HCL.HR

Hitman Absolution

  • 209 Odgovora
  • 61953 Hitova
*

xPh4rIm

  • *
  • 124
  • .xTHc.
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #135 : 21. Studeni, 2012., 21:15 »
Te naravno, vec su se poceli stancati DLC-ovi, ono standardno  :fpalm: :fpalm: :fpalm: ... FFS ta pohlepa  :fpalm:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #136 : 21. Studeni, 2012., 21:16 »
 :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #137 : 22. Studeni, 2012., 12:21 »
Jel probao netko na Win XP-u? Ne da mi se nadogradjivat a jako sam nahajpan na igru :wildboy:

Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #138 : 22. Studeni, 2012., 12:26 »
Daj uđi više u 21 stoljeće kak spada  :hiha:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #139 : 22. Studeni, 2012., 14:39 »
igra je dobra ali hitman kao serijal je unisten. sve se podredilo prici, koja i nije nesto, dapace, bezveze je. bolje da svaka misija ima pricu za sebe i to samo pricu o liku kojeg treba eliminirati. misije su podjeljene u dosta podmisija. a vecinom se sastoji od toga da udjes kroz jedna vrata i onda kombiniras kako da dodjes do drugih i prodjes kroz njih. eliminacija glavnih meta u prici/igri se sastoji da dodjes do njih i onda je neka ANIMACIJA. NEMA SAVE-A uopce! checkpoint sustav je beskoristan jer kad izadjes iz igre moras ponovno sve prelazit, a jos beskorisniji je zato jer je checkpoint tesko pronaci, a ako i restartas sa checkpointa on respawna SVE neprijatelje koje si prije pobio i iza ledja su ti.

dobro je da mozes mjenjati tezinu usred igre, poceo sam igrati na easy iz nekoliko razloga. nema mape, na kojoj se vidjela prije cijela lokacija, a i polozaj i kretanje neprijatelja. ako nista drugo, bar radi nekog planiranja. igra se svodi na kretanje uz pomoc covera (osim "kineskih" misija di si u guzvi), a i iz covera se izvodi neko planiranje eliminacije i nacina igre. nema da se preobucem u nekog ko prije pa setam po mapi bez problema i vidim cega ima.nema save-a, a checkpointovi su beskorisni, prakitcki se igra kao hitman 1, bez sejva. najveci problem je da se mora koristiti onaj intuition (jel se tako zove?), jer zapravo on sluzi kao neka mapa, a i MORA se koristiti zato jer preoblacenje ne funkcionira kod neprijatelja koji imaju isto odijelo, a reagiraju u roku od 2s. problem je da na jednoj mapi imas 2, nekad 3 disguisea, znaci prakiticki kraj 50% ljudi ne mozes proci. koliko je to preoblacnje problem i potreba koristenja intuitiona zbog preoblacenja, moze se vidjeti na misiji u knjiznici di su samo policajci-misija koju su svi vjerojatno pogledali. znaci tamo ima samo JEDAN disguise i kad te prepoznaju, gotovo je, jer ga ne mozes koristiti vise, nego moras igru preci skrivajuci se po coveru jer drugog disguisea NEMA. mozes se izvuci da ih pobijes ili nesto, ali nije to smisao hitmana. vidim jedino smisao igranja na easy iz razloga da se moze koristiti taj intuition zbog toga da preoblacenje funkcionira i neprijatelji te sporije prepoznaju (odnosno normalnom brzinom). vec na normal ima malo tog intuitiona i stalno ga moras stiskati kad si preobucen jer neprijatelji reagiraju na velikoj udaljenosti u roku od sekunde. problem je i ulazenjem s krivim disguisom u krivo podrucje na mapi. kroz jedna vrata lijevo mogu uci s jednim odijelom, kroz druga ne, jer reagiraju u roku od sekunde i bam bam i gotovo. a nigdje ne pise da ne smijem tamo, tek kad prestupim.

ok je igra, ali zalosno da su unistili hitmana, jer ovo se u principu igra kao suljanje iz covera, to se vidjelo i na onim prezentacijama
« Zadnja izmjena: 22. Studeni, 2012., 14:43 Lord of Destruction »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #140 : 22. Studeni, 2012., 22:19 »
Ja odigrao prve tri misije i nekako sam zadovoljan s obzirom šta sam nakon negativnih reakcija očekivao.
Neznam prihvatio sam da je to tako i MENI će dobro biti. Ovaj Glacier 2 je fantastičan engine. Razlika X360 i PC verzije je nebo i zemlja, što je i razumljivo.
Za konktretniji dojam trebam puno više proć od tri misije. Ima jako puno mogućnosti, no istina je da je promašena koncepcija i izdana formula i tradicija.

Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #141 : 22. Studeni, 2012., 22:27 »
tehnicki je igra stvarno dobro odradjena i nije obican port. cak i u meniju ima hrpa opcija. jedino mi mis ne stima kad ciljam, preosjetljiv je

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #142 : 22. Studeni, 2012., 22:31 »
Kolko fps-a imaš?
Možda je do toga. Ja si većinu detalja stavio na "high" i imam 45 sličica. Sve fino i fluidno radi.
Živcira me kod headshota što se usporava vrijeme, baš glupavo izgleda.

Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #143 : 22. Studeni, 2012., 23:33 »
nisam gledao, pokrenuo sam benchmark i minimalno mi je bilo 24, maksimalno 50, prosjek mislim da je bio 35, sto je zadovoljavajuce, nisam primjetio okom nikakvo stekanje ili isprekidanost, niti tada niti sada kroz igru, sve ide glatko. ostavio sam postavke sve na defaultu, igram na medium bez fxaa, dof, ssao i slicnih filtera, mogao bi sigurno pomaknuti teksture na high i ukljuciti neke od ovih opcija bez problema, ali mi se neda jer su razlike minorne (http://pc.gamespy.com/pc/hitman-5/1226712p1.html - da ne pise pod kojim je opcijama nebi pogodio). dobro, imam zubate rubove, ali sve igre igram tako. uzmi i u obzir da igram na laptopu.

mislim da se samo radi o preosjetljivosti misa kod ciljanja jer zadrzava istu osjetljivost kao i kad ga koristis normalno bez ciljanja, odnosno nema nekog skaliranja osjetljivosti kad ga zumiras. ali nije to nikakav ozbiljan problem, realno
« Zadnja izmjena: 22. Studeni, 2012., 23:35 Lord of Destruction »

Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #144 : 23. Studeni, 2012., 13:34 »



*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #145 : 23. Studeni, 2012., 14:26 »
Nešto je Balkan počeo biti vrlo popularan u igrama.  :hiha:

Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #146 : 24. Studeni, 2012., 00:29 »
Jer smo primitivci i divljaci kakvih nema

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #147 : 24. Studeni, 2012., 11:26 »
Parents killed in Balkan War. Nez, ne izgledaju tako staro :hiha: :hihi:

Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #148 : 24. Studeni, 2012., 11:36 »
Ja odigrao prve tri misije i nekako sam zadovoljan s obzirom šta sam nakon negativnih reakcija očekivao.
Neznam prihvatio sam da je to tako i MENI će dobro biti. Ovaj Glacier 2 je fantastičan engine. Razlika X360 i PC verzije je nebo i zemlja, što je i razumljivo.
Za konktretniji dojam trebam puno više proć od tri misije. Ima jako puno mogućnosti, no istina je da je promašena koncepcija i izdana formula i tradicija.

Naravno da će tebi bit dobro. Nisi popljuvao igru već sto godina. Sve ti je ubrzo najjača igra dosad  :mrs:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

xPh4rIm

  • *
  • 124
  • .xTHc.
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #149 : 24. Studeni, 2012., 17:38 »
Ja odigrao prve tri misije i nekako sam zadovoljan s obzirom šta sam nakon negativnih reakcija očekivao.
Neznam prihvatio sam da je to tako i MENI će dobro biti. Ovaj Glacier 2 je fantastičan engine. Razlika X360 i PC verzije je nebo i zemlja, što je i razumljivo.
Za konktretniji dojam trebam puno više proć od tri misije. Ima jako puno mogućnosti, no istina je da je promašena koncepcija i izdana formula i tradicija.

Naravno da će tebi bit dobro. Nisi popljuvao igru već sto godina. Sve ti je ubrzo najjača igra dosad  :mrs:

MUHAHAHAHAHAHAHAH  =D>

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9