HCL.HR

Kako se zove igra?

  • 287 Odgovora
  • 172528 Hitova
*

Partizan

  • n00b
  • 2
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #195 : 15. Veljača, 2016., 19:27 »
Pozdrav!
Prije otprilike 6 godina sam iz škole donio Enterov CD i na njemu je bila koliko se sjećam samo demo igra koje se nikako ne mogu sjetiti kako se zove pa mi treba vaša pomoć. Igra je smještena u 2. sv. rat i u igri si pilot, na početku biraš hoćeš li bit RAF (Britanac) ili Švabo ali ja sam na demu mogao biti samo Britanac. U igri poljećeš s neke piste i vodiš borbu sa švabama i kamera je samo izvana a ne iznutra koliko se sjećam i igraš samo sa mišem, grafika je bila za ono vrijeme solidna. Tražio sam po internetu i našao sam mnogo sličnih igara ali sve su ili loše grafike ili su iznutra i ne igra se mišem i nije mi to to onda. Molim vas ako netko zna za igru da mi kaže naziv. Hvala

Combat Wings Battle of Britain?
To je to! Hvala!!

*

Iko_Ultimo

  • n00b
  • 2
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #196 : 15. Travanj, 2016., 17:46 »
gledo sam na hcl jednu igru ali ne mogu nac video a zanimam me kako se zove..radi se o nekom liku koji je u nekoj kuci i u toj kuci je robot u obliku zenske i mislim da taj lik trazi djelove da popravt tog robota

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #197 : 15. Travanj, 2016., 18:31 »
gledo sam na hcl jednu igru ali ne mogu nac video a zanimam me kako se zove..radi se o nekom liku koji je u nekoj kuci i u toj kuci je robot u obliku zenske i mislim da taj lik trazi djelove da popravt tog robota

Jeli možda Spare Parts?
To je jedina koja me podsjeća na takvo nešto.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #198 : 15. Travanj, 2016., 18:35 »
Nene, on misli na Cradle.

*

Iko_Ultimo

  • n00b
  • 2
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #199 : 15. Travanj, 2016., 20:48 »
Cradle je, hvala :)
Prije sam trazio na yt kanalu i nisam je naso a znam da sam gledo prosle godine kad su stavili video
« Zadnja izmjena: 15. Travanj, 2016., 20:53 Iko_Ultimo »

*

CyberHNS

  • n00b
  • 2
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #200 : 24. Travanj, 2016., 14:29 »
Ovako nisam znao gde vise da pisem pa sam dosao na gaming forum :) Kada sam bio mali igrao sam neku igru gde ste vi igrali u ulogu Vanzemaljca i onda pronadjete jos jednog prijatelja i on raste. Znam da se na pocetku igre vi zarobljeni pa se brod srusi , a na kraju taj friend sto ste ga pronasli on pojede planetu :)
« Zadnja izmjena: 24. Travanj, 2016., 14:39 wyzard »

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #201 : 25. Srpanj, 2016., 16:35 »
Ljudi ljudi, jel zna iko kako se zove ona igrica u kojoj igras kao mali helikopter (ili sta je vec) i kada se pomeras pravis zid, i kada zavrsis to pravljenje zida onda se kao ceo taj deo polja na kome nema nekih loptica ispuni, e te loptice se pomeraju i ako udare u zid dok ga pravis onda umres, nasao sam da se bas stara igrica poput te zove "Jezzball" ali ova o kojoj pricam je izasla oko 2000 godine, i znam da sam je igrao kad sam bio mali?
Zeljko Vranic

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #202 : 31. Kolovoz, 2016., 02:05 »
Jel zna itko za horor igru, nema ničega osim uskih hodnika i jedini cilj igre je hodanje kroze hodnike u mraku a nikad ne znaš kad će iskočit neki jumpscare, dakle samo brzo prolaženje kroz uske kamene hodnike, mislim da je jedan jumspcare u igri i to nekakva faca sa zubima u mraku koja se može pojavit bilo kad? Znam da igra ima neko čudno ime, npr x30, to sam bezveze rekao ali znam da se naziv sastoji od nekih brojeva kombiniranih sa slovima ili tako nešto.

Update: Nema veze, našao sam. Igra se zove 'SCP-087-B'. Jedno od najgorih imena igara za zapamtiti ikad.
« Zadnja izmjena: 31. Kolovoz, 2016., 21:52 closingtime »

*

Papa6

  • *
  • 42
    • BESPLATNA ONLINE IGRA!
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #203 : 06. Listopad, 2016., 21:56 »
Zna li itko igru sa ovakvom gameplay mehanikom https://www.youtube.com/watch?v=jVHdICW0dYE,dakle ideš i režeš ekran na manje dijelove i kasnije kako prelaziš levele dobivaš nove neprijatelje uglavnom starija je igra i prilično sam siguran da sam je igrao na pc-u. Iskreno toliko mi se igra nešto tako slično da bi igrao i ovu s vide-a ,ali na facebook-u kada odem na njenu aplikaciju preusmjeri me na neke clonove coc-a.Bilo kakav clue bi bio od pomoći  :kava:
BESPLATNA ONLINE IGRA----> http://primera.e-sim.org/lan.203617/

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #204 : 21. Listopad, 2016., 22:14 »
Tražim igru ali nemogu da je nađem mislim da sam je igrao na sega mega drive2 konzoli
lila je 2D igrali smo je u dvoje najviše .
Znači dva nabildana lika biju se mogao si dizati automobile i bacati ih na neprijatelja i slično

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #205 : 27. Listopad, 2016., 08:37 »
Tražim igru ali nemogu da je nađem mislim da sam je igrao na sega mega drive2 konzoli
lila je 2D igrali smo je u dvoje najviše .
Znači dva nabildana lika biju se mogao si dizati automobile i bacati ih na neprijatelja i slično

Streets of Rage?

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #206 : 18. Studeni, 2016., 12:56 »
I meni treba pomoc pa bih zelio da vas pitam mozda ste igrali...

Igrica na koricama oklopa od diska ima pola lica je covjecije a pola lica je od divlje macke crna je bila ja msm da je bio crni panter ili tako neka crna macka je bila sjecam se pocetka igrice vi se stvorite na nekoj povrsini i setate istrazujete i dobijete pusku te vas napadaju neke zivotinje itd al sve te zivotinje su kao roboti ispod koze kad ih pucate skida im se koza i vidi se da su zivotinje roboti da nisu prave pa ako ima iko da se sjeca zahvalan bih bio :D Zivjeliii


To ti je Vivisector, mislim da ju čak doma imam original haha
Balkanslav Gaming:
YouTube
Facebook

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #207 : 30. Prosinac, 2016., 22:27 »
Odmah se izvinjavam ako tema ne ide ovde, ne znam stvarno gde ide.
Ako neko zna da li može da mi odgovori o kojoj je igri reč ?
upload a gif
« Zadnja izmjena: 30. Prosinac, 2016., 22:29 Miselinko »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #208 : 31. Prosinac, 2016., 15:40 »
Wolfenstein: The new order ili Wolfenstein: The old blood, nisam siguran iz koje je tocno, ali iz novog  Wolfa je sigurno ;)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #209 : 03. Siječanj, 2017., 11:05 »
Znaci pred nekih 10 godina (okvirno) igrao sam aute na PC-u. Nisu bili klasicni auti nego vise slicniji onima na baterije. Vozilo se po trkackim stazama a jedino ce ga se sjecam dda se svakih par krugova trebalo ici u box napunit energiju. E sad nikako ne mogu nac tu igru, zna neko kak se zove?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9