HCL.HR

Hitman

  • 114 Odgovora
  • 58727 Hitova
*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Hitman
« : 16. Lipanj, 2015., 13:03 »


Novi nastavak vremešne franšize zove se jednostavno "Hitman", makar se ne radi o rebootu.
Developeri IO Interactive najavljuju velike sandbox levele po uzoru na starije igre, a svaki će NPC imati ime.
Igra izlazi 08. prosinca nakon ćega će povremeno biti dodavani dodatni leveli i misije.

! No longer available

[RPS]
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Hitman
« Odgovori #1 : 16. Lipanj, 2015., 15:39 »
Agent 47 se definitivno čini mlađim nego u Absolutionu, znači radnja je vremenski prije postavljena. Kako god, odlična je vijest da izlazi već ove godine :clap:. Toliko dobrih igara je najavljeno za sezonu 15/16 da ne znam kako da to pošten čovjek stigne sve preći :mrgreen:.

Odg: Hitman
« Odgovori #2 : 16. Lipanj, 2015., 23:57 »
Malo vise govora o samoj igri

https://youtu.be/IOOddePLOqQ

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Hitman
« Odgovori #3 : 17. Lipanj, 2015., 09:48 »
Super mi je kad najave igru koja uskoro dolazi, a ne kad najave igru 2013., a ona izađe 2015. godine....
Zanima me ako će i što će biti novo u gameplayu.
Ovo sigurno ide na listu želja i preordera...

Odg: Hitman
« Odgovori #4 : 18. Lipanj, 2015., 10:20 »
Kao ljubitelj stealth žanra ovaj E3 je prošao s fenomenalnim najavama dishonored2,deus ex,Hitman,mgs,ghost recon :) hvalim te Boze

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Hitman
« Odgovori #5 : 18. Lipanj, 2015., 18:14 »
+1, ne pamtim kad je bio bolji E3

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Hitman
« Odgovori #6 : 18. Lipanj, 2015., 18:17 »
Zadnji hitman mi je bio odličan... ako gameplay ovog bude isti ja ću bit zadovoljan

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Hitman
« Odgovori #7 : 21. Lipanj, 2015., 08:10 »
Is there a mini map? - Yes.

Is there a satellite map - Yes.

Is Instinct back and how does it work? - Yes and it can only be used to locate targets and objects, requires no "mana".

Can you Lockpick - Yes you are able to lockpick doors again, and is one of the tools you can use to open doors with.

Is the QTEs still there - Yes and it works the same was as in Absolution.

Can you open and close doors? - Yes.

Is Posions and Sedatives back? - Yes, there are two kinds of posions this time around, one that makes the target sick, the other is lethal.

Disguises how do they work? - Disguises works almost the same as in Blood Money, but this time around there are cheif personal that can see through your disguise.

Are there gloves? - Yes, but not in the mission we played (that might change) and they are back to the original design.

Is Diana Back? - Yes she is once again 47's I.C.A Handler.

Are there Mele weapons - Yes, Crowbars, Wrenchs, Screwdrivers, the tools have a secondary use. Can be used to tamper with envioment and distract NPC.

What happens with dead bodies? - Dead bodies will be removed in body bags and stored away.

How is the Inventory - You have limited inventory space, so choose your late out with thought.

How is the Weapon selection Weapon selection, works the same way as it did in pre Absolution.

Is Magic Pockets still there? - No 47 no longer possess bottomless pockets in his pans.

Is the suitcase/briefcases back? - Yes and it perfectly fits his sniper rifle.

Is the coins back and how do they work? Yes Coins are back, but they can no longer lure NPC away from their location, only make them turn around. Bigger objects is need for that.

Can 47 fake surrender? - Yes.

Are there cctv - Yes.

Odg: Hitman
« Odgovori #8 : 26. Srpanj, 2015., 16:15 »
Alpha verzija igre navodno već kruži po piratskim stranicama.

! No longer available

Postoji još hrpa videa na YouTubeu.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Hitman
« Odgovori #9 : 27. Srpanj, 2015., 09:31 »


:hiha:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Hitman
« Odgovori #10 : 27. Srpanj, 2015., 09:34 »

*

Ceba

  • *
  • 72
Odg: Hitman
« Odgovori #11 : 24. Kolovoz, 2015., 21:14 »
Meni je Hitman već dosadio... :tired:

Ima li u novoj verziji što zanimljivog? :kava:
Kad se sjetim, suza krene, zamirišu uspomene...

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Hitman
« Odgovori #12 : 25. Kolovoz, 2015., 06:26 »
Naravno da ima.
Meni je donekle super fora s Hitmanom što će svaki mjesec dolaziti novi sadržaj u obliku "ugovora" (novih levela) u kojima ponovno riješavaš probleme po starom receptu, a ne linearno kako je bilo u Absolutionu.
Super su prikrili uzimanje love unaprijed i nisu to nazvali EA. Sve skupa dobro ukomponirano.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Hitman
« Odgovori #13 : 25. Kolovoz, 2015., 07:54 »
Užasno ukompnirano.. Izdat nedovršenu igru i posle bacat sadržaj u nju...
Ma fantastično, evo nadajmo se da će svi pratit taj trend...

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Hitman
« Odgovori #14 : 25. Kolovoz, 2015., 08:01 »
Pa u Hitmanu to može proći jer su sve Hitman igre, osim Absolutiona, radile na tom principu ugovora.
Kada završiš jedan ugovor onda dobiješ drugi. Samo se nadam da će biti hrpa sadržaja i da ce sadržaj izlaziti barem godinu, godinu i pol.
Uostalom kao da tebe to dira. Ne sjećam se kad si kupio neku noviju igru.
Ja igre kupujem i ovakav pristup u Hitmanu mi je prihvatljiv, a s njihove strane je to genijalno ukomponirano.

U drugim igrama takav koncept ne bih nikako podržao. Imam jedno 5 EA igara i zao mi je skoro za svaku koju sam uzeo, dok ce preorder za ovu igru ići odmah kao sto radim za većinu igara koje mi se sviđaju.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9