HCL.HR

Kako se zove igra?

  • 287 Odgovora
  • 172563 Hitova
*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #105 : 11. Rujan, 2014., 13:15 »
Ne mogu se sjetiti strategije od prije recimo 10 godina, mozda ikoju godinu vise, ali igrao ju kod necaka i bila je demo ( na bugovom cdu ako ne grijesim) i sjecam se da se radilo o nekim crvenim zgradama i znam da je u igrici bila neka naftna platforma (mogla se gradit jel) i vise se nicega ne sjecam, ne mogu ponuditi bolji opis jer mi je igrica poznata a sve slike su u magli. ako itko ima kakav prijedlog?
http://en.wikipedia.org/wiki/KKnD_series Da nije jedna od ovih?
Evo i mene je uvatila nostalgija.
Jedan od prvih side-scrolera šta san igra je bila... nesječam se :wildboy:

Znan da je glavni lik bila neka pticaa, možda patka. Ima je pištolj i mislim da je moga tuč neprijatelje šakom. Bia je u nekom kostimu na kojem je prevladavala plava boja, mislim da je bia žgoljav, al kad pokupiš power up postaneš bodi builder na steroidima, nekakva super patka.
Guglam ka lud, al nemogu nač koja je igra, upomoč:mrgreen:

Itko?

*

pass

  • Suradnik
  • *
  • 84
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #106 : 11. Rujan, 2014., 14:44 »
Evo i mene je uvatila nostalgija.
Jedan od prvih side-scrolera šta san igra je bila... nesječam se :wildboy:

Znan da je glavni lik bila neka pticaa, možda patka. Ima je pištolj i mislim da je moga tuč neprijatelje šakom. Bia je u nekom kostimu na kojem je prevladavala plava boja, mislim da je bia žgoljav, al kad pokupiš power up postaneš bodi builder na steroidima, nekakva super patka.
Guglam ka lud, al nemogu nač koja je igra, upomoč:mrgreen:

Itko?

Arcade Longplay [179] Dynamite Dux
Dynamite Dux?
“Everything not saved will be lost"
― Nintendo Quit Screen

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #107 : 13. Rujan, 2014., 21:12 »
Jel se sjeća itko starih igara gdje se napucavalo preko nekakvih random brda? 2D igre, bilo je valjda sto varijacija, neke s tenkovima, neke s topovima, kule, bilo šta... dobivala su se random oružja, ili po odabiru prije svakog meča, uglavnom su igrači bili statični i cilj je bio preko tog brda random oblika skužit putanju i snagu kojom treba puknuti da se pogodi protivnik. Ne treba mi konkretan naslov, nego kako se zvao taj žanr igara, ne mogu uopće naći nigdje, niti se sjetiti..

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #108 : 13. Rujan, 2014., 22:04 »
Vjerovatno misliš na one arkadne "artiljerijske" tenkiće iz 80-ih?
Ima ih brdo verzija poput Pocket Tanks, Nano Tanks i slično. Novijeg datuma ćeš naći recimo Worms.

« Zadnja izmjena: 13. Rujan, 2014., 22:07 Metalni »

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #109 : 14. Rujan, 2014., 11:06 »
E toooo! :ave: Hvala!
Čak si stavio i screenshot iz igre koju sam s frendom redovito na faxu igra, ta mi je najjača, dok se s onim blatom zatrpava :D
Nije mi ni palo na pamet da su u biti Wormsi ista fora, mogo sam prije pol godine još naći ovo:fpalm:

*

MalixD99

  • n00b
  • 4
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #110 : 14. Listopad, 2014., 14:09 »
Ne mogu da se setim jedne stare pucačine. U pitanju je igra u kojoj kada uđete u meni nudi vam se Singlplayer, Multiplayer, Optinius, i tako dalje.... Kada uđete u singlplayer birate kakvo će te oružje imati ti i tvoji prijatelj. Tada započinje igra, stvarate se na nekom parkingu gde treba da eliminišete par neprijatelja i spustite se na donji sprat ( kat ). Tu takođe eliminišete sve neprijatelje i onda sačmarom razvalite vrata da bi ste išli još dole... Igrica je vrlo lepo i zanimljivo odrađena sobzirom da je je izašla otprilike kad i Far Cry 1. Hvala unapred. :ave:

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #111 : 14. Listopad, 2014., 21:16 »
da nije Swat 4?

*

MalixD99

  • n00b
  • 4
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #112 : 16. Listopad, 2014., 13:51 »
da nije Swat 4?

Ne nije... Ali je nešto na tu foru.. :solidus:

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #113 : 16. Listopad, 2014., 22:29 »
Rainbow Six: Lockdown možda?
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

MalixD99

  • n00b
  • 4
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #114 : 17. Listopad, 2014., 12:43 »
Rainbow Six: Lockdown možda?
Daa jeste hvala ti puno.. :D

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #115 : 17. Listopad, 2014., 13:09 »
Evo da ja vas pitam. Ima jedna igra,izašla oko 2001. ili 2002. godine,možda i poslije ovih godina(na prvom kompu sa velikim ekranom i onim miševima sa onom kuglom). Fora je ova : imaš lika koji trči i ubija kao neke ljude.. Slično je Diablu,al ovdje taj lik ima neke vatrene strijele koje ispaljuje,i nešto se vrti kao da je u tamnici,ne znam kako bih to opiso. Sjećam se da ima kad se mora spustit ili podignut preko tih stepenica do iduće misije. Al onda se uvijek to ponavlja. Nikako se ne mogu sjetit,a probo sam i nać,i ne ide. :(

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #116 : 18. Listopad, 2014., 10:53 »
Dungeon Siege?

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #117 : 18. Listopad, 2014., 12:33 »
No,no,nije. Msm,nije baš kao Diablo,negdje izgled kao Diablo i neke igre,o Bože,ne mogu se sjetit naziva. Ma davno je ta igra bila,tko će se sjetit više. :/

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #118 : 18. Listopad, 2014., 13:29 »

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #119 : 18. Listopad, 2014., 13:46 »
Hvala,pogledat ću. I ima još jedna,pucačka,ratna. Sve se vrti u Egiptu,oko onih piramida. Predobra je bila. :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9