HCL.HR

Kako se zove igra?

  • 287 Odgovora
  • 172556 Hitova
*

zmija1

  • n00b
  • 4
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #255 : 14. Ožujak, 2018., 20:25 »
Trazim ime igre od 2001 2002 bila je u HACKER casopisa 2d side scriling kao duble dragon niz grad decak sa noza u ruku  ovako nesto  http://oi63.tinypic.com/ajy0rs.jpg
igra je u hacker broja 73 ako ima neko

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #256 : 15. Ožujak, 2018., 11:42 »
Trazim ime igre od 2001 2002 bila je u HACKER casopisa 2d side scriling kao duble dragon niz grad decak sa noza u ruku  ovako nesto  http://oi63.tinypic.com/ajy0rs.jpg
igra je u hacker broja 73 ako ima neko

da nije možda ''Streets of Rage''?
Balkanslav Gaming:
YouTube
Facebook

*

zmija1

  • n00b
  • 4
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #257 : 16. Ožujak, 2018., 12:42 »
Trazim ime igre od 2001 2002 bila je u HACKER casopisa 2d side scriling kao duble dragon niz grad decak sa noza u ruku  ovako nesto  http://oi63.tinypic.com/ajy0rs.jpg
igra je u hacker broja 73 ako ima neko

da nije možda ''Streets of Rage''?
bila je koa decja crtana grafika kao alien hominid slicna ,kao novije crtane iz cartoona networka

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #258 : 16. Ožujak, 2018., 20:27 »
Kakav vražji Streets Of Rage...to je igra iz 90-ih.
BTW evo odg sam ti na ributu:
http://www.reboot.hr/forum/forum/sva%C5%A1tarije/sve-ostalo/88963-gaming-casopisi/page7

3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #259 : 18. Ožujak, 2018., 09:45 »
Ovako nekada sam kod prijatelja vidjeo ovu igru,ali ni on ne zna kako se zove evo vam opis pa ako se sjetite molim vas javite,nisam gledao dugo kako se igra ali evo nesto sto mi je upalo za oko.
Ovako,igra je po mom misljenju strateska,on je prelazio misije,i da bi dobio vojsku kao slao je seljake koji su radili u nekakvu kucu i tu bi bila animacija njihovog presvlacenja kao,poslije bi kao tu vojsu cuvao kao u nekakvom tornju slicnom koloseumu,
sada nesto zanimljivije ako niste jos shvatili koja je igra:
kada je napadao neprijatelji su imali zelenu uniformu i bile su postavljene nekakve kule,ali kada bi poslao  vojsku da udze u taj toranj,ukoliko bi bio neprijatelj unutra neki bi izasao od tih dvojce i pao mrtav ili tako nesta,a nekada ne bi uspjeo pa bi nas samo izasao,ne sjecam se dobro,znam da je kasnije on bio zelen,tako nesto,znam da je tesko opisati jer sam tu igru nnekada vidjeo ali davno,mozda dok sam imao 7 ili 8 god,

Naime nije Age of Empires,Age od Mitology,Cossak 3,Strongghold crusader itd,grafika je bila u stilu aoe3 ili cossaca,kolko se sjecam

HVALA UNAPRIJED AKO POGODITE PUNO BI MI ZNACILO TRAZIM JE VEC 3 GOD,ALI NIKAKO,DO TADA SAM ZAIGRAO I COSSAK I AOE

*

zmija1

  • n00b
  • 4
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #260 : 18. Ožujak, 2018., 15:44 »
tako je igra je hateful Chris igra je preteska cudne mehanike ali ljepa grafika na igru je radio Chris Bourassa od Darkest Dungeon ,Moze se odraditi i Retro Recenziju HCL u rubriku RETro Doza

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #261 : 17. Svibanj, 2018., 15:04 »
Trazim jednu igru vec dosta dugo vremena nikako da ju nadjem pa mozda bas vi znate kako se zove: Igra neznam za koju je platformu snes ili nes, radi se o nekakvom djecaku koji ima pticu na ramenu i s njom napada neprijatelje, boss fight ima nekakve veze sa kartama za poker(neznam kakve samo se sjecam da ima) pa ako znate javite bio bi zahvalan
"Život je igra koju ne možemo prijeći, možemo je samo igrati"

*

yonimann

  • n00b
  • 1
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #262 : 15. Lipanj, 2018., 18:14 »
Drugar i ja dugo već pokušavamo da nađemo na netu, (jer ne možemo da se setimo nikako), jednu igru koju smo davno igrali.  :geek:
WWI ili WWII je u pitanju, nisam siguran, ali čini mi se da se igra na poteze, možeš da kontrolišeš nekoliko likova iz tvog ratnog tima, te je taktika bitna. Damage oružja veoma jak, (realizam cilj), third person je 90% sam siguran, možda ima mogućnost i first persona.
Jedna od misija u kampanji je imala cilj uništenje eksplozivom neke protivničke (vrlo verovatno) nemačke vagone, ili čak voz. Jedna misija (među prvim) je počinjala u nekom podzemnom tunelu/bunkeru/uskom podzemnom prolazu. Jedna od misija je imala neki most, ta se igrala noću, rekao bih.
Čini mi se da je imala dosta razvijen i opširan sistem kontrola (pokreta i komunikacije sa timom).
 Izvinite zbog nepotpunosti informacija, sve je iz glave deteta koje je to, pre ko zna koliko igralo, puca me nostalgija i bio bih jako zahvalan ako bi neko prepoznao tu igru u mom opisu  :ave:  :D

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #263 : 21. Rujan, 2018., 13:19 »
Pozdrav ljudi

Ne mogu nikako da se sjetim naziva igre koja je relativno novijeg datuma, a na HCL-u je 100% bio neki video pogled na tu istu igru prije nekih cca godinu, godinu i pol dana ili griješim ne znam

Uglavnom igra ima pogled sličan kao Divinity Orginal Sin. Više je onako taktička gdje moraš planirati kako što uraditi itd. Nisam sad siguran dali si u nekom samurajskom dobu ali je nešto sl.


*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #264 : 21. Rujan, 2018., 14:03 »
Shadow Tactics Blades of the Shogun

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #265 : 21. Rujan, 2018., 14:21 »
Bravo bartule

To je ta  :piva:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #266 : 21. Rujan, 2018., 15:05 »
Kazu da je odlicna igra, mene ne privlaci bas radi settinga. Ja cekam novog Desperadosa  :mrgreen:

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #267 : 01. Studeni, 2019., 14:06 »
Tražim strategiju u kojoj si mogao tenkovima rušiti zgrade i opremati vozila benzinom i municijom te postavljati protutenkovske mine.
Tražim još jednu. Igrica je slična bombermanu, ali likovi su zečevi

*

Beli

  • *
  • 91
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #268 : 01. Studeni, 2019., 21:03 »
Tražim strategiju u kojoj si mogao tenkovima rušiti zgrade i opremati vozila benzinom i municijom te postavljati protutenkovske mine.
Da ne misliš slučajno na Men of War?
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #269 : 05. Studeni, 2019., 19:34 »
Tražim strategiju u kojoj si mogao tenkovima rušiti zgrade i opremati vozila benzinom i municijom te postavljati protutenkovske mine.
Da ne misliš slučajno na Men of War?
Da, to je ta hvala

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9