HCL.HR

Hitman

  • 114 Odgovora
  • 58733 Hitova
*

IvanHR

  • **
  • 225
Odg: Hitman
« Odgovori #105 : 14. Studeni, 2017., 18:59 »
Odigrao sam cijeli Hitman serijal osim zadnjeg,jer je nemili debilizam izdavat mapu po mapu.
I sam kažeš da nisi igrao,kako onda možeš reći da ne valja, ja iz prve ruke mogu reći da valja jel sam igrao sve epizode i jedina fora je u lokaciji a same lokacije imaju dosta načina kako riješiti misiju ima i elusive kao i escalation dodatak, igra nije lineara kao absolution a i sami npc-evi imaju zanimljive razgovore.
Victory loves preparation

Odg: Hitman
« Odgovori #106 : 14. Studeni, 2017., 22:31 »
Odigrao sam cijeli Hitman serijal osim zadnjeg,jer je nemili debilizam izdavat mapu po mapu.
I sam kažeš da nisi igrao,kako onda možeš reći da ne valja, ja iz prve ruke mogu reći da valja jel sam igrao sve epizode i jedina fora je u lokaciji a same lokacije imaju dosta načina kako riješiti misiju ima i elusive kao i escalation dodatak, igra nije lineara kao absolution a i sami npc-evi imaju zanimljive razgovore.

Procitaj moj post,da li sam igdje spomenuo ista o kvaliteti igre ? Samo sam rekao da je epizodno izdavanje igre debilizam...

Znaci pizdis bezveze

*

IvanHR

  • **
  • 225
Odg: Hitman
« Odgovori #107 : 23. Studeni, 2017., 14:03 »
Io-Interactive je odlučio reaktivirati elusive target tako da imate priliku ako ste propustili opet zaigrati,
Sergei Larin aka The Forger je opet u parizu.
Victory loves preparation

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Hitman
« Odgovori #108 : 23. Prosinac, 2017., 00:28 »
Dobio sam obavijest na Steamu za onu Christmas misiju u Parizu, pa rekoh ajde božićni je ugođaj zašto ne skinuti ponovno Hitmana, iako sam htio ovo igrat tek iduće godine. Pa čini mi se da i budem. Užasno mi stuttera igra iako sam prebacio na DX11; I da smanjim detalje nije puno bolje. Jel tko se igrao na PC-u s postavkama da mi riješi taj problem? Ipak odigrao misiju do kraja, nisam zahrđao. Dapače!








*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Hitman
« Odgovori #109 : 11. Svibanj, 2018., 10:15 »
Danas rano ujutro krenuo ispočetka sve, od prologa nadalje...
Riješio i Pariz i Sapienzu; ova Sapienza ima toliko mogućnosti da to nije normalno.

Samo u njoj sam bio preko dva sata...



*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Hitman
« Odgovori #110 : 11. Svibanj, 2018., 19:10 »
Ovo je jedna od najboljih misija koje sam vidio u ovakvim igrama bilo da je riječ o TPS ili FPS naslovima. Ovaj vojni objekt u Coloradu je toliko impresivan da to nije normalno. Jedna od najtežih misija ikad u Hitmanu, ako ne želite biti viđeni, da pronađu leš i da barem dva od četiri ubojstva budu nesreće. Preko dva i pol sata sam proveo u ovoj ogromnoj farmi plaćenika i ubojica. Dva lika sam ubio na originalan način, a cijelu misiju izveo kao silent assasin. Mrzim ih što je danas biomaintenance na serveru valjda pa mi je sve offline i nije mi povuklo statse i bodove; ova misija i ona prije u Marrakeshu. Zasada mi je ovo najbolja Hitman misija u serijalu.


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Hitman
« Odgovori #111 : 13. Svibanj, 2018., 12:48 »
Prešao sam glavnu kampanju, makar to u ovoj igri apsolutno ništa ne znači, budući da sam koncept kampanje funkcionira na potpuno drugačiji način. Neznam ni sam koliko mi se sviđa taj princip, te bi definitivno volio sljedeću igru vidjet sa klasičnom kampanjom. Kada bi tako bilo, ovaj princip za samo ovu igru i nebi bio toliko loš. Ali stvarno ne želim drugu sezonu i onda čekat na novi nastavak 5+ godina. Iako funkcionira ovo dobro sa istim lokacijama, ali u drugo doba dana, skroz mi fali bar minimalno tri lokacije da me igra zadovolji s te strane. Ovo je stvarno premalo. Bonus misija je odlična, ova u Sapienzi dok se snima "The Icon/Iron Man" film i ima također hrpetina načina kako da se bude kreativan. No isto tako ne koristimo iste djelove talijanskog grada, pa to nudi ajmo to tako uvjetno nazvat svježinu. Replay value igre je ogroman, pogotovo s novim likovima/metama, pa tek kada ću se zguštat na svim lokacijama s različitim pristupom i proć Bonus Campaign Patient Zero ću ostaviti svoje konačne dojmove. Zasada Steam broji 24 sata igranja...


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Hitman
« Odgovori #112 : 16. Svibanj, 2018., 11:03 »
Kako je ovaj Paris brutalno dizajniran, što ga više igram, to imam osjećaj da ga manje poznam. Toliko mogućnosti, toliko pristupa, razno raznih situacija za koje nisam mogao vjerovat da su ubacili. Ima toliko random načina da se dođe ili u priliku ili na lokaciju, na koju nemožemo doć, ako u točno određenom trenutku nešto ne napravimo. Ovaj Paris mi je prva savršena misija koju sam prošao. U sat vremena savršen rezultat i mastery level sedam!









*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Hitman
« Odgovori #113 : 03. Lipanj, 2018., 12:41 »
Sad sam 4 sata igrao Elusive Targets misije i dvije sa puno targeta; kako mi je još igra više porasla u očima. Totalno sam uvjeren u to da se ovoj igri treba barem 40-50 sati posvetit da se shvati kolika je i kakva igra. Prvo mi je baba Etta Davies stvarala neviđene probleme, jer je nigdje na mapi nisam mogao pronać jedno sat vremena; naravno u Marakeshu. Nakon te misije, prvo sam zrulao jedno sat vremena u misiji gdje sam apsolutno sve mete ubio u svom odijelu i sa snajperom u Sapienzi. A onda i u misiji također u Sapienzi gdje također su bile 4 mete, ali nesmijem se preobuć u nikog. I kroz cijeli mansion sam uspio preć, ubit sve mete i extractat se bez problema. Tu zadnju sam uspio za 25 minuta. Da nisam danas igrao Hitman i da sam ga npr. jučer ocijenio, totalno nebih imao isti pogled na igru. Treba još puno uložit truda oko igranja, jer je igra prebogata sa opcijama i mogućnostima.






*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Hitman
« Odgovori #114 : 27. Rujan, 2019., 06:25 »
Haha, ja ovo tek jučer počeo igrati. Doduše odigrao sam demo verziju, tj training level, no jučer preuzeo full verziju pošto je na XOne free u gold pretplati, odradio brod i hangar kao treninge i danas planiram početi sa misijama.
Tek sam se navikavao na kontrole, tako da ću danas isključiti instinkt mod (ako se može), jer si ne želim kvariti igru da gledam kroz zidove i ostale điđe miđe. Obožavam stealth, iako je starija igra, ne patim na grafiku nego na gameplay.

Za sada jedini minus koji sam vidio je čudno ponašanje AI-a u situacijama kad bi trebali "nešto skontati".

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9