HCL.HR

Halo 5

  • 4 Odgovora
  • 4095 Hitova
Halo 5
« : 10. Lipanj, 2013., 20:25 »
Microsoft je najavio novu igru u Halo serijalu nazvanu - 'Halo' shvativši da bi 'Halo 5' zvučalo dosta neozbiljno i pomalo blesavo. No čak i nije poznato dali je to stvarno ime igre ili codename tj. naziv projekta za vrijeme razvoja. Kao i prije, igru razvija 343 Studios, no za sada je to više manje to što se tiče informacija. Poznati je da dolazi na Xbox One, i da će se vrtjeti na konstantnih 60 sličica po sekundi, no detalji o projektu su nepoznati. Očekuje se da dođe u trgovine negdje kroz 2014. godinu, no službeni (Ili bar okvirni) datum izlaska tek treba biti otkriven.



U nastavku pogledajte trailer sa E3-a

Halo 5 - E3 2013 Teaser Trailer HD

Ajde, priznajte, nahajpani ste. I ovaj veliki elijen izgleda prilično badass. Čekaju se nove informacije. :hug
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Halo 5
« Odgovori #1 : 11. Lipanj, 2013., 03:20 »
Ok, jel samo meni apsurdno da Master Chief nosi halju s kapuljačom :hihi: prejadno nez.

Al nahajpan sam poprilično :ementaler:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Halo 5
« Odgovori #2 : 16. Svibanj, 2014., 11:02 »
Op, napokon malo osvježenje ove teme:

"Big news dropping on http://totalxbox.com in around 45 minutes - stay frosty."
https://twitter.com/OXMUK/status/467231979780710400

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Halo 5
« Odgovori #3 : 16. Svibanj, 2014., 11:42 »


Halo 5 Guardians, stiže tek na jesen 2015. Očekivao sam da će ovo najaviti za ovu jesen :hiha2:

EDIT: Čudi me zašto ovu objavu nisu čuvali za E3? Možda radi prodajnih rezultata u SAD-U :solidus:
« Zadnja izmjena: 16. Svibanj, 2014., 11:48 kaisersephirot »

Odg: Halo 5
« Odgovori #4 : 25. Prosinac, 2015., 21:42 »
Ekipa, novi sam tu a već neke teme počinjem, ali štaš...

Ugl. uzeo sam Halo 5 jer je zakon i nov, pa ima više igrača nego MCC. Ako itko još igra ovo, pogotovo PVP, volio bih se udružit i raspravljat o svemu i svačemu, pa čak i zaigrati. Malo je lonely biti jedini hrvat u tom svijetu.

Osobno najviše zasad volim SWAT jer me podsjeća na Destiny Inferno Skirmish, koji obožavam :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9