HCL.HR

Homefront

  • 7 Odgovora
  • 3218 Hitova
*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Homefront
« : 05. Siječanj, 2012., 11:49 »
2027. Sjeverna Koreja napada SAD. Ameri umiru u vlastitoj državi. Nešto se treba poduzeti.
Upravo tako se opisuje radnja Homefronta, ovog FPS.a izašlog u 3. mjesecu prošle godine. Iako je igra prema trailerima i storylineu izgledala obećavajuće, podbacila je.
I to u segmentima poput veoma kratke kampanje, nedovršene priče (najvljen je nastavak BTW) i u tome što nije više bila toliko epična kao u trailerima. :hiha2:
Doduše, mnogi recenzenti pohvalili su MultiPlayer komponentu, koju nažalost nisam mogao probati (and the bottle of the rum :hiha:).


Igrin developer je Kaos Studios, a THQ je izdavač. Važno je napomenuti da na dvojci neće raditi Kaos, već CryTekov Nottingham studio, što je i pozitivna vijest budući da će igra koristiti moćni CryEngine.

Jeste li vi odigrali ovaj kontroverzni FPS? Je li vam se svidio?
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Car:)

  • **
  • 159
Odg: Homefront
« Odgovori #1 : 06. Siječanj, 2012., 13:39 »
Odigro,igra onako prosječna  :wildboy: :wildboy:.Moglo je bolje

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Homefront
« Odgovori #2 : 06. Siječanj, 2012., 14:09 »
nedovoljno dugačak SP. Solidna priča no razočaravajuća uz sav prostor za manevriranje. Gameplay prosječan, AI srednja žalost. MP nisam igrao jer me ne zanima još jedan generički MP FPS

*

Car:)

  • **
  • 159
Odg: Homefront
« Odgovori #3 : 06. Siječanj, 2012., 16:27 »
Kao što rekoh prosječna :wildboy: :wildboy:

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Homefront
« Odgovori #4 : 06. Siječanj, 2012., 18:59 »
Kratak SP ali kao što se spomenulo AI je katastrofičan.  :wildboy:


*

summertime

  • **
  • 198
  • Save it for the DA, Chico.
Odg: Homefront
« Odgovori #5 : 06. Siječanj, 2012., 20:13 »
nije dovljno dobro, ali nije ni jako loše. eto...
"Words are like leaves and where they most abound, much fruit of sense beneath is rarely found."
-Darksiders

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Homefront
« Odgovori #6 : 07. Kolovoz, 2014., 08:41 »
Prošlo je gotovo mjesec dana od prelaska igre, a nisam ništa napisao pa da to ispravim.
Prvi put kada sam igrao odbile su me tehički problemi igre i stao sam negdje prije polovice, no ovog puta sam se prisilio završiti igru i uspio sam vrlo vjerovatno zbog iznimne kratkoće.
Igra se da završiti ispod 4 sata što je čak i za COD standarde prekratko.

Nije mi se nimalo svidjela. Gotovo svaki segment je nekako traljavo odrađen i jedini razlog prelaska je najava nastavka što je po meni totalno nepotrebno, jer ova igra ne zaslužuje nikakav sequal.
Jedina svijetla točka igre mi je "Goliath" buggy i njegova kontrola, to je sranje savršeno. Napucavanje, priča, AI, level design, prezentacija, baš ispod svih kriterija.
Srećom pa je kratka pa mučenju brzo dođe kraj. Šteta jer koncept, odnosno zamišljen plot igre je pun potencijala.

Baš nikako ne vidim niti jedan dobar razlog zašto bi ova igra dobila nastavak.

Odg: Homefront
« Odgovori #7 : 07. Kolovoz, 2014., 11:22 »
Priča i atmosfera definitivno najbolji dio igre. Sve ostalo nekako meh.
No ipak, solidna zabava na jedno popodne.

:kava:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9