HCL.HR

Kako se zove igra?

  • 287 Odgovora
  • 172542 Hitova
*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #180 : 13. Listopad, 2015., 13:08 »
Se sječa tko možda -

godina cca 1999.-2000.. - ta, doba Pentiuma itd.

Bila je to demo igra na PC Play cd-u, čini mi se oko ere kad je izašao demo Quake 3 arena.

Igra je first person shooter, čini mi se drugi svjetski rad. Znam da si hodao nekim ulicama, pa poljima, napadali su te prvenstveno psi uz ljude, jako teška igra.
I na kraju demo-a si morao ući u neku bazu, ukrasti avion i pobječi avionom. Avion stariji neki, dvokrilac.

Poznato kome?

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #181 : 20. Listopad, 2015., 22:29 »
Zamolio bi vas da mi pomognete ako neko moze
Prje 7-8 godina sam igrao neku igricu ali se nmg sjetiti naziva
Radnja se odvija u SAD ili je Mexiku ili obje drzave.
Pocinje tako sto mu ubiju ili rane brata, sjecam se da je bio neki "glavni sporedni" lik u kolicima
I prva misija je na benzinskoj pumpi
Igrica ima ogroman izbor oruzija, ne kao sadasnje igrice nego kao da imate cijeli arsenal oruzija na ledjima.
Hvala unaprijed

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #182 : 20. Listopad, 2015., 23:15 »
Jedina sta mi pada na pamet SAD i Mexico je Call of Juarez The Cartel...

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #183 : 16. Studeni, 2015., 22:39 »
Igra je bila na PS1.Nalazio sam se u nekoj kuci gdje kad bi izasao na balkon cekao bi me T Rex, a kod sebe sam imao nekakve ljekove koje sam morao zamjesati da ga ubijem.Igra je bila demo i imao sam samo taj level koji nikad nisam presao.Sjecam se da je izgledala brutalno dobro i da sam bio preuzivljen u igru.

*

zbosec49

  • *
  • 60
  • The spice must flow
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #184 : 03. Prosinac, 2015., 10:10 »
Jel zna neko mozda onu staru igricu u 2D gde udaras one pingvine sa stapom za golf i cilj je sto dalje da odu? Usput ima zirafa koja ga hvata u usta pa ga baci jos dalje...

Jedan od Yeti Sports , imas ih puno na internetu samo proguglaj :)
“This wise man observed that wealth is a tool of freedom. But the pursuit of wealth is the way to slavery.”
― God Emperor of Dune

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #185 : 10. Siječanj, 2016., 09:13 »
Moze li mi neko pomoci posto sam zaboravio kako se zove, browser igra gdje kao gradim skloniste od nekih zombija i tako ide u nivoe dok me ne ubiju. Imam radnike koje mogu pretvoriti u seljake ili ratnike... Muzika je strasna..

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #186 : 25. Siječanj, 2016., 19:34 »
PS može li netko pomoći u vezi jedne igre jer je jakoooo puno tražim i ne mogu se sjetit kako se zove, igra izašla oko 2004 - 2008 godine.

Žarn: RPG je, stari fazon kao The Witcher3 takva je tema al nema magija i toga, uglavnom takva je okolina i način života.

Priča: Dadne ti igra da napraviš svoga lika, volja te i žensko, koje je religije, običan seljak ili nezz još je bilo mogućnosti,
priča je uglavno kao moraš preživit, moreš bit ribar, držat pub, zapošljavat ljude, moreš i krasti al' čeka te sud i možda zatvor,
oženit se možeš i dijecu imati, ići u crkvu i porez moraš plaćat. Ako još fali detalja pokušat ću se sjetit  :D igra je za PC.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #187 : 25. Siječanj, 2016., 20:25 »
c0bra123 sad si reako pricu i mene zanima rado bi je igrao izgleda vrlo zanimljiva :D

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #188 : 25. Siječanj, 2016., 20:38 »
c0bra123 sad si reako pricu i mene zanima rado bi je igrao izgleda vrlo zanimljiva :D

Hahaha ma igra je vrh! sjetim je se često, okrenuo sam Google naopako ni traga nisam našao.  :wildboy:

Znam da sam je igrao nisam lud!  :loludara:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #189 : 25. Siječanj, 2016., 21:24 »
Mene to dosta podsjeća na igru Europa The Guild 1 i 2, samo što ja mislim da nije RPG žanr, ali dosta je slično tom. Radnja se odvija u srednjem vijeku.
Baviš se raznim biznisima i imaš djecu i nasljedstvo pa se možeš kandidovati za gradonačelnika, kardinala, kralja i ostalo.. :D

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #190 : 25. Siječanj, 2016., 21:30 »
E TOOO! Hvala ti brate spasio si me  =D> =D>

To je ta igra, šta sam sati potrošio uz nju to nisu istine.

E vidiš nisam znao da se može kandidovati za gradonačelnika, kardinala, kralja i ostalo. Puno ti hvala uglavnom  :thumbs: \:D/

Eto marko našli smo je  :thumbs:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #191 : 25. Siječanj, 2016., 21:37 »
Nema na čemu prijatelju :)  :thumbs: Igrao sam je dosta i baš je bilo zeznuto igrati s lopovima. Najlakše i najbrže namlatiš para kad držiš pub  :D Uglavnom sretno sa igrom i uživaj   :piva:

*

Partizan

  • n00b
  • 2
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #192 : 31. Siječanj, 2016., 15:36 »
Pozdrav!
Prije otprilike 6 godina sam iz škole donio Enterov CD i na njemu je bila koliko se sjećam samo demo igra koje se nikako ne mogu sjetiti kako se zove pa mi treba vaša pomoć. Igra je smještena u 2. sv. rat i u igri si pilot, na početku biraš hoćeš li bit RAF (Britanac) ili Švabo ali ja sam na demu mogao biti samo Britanac. U igri poljećeš s neke piste i vodiš borbu sa švabama i kamera je samo izvana a ne iznutra koliko se sjećam i igraš samo sa mišem, grafika je bila za ono vrijeme solidna. Tražio sam po internetu i našao sam mnogo sličnih igara ali sve su ili loše grafike ili su iznutra i ne igra se mišem i nije mi to to onda. Molim vas ako netko zna za igru da mi kaže naziv. Hvala

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #193 : 01. Veljača, 2016., 23:58 »
I meni treba pomoc pa bih zelio da vas pitam mozda ste igrali...

Igrica na koricama oklopa od diska ima pola lica je covjecije a pola lica je od divlje macke crna je bila ja msm da je bio crni panter ili tako neka crna macka je bila sjecam se pocetka igrice vi se stvorite na nekoj povrsini i setate istrazujete i dobijete pusku te vas napadaju neke zivotinje itd al sve te zivotinje su kao roboti ispod koze kad ih pucate skida im se koza i vidi se da su zivotinje roboti da nisu prave pa ako ima iko da se sjeca zahvalan bih bio :D Zivjeliii

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #194 : 13. Veljača, 2016., 01:01 »
Pozdrav!
Prije otprilike 6 godina sam iz škole donio Enterov CD i na njemu je bila koliko se sjećam samo demo igra koje se nikako ne mogu sjetiti kako se zove pa mi treba vaša pomoć. Igra je smještena u 2. sv. rat i u igri si pilot, na početku biraš hoćeš li bit RAF (Britanac) ili Švabo ali ja sam na demu mogao biti samo Britanac. U igri poljećeš s neke piste i vodiš borbu sa švabama i kamera je samo izvana a ne iznutra koliko se sjećam i igraš samo sa mišem, grafika je bila za ono vrijeme solidna. Tražio sam po internetu i našao sam mnogo sličnih igara ali sve su ili loše grafike ili su iznutra i ne igra se mišem i nije mi to to onda. Molim vas ako netko zna za igru da mi kaže naziv. Hvala

Combat Wings Battle of Britain?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9