HCL.HR

Kako se zove igra?

  • 287 Odgovora
  • 172541 Hitova
*

zujo543

  • n00b
  • 1
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #240 : 18. Rujan, 2017., 13:35 »
Pozdrav svima. Hvata me nostalgija za jednom igrom koju sam igrao negdje između 2004-2009. Naime,riječ je o pucačini tipa Counter strike. Ima nekoliko mapa,misije (deathmatch,squad deathmatch,capture the flag ,capture the point itd.). Ima 4 vozila  (kamion,teško oklopno vozilo,džip sa 4 mjesta na krovu i buggy) . Misije se sastoje od crvenog i plavog tima gdje igraš skupa sa NPC od kojih crveni tim predodvodi NPC po imenu Koffee,dok plavi tim predvodi Haywood. Svaki NPC ima točno određeno oružje koje koristi (smg,bazuka,shotgun itd.) . Od mapa se sječam da ima neka western mapa i neka mapa s bazenima i kućicama uz njih.  Tražio sam na netu,ali nikako ju ne mogu naći. Pa ako se netko možda sjeća bio bih zahvalan

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #241 : 20. Rujan, 2017., 11:14 »
Red Faction 2?

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #242 : 20. Rujan, 2017., 12:37 »

*

ahusic

  • n00b
  • 1
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #243 : 31. Listopad, 2017., 10:47 »
Pozdrav svima.

Godinama pokusavam naci jednu igru koju sam kao klinac vidio na jednom od BUG ili PC chip dvd-ova, u vidu trailera, period recimo od 2004-2008. Ne znam da li je ikad izasla, ni da li je za PC ili PS. Ono cega se sjecam je da su u traileru bila dva lika muski i zenski, imali su ko cyborg odijela(metalic sa plavim dodacima) i svijetlece plave maceve ko plazma macevi nekakvi, te su rokali neka vanzemaljska cuda.

Od tad nisam nigdje vidio tu igru nigdje, a stvarno bih volio da znam naziv i da li je ikad izasla.

Srdacan pozdrav

*

LovroKiller

  • *
  • 86
  • Say what you don't say.
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #244 : 27. Prosinac, 2017., 12:29 »
Kako se zove igra koja lici na counter strike, ali u ovom slucaju lik trci po zidovima i skace okolo, bude nekad u videima u pozadini od Leafy-a
PSN: Lovro_Killer

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #245 : 27. Prosinac, 2017., 13:12 »
Brink možda? Čini mi se da je ta imala nekakav parkour.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

LovroKiller

  • *
  • 86
  • Say what you don't say.
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #246 : 27. Prosinac, 2017., 13:25 »
Brink možda? Čini mi se da je ta imala nekakav parkour.
A nije ta, ova ima noz u ruci cijelo vrijeme
PSN: Lovro_Killer

*

LovroKiller

  • *
  • 86
  • Say what you don't say.
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #247 : 27. Prosinac, 2017., 16:20 »
Nasao u meduvremenu, rijec je o cs go surf modu. Hvala u svakom slucaju  :thumbs:
PSN: Lovro_Killer

*

bigz

  • n00b
  • 4
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #248 : 30. Prosinac, 2017., 19:19 »
eh ovako mozda sam fulio kategoriju u kojoj sam trebao postaviti pitanje al eto nek moderator promijeni. zanima me da li neko mozda zna kako se zove igra za pc u kojoj vodite nocni klub? igra je stara mozda oko 10 god ili malo manje ali nikako se ne mogu da sjetim te igre a volio bih je opet igrati tako da ako znate o kojoj je igri rijec molio bih da mi pomognete.

Hvala
bigZ

*

Jerko

  • n00b
  • 1
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #249 : 18. Siječanj, 2018., 21:49 »
Bok svima, novi sann na ovome forumu i zanima me jedan igra kako se zove a nemogu se nikako sitit. Igra je 2D avanturisticka, tema je ka pustinja, piradime(ovo je scena koje se ja sican samo), a gl. lik je ka neka kokoš ili nesto slicno tome i mislin da ima levele koje prilazis.

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #250 : 18. Siječanj, 2018., 23:08 »
Bok svima, novi sann na ovome forumu i zanima me jedan igra kako se zove a nemogu se nikako sitit. Igra je 2D avanturisticka, tema je ka pustinja, piradime(ovo je scena koje se ja sican samo), a gl. lik je ka neka kokoš ili nesto slicno tome i mislin da ima levele koje prilazis.

Majke mi znam na koju igru mislis a ne mogu se ni ja sjetiti imena haah

Pomozite nam

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #251 : 19. Siječanj, 2018., 00:16 »
Bok svima, novi sann na ovome forumu i zanima me jedan igra kako se zove a nemogu se nikako sitit. Igra je 2D avanturisticka, tema je ka pustinja, piradime(ovo je scena koje se ja sican samo), a gl. lik je ka neka kokoš ili nesto slicno tome i mislin da ima levele koje prilazis.
Da nije Crazy Chicken - The Winged Pharaoh?


Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #252 : 28. Veljača, 2018., 14:34 »
Ovako nekada sam kod prijatelja vidjeo ovu igru,ali ni on ne zna kako se zove evo vam opis pa ako se sjetite molim vas javite,nisam gledao dugo kako se igra ali evo nesto sto mi je upalo za oko.
Ovako,igra je po mom misljenju strateska,on je prelazio misije,i da bi dobio vojsku kao slao je seljake koji su radili u nekakvu kucu i tu bi bila animacija njihovog presvlacenja kao,poslije bi kao tu vojsu cuvao kao u nekakvom tornju slicnom koloseumu,
sada nesto zanimljivije ako niste jos shvatili koja je igra:
kada je napadao neprijatelji su imali zelenu uniformu i bile su postavljene nekakve kule,ali kada bi poslao  vojsku da udze u taj toranj,ukoliko bi bio neprijatelj unutra neki bi izasao od tih dvojce i pao mrtav ili tako nesta,a nekada ne bi uspjeo pa bi nas samo izasao,ne sjecam se dobro,znam da je kasnije on bio zelen,tako nesto,znam da je tesko opisati jer sam tu igru nnekada vidjeo ali davno,mozda dok sam imao 7 ili 8 god,

Naime nije Age of Empires,Age od Mitology,Cossak 3,Strongghold crusader itd,grafika je bila u stilu aoe3 ili cossaca,kolko se sjecam

HVALA UNAPRIJED AKO POGODITE PUNO BI MI ZNACILO TRAZIM JE VEC 3 GOD,ALI NIKAKO,DO TADA SAM ZAIGRAO I COSSAK I AOE

*

zmija1

  • n00b
  • 4
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #253 : 09. Ožujak, 2018., 20:34 »
Trazim ime igre od 2001 2002 bila je u HACKER casopisa 2d side scriling kao duble dragon niz grad decak sa noza u ruku  ovako nesto  http://oi63.tinypic.com/ajy0rs.jpg igra je u hacker broj 73
« Zadnja izmjena: 14. Ožujak, 2018., 21:45 zmija1 »

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #254 : 13. Ožujak, 2018., 18:34 »
Ovako nekada sam kod prijatelja vidjeo ovu igru,ali ni on ne zna kako se zove evo vam opis pa ako se sjetite molim vas javite,nisam gledao dugo kako se igra ali evo nesto sto mi je upalo za oko.
Ovako,igra je po mom misljenju strateska,on je prelazio misije,i da bi dobio vojsku kao slao je seljake koji su radili u nekakvu kucu i tu bi bila animacija njihovog presvlacenja kao,poslije bi kao tu vojsu cuvao kao u nekakvom tornju slicnom koloseumu,
sada nesto zanimljivije ako niste jos shvatili koja je igra:
kada je napadao neprijatelji su imali zelenu uniformu i bile su postavljene nekakve kule,ali kada bi poslao  vojsku da udze u taj toranj,ukoliko bi bio neprijatelj unutra neki bi izasao od tih dvojce i pao mrtav ili tako nesta,a nekada ne bi uspjeo pa bi nas samo izasao,ne sjecam se dobro,znam da je kasnije on bio zelen,tako nesto,znam da je tesko opisati jer sam tu igru nnekada vidjeo ali davno,mozda dok sam imao 7 ili 8 god,

Naime nije Age of Empires,Age od Mitology,Cossak 3,Strongghold crusader itd,grafika je bila u stilu aoe3 ili cossaca,kolko se sjecam

HVALA UNAPRIJED AKO POGODITE PUNO BI MI ZNACILO TRAZIM JE VEC 3 GOD,ALI NIKAKO,DO TADA SAM ZAIGRAO I COSSAK I AOE

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9