HCL.HR

Hitman Absolution

  • 209 Odgovora
  • 61874 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #150 : 24. Studeni, 2012., 17:49 »
Ja odigrao prve tri misije i nekako sam zadovoljan s obzirom šta sam nakon negativnih reakcija očekivao.
Neznam prihvatio sam da je to tako i MENI će dobro biti. Ovaj Glacier 2 je fantastičan engine. Razlika X360 i PC verzije je nebo i zemlja, što je i razumljivo.
Za konktretniji dojam trebam puno više proć od tri misije. Ima jako puno mogućnosti, no istina je da je promašena koncepcija i izdana formula i tradicija.

Naravno da će tebi bit dobro. Nisi popljuvao igru već sto godina. Sve ti je ubrzo najjača igra dosad  :mrs:

Igram samo ono što želim igrat i ocjene mi se ne razlikuju pretjerano od recenzentnih.  :kava:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #151 : 24. Studeni, 2012., 22:48 »
Tu smo Cole isti, i ja igram samo ono što želim igrat i uživam u svakoj igri. Ne pamtim kad sam igrao lošu igru, čak i npr. Sniper Ghost Warrior ili I Am Alive su mi bili odlični (iako su ih mnogi pljuvali)
P.S. Cole bio ti je bolji prošli Avatar nisi ga valjda promjenio zbog negativnih komentara o Absolutionu  :D

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #152 : 25. Studeni, 2012., 01:01 »
Ne, stavio ga poradi atmosfere u AC lll, možda vratim 47-icu.  :ementaler:
Jel igra tko igru? Dosta ljudi koji su unaprijed srali po igri, zbog spomenutog problema prerušavanja i checkpointa, zapravo imaju vrlo dobre kritike prema igri. E ovaj Glacier2 savršeno sranje.
« Zadnja izmjena: 25. Studeni, 2012., 01:04 Cole »

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #153 : 25. Studeni, 2012., 02:56 »
Konacno poceo igrat, e kako je savrseno nemogu opisat.Najvise mi je drago sto se osjeti ista ona savrsena atmosfera kao i u predhodnim hitmen igrama i sto nisu sa gejmplejom otsli u neki drugi smjer.Al samo jedna mana, zasto al ZASTO su izbacili jebenu mapu iz igre,kako su rulali oni usklicnici pecto nacina da se ubije neprijatelj.Kad sam vidio da nema jebo sam tri boga.Sad moram trazit kroz jebene zidove OMFG ;((((((((((((((((( Pomalo je zahtjevna moro sam neke detalje stavit na normal.

@Cole

Tek sam sad vidio pm sozz nisam ja iz Saraj.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #154 : 25. Studeni, 2012., 05:36 »
Mapa ubije imerzivnost, al totalno.  :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #155 : 25. Studeni, 2012., 08:41 »
dok gledanje kroz zidove ne ubije  :bonk: LOL!  :D


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Dishonored

  • **
  • 279
  • Mr. Andjelo
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #156 : 25. Studeni, 2012., 09:00 »
Ja sam cuo da neke misije nisu ni nalik stealtha vec cista pucacina.Da li je to istina?
Suspect

Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #157 : 25. Studeni, 2012., 11:06 »
nije tocno (zasad, presao sam vecinu igre, jedino ako je neka pred kraj), takodjer ona misija di izmlatis lika u ringu (video u topicu) se ne treba odvijati na taj nacin, mozes spustiti i rasvjetu na njega na primjer.

najlakse je opisati da se novi hitman ne igra kao hitman nego kao splinter cell. stalno si u cucnju i kreces se po zaklonima, a sad imas i point-shooting. suljanje (kretanje u cucnju) je brzo kao i hodanje, nekad mi se cini i brze, nema vise "sneak" modea pa a se s noge na nogu prisuljavas neprijatelju i davis ga.

problem je da se igra pretvara u pucacinu jer ako te prepoznaju, moras pobiti sve svjedoke, a to ne mozes napravit na neki stealth nacin. mozes i pobjeci, ali sanse za to su ti male jer nemas di.

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #158 : 25. Studeni, 2012., 15:50 »
Prelazim igru i ne razumijem zašto ljudi seru po disguises-u? Meni osobno je u Absolutionu najbolji od svih prijašnjih Hitman igrama do sada. Primjer: U BD-u bi neka dva lika razgovarala. Bacim novčić u stranu, jedan lik ode vidjeti šta je to, ja ga ubijem i obučem njegovo odijelo. Dođem do njegovog prijatelja i lik ništa ne primjeti. Ono, lik nije skužio da mu frend nekako ima drugačiju facu nego maloprije. Ljudi pričaju da disguises kao nema nikakvu svrhu u Absolutionu jer ih odmah prepoznaju, a to nije istina. Disguises služi da te likovi ne skuže na prvi mah i da možeš nekako proći neki dio. Jer, normalno da će te skužiti kada šačica ljudi međusobno se poznaje. Osim toga, tu je za pomoć i instinct.

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #159 : 25. Studeni, 2012., 16:44 »
da, ali je strašno glupo da si svakom kuharu u kineskoj četvrti sumnjiv ako si isto obučen u kuhara. ili da te svaki policajac prepozna. imalo bi smisla, ali u jako malo slučajeva. bolje da to nisu dirali uopće i jednostavno stavili da si neprepoznatljiv u odrođenoj odori unutar određenog prostora.

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #160 : 25. Studeni, 2012., 17:07 »
Da, ali bi onda na određeni način bilo glupo.  :wildboy:  Nezz...

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #161 : 25. Studeni, 2012., 18:31 »
a mislim ono.

NIJE GLUPO DA OSTAVIŠ ODJEĆU I ORUŽJE NA PODU A NITKO NE REAGIRA LOL

koja je poanta disguisesa ako se opet moram skrivat? šta ako igram bez instincta?

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #162 : 25. Studeni, 2012., 18:40 »
pa ne moraš se skrivat, samo ono u redu je napravljeno da ljudi prepoznaju svoje kolege i prijatelje. Neće te skužit ako se krećeš uokolo po inače zabranjenom području, al ako te prepozna će ti skužit disguise. Savim je dobro izveden sistem.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #163 : 25. Studeni, 2012., 19:30 »
to nema smisla  :ave:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #164 : 25. Studeni, 2012., 19:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9