocili unutra, a drugu bazu mislim da su iskoristili strijele tako da su s njima napravili skale do vrha zida, ali srečom to sa strijelama je sređeno u patchu, a ovo slaganje kutija jedno na drugo još nije tako da je najsigurniji način ovaj koji mi koristimo, a to je napravite lopatu i iskopajte rupu (stash) i tu spremite stvari, naravno ovo radite na mjestu malo udaljeno od grada u šumi tako da postoji 0.0001% šanse da itko primjeti to mjesto.

Što se tiće vatrenog oružja u igri, samo ih je 3 (trenutno):

Shotgun koji razara sve pred sobom, ali naravno kao pravi shotgun što je lik dalje od tebe manje će uzeti dmg, dok kad je blizu je garant mrtav.
AR15 kao m16 ili kako se vec zove u dayzu jako dobro oruzje jer stane u njega dosta metaka
Pištolj ima 7 metaka, ali nije baš precizan jer kao da malo leti u ruci, trebaš se stvarno naviknuti.
Lovačka puška ili kako ljudi zovu snajper i nije baš snajper jer treba 3 puta pogoditi čovjeka u tijelo da padne mrtav.


Amo malo o Airdropu.

Airdrop je kada pozoveš da ti padne paket, točnije kada ti pozoveš airdrop, a možeš ga pozvati tek kad je 1/4 servera puna u igri će se stvoriti avion koji će ići jako sporo i vidit će se njegova svjetla, isto tako pola servera čuje avion! Avion će izbaciti paket 700 metara od čovjeka koji je pozvao airdrop, a paket je jako čudan jer se sastoji od 2 spojena dijela (napravljeno jer mali paket u kojem su stvari ne može se dobro viditi kad svijetli tako da su stavili poviše njega kontejner). Paket će padati jako sporo i svijetlit će, a kad dođe na tlo kontejner će eksplodirati i ostati će samo 1 paket koji će svijetliti i ispuštati dim, tako da ga je lakše viditi, i ne zaboravimo 7 zombija koji stoje pored paketa. Ovo se namjerno napravilo da se stvori odmah mini kaos na serveru jer svi žele imati oružje,municiju i eksploziv, ali da svaki smanji mogučnost dobivanja oružja uveli su nekoliko random paketa tako da nikada neznaš što ćeš u paketu dobiti.

Mnogo ljudi se žalilo oko ovoga, ali im je developer odmah rekao da su to spominjali par puta te se čak može naći nekoliko članaka gdje su rekli da će airdrop unutra imati oružje, te je ponudio opciju da svima kome se igra ne sviđa uradi refund u roku 2 dana. Isto tako ima nekoliko postova gdje je dev rekao kako se neće prodavati oružje, ali ljudi su to krivo shvatili i odmah mislili da se radi o ovome oko airdropa, ali iskreno to nije direktna kupnja oružja, tu se radi o malom postotku dobivanja toga oruzja iz airdropa bilo od toga koji je pozvao airdrop ili sasvim nekog drugog igraca jer u igri pada random paket niti znaš ima li unutra oružja, a i da ima koje su šanse da ćete upravo vi prvi otvoriti paket, a da vas ne ubiju zombiji ili hrpa drugih igrača koja su trčala prema paketu :)

Što se tiće igranja skupa, već sam rekao gore ip teamspeaka na koji svaki dan dolazi sve više i više ljudi, te smo danas unaprijedili server na 512 slotova :p
« Zadnja izmjena: 24. Siječanj, 2015., 23:16 .Hacker. »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9