HCL.HR

I Am Alive

  • 67 Odgovora
  • 12682 Hitova
*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: I Am Alive
« Odgovori #46 : 06. Rujan, 2012., 15:54 »
Zasto se ova igra ne zove "climber" il nesto? :ave:

Jako bijedno i dosadno, grafika je mrtva teksture su prelose,borba je uvijek gotovo ista (zapravo ista je uvijek  :ave:).Od penjanja glava zaboli jer traje po desteak minuta bez ikakvih cut scena,a i stamina se brzo trosi. Isuse kako sam bio nahajpan.. :wildboy: Slazem se sa IGN-om za ocjenu 4.5 jer nezasluzuje bolje,najlosija igra koju sam odigro ove godine.

*

xPh4rIm

  • *
  • 124
  • .xTHc.
Odg: I Am Alive
« Odgovori #47 : 06. Rujan, 2012., 17:47 »
Zasto se ova igra ne zove "climber" il nesto? :ave:

Jako bijedno i dosadno, grafika je mrtva teksture su prelose,borba je uvijek gotovo ista (zapravo ista je uvijek  :ave:).Od penjanja glava zaboli jer traje po desteak minuta bez ikakvih cut scena,a i stamina se brzo trosi. Isuse kako sam bio nahajpan.. :wildboy: Slazem se sa IGN-om za ocjenu 4.5 jer nezasluzuje bolje,najlosija igra koju sam odigro ove godine.

U potpunosti se slazem  :thumbs:

*

Car:)

  • **
  • 159
Odg: I Am Alive
« Odgovori #48 : 06. Rujan, 2012., 20:36 »
Da,šteta a tako je dobro izgledala.

*

summertime

  • **
  • 198
  • Save it for the DA, Chico.
Odg: I Am Alive
« Odgovori #49 : 08. Rujan, 2012., 13:42 »
Sve šta seedorf kaže.
"Words are like leaves and where they most abound, much fruit of sense beneath is rarely found."
-Darksiders

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: I Am Alive
« Odgovori #50 : 12. Rujan, 2012., 13:45 »
Okej vidim da očito igra ne paše većini i uz katastrofalne reviewove po netu malo tko bi htio probat ovo, ali hej nije sve tako sivo (ili je).
Meni je igra prilično osvježenje na tržištu igara, okej da imala je potencijala za bit puno boljom igrom nego što je ispala, ali i ovakva pruža dosta. Prvo bih istaknuo ono što mi se ne sviđa, a to je previše sivosti i grafika općenito u pojedinim trenucima. Da su stavili oštrije teksture i potamnili atmosferu sa jačim koloritom i kontrastom savršeno bi se uklopilo u odličnu atmosferu koju igra ima.

Atmosfera kao i koncept za mene su pun pogodak u igri i sviđa mi se taj "realan" pristup situaciji kao i odluke koje igrač donosi. Nadam se da svi koji igraju ne koriste easy težinu, nego zarađuju loading (fantastična stvar). Igra na većoj težini jednostavno ne prašta loš tajming ili krivu prilagodbu situaciji. Uz atmosferične trenutke jako mi se sviđa i voice act koji je na visokoj razini.

Gameplay mi je poprilično sjeo, iako bi volio da ima par elemenata za egzekuciju više, kao i korištenje interakcije s okolišem za ubojstva, to bi stvarno diglo igru na višu razinu, ali eto i ovako je zabavan i dinamičan gameplay. S obzirom da je igra rađena na istome engineu kao i SC Conviction očekivao sam malo uglađenije i fluidnije kretanje, no nije loše - dapače.

Uživam u trenutnom gameplayu i ne slušati "zle" ljude sa kritikama, dat igri šansu, možda vas baš ugodno iznenadi kao mene.
Igram nešto više od 4 sata, pa se vraćam igri...


*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: I Am Alive
« Odgovori #51 : 12. Rujan, 2012., 17:06 »
Sve je tako sivo  :D, Cole slažem se u svemu što si gore napisao, od mene jedna zaslužena 80-tka. Treba uzeti u obzir da ovo nije AAA naslov i treba mu u nekim stvarima i "progledati kroz prste", konzolaši imaju bolje alternative (tipa Uncharted iako je I am alive dosta drugačija igra) ali mi PC igrači trebamo biti prezadovoljni i sa ovim jer na PC-ju nemamo ovakvih igara (ako netko zna neku sličnu a da nije starija od 2007 neka je navede). Ja sam veoma uživao i preporučujem je svima koji vole survival igre jer I Am Alive je survival akcija u pravom smislu te riječi, a što se tiče kritika jebo IGN da oni šta znaju ne bi Darksiders 2 dobio samo 75.

*

Benni

  • *
  • 86
Odg: I Am Alive
« Odgovori #52 : 13. Rujan, 2012., 20:22 »
Igra mi se dopala al' moglo je to bolje OGROMAN potencijal nazalost ovdje nije iskoristen ali eto
sve u svemu nije losa igra :D
No cover all man.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: I Am Alive
« Odgovori #53 : 14. Rujan, 2012., 06:24 »
Nisam znao da je tako kratka, no da genijalna igra i svakako preporuka.
Malo mi je krivo što kraj sami kraj igre nije malo bolje razrađen. Sviđa mi se zadnja scena, no opet kažem moglo je to i malo bolje.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: I Am Alive
« Odgovori #54 : 19. Rujan, 2012., 10:04 »
Ja ne znam kako se ovo vama može sviđati... pa igra je živi napor bez ikakvog osjećaja nagrade nakon što uspiješ nešto iz 75-og puta  :wildboy:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: I Am Alive
« Odgovori #55 : 19. Rujan, 2012., 14:13 »
 :wildboy:

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: I Am Alive
« Odgovori #56 : 21. Rujan, 2012., 11:45 »
Isuse kako mi ova igra jede živce  :evil: ... gledam kako proći dio na youtubeu i u svakoj varijanti tipovi imaju punu staminu... KAKO *EBOTE... aj idem restartat cili level i probat sto vise stamine i onih kolaca imat koji mi trebaju za prolaz... ali ne - tamo gdje bi trebao biti kolac, a u prošlom ga je prolazu bilo - sad ga nema. Umisto toga dobijem neki šugavi inhaler... što će mi to koji vrag?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: I Am Alive
« Odgovori #57 : 21. Rujan, 2012., 13:27 »
 :mrs:

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: I Am Alive
« Odgovori #58 : 21. Rujan, 2012., 14:34 »
evo prošao level, ali sve na knap nekako... ova igra definitivno ne oprašta pogreške

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: I Am Alive
« Odgovori #59 : 21. Rujan, 2012., 16:04 »
Ili igraj ko muško ili ko pička.  
Kao da su to htijeli reć, ali mi rula kako zarađujem load game, prekul stvar. :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9