HCL.HR

Hitman Absolution

  • 209 Odgovora
  • 61956 Hitova
*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #165 : 25. Studeni, 2012., 19:43 »
kako nema smisla Grga molim te?  :wildboy:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #166 : 03. Prosinac, 2012., 04:27 »
Za prelazak igre trebalo mi je 17 sati. Oduševljen sam igrom kao cijelokupnim prozivodom, iako ima svojih loših momenata i nekih stvari koje su možda "morale" biti bolje. Pa bi se odmah dotaknuo negativnih stvari. Od originalne igre Hitman Codename 47 do danas disguise je bio trademark serijala i kada sam prvi put čuo za kritiku prema njemu, prije nego li sam počeo igrat nisam baš znao o čemu se radi i šta očekivati od istoga. Problematika istoga dosta otežava igranje i guši onu slobodu kretanja koju smo uvijek imali u serijalu kada bi ko miševi trčali s jednog kraja levela na drugi. Na tu promjenu ni ja nisam ostao imun, jer ista dosta otežava, a ponekad i frustrira kod nekakvih zahtjevnijih misija. Nije tragična greška, ali se definitivno moglo bez toga. Nešto se navodno šuška da bi možda tweakali disguise u patchu, no otompotom (rijetko glupa riječ).Point Shooting preuzet iz Splinter Cell Convictiona isto nije za pohvalu, iako dobro dođe u trenucima, kada je protivnika jako puno, a vaša koncentracija na rubu snage.

Atmosferičnost, setting, paleta boja i općenito grafika su na najvišem nivou i rekao bih igra u gotovo svim trenucima izgleda prelijepo. Glazbena podloga, voice acting i lip sync su jako kvalitetni i sve to se uklapa u sjajnu igrinu prezentaciju. Sam 47 nikada nije bolje izgledao i presretan sam da se Bateson vratio u zadnji čas kako bi posudio glas najdražem nam gaming ćelavcu. Priča nije remek dijelo, ali dovoljno je dobra da misije i cijeli storyline imaju smisla. Misije su sjajno koncipirane, unatoč tome što se nerijetko znalo dešavat da je sam design pojedinih levela katastrofalno koncipiran, zbog linearnosti ruta. No raznolikost i dužina igre spašavaju tu manu. Kad smo kod raznolikosti, stvarno nikad dosada nisam naišao na toliko raznoliki level design u TPS igrama, tu developeru ide svaka pohvala. Zanimljivi neprijatelji dodatni su izazov što atraktivnijim atentatima. Koristio sam maksimalno stealth kolko mi je to koncentracija dopuštala. Primarne assissinacije bi mi bile "slučajne nesreće" ili dobri stari fiberwire sistem. Rula mi u igri što apsolutno sve može biti oružje, od pegle, cigle, aparata za gašnje, boce, vaze itd.

Misija sa časnama i cijeli taj dio, nezz svršavao sam koliko je dobra atmosfera u tom dijelu igre. Baš me dodatno zaintrigiralo zašto su morali totalno redizajnirati taj level, odnosno misiju. Osim prvospomenutih mana, sve ostalo u igri mi je oduševilo i postavilo neke nove standarde u serijalu. Korištenje covera me i nije baš smaralo, pošto sam ljubitelj istoga. Misije u drugoj polovici igre su priča za sebe. Krajem sam jako zadovoljan i nije nešto što sam očekivao. Onaj dio (vi koji ste odigrali igru) u animaciji gdje mala pokaže skillse izgleda nestvarno dobro, baš sam ostao pozitivno šokiran. Sve u svemu igra me nije razočarala, naprotiv oduševila. Previše dobrog igra radi, pa se preko loših stvari lako prijeđe.

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #167 : 04. Prosinac, 2012., 18:36 »
Zavrsio igru, nije to bas onaj hitman kakvog sam ja zmaislio da bude.Grafika i osvjetljenje su bas ocaravajuci znao sam stajat na jednom mjestu po pet minuta i samo udarat po F10 pecto skrnisa sam napravio.Brifinga i gedzeta vise nema na pocetku (DAJANA KURVOO JEDNAAAAAAAAA!!1111) steta bas smu mi se svidjali oni detaljni opisi i biografija negativiaca.Nema vise onih hitnova kao npr. "FADIL TOSKIC je upravo otisao u WC srat"

Misije znaju nekad bit dosadne,zasto nisu stavili nesto kao ubij nekog rendom predsjednika snjaperom za vrijeme mitinga, ili kao ona misjia u silent assassinsu kad moras eliminisat onog njuba u konvoju prije nego sto ude u grad u nekim arapskim zemljama.TO bi bilo dosta zanimljiije..;( Imo sam neki osjecaj da ce opet trebat oslobodit nekog zarobljenika u zatvoru.. :hihi: Sjecal se ko toga bio je skoro u svakom serijalu.. :hihi:

Nakon sto zavrsis neku misiju EXIT je odmah dva metra od tebe wtf :ave: U predhodnim hitmenima si morao otici cak s jedne strane mape na drugu i ponovo se skrivat da te ne primjete. MAPA, zasto je nema vise boga pitaj,e gledanje kroz zidove jebote  :tired: :tired: Nezz apolutno me nista vise nevuce da igram ponovo osim mozda Saintsa, te misije su bile svrsavajuce.Sam 47 je vrlo detaljno odraden.

Fali pecto stvari al opet,igra je vrhunska, prica i grafika su zadovoljavajuce, nemogu se tolkio zalit morali su je modenizirati kao i max payne 3.

Depresivan sam sad.. :wildboy: 83/100 nedam vise matermi... :hiha2:



*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #168 : 04. Prosinac, 2012., 19:15 »
Zid rivju <3  :approve

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #169 : 04. Prosinac, 2012., 19:20 »
Hmm razmišljao sam dali da probam Hitmana ili ne, ali vidim pozitivne komentare pa ću mu pružiti priliku :D.

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #170 : 04. Prosinac, 2012., 20:20 »
meni je brzo dosadil igra. :(

nema više te ekstaze kod ubijanje targeta. kao da ih je prelagano i preočito ubit. nema onog 15 minutnog promatranja targeta i otkrivanja kako ga najefikasnije ubit. imao sam osjećaj kao da eliminram običnog prolaznika. druga stvar je grozna je oduzimanje para za ubojstvo civila. užasno ubija osjećaj hladnokrvnog ubojice. i priča je jadna. aj prežvako bi da je 47 jednom uspio glupo pobjeć, al dvaput je jednostavno previše. :wildboy:

*

xarabas

  • *
  • 107
  • It's just a ride
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #171 : 04. Prosinac, 2012., 21:08 »
Zavrsio igru, nije to bas onaj hitman kakvog sam ja zmaislio da bude.Grafika i osvjetljenje su bas ocaravajuci znao sam stajat na jednom mjestu po pet minuta i samo udarat po F10 pecto skrnisa sam napravio.Brifinga i gedzeta vise nema na pocetku (DAJANA KURVOO JEDNAAAAAAAAA!!1111) steta bas smu mi se svidjali oni detaljni opisi i biografija negativiaca.Nema vise onih hitnova kao npr. "FADIL TOSKIC je upravo otisao u WC srat"

Misije znaju nekad bit dosadne,zasto nisu stavili nesto kao ubij nekog rendom predsjednika snjaperom za vrijeme mitinga, ili kao ona misjia u silent assassinsu kad moras eliminisat onog njuba u konvoju prije nego sto ude u grad u nekim arapskim zemljama.TO bi bilo dosta zanimljiije..;( Imo sam neki osjecaj da ce opet trebat oslobodit nekog zarobljenika u zatvoru.. :hihi: Sjecal se ko toga bio je skoro u svakom serijalu.. :hihi:

Nakon sto zavrsis neku misiju EXIT je odmah dva metra od tebe wtf :ave: U predhodnim hitmenima si morao otici cak s jedne strane mape na drugu i ponovo se skrivat da te ne primjete. MAPA, zasto je nema vise boga pitaj,e gledanje kroz zidove jebote  :tired: :tired: Nezz apolutno me nista vise nevuce da igram ponovo osim mozda Saintsa, te misije su bile svrsavajuce.Sam 47 je vrlo detaljno odraden.

Fali pecto stvari al opet,igra je vrhunska, prica i grafika su zadovoljavajuce, nemogu se tolkio zalit morali su je modenizirati kao i max payne 3.

Depresivan sam sad.. :wildboy: 83/100 nedam vise matermi... :hiha2:
Gdje nadje 83/100 nakon takvog opisa? Prije bi bilo 53/100 ili nesto osim ako ti OMFG SVRS GRAFIKA ne cini 70% ocjene

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #172 : 05. Prosinac, 2012., 14:45 »
Da nisam odigaro prosle nastvake igra bi bila odlicna nebi imo zamjerke,ali fali tu nekih stvari koje nemogu prezalit..

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #173 : 10. Prosinac, 2012., 14:50 »
meni je brzo dosadil igra. :(

nema više te ekstaze kod ubijanje targeta. kao da ih je prelagano i preočito ubit. nema onog 15 minutnog promatranja targeta i otkrivanja kako ga najefikasnije ubit. imao sam osjećaj kao da eliminram običnog prolaznika. druga stvar je grozna je oduzimanje para za ubojstvo civila. užasno ubija osjećaj hladnokrvnog ubojice. i priča je jadna. aj prežvako bi da je 47 jednom uspio glupo pobjeć, al dvaput je jednostavno previše. :wildboy:

Pa Hitman nikad nije ubijao civile, odnosno je ali samo ako je to potrebno, da te ne bi detektirali. Njemu je glavna zadaća ubiti onoga koga treba a oduzimanje bodova za ubojstvo civila je za mene dobro uvedena stvar, jer ćete brže otkriti, ako na svakom uglu vide mrtvog čovjeka. Osim toga, ako želiš ubijati civile a ne gubiti novce, jednostavno ih pospremi u prvi kontejner ili ormar i stvar je rješena, vratit će ti se novci.  :hiha:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #174 : 10. Prosinac, 2012., 15:38 »
Meni je genijalna stvar i oduzimanje bodova za non-target.  :ementaler:

*

PavleC

  • *
  • 136
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #175 : 10. Prosinac, 2012., 16:58 »
Odustajem od igre nakon 15 minuta igranja! Zasto se  nakon vracanja na checkpoint svi ljudi koje sam ubio vracaju u zivot?!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #176 : 10. Prosinac, 2012., 17:07 »
Možda i najveća mana koju nisam spomenuo...

 :wildboy:

Nezz, stvarno iritantno. Prihvaća samo mete koje si ubio, ali ne i sve ostale...

 :( :fpalm:

problem sa grafikom ps3
« Odgovori #177 : 16. Prosinac, 2012., 15:36 »
evo dragi korisnici ovog foruma jedno pitanje za vas..igra igru hitman absolution na ps3,lcd full hd 1080p,i sve je u redu sa grafikom,ali kad dođu efekti dima ili kada se gleda nebo po noci imam dojam da nije u punoj kvaliteti nego  koda da ima neke tockice u sebi...sada me zanima dali je to normalno a mislim da nije jel sam gledao na internetu te misije i nije toga bilo,ili možda nije nesta u redu sa mojom igrom.ako se itko razumije neka mi odgovori bio bi mu zahvalan:hug

*

Dishonored

  • **
  • 279
  • Mr. Andjelo
Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #178 : 10. Siječanj, 2013., 10:14 »
Suspect

Odg: Hitman Absolution
« Odgovori #179 : 10. Siječanj, 2013., 15:33 »
Zaš bi bio Hitman potreban da bi se ovog netko sjećao... :hiha2: Ali da, sjećam se.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9