HCL.HR

Kako se zove igra?

  • 287 Odgovora
  • 172560 Hitova
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #15 : 06. Listopad, 2012., 22:18 »
Gliseri... Da nije možda ovo:
Rapid Racer demo (Ps1)

Ili možda Hydro Thunder, ali mislim da tu nema lave.

Za ovo s Nissan Microm mi jedino pada na pamet V-Rally 2.

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #16 : 07. Listopad, 2012., 11:09 »
e upravo to tnx.  :piva: a  V-rely nije. gledo sam, cak nije bio ni nikakav rely vise ovak obicna vožnja. :piva:

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #17 : 03. Studeni, 2012., 19:45 »
sad sam se sjetio jos jedne igre al nebi je naso nikako. inace jedino sam je igro s kolegom tj jedan protiv  drugoga.  radnja je bila kao neki robotici ili kaj vec , u glavnom igralo se kao iz neke pticije perspektive. onak napucavanje i sl.  ti roboti su hodali ali onda si bio stisnuo neku tiku i oni su kao lebdili. . ugl vec mjesec dana kopam po netu za nekom info ali nista :) bio bih vam jako zahvalan :)

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #18 : 03. Studeni, 2012., 19:49 »
Eh ne mogu da se sjetim jedne starije strategije a igra mi se užasno.Imao si mapu i mogao si prelaziti misije po kojem redu hoćeš.Za pobjedu bi morao pobjediti sve protivnike na mapi iako je mapa zamagljena.Nisi imao kontrolu nad svojim vojnicima oni bi išli gdje žele.Sjećam se dvije misije jedna odmah na početku zmaj te napadne i vrati se u maglu i ti ga moraš naći i ubiti,u drugoj je bilo stotine goblina koji navale na tebe i sjećam se da je ta misija bila vrlo teška.Bio bi game over kad ti netko sruši tvoj glavni dvorac.HELP.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #19 : 03. Studeni, 2012., 19:56 »
sad sam se sjetio jos jedne igre al nebi je naso nikako. inace jedino sam je igro s kolegom tj jedan protiv  drugoga.  radnja je bila kao neki robotici ili kaj vec , u glavnom igralo se kao iz neke pticije perspektive. onak napucavanje i sl.  ti roboti su hodali ali onda si bio stisnuo neku tiku i oni su kao lebdili. . ugl vec mjesec dana kopam po netu za nekom info ali nista :) bio bih vam jako zahvalan :)


Future Cop: L.A.P.D. Game Sample - Playstation

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #20 : 03. Studeni, 2012., 19:58 »
Baš sam Karlu neki dan pričao o toj igri.  :hiha:

Rulala mi je.
Sad bi vjerojatno bilo neigrivo.

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #21 : 03. Studeni, 2012., 20:05 »
e car si :) tnx :piva: tražim o netu al kaj god uisem nemogu nikaj konkretno naci. tnx jos jednom

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #22 : 03. Studeni, 2012., 20:10 »
sad vidim da je bila i verzija za pc i za ps1. skidam obadvije pa bum vidio :)
 tnx jos jednom :)

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #23 : 29. Studeni, 2012., 22:07 »
Sjećam se da je izašao demo na BUG/Vidi disku, na jednom od ta dva... prije otprilike 10 godina, možda i malo više. Ne znam zašto sam se sjetio toga, ali bila mi je fora igra, tj. taj demo, pa bi htio saznati ime, ako netko može pomoći. Ne sjećam se puno, samo da je bila jako slična Starcraftu i da me čak i više od Starcrafta podsjećala na onaj film Svemirski vojnici. I sjećam se detalja da se moglo graditi samo oko nekakvog glavnog stupa, oko kojeg je bilo označeno područje, mali radius, na kojem se moglo graditi. Bile su 2 rase, ljudi i nekakvi svemirci/svemirski kukci, nešto, mislim da su ljudi imali jedinice jako slične SC-u, a čini mi se, a ne mora biti tako, da su ovi vanzemaljci imali nekakvog ogromnog crva, ili nešto slično.

To je to čega se sjećam, ako netko može pomoći, bilo bi super  :D

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #24 : 30. Studeni, 2012., 13:35 »
Baš sam Karlu neki dan pričao o toj igri.  :hiha:

Rulala mi je.
Sad bi vjerojatno bilo neigrivo.
Jebote igrao sam i ja to. Rulalo je iako je bila NTSC verzija pa nisam imao boju :ave: :hihi:

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #25 : 29. Prosinac, 2012., 22:36 »
alien shooter

Tražim igru gotovo istu kao ovaj Alien Shooter. Razlika je samo u tome što je kamera bila skroz iznad igrača (ko u GTA 1 i 2) i ako se dobro sjećam ti vanzemaljci ili šta su već bili su dolazili u velikim grupama i potpuno bi vas okružili. Ovako po sjećanju mi se čini i da je ta igra bila dosta brža i krvavija od ove. Moguće da je bila i online igra, makar mi je u glavi i da se jednom našla na jednom Bug/Vidi/PcPlay/Hacker CD-u.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #26 : 29. Prosinac, 2012., 23:05 »
Crimsonland?

Crimsonland

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #27 : 29. Prosinac, 2012., 23:18 »
Je, to je to :mrgreen:
Nikak nać... hvala!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #28 : 29. Prosinac, 2012., 23:24 »
Jel to ono u Hackeru dobilo 96 ocjenu? :ave:

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #29 : 30. Prosinac, 2012., 10:33 »
Jel to ono u Hackeru dobilo 96 ocjenu? :ave:

Vrijedi svakog boda :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9