HCL.HR

Iron Man

  • 7 Odgovora
  • 2681 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Iron Man
« : 04. Travanj, 2008., 13:02 »
Evo jedne igre bazirane na istoimenom stripu, crtiću i filmu... Pogledao sam prije par dana par trailera i izgledalo je skroz ok.

Igru radi Secret Level, development studio u vlasništvu SEGE koji se ne može podičiti prepoznatim i kvalitetnim naslovima. Radili su na igri America's Army: Rise of a Soldier koja je izašla 2005 godine za Xbox i na Xbox portovima igara Final Fight: Streetwise and Karaoke Revolution. Tako da zbog ovogasma malo skeptičan, al po dosad viđenim stvarima igra izgleda sasvim zabavno...

Mnogo kul je kad IronMan u zraku uhvati raketu i vrati je nazad od kud je poslana...Moći će se nadograđivat Ironmanovo odijelo itd..A i grafika je podosta dobra... Uglavnom, arkadno brzo i zabavno..

Imate trailere na gamespotu, zadnji je nedavno objavljen - dečki s gamespota intervjuirali su člana development tima igre i prikazali par gameplay snimaka:
http://www.gamespot.com/video/936559/6188763/videoplayerpop?

Screenovi na HCL-u:
http://www.hcl.hr/galerija.php?TekstID=476&slovo=I&filter=

Kako vam se sviđa sve ovo...Šta mislite kako će ovo ispast?

EDIT: e da i pogledjate ovaj On the Spot trailer koji sam postao gore, pitanje je postavio neki Bojan iz Zagreba koliko sam skužio  :ementaler:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Iron Man
« Odgovori #1 : 05. Travanj, 2008., 16:07 »
Ne izgleda loše. Grafika je prosječna, a gameplay očekujem dobar. Žao mi je što ovo nema multiplayer :kingmortal:

PS: Posjeća me na Dragon Ball igre.
« Zadnja izmjena: 05. Travanj, 2008., 16:21 Seengeer »

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Iron Man
« Odgovori #2 : 05. Travanj, 2008., 16:37 »
žalosno je da treba najaviti film da bi se oni sjetili raditi igru po stripu
ista je stvar bila s spidermanom, hulkom, x-menima...


al čini se okej

recimo, iron man mi je bio najjači lik u Marvel Ultimate Allianceu, odličnoj šoračini izašloj pred dvije godine
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Iron Man
« Odgovori #3 : 13. Svibanj, 2008., 23:21 »
Ajme igrao sad PC verziju. Opet smo mi pcjaši dobili smeće. Izgleda gore nego prosječna PS2 igra, ali di bi mom veselju bilo kraja da je smao grafika problem... pucaju teksture, bugovi, smotane kontrole, autoaim, bezglavo pucanje  koje po ničemu nije atraktivno ni zanimljivo... ma katastrofa, i cini se jako kratko.. nekih 10 misija mislim da sam prebrojao, a u nesto vise od pola sata sam presao 3... ne izgleda nista slicno Next-gen verziji igre ukratko i saka maksimalno...

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Iron Man
« Odgovori #4 : 14. Svibanj, 2008., 00:00 »
Ja ju igram na DS-u čist jer ne volim život.
Saka igra masno.  :wildboy:

Iako, valja primjetiti da je DS verzija superijorna u svakom pogledu, konkretno; teksture ne pucaju i nema autoaima.  \:D/
« Zadnja izmjena: 14. Svibanj, 2008., 00:01 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: Iron Man
« Odgovori #5 : 14. Svibanj, 2008., 08:21 »
meni frend juče u školi govorio kako owna.  :wildboy:
jebemu.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Iron Man
« Odgovori #6 : 14. Svibanj, 2008., 09:08 »
Igrao je PC verziju? :(

Ma preloše, pucanje se zbog autoaima svodi na random klikanje mišom i uvijek nešto pogodiš... Prvi boss kojeg sam susreo je bio pre pre lagan... Zbog tog odjela praktički si neuništiv, nisam ni skužio gdje mi health nekakav stoji jerbo je tako faking lagano da nisam imao poriv ni pogledat negdje hoću li uskoro umrijet...

Čisto nezanimljivo, pucaš i pucaš, sve pogodiš, nitko ti niš ne može. Meele borba zakurac, oružja nezanimljiva previše... ma bzvz, nije vrijedno spomena...

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Iron Man
« Odgovori #7 : 14. Svibanj, 2008., 12:38 »
 :wildboy: :wildboy: Jbt nadao sam se kvalitetnom hitu koji će me kako-tako zabaviti... :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9