HCL.HR

Hajde da igramo! PRVI PUT NA BALKANU

  • 27 Odgovora
  • 6170 Hitova
*

Tesla12

  • *
  • 97
  • You'll Never Walk Alone
    • Gamers Space
Hajde da igramo! PRVI PUT NA BALKANU
« : 13. Studeni, 2010., 19:04 »
Znam da nisam aktivan forumas, al sam dosta dugo vec aktivan citaoc ovog gaming portala, pa bih zato zeleo sa vama da podelim svoju ideju.



Hajde da igramo je projekat koji mi je dosao na ideju dok sam gledao sve one silne amere na youtubeu kako igraju i pritom komentarisu igru(svoje poteze,reakcije itd.) i rekoh sebi jbt zasto ja ovo ne bih radio, ionako ceo dan skoro nista pametno ne radim!


USKORO ocekujte prvi video serijal koji ce sadrzati jednu igru koju odlucim da krenem da igram... Takodje uskoro ce doci i prvi podcast(audio emisija)na temu gaminga uopste!

Takodje apelujem na sve vas forumase, da date sto vise predloga o tome koju igru da igram, sta vas zanima itd. I naravno ukoliko imate viska slobodnog vremena pridruzite se i vi pa da zajedno obogatimo nasu gaming scenu 

Sve pohvale/kritike/predlozi su dobrodosli



*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Hajde da igramo! PRVI PUT NA BALKANU
« Odgovori #1 : 13. Studeni, 2010., 19:39 »
Ajde bez glupih postova.
« Zadnja izmjena: 13. Studeni, 2010., 19:41 snowblind »
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Tesla12

  • *
  • 97
  • You'll Never Walk Alone
    • Gamers Space
Odg: Hajde da igramo! PRVI PUT NA BALKANU
« Odgovori #2 : 13. Studeni, 2010., 21:24 »
ne razumem zasto je ovo glup post? Samo sam hteo da podelim svoju ideju sa vama i dobijem koju krtiku/sugestiju!



*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Hajde da igramo! PRVI PUT NA BALKANU
« Odgovori #3 : 13. Studeni, 2010., 21:50 »
Ja sam editirao pilipov post, nije to upućeno tebi bilo. Ti samo daj što se tiće ideje.

*

Tesla12

  • *
  • 97
  • You'll Never Walk Alone
    • Gamers Space
Odg: Hajde da igramo! PRVI PUT NA BALKANU
« Odgovori #4 : 14. Studeni, 2010., 10:44 »
Nego da vas pitam, posto nisam bas aktivan citalac ovog foruma, ko je kod vas najveci guru za gajming, ko se najvise razume itd. Posto bi voleo da pozovem ljude iz citavog balkana da uradimo Podcast.



*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Hajde da igramo! PRVI PUT NA BALKANU
« Odgovori #5 : 14. Studeni, 2010., 11:10 »
Jesi siguran da želiš ovaj "projekt" nazvati "Hajde da igramo?" I da želiš imati takav banner (Super Mario i bevel/embosani font?). Mislim, zvuči ovo zanimljivo, i htio bi vidjet kako bi ti to odradio, ali za sada mi se sve čini neozbiljno, a cini se da ti je cilj da te prati što više ljudi, što uz takav stav nisam siguran kako će ti ići...

*

Tesla12

  • *
  • 97
  • You'll Never Walk Alone
    • Gamers Space
Odg: Hajde da igramo! PRVI PUT NA BALKANU
« Odgovori #6 : 15. Studeni, 2010., 10:36 »
Siguran sam da projekat ocu da nazovem HAJDE DA IGRAMO! Naravno da ovo nije finalni logo sklopio sam ga u gimpu, jer u datom trenutku nisam bio pri windowsu :D Cekaj malo da projekat zazivi da uploadujem prve klipove itd, Pa cemo onda videti sta i kako!



*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Hajde da igramo! PRVI PUT NA BALKANU
« Odgovori #7 : 15. Studeni, 2010., 12:54 »
samo naprijed, prvo krenes od ideje kako bi to sve funkcioniralo pa kasnije okupis oko sebe ljude koje ce ti popuniti dizajnerske/programerske i slicne rupe koje imas. moje osobono misljenje je da ce to jako tesko proci kod nas, da bi funcioniralo moras ponuditi vise nego sto sad imas gledajuci streamove/komentare, jednostavno moras imati odlicnu ekipu oko sebe koja tocno zna sto radi i specijalizirana je za pojedine zanrove/igre jer sumljam da ce ti netko doci gledati kak ti nesto igras :) sretno s idejom

*

Tesla12

  • *
  • 97
  • You'll Never Walk Alone
    • Gamers Space
Odg: Hajde da igramo! PRVI PUT NA BALKANU
« Odgovori #8 : 03. Siječanj, 2011., 17:28 »
Evo ga prvi video izasao.Igramo Amnesia the dark descent, ako se ne secate igru su opisali momci sa ovog sajta i uradili video recenziju koju mozete videti ovde.

Posetite kanal na youtubeu, odgledajte prvu epizodu, a druga dolazi isto danas u toku dana...

http://www.youtube.com/watch?v=rJ_WjnFPVOQ



Odg: Hajde da igramo! PRVI PUT NA BALKANU
« Odgovori #9 : 04. Siječanj, 2011., 03:11 »
Meni je zanimljiva ideja.Pogledao sam prve 2dvije epizode i mogu rec da mi s cini sasvim u redu.
Ja sam se subscribao ;) pa da vidimo kako ce ici dalje

*

Tesla12

  • *
  • 97
  • You'll Never Walk Alone
    • Gamers Space
Odg: Hajde da igramo! PRVI PUT NA BALKANU
« Odgovori #10 : 04. Siječanj, 2011., 04:14 »
Hvala, nadam se da cu ispuniti iscekivanja, evo upravo sad u 4AM se zezam sa j***im youtubeom sto mi procesuje svaki video!



*

jinx666

  • *
  • 57
  • "Get busy livin' or get busy dyin'.
Odg: Hajde da igramo! PRVI PUT NA BALKANU
« Odgovori #11 : 04. Siječanj, 2011., 10:22 »
nije lose...nezznam u kolko epizoda ces napraviti svaku igru...ali predlazem da to bude u sto manje episoda...gg :thumbs: :thumbs: :thumbs:
"Get busy livin' or get busy dyin'.

Odg: Hajde da igramo! PRVI PUT NA BALKANU
« Odgovori #12 : 04. Siječanj, 2011., 10:26 »
Jedva cekam prve video. Bit ce ovo dobar projekat, barem mi se cini sada tako.

*

jinx666

  • *
  • 57
  • "Get busy livin' or get busy dyin'.
Odg: Hajde da igramo! PRVI PUT NA BALKANU
« Odgovori #13 : 04. Siječanj, 2011., 10:39 »
izasao ti je ....gore ti je link...
"Get busy livin' or get busy dyin'.

Odg: Hajde da igramo! PRVI PUT NA BALKANU
« Odgovori #14 : 04. Siječanj, 2011., 11:11 »
nije prvi put na balkanu, radio je neki lik castlevaniu, al ne mogu nać sad. :(
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9